Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 02:15   #41
Rublev je fenomen.
Kolko god vodio uvijek na granici da razbije reket.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 02:29   #42
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Dodig dobio u dva seta Goffina

Rublev ispalo u kvalsama i evo ga sada u SF

Dodig - Rublev
Giannessi - Lorenzi


Umag svake godine sve vise lici na turisticko mjesto gdje mos nesto pojebat pred americku turneju, nego na teniski turnir
Bilo bi vrijeme da porade na skupljacima loptica. Tolko neorganiziranosti se rijetko vidja. Em su spori em neuigrani do komicnosti.
Uzeli par curki koje se jedva krecu po terenu.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 03:45   #43
do prija par godina ovo sam pratio na tv od prvog kola , prošle dvi samo bacim oko na txt i zakolutam očima
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 08:39   #44
Istina,ove sezone je završnica malo

Drago mi je zbog Dode,fantastična prilika za drugi trofej,ovakvu više nikad neće imati.Inače sva četvorica sa negativnim omjerom na ATP razini

Također mi je drago zbog braće Draganja,u finalu su i imaju lijepu priliku za trofej,Marin skočio za 28 mjesta sada je 120.ako dobije skače za još sedam mjesta.

O Umagu,meni osobno se ne sviđa kamo sve to vodi,posebice sad kad je englez ovo preuzeo.Ne sviđa mi se ni ovaj cirkus sa promjenom imena stadiona,čujem sad da su Grandstand nazvali,Next ten gen stadion ,turnir služi englenskom investicijskom fondu za promoviranjem vlastitih igrača,kao slučaj Polmans,pa i ova mala Kaja Juvan koja je igrala na egzibiciji.

O igračima,Goffin došao poluspreman,Monfils radi dobre zabave,Fognini na obiteljski izlet pa što bude,Lorenzi opravdao status nositelja,Simonu se ne da živjeti,Borna otkazao,Paire mješavina Monfilsa i Simona.

Egzibicije,kao što je bilo već riječi ,nemam pojma kome je to interesantno.

Kompleks je prekrasan,u Zagrebu se sazivaju press konferencije o pitanju života i smrti hrvatskog tenisa jer su na velesajmu prevelike režije,Bandić neda maksimir a ovdje imamo prekrasan teniski kompleks,ali jebiga nije u Zagrebu pa ne valja.Pa zar u ovoj našoj centralističkoj državi baš sve mora biti u Zagrebu???Imam osječaj da se ovaj kompleks nalazi u Velikoj Gorici,opet ne bi valjao je eto nije u Zagrebu .Pa zar smo stvarno tako debilan narod???
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:05   #45
a kad je Umag ikad bio osim toga što navodite, fensišmensi mjesta i tenisom zakurac sa mali milijun hostesa..pa je više nalikovao da ne kažem na što, nego na teniski turnir..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:07   #46
Problem je što Umag ima reputaciju party turnira. I kako onda očekivati da će netko turnir shvatiti ozbiljno. Toliko trube o tim debilnim egzibicijama, lijepim hostesama, koncertima, zabavama itd, da tenis tu jednostavno igra sporednu ulogu. Igrači (većina) se tu dolaze zabavljati i pritom još dobiti i novac za to. Unazad par godina, u Umagu se kvalitetni mečevi mogu izbrojati na prste jedne ruke. Inače, ovaj tjedan se i u Bastadu igra turnir na zemlji i njegova završnica je ipak puno zanimljivija (Verdasco, Ferer, Dolgopolov i Kuznjecov) nego u Umagu (Dodig, Rublev, Lorenzi, Giannessi).
__________________
Smile like you mean it
Winning isn't everything, but wanting to win is!
TheaMai is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:27   #47
Cirkus, danas ima jačih ch mečeva od ovih na Umagu
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:00   #48
Jao, pa nikada niste zadovoljni. Pa tu je Lorenzi, čovjek je bio nositelj u Wimbledonu.

