Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 02:20   #261
Pročitah sve u napadu nesanice. Što reći, a ne zaplakati?

Prognoziram da Švabo ide iz 1 u 2, najkasnije s prvim vjesnicima proljeća.
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 03:53   #262
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bi se u tom slucaju osjecala, pretpostavljam lakse.... Ali opet, gledam ga, voli me, a meni kaos u glavi i bas mi je zao sto se sve dogodilo...

A s druge strane, otkako sam svabi rekla da ne mogu tako dalje, a da ne mogu ni muza ostaviti, udaljili smo se, nismo ni radili zajedno, ja se osjecam tako usr*** i prazno kao nikad, pitala me i sefica i kolege sta mi je pred njim, moram stalno izmisljati glupe razloge i nije mi do nicega... Vec 3 noci povracam, 2 tjedna vec se budim, ne mogu spavati, zeludac me boli....

Stvarno sam budala
Nisi budala, nego si se namestila na dve stolice i sada te one zuljaju. Boli te stomak, jer bi i jare i pare. Moraces i ti jednom odrasti i resiti svoju situaciju, mada mi se cini, da ce to najverovatnije tvoj muz resiti za tebe, tako sto ces ostati bez obojce. U tvom slucaju, da bi nesto dobila, moras nesto da izgubis, a ne da kao dete sve secerleme drzis u ruci i ni jednu ne ispustas. To ne ide ni na drugim poljima, a kamoli u tvojoj situaciji. Ovaj drugi ce se i tako ohladiti, jer ocito ima ponosa i ne zeli da ceka u redu i kada mu postane jasno da ga ne volis dovoljno da bi rasturila brak, koji u sustini i ne postoji, povuci ce konsekvence. Moras razumeti, da nista na ovom svetu ne ostaje za uvek tajna, zato bolje sama odluci o svojoj situaciji, pre nego sto to pocnu drugi da rade.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:58   #263
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nisi budala, nego si se namestila na dve stolice i sada te one zuljaju. Boli te stomak, jer bi i jare i pare. Moraces i ti jednom odrasti i resiti svoju situaciju, mada mi se cini, da ce to najverovatnije tvoj muz resiti za tebe, tako sto ces ostati bez obojce. U tvom slucaju, da bi nesto dobila, moras nesto da izgubis, a ne da kao dete sve secerleme drzis u ruci i ni jednu ne ispustas. To ne ide ni na drugim poljima, a kamoli u tvojoj situaciji. Ovaj drugi ce se i tako ohladiti, jer ocito ima ponosa i ne zeli da ceka u redu i kada mu postane jasno da ga ne volis dovoljno da bi rasturila brak, koji u sustini i ne postoji, povuci ce konsekvence. Moras razumeti, da nista na ovom svetu ne ostaje za uvek tajna, zato bolje sama odluci o svojoj situaciji, pre nego sto to pocnu drugi da rade.
Hvala puno na komentaru, zapravo se u potpunosti slazem sa svime napisanim, i svega sam toga svjesna, ali svejedno se ne mogu rijesiti gorcine koja je u meni.... Nadam se da cu ubrzo doci sebi....
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:35   #264
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Hvala puno na komentaru, zapravo se u potpunosti slazem sa svime napisanim, i svega sam toga svjesna, ali svejedno se ne mogu rijesiti gorcine koja je u meni.... Nadam se da cu ubrzo doci sebi....
daj pukni jedan kviki sa švabom, šta te košta, ali će itko znati?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 19:22   #265
Šta se ti pališ na to da se pojebe s njim? Nagovaraš ju više nego što ona samu sebe.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 19:35   #266
samo nek se mala ispraši kako spada....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 19:25   #267
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Hvala puno na komentaru, zapravo se u potpunosti slazem sa svime napisanim, i svega sam toga svjesna, ali svejedno se ne mogu rijesiti gorcine koja je u meni.... Nadam se da cu ubrzo doci sebi....
Kakva gorcina te je spopala? Ti si jedina koja ima neke koristi od tih veza. Ako mislis na grizu savesti, onda bi trebala da vidis koga najlakse mozes da prebnolis i da onda tako postupis. Gorko ce da bude onda kada te oni stave pred svrsen cin, zato nemas sta da cekas vise.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:03   #268
kako možeš tako ako voliš muža to nećeš raditi a varaš ga traži rastavu braka jer to nije u redu šta radiš, varaš muža
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:28   #269
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
kako možeš tako ako voliš muža to nećeš raditi a varaš ga traži rastavu braka jer to nije u redu šta radiš, varaš muža
varanje fakat nije ok. ako ona nije npr monogamna moze si nac nekog takvog i bit ce joj ok, a ako on je onda je to samo varanje sto ne bi trebala bit opcija. logika je: ona se drzi po strani od likova i brak funkcionira. tak je trebalo bit
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:32   #270
Ti udana i zaljubljena, onaj tam voli i zenu i ljubavnicu... pa vi ste ljudi puni ljubavi...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:37   #271
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ti udana i zaljubljena, onaj tam voli i zenu i ljubavnicu... pa vi ste ljudi puni ljubavi...
Ako ne budu pažljivi, i puni antibiotika...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:34   #272
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,molim vas za pomoc .... Upomoc
Trebala si se odmah puknuti sa švabom i rastati od sadašnjeg i sad bi miru mogla ići s frendicom na kavu.
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 11:31   #273
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
varanje fakat nije ok. ako ona nije npr monogamna moze si nac nekog takvog i bit ce joj ok, a ako on je onda je to samo varanje sto ne bi trebala bit opcija. logika je: ona se drzi po strani od likova i brak funkcionira. tak je trebalo bit
ma nije u redu i gotovo
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:49   #274
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
ma nije u redu i gotovo
Ali je posve u redu da netko nekome naturi takav NE-brak? Pa rekla je dok nas smrt nerastavi, ha?! Kojagod mužu pizdarija došla?!?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 16:28   #275
Svak svojim putem

Ovdje svako svakoga zahebava .Najbolje je krenut svoji putem ,jer takove preljubnicke veze nemaju buducnost .
__________________
Nemore ċa more nemore
Hrvatski Dom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 11:20   #276
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ali je posve u redu da netko nekome naturi takav NE-brak? Pa rekla je dok nas smrt nerastavi, ha?! Kojagod mužu pizdarija došla?!?
nij kriv muž nego ona ona vara nego ona ipak ako joj se ne da bit ubraku nek se rastavi..
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:04   #277
Kada čitam ovako postove, ispada da na svijetu nitko nikog ne vara, svi su moralni, (joj fuj odvratna si kak možeš mužu koji te voli doć na oči a ljubakala se s drugim bla bla)....svaka priča ima dvije strane, istina je negdje na pola i za ovo stanje su krivi ona i muž podjednako. Njeno gugutanje sa švabom je posljedica. Uzrok trebaju naći ona i muž i ako žele riješiti ako ne razdvojit će se. Kad tad. Što se tiče da li mu reći ili ne, mišljenja sam da ako želiš spasiti brak ne trebaš reći, ako se misliš rastat opet ne trebaš reći jer ćeš ispasti kurva koja ga je varala, bez obzira što si se čuvala za tog svog flajpana, ti ćeš biti kriva za sve. A on je eto, jadničak, samo igrao igrice i nikako da shvati u čemu je tvoj problem............
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 16:00   #278
Hahaha strašno, hoćeš nećeš, daš mu nedaš lol..dakle znači ovako:
- pojebat ćeš se s germanom, biti će ti super, savršeno, stvoreni ste jedno za drugo..zabranjeno voće-naslađe
- to karanje ćeš opravdati sebi tako da ćeš naći i najveću i najmanju manu suprugu, čak ćeš ih i izmišljati jel ti želiš izlaaz.. iii odjebat ga s vremenom, boli te k$$$ za obitelj, svoje, njegove, ti znaš što želiš, samo te grize savjest i nemaš petlje to odjebat, već ti triba vrimena da se okuražiš i sve si lipo opravdaš u glavici... itd
- nakon što počneš živit s germanom stvari idu svojim tokom, prvo idila raaaj zemaljski, rodit ćeš dicu, splasnut će strasti s vremenom obveze ovo ono, on će šarat s vremenom ti ćeš skužit s vremenom, naći ćeš i ti nekog luzera da te troši i dobit ćeš što i zaslužuješ ..jbg tako ti to ide...osim ako je to veeelika ljubav onda će biti hepi end.
naravno biti će hepi end jel, velika ljubav je TO :-D
aringster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 10:13   #279
...ljudi, ne znate vi kako je to tesko...

Recimo da suosjecam s malom natom.
Nego, sto se pitam..., stvarno mi nije jasno da se nas zenske tako lako moze sjebat.
Mislim da se muskima to bas ne dogada. Odn., ako ga neka zenska tak zaskoci, ne budu rekli "ne", niti razmisljali. Budu sretni da mogu ubosti sto sastrane.
Mi smo na sto muka i damo se zajebavat... ,i ,naravno, uvijek kurve i preljubnice...
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 11:15   #280
Pa kad sve analizirate bezveze i joj jel dobro ovo jel dobro ono, jel mi sminka dobra, eto tu se jedna brine sto se jednom nije navlazila... Cijeli scenarij vec razradila...

A ti mala fukaj se i dalje sa svabom, samo pazi da te tvoj ne ulovi... Sta sad, jednom se zivi...
Zezas i sebe i svabu a i karu...

Tko zna i kakve tvoj muz igrice igra...
Drama bezveze
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger