Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 15:49   #21
kad tako rano oćelaviš onda ćeš si ispisat totalno drugu povijest sa ženama, na tebe će se palit određen postotak žena koje vlaže ćelavci, a unutar tog postotka samo ćeš profitirat ako si mišićav i visok.

uglavnom nije to uopće loše, to je u najmanju ruku kao da si skejter ili violončelist ili doktor... svejedno, profilirao si se na tržištu, a to žene vole, a nije ti trebala škola ili ulica za to, samo dobar brijaći i malo teretane/dobre genetike.

s jedne strane određene žene će ti ostat vječno nedostupne jer nikad nećeš ni dobit 1 posto šanse od njih, al ćeš imat veći uspjeh unutar tog manjeg postotka žena koje se pale na mlade ćelavce
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:37   #22
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Ako si čelav to samo znači da imaš višak testosterona

Prava ženka će to itekako znati cijeniti
Pod prava misliš neinformirana?
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:26   #23
ako je Jason Statham možda i bude imao uspjeha
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:32   #24
Zgodan muskarac je zgodan sa i bez kose,
tako da ako si zgodan nedostatak kose nece nista promijeniti.
Jos onaj postotak zena s fetisem na celavce kao plus, tako da nemas brige
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:35   #25
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
Doslo je i to vrijeme da i ja, sa 21. godinu pocnem gubiti kosu. I nije to klasicno povlacenje kose nego bas gubitak kose, genetski uzrokovan.
Uglavnom, samopouzdanje je pocelo patiti sto je i u redu jer je to za mene velik gubitak da budem iskren.
Jedino sto me drzi jos uvijek samopouzdanim je to da posvecujem puno paznje svom izgledu, oblacim se u trendu, idem u teretanu vec dugi niz godina, lijepe sam muske figure, visok preko 190 cm i sirokih ramena pa nekako mi mozda i obrijana glava nece ruzno stajati.
Kod zena imam uspjeha i djelujem samopouzdano zaista.
Zene sto vi kazete na celave muskarce, kako ih percepirate?
Mozda se previse brinem ali svi koji su ocelavili su prosli ovo pa tako i ja.
Većina žena voli muškarce skroz obrijane glave. To je tako macho i sexy, tako da nemaš brige.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 17:48   #26
Quote:
blaenka kaže: Pogledaj post
Zgodan muskarac je zgodan sa i bez kose,
tako da ako si zgodan nedostatak kose nece nista promijeniti.
Jos onaj postotak zena s fetisem na celavce kao plus, tako da nemas brige
a još onaj veći postotak koje ih ne vole
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:14   #27
Moj muz je poceo celavit sa 27 god. i odmah si je obrijao glavu ali je na nagovor mene poceo pustati bradu. Sad izgleda preeeejebeno, najbolje nego ikad s tom kombinacijom obrijana glava i jebena brada. Tako da ti jaaako preporucujem obrij si glavu i pusti bradu, to je jako mljac. I naravno samopuzdanje s tim i nemas problema.
__________________
A mistake repeated more than once is a decision.
Sada0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 20:26   #28
bez da uvrijedim nekog, vlasate pamtim kao bransa neodgovornih osoba. a bradonje skrivaju zlo u sebi... eto mogu sam sebe uvrijedit i ja imam bradu. a obrijani te opet ne trebaju. jer onaj koji se brije zna di ide.. lol
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 20:28   #29
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
bez da uvrijedim nekog, vlasate pamtim kao bransa neodgovornih osoba. a bradonje skrivaju zlo u sebi... eto mogu sam sebe uvrijedit i ja imam bradu. a obrijani te opet ne trebaju. jer onaj koji se brije zna di ide.. lol
mda
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:51   #30
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
bez da uvrijedim nekog, vlasate pamtim kao bransa neodgovornih osoba. a bradonje skrivaju zlo u sebi... eto mogu sam sebe uvrijedit i ja imam bradu. a obrijani te opet ne trebaju. jer onaj koji se brije zna di ide.. lol
O jebote! Sviđa mi se ovo promišljanje! Znači čelavi su odgovorni, a obrijani zlo ne skrivaju u sebi?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 09:06   #31
Fuck, nisam se pošteno obrijao preko godinu dana. Zlo dakle skrivam, moralo je biti neko objašnjenje. Sad jedino se nadati da će mi kosa otpasti.
Jel smiješ imati bradu ako si ćelav? Biti odgovorno zlo?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 10:41   #32
neznam zasto neko odma kaže da pusti bradu ako gubi kosu. nije brada kosa. uostalom mozda covjeku nije u stilu brada. niti je o tome riječ. ja prvi nikad nebi bradu pušto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
scarface56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:26   #33
bas citam kako je seks dobar za zdravlje mskarca povise 40. ako ste mladi nemate se sto brigat. lol