Grande Paolo
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:34   #49
Kako je Rublev odbio dati ruku onoj djevojčici prilikom izlaska na teren. Baš je ispalo ružno.
__________________
Smile like you mean it
Winning isn't everything, but wanting to win is!
TheaMai is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:27   #50
Kakvo iritantno deriste rublev
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:31   #51
Prilike za obrat.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:54   #52
Lorenzi ovo glatko osvaja
Darkhero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:11   #53
Dodig jedva hoda,

blago receno.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:23   #54
Kaze Bruka - polufinale je za ivanove 32 godine velika stvar :klap:

Nego naravno da je Umag party turnir, drugo se i ne ocekuje, ljeto je jaci su igraci su na odmoru a ovi koji igraju, igraju uz bogat nocni zivot na Umagu, ostali grizu nebi li ubrali i koju bobicu sa atpa za razliku od challengera na kojima inace igraju.

Iako Lorenzi je u zivotnoj formi tako da jedna 250ica se u ovom trenutku nema sto sramit polufinala u kojem je on.
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:49   #55
Gledam ždrijeb Hamburga pa ispada da je lošiji od Umaga, a atp 500
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:17   #56
Baš to, Hamburg je gori po ždrijebu od Umaga, ravno 2 igrača iz top 30.

Umag naravno prati reputacija kakva ga prati, tu nema sumnje. Ali realno, i da ne prati, nije da se može izvući tko zna što od ovog termina, na zemlji. Ovo je doba godine kad su i top i malo manje top igrači na godišnjem, između trave i američkog harda a turnir na zemlji. Ponajviše je za challenger igrače, i top igrače koji su imali povrede ili loše rezultate pa nadoknađuju neke bodove.

Što se tiče tog Bastada, slična je situacija kao i Umag, Umag ima 2-1 u top 20 igračima ove sezone i 6-6 je u top 40 igračima (sad se Ferrer finalom vraća u top 40 pa je 7-6 za Bastad), tako da je to tu negdje. Samo što su tamo igrači u većoj mjeri opravdali status nositelja pa su bolja polufinala.

Pročitao sam negdje na mtf-u (ali bez izvora, kojeg mi se nije ni dalo tražiti, pa je vjerodostojnost upitna) da su iz Umaga tražili prebacivanje na hard, ali da iz ATP-a ne daju iz nekog razloga. Ono što se meni čini je da je problem taj termin turnira u ATP kalendaru i da od njega sve kreće, a on za ozbiljan tenis i više top igrača nije pogodan.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 22:01   #57
Mislim da se s obzirom na termin izvuklo najbolje što se moglo. Turnir se prilagodio tome i osim tenisa ponudio još neke sadržaje. Drugačije bi bilo da su do završnice došli Goffin, Monfils, Fog i Borna, ali što je tu je, i na drugim 250 turnirima favoriti često ispadaju rano, nije to ništa neobično. Field je bio solidan, na kraju nije bilo puno otkaza.

Za pola sata počinje finale parova. Zanimljivo da nikada nismo imali domaćeg pobjednika. Do sada je bilo 5 finala s našim predstavnicima (redom: Ljubo/Zovko 2x, Čilić/Zovko, Škugor/Lajović, Mektić/Šančić). Valjda će Draganje večeras prekinuti taj neugodan niz.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 22:09   #58
Hamburg je žešća komedija,isto zemljani turnir,ajde da je još na hardu,ali ovo nema blage veze sa vezom.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 23:01   #59
Koji je ovo drugi set bio

Poveo Giannessi 2-0,pa Lorenzi ode na 2-4,pa još jedan preokret Giannessija na 6-4
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 23:14   #60
Rafa odbio pola milijuna eura za nastup u Hamburgu i preuzimanje No1

Lista za Umag nije bila losa, ali svi poispadali do srijede
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.