Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 23:37   #21
Ne bih rekao da je to baš toliki "big deal". Ne kažem da ne postoje ljudi kojima to jest velika stvar (kao što je i tebi), i okej ja to poštujem, ali ima daleko više ljudi koji neće ni primijetiti da nema Eurosporta. Pa MAX TV eto nema Eurosporta već godinu dana pa su i dalje nastavili u prošloj godini lijepi porast broja korisnika, a tih dana kada je ESP izbačen na društvenim mrežama su ih kleli i psovali kako bježe od njih ovo-ono. Sad će doći LP na VIP, uz malo marketinga - VIP će neokrznut izaći iz svega kao što je i MAX izašao.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:19   #22
Ovi iz Večernjeg lista ili su masno plaćeni od strane Discovery-a, ili je u pitanju neki novinar koji je i sam na VIP-u/Bnetu a ljubitelj je nekih od Discovery kanala, uglavnom štancaju ove članke o izbacivanju istih iz ponude ko na traci... ovo je dakle TREĆI samo danas u Večernjem

EVO TV im je sada veliki partner za Eurosport

Quote:
Evo što možete napraviti ako su vam ukinuli Eurosport i Discovery

- Suosjećamo s pretplatnicima Vipneta i B.neta, kojima je uskraćen pristup našim kanalima te ih pozivamo da izraze svoje nezadovoljstvo i kontaktiraju svog operatera.



Mnogi korisnici Vipneta i B.neta neugodno su iznenađeni jer od 1. siječnja spomenuti operateri više nemaju u ponudi Discovery Channel i Eurosport. Predstavnici Discovery Networksa poručuju korisnicima da kontaktiraju svoje operatere, izraze nezadovoljstvo i zahtijevaju da se navedeni kanali vrate u ponudu.

- Suosjećamo s pretplatnicima Vipneta i B.neta, kojima je uskraćen pristup našim kanalima te ih pozivamo da izraze svoje nezadovoljstvo i kontaktiraju svog operatera. Uvjeravamo sve naše obožavatelje da nam je cilj omogućiti im gledanje omiljenih kanala - odgovorili su predstavnici Discovery Networksa te dodali:

- Za distribuciju Discovery kanala surađujemo s HT-om, Iskonom i Optimom i nadamo se da zajedno s njima možemo Eurosport kanale vratiti na veći dio hrvatskog tržišta. Isto tako, dugoročnu suradnju imamo i s drugim operaterima na tržištu, poput EVOTV-a.

Izostavljanjem Eurosporta 1 i Eurosporta 2 sportski zaljubljenici više neće moći pratiti događaje koji su redovito prenošeni na tim kanalima poput Bundeslige, zimskih i ljetnih Olimpijskih igara, teniskih Grand slam turnira, skijaških skokova, Svjetskog skijaškog kupa, atletskih prvenstava, snookera...

- Vjerujemo da ima smisla lokalizirati Eurosport za gledatelje u Hrvatskoj kako bi sportska natjecanja mogli pratiti na svom jeziku. Vjerujemo kako naši partneri na televizijskim platformama to cijene i da im je lokalizacija bitna zbog njihovih pretplatnika. Australian Open počinje za manje od dva tjedna, a kao što znate Eurosport prenosi sva četiri Grand Slam turnira. Zimska sezona je na vrhuncu, drugi dio sezone u Bundesligi samo što nije počeo, a prvi u nizu sveobuhvatnih prijenosa Olimpijskih igara našim kanalima kreće u veljači. Osim toga, Eurosport je putem platforme Eurosport Player dostupan u bilo koje vrijeme - napominju u Discovery Networksu.

Iz B.neta su nam kazali kako je zbog nepostignutih dogovora oko daljnje suradnje raskinut ugovor o prijenosu spomenutih programa. Korisnicima će stoga ubrzo biti dostupni zamjenski programi poput Doku TV-a, Fine livinga, Viasat Epica, Travelxpa...
vecernji.hr
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:25   #23
Kaže mi danas zaposlenik VIP-a da su oni ipak tražili više para, valjda su ih ucijenjivali povratkom na Max TV i ovi nisu pristali, pa da zato sad huškaju na facebooku korisnike da traže od VIP-a da ih vrate.
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 08:04   #24
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ovi iz Večernjeg lista ili su masno plaćeni od strane Discovery-a, ili je u pitanju neki novinar koji je i sam na VIP-u/Bnetu a ljubitelj je nekih od Discovery kanala, uglavnom štancaju ove članke o izbacivanju istih iz ponude ko na traci... ovo je dakle TREĆI samo danas u Večernjem

EVO TV im je sada veliki partner za Eurosport


...
vecernji.hr
Vezano uz ovaj dio iz članka:
Iz B.neta su nam kazali kako je zbog nepostignutih dogovora oko daljnje suradnje raskinut ugovor o prijenosu spomenutih programa. Korisnicima će stoga ubrzo biti dostupni zamjenski programi poput Doku TV-a, Fine livinga, Viasat Epica, Travelxpa...