bez seksa ces doci ako ne rjesavas probleme opcenito. ako se bolje osjecas s kosom, nasadi novu ili promjeni image. ali ga promjeni onako u potezu. celav, napumpan novi dres i pokazi se u javnosti s nekim super likom da se ublazi reketiranje od forumasa lol
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:32   #34
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
O jebote! Sviđa mi se ovo promišljanje! Znači čelavi su odgovorni, a obrijani zlo ne skrivaju u sebi?
napisao sam obrijani zna di ide. tj nema vemena za piz. vise sanse imas za duboki razgovor s bradonjom nego obrijanim. svi filozofi su s bradom. a i isti sposobni tko zna sto
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:51   #35
Bas sam nedavno upoznala jednog celavca, obrijan je do kraja i tak jebozovan da mi sve snage trebaju da se ne bacim na njega
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:06   #36
Počeo sam ćelavit sa 18... sa 21 sam to sve obrijao i od onda mi je život ljepši.
Sad sam skoro 30 i mogu ti samo reć da ne brineš ništa. Brdo cura to voli na dečkima, više su me gledale obrijanog nego sa kosom.

Tako da... skidaj to paperje.

I samo savjet i ujedno jedina negativna strana obrijane glave:
Imaj brdo kapa, ribičke, za sunce, tanku zimsku, debelu zimsku... Sve.
Imam valjda 10 kapa za sve prigode, ta kosa je odličan izolator i bez nje vrlo lako izgoriš ili se smrzneš.

I reci papa frizeru, bogatiji si za 50tak kuna mjesečno.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:23   #37
Izgleda da kosa nije bitna ako sve drugo štima.

Ti se pobrini da je to tako.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:55   #38
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
Zene sto vi kazete na celave muskarce, kako ih percepirate?
Mozda se previse brinem ali svi koji su ocelavili su prosli ovo pa tako i ja.
Licno, nikako ne volim celave muskarce, koliko god da to povrsno zvuci. Jednostavno mi je to opticki odbojno. Isto tako ne volim muskarce sa kovrdzavom kosom. Ni sa jednim od takvih nikada ne bih mogla da zamislim da budem u vezi, svejedno koliko je zgodan, pametan ili dobar. Ima ih koje misle kao ja, ali ih takodje ima dovoljno koje misle drugacije od mene, zato se i kaze da se o ukusima ne raspravlja.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 08:21   #39
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Licno, nikako ne volim celave muskarce, koliko god da to povrsno zvuci. Jednostavno mi je to opticki odbojno. Isto tako ne volim muskarce sa kovrdzavom kosom. Ni sa jednim od takvih nikada ne bih mogla da zamislim da budem u vezi, svejedno koliko je zgodan, pametan ili dobar. Ima ih koje misle kao ja, ali ih takodje ima dovoljno koje misle drugacije od mene, zato se i kaze da se o ukusima ne raspravlja.
Znaci kada (ako) ti muz/decko ocelavi ostavljas ga?

Autore, ja nikada nisam imala svjesne preferencije - muskarci s kosom ili bez, ali nekako se potrefilo da mi je dugogodisnji decko na kraju poceo celaviti pa se sisao na milimetar, a sadasnji muz je skroz obrijan. I jedan i drugi visoki i sportski tipovi.

Brat je isto visok i ide u teretanu i ne manjka mu zena. Naravno, bitan je i sarm i karakter.

I Aaron ti je dobro rekao - kape su tvoj novi prijatelj!

Zadnje uređivanje Cepin40 : 16.01.2018. at 08:33.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:06   #40
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Znaci kada (ako) ti muz/decko ocelavi ostavljas ga?
"Obozavam" ovakve povrsne komentare. Znaci moram da ti crtam
Kao prvo, u danasnje vreme niko ne mora da bude celav, jer postoji presadjivanje kose, kao drugo, nije isto zapoceti vezu sa celavcem i kada partner tokom veze ili braka izgubi kosu. Naravno da ga ne bih u tom slucaju ostavila, jer me u tada druge stvari vezuju za njega od onih kada se radi samo o PERCEPCIJI CELAVIH kako i glasi pitanje autora teme, ako ti je promaklo. :
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger