Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 21:53   #1781
Kako se Kylo Ren kao lik razvija, to je sjano- neuporedivo bolje nego sličan takav lik- Anakin u ep. 1- 3. !
U sedmoj epizodi Kylo je bio kao klinac koji se upiše u sotonističkji sektu i oblači kao Marylyn Manson. Nestabilni tinejdžer koji je očinsku figuru tražio u nekom starom seronji da ga vodi i uzor je tražio u death metalcu iz prošlosti.

U osmoj epizodi je na kraju svjesno uništio svoje uzore i idole i pokazao u stvari čisto pametan stav- da prošlost mora umrijeti. (Jedino mu je početak provedbe te ideje bio malo sjeban, ali momak je mlad i još pun trauma.)
Na kraju ep. 8 je Kylo u fazi malo odraslijeg tinejdžera, na kraju puberteta i na pragu zrelosti.

Rano je za predvidjeti ali bi se okladio da će se desiti da Kylo Ren u ep. 9 biti najbolji negativac.
Možda na kraju trilogije zavlada galaksijom. Bila bi to konačna novost u SW univerzumu.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 02:51   #1782
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kako se Kylo Ren kao lik razvija, to je sjano- neuporedivo bolje nego sličan takav lik- Anakin u ep. 1- 3. !
U sedmoj epizodi Kylo je bio kao klinac koji se upiše u sotonističkji sektu i oblači kao Marylyn Manson. Nestabilni tinejdžer koji je očinsku figuru tražio u nekom starom seronji da ga vodi i uzor je tražio u death metalcu iz prošlosti.

U osmoj epizodi je na kraju svjesno uništio svoje uzore i idole i pokazao u stvari čisto pametan stav- da prošlost mora umrijeti. (Jedino mu je početak provedbe te ideje bio malo sjeban, ali momak je mlad i još pun trauma.)
Na kraju ep. 8 je Kylo u fazi malo odraslijeg tinejdžera, na kraju puberteta i na pragu zrelosti.

Rano je za predvidjeti ali bi se okladio da će se desiti da Kylo Ren u ep. 9 biti najbolji negativac.
Možda na kraju trilogije zavlada galaksijom. Bila bi to konačna novost u SW univerzumu.
Ti mene zajebavaš?
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:38   #1783
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kako se Kylo Ren kao lik razvija, to je sjano- neuporedivo bolje nego sličan takav lik.
...a tek fizički? Ben Swolo
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:05   #1784
Kylo Ren je meni već sada najbolji negativac u serijalu. Odlično je odglumljen i nosi film.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:26   #1785
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kako se Kylo Ren kao lik razvija, to je sjano- neuporedivo bolje nego sličan takav lik- Anakin u ep. 1- 3. !
U sedmoj epizodi Kylo je bio kao klinac koji se upiše u sotonističkji sektu i oblači kao Marylyn Manson. Nestabilni tinejdžer koji je očinsku figuru tražio u nekom starom seronji da ga vodi i uzor je tražio u death metalcu iz prošlosti.

U osmoj epizodi je na kraju svjesno uništio svoje uzore i idole i pokazao u stvari čisto pametan stav- da prošlost mora umrijeti. (Jedino mu je početak provedbe te ideje bio malo sjeban, ali momak je mlad i još pun trauma.)
Na kraju ep. 8 je Kylo u fazi malo odraslijeg tinejdžera, na kraju puberteta i na pragu zrelosti.

Rano je za predvidjeti ali bi se okladio da će se desiti da Kylo Ren u ep. 9 biti najbolji negativac.
Možda na kraju trilogije zavlada galaksijom. Bila bi to konačna novost u SW univerzumu.
To nije moguće jer sam zaključio da SW 7 i 8 ne postoje i nisu canon.
Neće mi ovo smeće od filmova kvariti SW. SW9 isto ne postoji što se mene tiće.
Ovo su samo Disney fan fiction i nikada neće biti postati išta više.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:35   #1786
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Rano je za predvidjeti ali bi se okladio da će se desiti da Kylo Ren u ep. 9 biti najbolji negativac.
Možda na kraju trilogije zavlada galaksijom. Bila bi to konačna novost u SW univerzumu.
bilo bi jebeno cudo da NE zavlada galaksijom, s obzirom kako je pobunjenika ostalo cca 50

osim toga, pogledah jos jednom tlj i osim kaj je film i dalje stupidno idiotski, potvrdilo se da u zadnjoj sceni metla ne leti u ruku sama mladom robu, a jos manje ne mete sama
ali je zato otkriven jos jedan idiot-detalj: laseri kojim destroyeri pucaju po pobunjenickom maticnom brodu imaju parabolu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:37   #1787
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
bilo bi jebeno cudo da NE zavlada galaksijom, s obzirom kako je pobunjenika ostalo cca 50

osim toga, pogledah jos jednom tlj i osim kaj je film i dalje stupidno idiotski, potvrdilo se da u zadnjoj sceni metla ne leti u ruku sama mladom robu, a jos manje ne mete sama
ali je zato otkriven jos jedan idiot-detalj: laseri kojim destroyeri pucaju po pobunjenickom maticnom brodu imaju parabolu
Aj budi tako ljubazan pa pojasni ovo kaj sam podebljal, ak ti nije problem.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:57   #1788
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ali je zato otkriven jos jedan idiot-detalj: laseri kojim destroyeri pucaju po pobunjenickom maticnom brodu imaju parabolu
poanta?

sigurno hoćeš reći da se svjetlost ne ponaša tako
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:30   #1789
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
To nije moguće jer sam zaključio da SW 7 i 8 ne postoje i nisu canon.
Neće mi ovo smeće od filmova kvariti SW. SW9 isto ne postoji što se mene tiće.
Ovo su samo Disney fan fiction i nikada neće biti postati išta više.

Lucas je prepustio svoje djelo.
Disneyev SW je nešto potpuno novo- novi Sw za nove generacije.
Postoji tema koja se provlači kroz epizode 1- 6 - obitelj Skywalker.... sada više nema te teme.
Može se stvarno reći da je to fan fiction... ali ne treba se ograničiti i stalno reprizirati samo ep. 4- 6.
U Disneyevom SW imaš odgovarajuće dizajne i scenografije, Johna Williamsa, Force i lightsabere... svi elementi su tu.
To nije moj SW, kao što to nisu bile ni ep 1- 3, ali to je najbliže SW univerzumu što ćemo ikada dobiti, pa se može pogledati bez puno uzrujavanja oko toga.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:49   #1790
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Aj budi tako ljubazan pa pojasni ovo kaj sam podebljal, ak ti nije problem.
klinac izade iz kuce, uzme metlu rukom i mete...
sugestija kamere je u tome sto on metlu uzme iz pokreta i kaj poslije ne pokazuju njega cijelog nego samo metlu, ocito je dovoljna da oni koje je lakse uvjeriti u tome vide let metle u ruku, pa kasnije i metlu koja mete sama

a zadnja scena u kojoj se isto tako predvida buduci jedi, jer klinac podigne metlu i drzi ju kao mac...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:51   #1791
Quote:
Tore kaže: Pogledaj post
poanta?

sigurno hoćeš reći da se svjetlost ne ponaša tako
eto, vidis da si i sam shvatio

otprilike kao i scena u drugom filmu, gdje destroyeri pucaju po necemu, a onda ide scena gdje vidimo topove iz kojih ispadaju cahure
onak, jasno je meni da su se neki polomili napraviti sto vise naci-poveznica, ali neke stvari ispadaju ispod svake razine probavljivosti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:55   #1792
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
klinac izade iz kuce, uzme metlu rukom i mete...
sugestija kamere je u tome sto on metlu uzme iz pokreta i kaj poslije ne pokazuju njega cijelog nego samo metlu, ocito je dovoljna da oni koje je lakse uvjeriti u tome vide let metle u ruku, pa kasnije i metlu koja mete sama

a zadnja scena u kojoj se isto tako predvida buduci jedi, jer klinac podigne metlu i drzi ju kao mac...
Aj fala ti, jer mene su ovdje neki jebali u mozak zato što su oni vidjeli taj čin telekineze, a ja nisam, pa sam mislio da sam valjda ja nešto krivo vidio.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:56   #1793
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Aj fala ti, jer mene su ovdje neki jebali u mozak zato što su oni vidjeli taj čin telekineze, a ja nisam, pa sam mislio da sam valjda ja nešto krivo vidio.
vidio sam i isto sam se sam sebi cudio kako to nisam skuzio u prvom gledanju
ali eto, sad znas kojim ljudima bi trebalo pokusati nekaj prodati...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:38   #1794
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
eto, vidis da si i sam shvatio

otprilike kao i scena u drugom filmu, gdje destroyeri pucaju po necemu, a onda ide scena gdje vidimo topove iz kojih ispadaju cahure
onak, jasno je meni da su se neki polomili napraviti sto vise naci-poveznica, ali neke stvari ispadaju ispod svake razine probavljivosti
Ovaj drugi primjer ne pamtim ali nije bas da sad ekipa ne zna da se svjetlost ne spusta u luku prema meti. Preocito je da rade to namjerno. Pa laseri nit putuju brzinom svjetlosti nit imaju ikakve znanstvene logike. A kao da je lightsaber znanstveno objasnjiv.

Cak ste poceli govorit za neke stvari koje uopce nisu mane - da su mane.

Uopce nije otkriven idiot detalj nego nisi prihvatio pravila univerzuma pa mislis da iskacu iz postavljenog okvira. Zapravo fala bogu da se ne drze znanosti da ne ostanemo bez blastera i lightsabera koji odbija njihovu paljbu.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:52   #1795
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
klinac izade iz kuce, uzme metlu rukom i mete...
sugestija kamere je u tome sto on metlu uzme iz pokreta i kaj poslije ne pokazuju njega cijelog nego samo metlu, ocito je dovoljna da oni koje je lakse uvjeriti u tome vide let metle u ruku, pa kasnije i metlu koja mete sama

a zadnja scena u kojoj se isto tako predvida buduci jedi, jer klinac podigne metlu i drzi ju kao mac...
Ja pamtim da sam vidio rođenim očima ovo: klinac izađe iz prostorije, a metla je naslonjena na zid. Klinac ispruži ruku prema metli i metla odskoči njemu u ruku sa daljine od oko pol metra.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:22   #1796
Quote:
Tore kaže: Pogledaj post
Ovaj drugi primjer ne pamtim ali nije bas da sad ekipa ne zna da se svjetlost ne spusta u luku prema meti. Preocito je da rade to namjerno. Pa laseri nit putuju brzinom svjetlosti nit imaju ikakve znanstvene logike. A kao da je lightsaber znanstveno objasnjiv.

Cak ste poceli govorit za neke stvari koje uopce nisu mane - da su mane.

Uopce nije otkriven idiot detalj nego nisi prihvatio pravila univerzuma pa mislis da iskacu iz postavljenog okvira. Zapravo fala bogu da se ne drze znanosti da ne ostanemo bez blastera i lightsabera koji odbija njihovu paljbu.
to je opet ono od prije: postoji neka razina do koje se nekaj moze progutati za volju price
ali kad se pretjera preko svega, jebemu
nisam ni ja bas toliki detaljist da cu na sve skakati, iako mi dosta cesto podosta u filmovima zasmeta jer je jednostavno glupo
ali ako se nekaj svede na 90% glupo, onda pocne to sve i smetati
ako sam progutao lightsaber i svasta nesto, zar to znaci da moram bas sve i svaku idiotariju??
cahure iz laserskog topa i parabolu laserske zrake??
ozbiljno??
cemu onda ista, ikakvi kriteriji??
mogu se gadati i lutkama celavicama, to je eto takav svemir; mogu hodati u badicima, sve ide , sve prolazi...
neka mi netk kaze da mu nije zasmetao npr. oklop trupa carstva, kojeg i udarac stapom probija i onesposobljava jurisnika?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:55   #1797
Kylo Ren je jedino što vrijedi u novoj trilogiji, fino ga razvijaju, jedino smatram da bi bilo puno bolje da ili nije vezan za Skywalker klan ili da se Leia i Han nisu ni pojavljivali već se u priči otkrije da ih je smaknuo davnih dana.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:35   #1798
ZgSash

Nije nuzno glupo ako je drugacije. SW koketira s fantazijom od pocetka. Ti kazes progutao si lightsaber a to ovaj serijal cini posebnim. Sta ti onda trpis film kad gledas?

Nisu li uvijek carski jurisnici bili takvi? Piloti gledaju prakticki kroz obicno staklo. Nisu li uvijek krstarice bile pomalo "kartonske"?

Koja je scena to s cahurama?
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:43   #1799
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Kylo Ren je jedino što vrijedi u novoj trilogiji, fino ga razvijaju, jedino smatram da bi bilo puno bolje da ili nije vezan za Skywalker klan ili da se Leia i Han nisu ni pojavljivali već se u priči otkrije da ih je smaknuo davnih dana.
Čak ni U Disneyu nisu toliki idioti da ne shvaćaju što znači Harison Ford na plakatu od filma.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:27   #1800
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Čak ni U Disneyu nisu toliki idioti da ne shvaćaju što znači Harison Ford na plakatu od filma.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Vidiš.....vidjeti prastarog Harisona Forda u akciji mi uopće nije bilo simpatično. Uloga mu nije sjela...previše dinamično za njegovu dob.
Više bih voljela da mi je ostao u sjećanju kao mlad, duhovit i zgodnjikavi Han Solo.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.