Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 18:02   #21
Quote:
FaBregas33 kaže: Pogledaj post
Tesko,postoje bar 3 kvalitentije ekipe od njih i 4 bolja trenera od Wengera.Fail tu jos par igraca da bi se borili za titulu.
4 kvalitetnije ekipe sigurno, 5 ili 6 boljih trenera. Nema šanse da će Wenger biti u borbi za naslov, pa i United je igrao prošle godine EL, igrao je i Liverpool sezonu prije pa opet nisu ništa napravili u EPLu, nije to natjecanje u kojemu se baš možeš prošetati bez iole jake postave, jedino ako ispadne odmah iz grupe.

City je po meni favorit, makar su se oni isto mučili s bunkerima prošle godine pa će biti zanimljivo vidjeti kako će ove godine to riješiti, barem ne bi trebali glupe golove primati, bekovi bi također trebali više pridonositi prema naprijed. Ali opet nisu riješili problem glede stopera jer čisto sumnjam da će Kompany izdržati cijelu sezonu, Stones treba nekoga iskusnog do sebe, a to nije Otamendi. Ja se nadam da će se novi golman isto brukati kao Bravo.

Također, nema pravog centralnog veznog, Yaya je već 2 godine has been, Gundogan je klasa ali isto problem kao Kompany, staklen do bola. Tako da nisu ni oni idealni, ali imaju dosta široku klupu kada su ofenzivni veznjaci i napadači u pitanju.

Chelsea i Liverpool su iza Spursa vjerojatno najviše uigrane ekipe, ali imaju istu problem, širina klupe jer ipak igraju u LP. Prvi su doveli 3 igrača, no izgubili su Matića i Costu(pitanje vremena), također upitno je oće li Morata moći zamijeniti učinak Coste koji je ipak više dokazan igrač. Znači nema tu neke širine. Isto vrijedi i za Liverpool koji je doveo Salaha, očekujem da će biti još bolji prema naprijed, ali prema iza i u vezi ostaju isti problemi.

Spursi su se nisu uopće pojačali, što je po meni ipak dosta loše jer svakoj ekipi treba svježa krv, ali oni su mladi i mogu opet napredovati. Za United sam napisao već, po meni slab prijelazni rok, jedino nas Matić pojačao i vezi bi sada trebala biti na top razini i možda najjači dio ekipe, za obranu me uz Otza nije strah, samo napad još ostaje isti problem, jedino ako neki igrači poput Martiala, Rashforda, Lindgarda i Mikija ne dignu formu. Ajde, trebali bi biti štošta brži u kontrama sada kada je Lukaku tu, vidjelo se i na pripremama. Ako ne dovedemo nikoga do kraja prijelaznog roka koji bi nas mogao unaprijediti prema naprijed onda očekujem da ćemo biti u top 3,4 ekipe, ako osvojimo naslov onda će Otac stvarno napraviti jeben skok od prošle sezone.

Biti će stvarno zanimljiva sezona.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 04.08.2017., 18:08   #22
Mi dovodimo stopera i barem jednog veznjaka do kraja roka, trebalo bi se s time dobit sirina, iako ova ozljeda Lallane je veliki gubitak.
MagicRat is offline  
Old 04.08.2017., 18:19   #23
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
4 kvalitetnije ekipe sigurno, 5 ili 6 boljih trenera. Nema šanse da će Wenger biti u borbi za naslov, pa i United je igrao prošle godine EL, igrao je i Liverpool sezonu prije pa opet nisu ništa napravili u EPLu, nije to natjecanje u kojemu se baš možeš prošetati bez iole jake postave, jedino ako ispadne odmah iz grupe.

City je po meni favorit, makar su se oni isto mučili s bunkerima prošle godine pa će biti zanimljivo vidjeti kako će ove godine to riješiti, barem ne bi trebali glupe golove primati, bekovi bi također trebali više pridonositi prema naprijed. Ali opet nisu riješili problem glede stopera jer čisto sumnjam da će Kompany izdržati cijelu sezonu, Stones treba nekoga iskusnog do sebe, a to nije Otamendi. Ja se nadam da će se novi golman isto brukati kao Bravo.

Također, nema pravog centralnog veznog, Yaya je već 2 godine has been, Gundogan je klasa ali isto problem kao Kompany, staklen do bola. Tako da nisu ni oni idealni, ali imaju dosta široku klupu kada su ofenzivni veznjaci i napadači u pitanju.

