Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 23:11   #61
Tenk

Probio mrežu skoro.
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:12   #62
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
naravno




Zvezda prilicno tuzan fudbal za sad,moglo se i gubiti vec,u napadu se sve svodi na neke jako neozbiljne pokusaje
Zvezda prilicno tuzan fudbal za sad,moglo se i gubiti vec,u napadu se sve svodi na neke jako neozbiljne pokusaje [/QUOTE]

Iskreno, kako su odigrali, trcali, zelja, kvaliteta igre..ja bi bio sretan da je Rijeka danas tako odigrala. Prvo poluvrijeme ste kontrolirali igru, BATE nije neka slaba ekipa pa da bude cudno sto su imali koju priliku, ali Zvezda je kontrolirala igru.

Drugo poluvrijeme puno bolje, vasi su trcali ko navijeni, ne znam sta im je napravio Milojevic ali dobro izgledate, u svakom slucaju mislim da si previse kritican jer ovo je dosta dobro izgledalo.

No mislim da ste si s ovim remijem bitno smanjili izglede za prolaz, ovi Njemci su bas nabrijani na EL, bice jako tesko sa njima..
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:12   #63
Kolasinac za 1-1
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:15   #64
Rijeka loše skroz od onakvog početka hr.klubova do ovoga pada.Užas..
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:21   #65
kolko sam citao komentare na bbc i sad dok gledam tekmu - izgleda da je dosta engleza doslovno pobjeglo sa stadiona.. i dosta nijemaca uslo bez karte mi se cini
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:27   #66
Ulazi brzo Jack Wheelchair. Brojimo minute do nove ozljede.

edit: Alexis 2-1
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:28   #67
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post

Iskreno, kako su odigrali, trcali, zelja, kvaliteta igre..ja bi bio sretan da je Rijeka danas tako odigrala. Prvo poluvrijeme ste kontrolirali igru, BATE nije neka slaba ekipa pa da bude cudno sto su imali koju priliku, ali Zvezda je kontrolirala igru.

Drugo poluvrijeme puno bolje, vasi su trcali ko navijeni, ne znam sta im je napravio Milojevic ali dobro izgledate, u svakom slucaju mislim da si previse kritican jer ovo je dosta dobro izgledalo.

No mislim da ste si s ovim remijem bitno smanjili izglede za prolaz, ovi Njemci su bas nabrijani na EL, bice jako tesko sa njima..

U drugom poluvremenu se (pogotovo posle Radonjicevog gola) jako lepo igralo, Kanga na kraju previse brljao, Boaci je mozda i predugo bio na terenu, steta samo sto se Stojkovic i Savic nisu mogli dogovoriti ko ce Signevicha cuvati ..steta,moglo se ovo lepo zapoceti sa 3 boda
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:29   #68
Golcina sancheza
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:29   #69
jbt ovaj bellerin ko neka dvorska luda


opa, alexis
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:31   #70
Ostersunds ne staje
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:35   #71
al je zato Bardar stao.
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:36   #72
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
U drugom poluvremenu se (pogotovo posle Radonjicevog gola) jako lepo igralo, Kanga na kraju previse brljao, Boaci je mozda i predugo bio na terenu, steta samo sto se Stojkovic i Savic nisu mogli dogovoriti ko ce Signevicha cuvati ..steta,moglo se ovo lepo zapoceti sa 3 boda
Ma i u prvom ste kontrolirali utakmicu, nije bilo izglednih prilika ali ste imali sve konce u rukama. Gledao sam strani stream pa nisam vidio, tko vam je onaj na desnoj strani? Trcao je kao lud, bas mi se svidjelo kako se ubacivao na desnu stranu a trci ko navijen.

