Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2017., 11:44   #1
Pozivnice za torrente (Pročitaj prvi post!)

Ova tema je objedinjuje dosadašnje dvije teme za ponudu i potražnju pozivnica:
- Pozivnice
- Trebam invite za TorrentHR

U temi se mogu nuditi i tražiti pozivnice. Ono što je novo u odnosu na dosadašnje teme je slijedeće pravilo:

potraživati pozivnice mogu isključivo aktivni članovi foruma (minimalno 100 postova)


Ostali zahtjevi će se brisati iz teme.

I aktivni članovi će biti podložni reviziji moderature i ako se otkrije da su broj postova dosegli u kratko vrijeme postanjem manje-više spam postova, a ne aktivnim sudjelovanjem na forumu, također će i njihovi zahtjevi biti obrisani.

Dogovor oko pozivnica obavlja se preko privatnih poruka, a na temi možete napisati da je forumaš taj i taj dobio tu i tu pozivnicu, kako bi se izbjeglo da isti član za neko vrijeme zatraži ponovno istu pozivnicu.

Davatelji pozivnica slobodni su postaviti uvjet za dodjelu pozivnica (dokaz ratia s nekog drugog trackera i sl.).

Nadam se da će ovo pravilo biti od koristi svima koji nude pozivnice, a u cilju što više umanjiti potencijalnu opasnost da se pozivnica pošalje hit'n'runeru.
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 09.11.2017. at 18:06.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 19:47   #2
tražim pozivnicu za redacted i/ili btn.
u zamjenu mogu ponudit pozivnicu za: myanonamouse, iptorrents, sportscult, racingforme, worldofp2p, torrenthr, metal.iplay (romanian metal torrents).
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 00:22   #3
Nova domena Balkan Elite

https://balkanelite.net/login.php
slask is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:09   #4
Nudim 2x redacted i 3x apollo.

Ovoj dvojici koji vidim traže te trackere imam samo jednu poruku:
"No way in hell da dam pozivnicu nekome tko nudi ili traži nešto u zamjenu"
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:04   #5
Quote:
Spreher kaže: Pogledaj post
Nudim 2x redacted i 3x apollo.

Ovoj dvojici koji vidim traže te trackere imam samo jednu poruku:
"No way in hell da dam pozivnicu nekome tko nudi ili traži nešto u zamjenu"
u redu, ali samo me zanima razlog zbog kojega nebi pozivnicu dao nekome tko nudi nešto u zamjenu?
znam da je to protivno pravilima skoro svakog trackera, al isto tako je i dijeljenje pozivnica po forumima.
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:56   #6
na kojem je trackeru zabranjeno trejdati pozivnice? inače ni meni nije jasan stav Sprehera, no njegovo pravo.
edit: jedan od te dvojice je obrisan jer ne ispunjava uvjete iz prvog posta. nema traženja pozivnica za neaktivne članove foruma, sori.
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 09.11.2017. at 18:08.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 19:00   #7
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
na kojem je trackeru zabranjeno trejdati pozivnice? inače ni meni nije jasan stav Sprehera, no njegovo pravo.
edit: jedan od te dvojice je obrisan jer ne ispunjava uvjete iz prvog posta. nema traženja pozivnica za neaktivne članove foruma, sori.
pa više manje svi trackeri u pravilima zabranjuju zamjenu i dijeljenje pozivnica na javnim forumima.
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:58   #8
evo pogledala sam torrent hr, nigdje to ne spominju. čak imaju dvije teme na forumu: jednu za davanje, drugu za traženje pozivnica.

torrentleach ima napomenu da je javno objavljivanje pozivnica zabranjeno, a pogotovo njihovo prodavanje. no s druge strane nitko ovdje javno ne objavljuje pozivnice. što će forumaši među sobom u pp dogovoriti nije do foruma niti do moderature.

ono što je namjera moderature, kako je napisano u uvodnom postu, jest da se pravi korisnici foruma na neki način nagrade time što će ova tema biti rezervirana za njih. a time barem u malenoj mjeri omogućiti da se pozivnice lakše daju onima koji ih trebaju znajući da ih se daje članovima ove zajednice, a ne padobrancima.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:45   #9
Nisam aktivan clan ali imam mail problem.Poslije dugo godina dobio sam ban na torent.hr (klinnci prckali po kompu)i account je zakljucan.
Pokusao sam im kontaktirati ali na chat nemogu uci.Bio bi zahvalan ako mi neko moze pomoci.
Kikori is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:10   #10
pošalji mi usera na pp, budem probala vidjeti sa staffom.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:25   #11
Kikori riješeno.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:33   #12
CrnaBerza:

20 Nov 2017 - Otvorene registracije

Postovani korisnici registracije na sajt su ponovo moguce bez pozivnice.

Administracija sajta

Edit:
PS
@Duba
Trading i kupovina pozivnica je strogo zabranjen na skoro svim trackerima. Znači tipa ja tebi BTN ti meni PTP. Pozivnice su tu da se daju a ne mijenjaju ili kupuju.

Zadnje uređivanje Luc1f3r : 22.11.2017. at 21:39. Reason: PS
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:30   #13
ovo nije tracker. ovdje se pozivnice nude ili traže, a što će forumaši među sobom dogovoriti na njima je.
i daljnji off na tu temu brišem.
hvala na obavijesti za CB.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:37   #14
Molim dobru dušu pozivnicu za "Torrent.hr".Hvala.
navy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 07:53   #15
Ima li netko pozivnicu za mađarske trackere Teracod i nCore i, po mogućnosti, da me upute u osnovna pravila seedanja jer je ovaj nCore samo na mađarskom.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:24   #16
nisam čula za te trackere no u principu pravila su svugdje podjednaka: seedaj što duže i dok ne skupiš dovoljan ratio ne pretjeruj sa skidanjem. ja imam neke torrente koji datiraju s krajem prošle godine, dobijem bonus za vrijeme koje seedam (HDtorrents je u pitanju) i meni ok
ako ima još kakvih caka one su uglavnom u tvoju korist, poput tog seed bonusa za vrijeme koje držiš torrent aktivan.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:12   #17
Nije svugdje isto. Neki te obrišu ako se ne ulogiraš neko vrijeme, kod nekih ne moraš ući pet godina. Mene su valjda na nCoreu obrisali zbog neaktivnosti, ali nisam siguran. Isto za pravila seedanja, neki su no ratio, kod nekih si dužan odseedati par dana, na IPT-u dva tjedna... itd. Posebno je naporan bio The Empire, oni te obrišu 5-6 puta zbog neaktivnosti pa ti blokiraju IP i patiš se preko proxyja.

Trebaju mi tako neki specijalizirani trackeri za neke jezike, kao što su kod nas TorrentHR, Crna Berza i slično. Nekad nešto tražim što ima samo na takvim dobrim sajtovima, a znam da nCore ima odličnu kolekciju.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:26   #18
SportsCult is Open for Limited Signup!

Signup Link: https://sportscult.org/index.php?page=signup
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 01:02   #19
I ova dva otvorena:

Azijski filmovi.
Kod:
 https://aox.to/index.php?page=signup
Crtani
Kod:
 http://www.cartoonchaos.org/index.php?page=signup
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 16:38   #20
Ima netko pozivnicu za Redacted? Waffles je postao neupotrebljiv.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.