Chelsea i Liverpool su iza Spursa vjerojatno najviše uigrane ekipe, ali imaju istu problem, širina klupe jer ipak igraju u LP. Prvi su doveli 3 igrača, no izgubili su Matića i Costu(pitanje vremena), također upitno je oće li Morata moći zamijeniti učinak Coste koji je ipak više dokazan igrač. Znači nema tu neke širine. Isto vrijedi i za Liverpool koji je doveo Salaha, očekujem da će biti još bolji prema naprijed, ali prema iza i u vezi ostaju isti problemi.

Spursi su se nisu uopće pojačali, što je po meni ipak dosta loše jer svakoj ekipi treba svježa krv, ali oni su mladi i mogu opet napredovati. Za United sam napisao već, po meni slab prijelazni rok, jedino nas Matić pojačao i vezi bi sada trebala biti na top razini i možda najjači dio ekipe, za obranu me uz Otza nije strah, samo napad još ostaje isti problem, jedino ako neki igrači poput Martiala, Rashforda, Lindgarda i Mikija ne dignu formu. Ajde, trebali bi biti štošta brži u kontrama sada kada je Lukaku tu, vidjelo se i na pripremama. Ako ne dovedemo nikoga do kraja prijelaznog roka koji bi nas mogao unaprijediti prema naprijed onda očekujem da ćemo biti u top 3,4 ekipe, ako osvojimo naslov onda će Otac stvarno napraviti jeben skok od prošle sezone.

Biti će stvarno zanimljiva sezona.

Ajoj da,zaboravio sam na Spurse potpuno,vjerovatno si na njih mislio kao 4-tu ekipu koja je bolja od Arsenala ? Po meni Liverpool na papiru nema kvalitetniji tim,ali imaju boljeg trenera,dobru kemiju u timu,sto se vidjelo i prosle sezone.Ma nema Arsic sanse,jos racunaj kakav im je start sezone sa teskim gostovanjima.Vec posle prvih 6-7 kola mogu zaostajati 5-6 bodova za liderom.Sem ako ne dovedu jos nekog do kraja prijelaznog roka naravno.

Sa ostalim dijelom se slazem.City,Utd bolji nego prosle.Arsenal bi trebao biti bolji bar sto se tice pozicije na tabeli ( Top 4),Spursi i Chelsea na nekom
istom niovu od prosle sezone.Liverpool nesto losiji,LP ih moze sjebati.

Bude zanimljivo i u borbi za opstanak.Tipujem da bi samo Newcastle mogao da ostane od ovih sto su usli u EPL ove sezone.
FaBregas33 is offline  
Old 04.08.2017., 18:26   #24
Ne znam po čemu bi City trebao biti favorit, po čemu iskaču od drugih (obranom sigurno ne)? Ako su oni favoriti onda su još uz njih sigurno bar 3 ekipe.

Nemaju ni tu širinu nešto posebno veću od ostalih ekipa kako je neko spomenuo.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 04.08.2017., 18:30   #25
Po meni:

1.Utd,2.Chelsea,3.City,4.Arsenal,5.Spurs,6.Liverpu l
FaBregas33 is offline  
Old 04.08.2017., 18:34   #26
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Nemaju ni tu širinu nešto posebno veću od ostalih ekipa kako je neko spomenuo.
Riješili su se Pellegrinijevog škarta i doveli 3 jaka beka, a vjerojatno će do kraja roka dovesti i veznjaka i stopera, čime i tu dobivaju širinu. A tko ima ovakvu širinu u napadu: Aguero, Jesus, B. Silva, D. Silva, KDB, Sane, Sterling.

Još je i Pep danas rekao da će biti još pojačanja.
MagicRat is offline  
Old 04.08.2017., 18:38   #27
Za Tottenham je ovo sezona biti ili ne biti, ako i ove sezone prdnu u rosu, doci ce vjerojatno do raspada ove generacije.
Henryj is offline  
Old 04.08.2017., 18:42   #28
Još igraju na Wembleyu, mogla bi bit razočaravajuća sezona za njih, a nikoga nisu doveli zasad.
MagicRat is offline  
Old 04.08.2017., 18:45   #29
Btw. Ja sam mislio da, ako Arsenal, krene sa sarenim sastavom u EL, sto bi mogao, jer se znao glupirati i davati nekim prilike u LP, da mogu dosta brzo ispasti iz EL i time se samo koncentrirati na ligu. Ne vjerujem da ce ici na osvajanje ili da je lagano osvojiti.

