Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 00:16   #361
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Recimo, svi znaju da se spetljao s tom malom, vrlo vjerojatno i prije nego što su priznali, a po njihovom zakonu je ilegalno. Ali ove optužbe su se gurale po tepih, to se ne spominje. I njemu nije ništa. A usudit ću se reći da to što se uopće s njom petljao pokazuje određeni obrazac ponašanja. I eto, on snima filmove, svi mu se dive (iako je meni dosadan), Scarlett Johansson ga grli, a istovremeno proziva Franca za stvari koje ja čak ne bih ni nazvala zlostavljanjem. Kako je to moguće? I još u sadašnjoj klimi kad se sve proziva za svašta?
Da, sasvim je moguce da su se spetljali kad je Soon-Yi bila maloljetna ali kriminalni zakon ne priznaje "vrlo vjerojatno." Dok god oni tvrde da je ona bila of-age, to je to - tko ce dokazati da lazu?

Okej, Mia je bila nasla slike gole Soon-Yi (tako je i saznala za cijelu stvar), ali koliko se sjecam, ova je bila punoljetna kad su te slike nastale, pa ako ona tvrdi da je pristala na to, itd., opet, sto tu zakon moze?


Ja kuzim sto hoces reci kad kazes da se nazire obrazac ponasanja, posebno ako je ova bila maloljetna (a bogami i njegovi filmovi vjecito prikazuju stare dripce koji se petljaju sa puno mladim zenama ), ali sto se prava tice, veza sa Soon-Yi nije ilegalna i tesko da bi je tuzitelj formalno mogao upotrijebiti da se i podigne optuznica radi Dylan.

Woodyjeva "prednost" je u tome sto je to s Dylann stara vijest, "prozvakana stvar...." on je taj skandal 'odzivio' 90-tih (kada je i formalno bio pod kriminalnom istragom). Njegovo se smece tada "ventalo" i manje-vise i izventalo.

Istina je da su ljudi kao Scarlett dvolicni, napadajuci Franca a praveci se ludim sto se ovog tice....al' ona, pretpostavljam, mantra da je to s Soon-Yi konsenzualno, a da Dylan, pod utjecajem Mie, laze cijeli zivot.

Uvijek mi je bilo zanimljivo to sto je Weinsteina medu prvima provalio Ronan Farrow....vjerujem da mu nije lako gledati kako Weinstein i ini trpe posljedice dok se njegov otac izvlaci (da tako kazem) vec 30 godina.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:31   #362
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kakva gomila budaletina dvoličnih
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ens-March.html

pogotovo ova tuka Scarlett
Reče to Scarlet i onda se vrati u svoju milijunsku vilu gdje joj služi potplaćena ženska sluškinja.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:02   #363
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako nitko nije protiv pedofila Allena. Tip siluje kćer, oženi drugu i normalno živi u Hollywoodu i svi ga veličaju. A ostale se proziva za gluposti.
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako ga se počelo braniti s tim "ona mu nikad nije bila kći" i opet se skreće s optužbi za silovanje kao da to nije bitno. Trebao je odavno biti u zatvoru.
Ništa mu nije dokazano. Drago mi je da u većini razvijenih zemalja ipak treba nekome dokazati krivnju, a ne nevinost.
Lov na vještice.


Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Reče to Scarlet i onda se vrati u svoju milijunsku vilu gdje joj služi potplaćena ženska sluškinja.
Kako znaš?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:23   #364
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ništa mu nije dokazano. Drago mi je da u većini razvijenih zemalja ipak treba nekome dokazati krivnju, a ne nevinost.
Lov na vještice.
Super je kad se žrtvama kaže da nema smisla da išta kažu jer njihova riječ ne znači ništa. Nije dokaz, jel.

A ovim svima koje se proziva je dokazano? Neće završiti u zatvoru (jer neki ni nemaju za što) ali im se uništi ugled na temelju riječi.

Nekad i danas.

Licemjerni Hollywood, to je zaključak.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:10   #365
Scarlett je htjela Francov kurac a on joj nije htio dati jer se pretvara u muškarca i sve manje liči na ženu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:24   #366
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post



Kako znaš?
Ne znam. Ali Vlada još nije donijela zakon o lažnim vjestima pa iskorištavam preostalo vrijeme.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:24   #367
a roman polanski
silovatelj djeteta
dive mu se i nagrade dijele
polusvijet
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:33   #368
ja sam negdje čitala, davno, da se lohanica nemilo nabacivala francu, uhodila ga, upadala mu u kuću, molila ga za seks a on ju nije htio. totalno su mi čudne ove optužbe na njegov račun
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:51   #369
Ko bi htio jebati tu poluraspadnutu Lohan?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:05   #370
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ja sam negdje čitala, davno, da se lohanica nemilo nabacivala francu, uhodila ga, upadala mu u kuću, molila ga za seks a on ju nije htio. totalno su mi čudne ove optužbe na njegov račun
Teoretski, zlostavljačima nije zabavno ako im se ponudiš na pladnju. A i normalnim muškarcima također.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:53   #371
Je, muškarci redom odbijaju ponuđeni seks.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:59   #372
ne seks, ali manične opsjednute žene, da
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:01   #373
Koliko sam skužila za Franca se žale da im je malo platio golotinju na filmu, a ne da im je nešto radio.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:26   #374
http://www.insideedition.com/media/v...behavior-40037

evo sve 3 rekose iz svoje perspektive
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:37   #375
đizs krajst, kako mi je drago što nisam celeb.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:59   #376
O majke ti
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:30   #377
onu srednju sto je prisiljena na pusenje koje je mogla odbiti, ali nije jer joj se franco sviđao i sad je zabrinuta zbog buduce karijere bas razvlace po tviteru
https://twitter.com/violetpaley
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:33   #378
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
onu srednju sto je prisiljena na pusenje koje je mogla odbiti, ali nije jer joj se franco sviđao
e jebem ti sve u pizdu

ode sve u tri lijepe
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:40   #379
ma ne ode, nego ce za par dana biti nesto drugo, a ovoga se ameri nece ni sjetiti
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:49   #380
ja ne znam tko je u tom hollywoodu lud a tko poluretardiran
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.