Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 19:30   #1
Mislav Kolakušić - predsjednički kandidat

Sudac Kolakusic je poznat kao borac za prava tzv. obicnog covjeka. Kritizira zakone, Agrokor, rad Drzavnog sudbenog vijeca, upozorava na lobije, na ovrsnu mafiju...
Broj njegovih sljedbenika na drustvenim mrezama nije zanemariv.
Sprema li nam se iznenadjenje na izborima za predsjednika RH? Moze li se postaviti kao moralna vertikala koja ce prodrmati elite?
sunni is offline  
Old 22.01.2018., 19:57   #2
Nadam se da može i bude.
old-soul80 is offline  
Old 22.01.2018., 19:59   #3
Kao da dobrog kirurga postavis za ravnatelja filharmonije.
Lord Byron is offline  
Old 22.01.2018., 21:27   #4
Volio bih da uspije, čini mi se pošten, ali nemam uopće povjerenja u narod više.

A i treba skupit više ljudi koji su sposobni i pošteni poput njega oko sebe, jer jedna osoba ne može ništa.
Sexysaint92 is offline  
Old 22.01.2018., 21:30   #5
Quote:
sunni kaže: Pogledaj post
Sprema li nam se iznenadjenje na izborima za predsjednika RH?

Moze li se postaviti kao moralna vertikala koja ce prodrmati elite?
Ma tko može i samo vjerovat da bi on mogao bit predsjednik.

Mnogo je tih vertikala bilo pred izbore a poslije ni v od vertikala.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 22.01.2018., 21:33   #6
Quote:
sunni kaže: Pogledaj post
Sudac Kolakusic je poznat kao borac za prava tzv. obicnog covjeka. Kritizira zakone, Agrokor, rad Drzavnog sudbenog vijeca, upozorava na lobije, na ovrsnu mafiju...
Broj njegovih sljedbenika na drustvenim mrezama nije zanemariv.
Sprema li nam se iznenadjenje na izborima za predsjednika RH? Moze li se postaviti kao moralna vertikala koja ce prodrmati elite?
Jel već najavio kandidaturu ili?

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kao da dobrog kirurga postavis za ravnatelja filharmonije.
Od svih koji su dosad obnašali tu funkciju teško da može biti gori. A i od većine kandidata o kojima se trenutno špekulira.
The Great Duck is online now  
Old 22.01.2018., 21:42   #7
Sudac koji se ponaša kao baba placarica nije moj izbor.

Frajer mi je mutniji od ovih koje proziva.
KatarinaRi is offline  
Old 22.01.2018., 21:56   #8
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Ma tko može i samo vjerovat da bi on mogao bit predsjednik.

Mnogo je tih vertikala bilo pred izbore a poslije ni v od vertikala.
Da, navikli smo na svasta... moguce da je i on iz nekog “lobija”. U svakom slucaju zanimljiv, makar bio jos jedan Miksic...

Meni osobno je drago da se nesto komesa.
sunni is offline  
Old 22.01.2018., 21:57   #9
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Jel već najavio kandidaturu ili?



Od svih koji su dosad obnašali tu funkciju teško da može biti gori. A i od većine kandidata o kojima se trenutno špekulira.
Nije jos, ali cini mi se da ide u tom pravcu.
sunni is offline  
Old 22.01.2018., 22:05   #10
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sudac koji se ponaša kao baba placarica nije moj izbor.

Frajer mi je mutniji od ovih koje proziva.
Ne bih bas rekla “baba placarica”. Ovaj bi mogao biti razrjesen duznosti zbog javno iznesenih stavova - strucnih ili nestrucnih. A njegove kolege koje ga napadaju za nestrucno i populisticko izjasnjavanje u javnosti su oni isti koji sute i tako cuvaju ledja kriminalu, zakonima po narudzbi, mocnim momcima...

Mutan mozda, al mutniji od prozvanih bas i ne.

Zadnje uređivanje Cuka : 22.01.2018. at 22:36.
sunni is offline  
Old 22.01.2018., 22:14   #11
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Od svih koji su dosad obnašali tu funkciju teško da može biti gori. A i od većine kandidata o kojima se trenutno špekulira.
Ti si pristalica Živog zida?
Lord Byron is offline  
Old 22.01.2018., 22:16   #12
Ok je on. Nije savršen, ali je ok tip.
Ako se bude kandidirao, na zalost, uslijedit ce strahovita medijska hajka na njega, nece mu biti lako.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 22.01.2018., 22:20   #13
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sudac koji se ponaša kao baba placarica nije moj izbor.

Frajer mi je mutniji od ovih koje proziva.
Drito.

Čudi me da već nije dobio pedalu, sa svakim svojim javnim istupom kompromitira svoju dužnost.
Uptown is offline  
Old 22.01.2018., 22:41   #14
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Drito.

