Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 12:42   #21
moj racunar star 6 godina pokrece FIFU i PES 17 bez problema na high opcijama, dok 18 izdanje nisam još ni probao. Nogometne simulacije i nisu neko mjerilo za racunar.
tareeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:22   #22
Quote:
tareeq kaže: Pogledaj post
moj racunar star 6 godina pokrece FIFU i PES 17 bez problema na high opcijama, dok 18 izdanje nisam još ni probao. Nogometne simulacije i nisu neko mjerilo za racunar.
PES 2018 je puno zahtjevniji od 2017. I ja sam 2017 igrao bez problema, 2018 ne mogu ni pokrenuti.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 19:46   #23
mozes pokrenuti, samo stisni ignore kad ti izbaci poruku

btw da li itko ima problem,, kupio jucer PES, igram myclub, i ugl u toku meca mi 2-3 puta samo zacrni ekran, i izbaci na desktop, ali srecom ne sruusi igru, samo je kao minimizira?
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 08:26   #24
Quote:
Mali Narko kaže: Pogledaj post
mozes pokrenuti, samo stisni ignore kad ti izbaci poruku

btw da li itko ima problem,, kupio jucer PES, igram myclub, i ugl u toku meca mi 2-3 puta samo zacrni ekran, i izbaci na desktop, ali srecom ne sruusi igru, samo je kao minimizira?
Nema nikakve poruke, jednostavno se ne pokreće.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 13:54   #25
Dali imate problema sa Online Igranjem na PS4? Prosle Godine nisam uopce mogao igrat online protiv drugog usera, exkstremno mi bio svaki pokretaj u igri usporen.
Citao sam u jednom Forumu da su i drugi ljudi imali isti problem, iako Nat-typ open i 100 mbit/s Internet.

Nazalost na kraju nitko nije imao rijesenje i morao sam prodat igrici jel nije imalo smisla vise.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 14:01   #26
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Dali imate problema sa Online Igranjem na PS4? Prosle Godine nisam uopce mogao igrat online protiv drugog usera, exkstremno mi bio svaki pokretaj u igri usporen.
Citao sam u jednom Forumu da su i drugi ljudi imali isti problem, iako Nat-typ open i 100 mbit/s Internet.

Nazalost na kraju nitko nije imao rijesenje i morao sam prodat igrici jel nije imalo smisla vise.

probaj se žično spojit a ne igrat preko wi-fi-ja
Leni_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:18   #27
Quote:
Leni_Ri kaže: Pogledaj post
probaj se žično spojit a ne igrat preko wi-fi-ja
zicno sam i igro/igram
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:46   #28
ima netko da igra pes18 na ps4 i da je skinio onaj patch za dresove,grbove,imena igraca itd itd...?
jel su opet bundesligu napravili preko talijanske? -.-
zanima me sta je tocno sve tamo odradjeno..jer se dvoumim jos dali da kupim samo fifu ili samo pes..ili oboje...ni sam vise ne znam sta bi...
jer zanima me sto tocno ima u pesu,koje lige su full licencirane itd itd..da znam sta cu igrat...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:34   #29
dakle opet pitam....


igram pes 18 online, i par puta u tomu meca mi samo bude crna slika, i izbaci na desktop, tj minimizira igru,, stisnem dole i vrati se...

E sad , imao sam i s prijasnjim pesovima problema s mojom grafom, kad bi stavio na max detalje, u toku igre bi izbaivalo gresku drivera kao driver stopped...

nesto brijem da i ovaj pes i moja grafa nisu nesto kompatibilni, iako sam probao smanjit i detalje i rezu
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 17:55   #30
Poziv na tekmu

Ako ima zainteresiranih za bacit koju online javite se u PM.
Naftas81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 08:23   #31
Pozdrav svima, može li mi netko reći mogu li pokrenuti PES 2018( da ne kupujem bez veze igricu). Imam laptop Dell Inspirion 5559 (Intel Core i7-6500U, AMD Radeon R5 M335 4GB DDR3, 8 GB RAM-a i 1TB HDD) i jel moraju na laptopu biti 64 bitni windowsi??. Unaprijed hvala na odgovoru.

Zadnje uređivanje Bohara : 24.11.2017. at 08:48.
Bohara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:06   #32
Quote:
Bohara kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, može li mi netko reći mogu li pokrenuti PES 2018( da ne kupujem bez veze igricu). Imam laptop Dell Inspirion 5559 (Intel Core i7-6500U, AMD Radeon R5 M335 4GB DDR3, 8 GB RAM-a i 1TB HDD) i jel moraju na laptopu biti 64 bitni windowsi??. Unaprijed hvala na odgovoru.
Imaš tu minimalne hardverske uvjete, dolje:
http://store.steampowered.com/app/59...N_SOCCER_2018/
Piše da moraju biti 64-bitni.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:29   #33
Koliko košta igrica otprilike za PC ?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:45   #34
Normalno da novi nogomet troši procesor do bola kad su morali staviti bezvezne animacije i pokrete publike koje nitko živ ne šljivi 2%. Mogli su stavit zvuk tribina i praznu publiku, i igru kompjutor ne bi niti osjetio.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:11   #35
Pitanje za igrače PES-a, ne samo ovog nego i svih dosadašnjih. Jeste nekad imali patch koji uključuje niže lige (niže od 2. nacionalne) ? Znači npr. patch koji bi osim Premier Lige i Championshipa imao i League One i League Two ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:41   #36
Quote:
OrangeTurtle kaže: Pogledaj post
Normalno da novi nogomet troši procesor do bola kad su morali staviti bezvezne animacije i pokrete publike koje nitko živ ne šljivi 2%. Mogli su stavit zvuk tribina i praznu publiku, i igru kompjutor ne bi niti osjetio.
Ja sam debil kupio 4GB RAM-a da zadovoljim minimalne uvjete i onda skužio da ih ni procesor ne zadovoljava. Jednostavno mi to nije ni palo na pamet provjeriti. Najgore od svega je što mi uvodne scene koje su uvijek bile sporije idu glatko, a sama utakmica cca 15 FPS. Probao sam smanjiti detalje, rezoluciju, čak i s onim programom za low konfe koje radi onaj naš dečko, ništa nije pomoglo. Jebat ga, zatražio povrat novca pa sad imam 4GB memorije više koja će mi valjda nekad zatrebati. I 300 kn manje
Makar ne kužim kaj se toliko promijenilo od 2017 da je sad toliko jebeno zahtjevna sama utakmica.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 07:35   #37
Jbga prešli su na novi engine, od ove godine je PES i na PC "next gen" kao na konzolama. Mada čudno je što ti je fps veći kod animacija nego u igri, inače je obrnuto
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:54   #38
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Jbga prešli su na novi engine, od ove godine je PES i na PC "next gen" kao na konzolama. Mada čudno je što ti je fps veći kod animacija nego u igri, inače je obrnuto
Da, to mi uopće nije jasno. Ali čuo sam da su i ljudi s high end konfama imali problema s igrom tak da je moguće da je, kako to Konami obično radi, sve poludovršeno. Prvo mi je trebalo sat vremena da uopće uspijem pokrenuti igru jer mi je kao falio neki update Windowsa.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:48   #39
jbg njima su jedini cilj konzole (kao i tvorcima fife,nba2k itd itd..) jer na konzolama im je zarada 90% od ukupne zarade...za PC im je čisto onako usput...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:35   #40
A zašto pričaš pizdarije? Da im je onako usput ostavili bi stari engine. Stavili su novi.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.