Da slazem se, danas nije bio Boacijev dan. No dobro, nakon 10 godina muke, sramotne amaterske igre, raznih sramota itd ovo je super, imate bas dobar tim, rekao bi na europskoj razini. Steta sto ce vam vjerovatno na zimu otici pola tima
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:40   #73
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
kolko sam citao komentare na bbc i sad dok gledam tekmu - izgleda da je dosta engleza doslovno pobjeglo sa stadiona.. i dosta nijemaca uslo bez karte mi se cini

Kolko sam citao po njemackim portalima...Kolnovi navijaci pripremali su invaziju (sto Ultrasi sto ekipica koja bi lokala po Londonu)

Uglavnom ohrabilo ih to da ima jos ulaznica posto Engleze nije bas zanimala ta tekma a i ulaznice su povojnije

Uglavnom u Njemackoj inace Ultrasi vode rat protiv sjedecih mjesta i protiv kvota za gostujuce tekme pogotovo ako domacin nema interes ili nema toliko navijaca.

Pogotovo Kolnovi su bili u ratu sa Leverkusenom sto se vise nemogu na gostovanju kod Bayera smjestit i na ostale tribine ,jel to je nekad bilo normalno da Koln ima u Leverkusenu domacinsku atmosferu...a ovi danas nedaju ni mjesta koja nisu prodali ,gostujucim navijacima.

Zadnje uređivanje Galliko fili : 14.09.2017. at 23:51.
Galliko fili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:42   #74
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Gledao sam strani stream pa nisam vidio, tko vam je onaj na desnoj strani? Trcao je kao lud, bas mi se svidjelo kako se ubacivao na desnu stranu a trci ko navijen.

Stojkovic..nema tu previse mozga ali zato energije i zelje i viska


Quote:
Steta sto ce vam vjerovatno na zimu otici pola tima
ako se opet ne bave raznoraznim malverzacijama (a bilo bi cudno), Kanga i Boaci bi trebalo makar do kraja sezone da budu u timu sigurno,Donald takodje..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:43   #75
Thumbs down

@fillji:

super.

p.s. ovaj palac dole je slucajno stisnut i neznam ga kak maknut. znam da ste sad svi zbunjeni pa pojasnjavam.
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:44   #76
3-1 Bellerin, finito
JollyRoger13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 08:39   #77
Koje dno taj Everton
Mister Yellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:20   #78
Arsenal mi djeluje toliko depresivno da je to užas, stvarno žalosno izgledaju. Sinoć i ona pobjeda je bila kao ne znači nam ništa i dalje smo luzeri,što i jest tako,ali jadni su. Kako Venger može biti da neda ostavku,dokle više muči i sebe i klub i navijače?
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:22   #79
http://int.soccerway.com/matches/201...?ICID=PL_MS_19

Sinoć Guiamaraes po prvi puta u istoriji evropskih takmičenja nastupio bez ijednog evropskog igrača u startnoj postavi.

Da ne bude baš sve crno - u nastavku ušao jedan domaći Portugalac.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 14:44   #80
Danas su na rasporedu utakmice 2.kola EL. U 24 utakmice će se, jasno, naći pokoja koja bi bila primjerenija 2. ili 3. pretkolu EL, no zato ovo natjecanje toliko i volimo, jer je pozornost usmjerena i na liliputance, a ne samo na klubove koji do 1/4 finala LP gaze protivnike sa 4+ golova razlike.

U 17 show otvaraju Astana i Slavia. Slavia se nakon godina mučenja vraća u lijepom stilu i mogli bi biti ravnopravni borci za prolazak skupine.
U 19 sati se igraju utakmice skupine G - L. Pratit će se sraz Zenita i Real Sociedada. Mancini protiv hita Primere. Drugi parovi koji bi mogli pobuditi interes su Salzburg - Marseille, BATE - Arsenal i Koln - Zvezda.
U 21 sat igraju se skupine A - F (minus Astana - Slavia). Rijeka igra na San Siru protiv Milana, jednog od favorita za osvajanje naslova. Lyon ugošćuje Atalantu, a Partizan Dinamo Kijev.
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.