Čudi me da već nije dobio pedalu, sa svakim svojim javnim istupom kompromitira svoju dužnost.
I bolje bi mu bilo da se makne iz te močvare i kolega poput Šupe, Turudića, Sosse i ostale bratije koja sudi prema "savjesti"

Zbog čega suda nebi mogao javnoiznositi nedostatke sustava čiji je dio i kojeg dobro poznaje.

Izgleda da jednoumlje i poslušnost sistemu još uvijek ima jake korjene, jače nego što su bili u socijalizmu.

Dio nastupa u Nu2

https://www.facebook.com/sudacmislav...?fref=ufi&rc=p

Zadnje uređivanje #kocar# : 22.01.2018. at 23:04.
#kocar# is offline  
Old 22.01.2018., 23:07   #15
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
I bolje bi mu bilo da se makne iz te močvare i kolega poput Šupe, Turudića, Sosse i ostale bratije koja sudi prema "savjesti"

Zbog čega suda nebi mogao javnoiznositi nedostatke sustava čiji je dio i kojeg dobro poznaje.

Izgleda da jednoumlje i poslušnost sistemu još uvijek ima jake korjene, jače nego što su bili u socijalizmu.

Dio nastupa u Nu2

https://www.facebook.com/sudacmislav...?fref=ufi&rc=p

Zato što je sudac. Nije na njemu da komentira i da se buni, već da sudi. Ako već nešto zamjerava sustavu, ima instance na kojima se kao sudac smije buniti. Ako mu niti to nije dovoljno, može dati otkaz i izaći u javnost s čime god želi. Međutim, dok je sudac- ni pod razno.

Isto kao što UEFA, FIFA i ostale sportske organizacije najstrože zabranjuju sucima da išta komentiraju.
Uptown is offline  
Old 22.01.2018., 23:11   #16
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Zato što je sudac. Nije na njemu da komentira i da se buni, već da sudi. Ako već nešto zamjerava sustavu, ima instance na kojima se kao sudac smije buniti. Ako mu niti to nije dovoljno, može dati otkaz i izaći u javnost s čime god želi. Međutim, dok je sudac- ni pod razno.

Isto kao što UEFA, FIFA i ostale sportske organizacije najstrože zabranjuju sucima da išta komentiraju.
Onda bi morao malo više njih spriječiti da javno nastupajui iznose mišljenje o sudstvu, bilo ono negati vno ili pozitivno.
Ili misliš da je sucima dozvoljeno iznošenje samo pozitivnog mišljenja .
#kocar# is offline  
Old 22.01.2018., 23:32   #17
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Onda bi morao malo više njih spriječiti da javno nastupajui iznose mišljenje o sudstvu, bilo ono negati vno ili pozitivno.
Tako je.
Uptown is offline  
Old 22.01.2018., 23:44   #18
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Zato što je sudac. Nije na njemu da komentira i da se buni, već da sudi. Ako već nešto zamjerava sustavu, ima instance na kojima se kao sudac smije buniti. Ako mu niti to nije dovoljno, može dati otkaz i izaći u javnost s čime god želi. Međutim, dok je sudac- ni pod razno.

Isto kao što UEFA, FIFA i ostale sportske organizacije najstrože zabranjuju sucima da išta komentiraju.
Da, suci ne smiju kompromitirati svoju profesiju, cast i ugled sluzbe. Ali kada se zagovara pravda za sve, toliko nam daleka vladavina prava, jednakost svih pred zakonom, posteni zakoni u interesu vecine a ne pojedinaca, demokratska nacela.. nije li to krik pojedinca za spas digniteta sudacke profesije - dok se jos kricati moze?

Bilo bi lijepo da se zakljuci sa strucnog skupa mogu obiti negativcima o glavu - ali to bas nije tako.
sunni is offline  
Old 23.01.2018., 00:08   #19
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sudac koji se ponaša kao baba placarica nije moj izbor.

Frajer mi je mutniji od ovih koje proziva.
Ni meni ne izgleda sasvim čist.
Govorimo o čovjeku koji se nudio Karamarku za ministra.

Bio bi glup, kada bi sada išao stvarati novu stranku pored Mosta i Živog zida.
DJTcro is offline  
Old 23.01.2018., 03:49   #20
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Volio bih da uspije, čini mi se pošten, ali nemam uopće povjerenja u narod više.

A i treba skupit više ljudi koji su sposobni i pošteni poput njega oko sebe, jer jedna osoba ne može ništa.
Vidi ovo boldano ispod, što navodi DJTcro.
Ima čovjek filing, i filing ga ne vara.

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ni meni ne izgleda sasvim čist.
Govorimo o čovjeku koji se nudio Karamarku za ministra.

Bio bi glup, kada bi sada išao stvarati novu stranku pored Mosta i Živog zida.

Da, tko pomno prati njegova izlaganja zaključiti će da je na političkom nebu zasjao Pernar II.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.