Chelsea bi ove godine mogao dosta flopnuti. U svakom slucaju ce im biti minimalno duplo teze nego prosle godine.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 04.08.2017., 18:54   #30
City nasamarao West Ham u prijateljskoj.
Ovaj Jesus je vec sad bolji od Aguera

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Old 04.08.2017., 19:30   #31
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Riješili su se Pellegrinijevog škarta i doveli 3 jaka beka, a vjerojatno će do kraja roka dovesti i veznjaka i stopera, čime i tu dobivaju širinu. A tko ima ovakvu širinu u napadu: Aguero, Jesus, B. Silva, D. Silva, KDB, Sane, Sterling.

Još je i Pep danas rekao da će biti još pojačanja.
Boldano je u prvoj ekipi (ili Kun), ovo šta ostane ništa posebno, s obzirom na staklenog Aguera i precijenjenog Sterlinga.
Doveli su bekove ali dva-tri su otišla, jesu kvalitetniji (iako se moraju dokazat da su upgrade) ali nema tu nikakve posebne širine, ajd upada Danilo ako se koji ozljedi, lai taj Danilo nije ništa puno bolji od Sagne ili Zabalete.
Znače moguće je da će imati širinu ako se pojačaju, sad ničim ne odskaču. Očekivati da su ta 2-3 beka ključ u osvajanju nečega onda sve u k.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 04.08.2017., 19:37   #32
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Lallana out 4 mjeseca. Predivan pocetak sezone.
Gubitak je, ali ipak bi tip ispao iz prve sada kada je Salah došao i kada će Coutinho igrati više centralno, no sezona je duga i sigurno bi im dobro došao. Ono što hoću reći je da bi ih više pogodila njegova ozljeda prošle godine.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 04.08.2017., 19:40   #33
1. United
2. Chelsea
3. Liverpool
4. Spurs
5. City
6. Arsenal
7. West Ham
8. Everton
9. Southampton
10. Bournemouth
11. WBA
12. Leicester
13. Newcasle
14. Palace
15. Stoke
16. Swansea
17. Huddersfield
18. Burnley
19. Brighton
20. Watford
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Old 04.08.2017., 19:58   #34
United osvaja.

Morinhova druga sezona.
Alyosha is offline  
Old 04.08.2017., 20:36   #35
https://www.joe.co.uk/sport/antonio-...-by-him-136657
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 04.08.2017., 20:38   #36
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Gubitak je, ali ipak bi tip ispao iz prve sada kada je Salah došao i kada će Coutinho igrati više centralno, no sezona je duga i sigurno bi im dobro došao. Ono što hoću reći je da bi ih više pogodila njegova ozljeda prošle godine.
Ne znam jel bi ispao iz prve Lallana, i dalje je jako bitan momcadi. Problem je sto sad gubimo sirinu bez njega, AM jedino Coutinho moze posteno odigrati, morat ce se i ta pozicija rjesavati u ovom mjesecu (Ox mozda?).
MagicRat is offline  
Old 04.08.2017., 21:28   #37
Ne vidim United kao favorita za naslov. Zajebati će "male utakmice", isto kao i Liverpool.
Po meni:
1/2 Chelsea/City
3/4 United/Tottenham
5/6/7 Liverpool/Everton/Arsenal
feanor16 is offline  
Old 04.08.2017., 22:11   #38
Ja ne vidim kako United ove sezone može sjebat male utakmice. Sa Lukakuom, Pogbom bliže suparničkom golu i Mikijem u drugoj sezoni teško da će opet imat problema sa malima. Još će uz to i bekovi otvorenije napadat sada kada imamo Matića. Možda sam ja u krivu, ali stvarno mislim da ćemo bit u top 2 do 3 ekipe i ozbiljni kandidati za naslov.
Alyosha is offline  
Old 05.08.2017., 00:33   #39
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
1. United
2. Chelsea
3. Liverpool
4. Spurs
5. City
6. Arsenal
7. West Ham
8. Everton
9. Southampton
10. Bournemouth
11. WBA
12. Leicester
13. Newcasle
14. Palace
15. Stoke
16. Swansea
17. Huddersfield
18. Burnley
19. Brighton
20. Watford
Stoke u prvih 10

Mark my words
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 05.08.2017., 02:59   #40
do Bozica smo prvi , a posli kako Bog da


DAS IST LIVERPUL
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.