Zanima me koji to točno od nabrojanih programa je zamjena za Eurosport?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 08:24   #25
B net programi

Umalo da nisam pristala na novi (dvogodišnji) ugovor, kad skužim da mi je s liste nestalo par programa i to oni koje jedino i gledam.
Animal planet, npr. Na kontakt telefonu sekretarica recitira tih 6-7 programa za koje nisu uspjeli sklopiti ugovor i mrtvi hladni zamijenili ih s nekima za koje nisam ni čula. Sad gledam T com, oni još uvijek imaju, ali bi mi bili mjesečno 150 kuna skuplji (?).
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:54   #26
Nadamo se viđenju još članaka i kod drugih.
Kirkpatrick is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:16   #27
Quote:
mikrofonija18si kaže: Pogledaj post
Kaže mi danas zaposlenik VIP-a da su oni ipak tražili više para, valjda su ih ucijenjivali povratkom na Max TV i ovi nisu pristali, pa da zato sad huškaju na facebooku korisnike da traže od VIP-a da ih vrate.
Pa ako VIPu nije stalo do toga da zadrze ljude kod sebe, neka. Ja raskidam ugovor jer ne zelim biti bez Snookera, Grand Slam turnira, OI, Bundeslige...previse placam da bi se sa mnom tako igrali. Samo danas su ostali bez dva pretp,atnika cca 1200kn mjesecno za oba (mobiteli,fiksne linije...). Ako nece platiti oni, ima tko hoce.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:38   #28
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Neka ih izbace što se mene tiče. Danas ima stvarno tona dokumentarnih kanala, sporta također ima, nisu nezamjenjivi. Očito da je neki problem do Discovery-a kada svi operateri imaju neke probleme sa njima, pa i oni najveći tipa SKY. Da imaju toliko kvalitetne kanale? Pa baš i ne.
U iskonu je dostupno sve od discovery-a. Tri kanala u osnovnom i jos 4 kanala u prosirenom paketu. Sumnjam da je do discovery-a

Ja planiram preci na vip ali me jako jako zadrzava cinjenica da nema H2, Nat.geo. Wild, i discovery u paketu. Jel se to planiram uvesti kod njih ili ne? Ako kojim slucajom znadete
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 13:41   #29
Quote:
Kirkpatrick kaže: Pogledaj post
Eurosport je neprocjenjiv. Olimpijade, i zimske i ljetne, dosta nogometa, među kojima i Bundesliga, svi tenis Grand Slamovi, puno snooker turnira s uključenim svjetskim prvenstvom, skoro *svi* olimpijski zimski sportovi, prvenstva u plivanju, atletici,...i puno drugih stvari. Te sve to na jednom, ok, dva programa, dva mjesta.

Ogroman gubitak.
A tek Giro,Tour i Vuelta!!!
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 13:49   #30
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
U iskonu je dostupno sve od discovery-a. Tri kanala u osnovnom i jos 4 kanala u prosirenom paketu. Sumnjam da je do discovery-a
Dostupni su vjerojatno po starom ugovoru, kad on istekne onda ćemo vidjeti hoće li se Iskon isprsiti i potpisati novi ugovor koji je očito daleko nepovoljniji (čitaj: skuplji po pretplatniku). Previše operatera u zadnje vrijeme ima probleme sa Discovery-em da bi to sve bilo do operatera.

Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Ja planiram preci na vip ali me jako jako zadrzava cinjenica da nema H2, Nat.geo. Wild, i discovery u paketu. Jel se to planiram uvesti kod njih ili ne? Ako kojim slucajom znadete
NatGeoWild imaš u proširenom paketu, HD verziju istog u tematskom HD paketu.

Discovery kanali su jučer svi izbačeni a H2 nema. Koliko vidim ni drugi operateri u HR se nisu nešto pretrgli sa njegovim ubacivanjem a već postoji podosta vremena na tržištu, pa ili je kanal skup ili se čeka produžavanje novog ugovora sa History-em.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:11   #31
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
A tek Giro,Tour i Vuelta!!!
Pa da! I to sam s oduševljenjem pratio prošle godine.




Član na jednom drugom forumu veli da je dobio informaciju da je cijena ostala ista kao prije, a da je Vip opet odbio novi ugovor.

:|

Ništa, strpimo se još osam mjeseci pa ćemo dobiti nove (sportske) programe. Samo 50 kuna više!
Kirkpatrick is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:01   #32
Eurosport 1 & 2 na hrvatskom

Kakvi jadnici, ne vjerujem

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:07   #33
Ne kuzim stvarno sta se tu desava. Ti operateri su bas bezobrazni. Telemach u BiH ispada bolji od svih skupa iz Hr jer ima sve sportske kanale i to uz ugovor na 2 godine svi su ti dostupni u osnovnom paketu (osim hd arena). Samo je eurosport news ukinut navodno jer vise ne emitira na balkanu uopce sto je steta
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:21   #34
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
ovo je bas dno.

brijem da im je malo panika jer se vise ne prikazuju gotovo nigdje kod nas, a lokalizirali kanal, ulozili lovu i nitko ih nema
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:24   #35
Ovo su potezi očajnika. Treba netko platiti hrvatsku lokalizaciju na Eurosportu. Do jučer su pričali kako treba pola milijuna pay tv korisnika da bi se uopće razmišljalo o lokalizaciji i da je ona "jako skupa igračka", sada imaju cijelih 58 tisuća EVO TV korisnika i šaku korisnika iz TTV i to je to. U godini dana ostadoše ne bez onih pola milijuna korisnika koliko su trebali za isplativost te lokalizacije, već bez cca 650-700 tisuća korisnika.

Da ne pričam koliko taj Discovery u Hrvatskoj troši na marketing, treba platiti netko sve one silne jumbo reklame Discovery-a po Zagrebu (a vjerujem da ih ima i van ZG-a), ma koliko god bili "jaki" - ovo je veliki fail na razini tržišta.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 17:03   #36
Sad kada HT i Vip imaju praktički duopol, malo ucjenjuju Discovery da spušti cijenu.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:13   #37
Zezaju i Telemach i SBB. Izbacili Eurosport News jer navodno je kanal prestao sa emitiranjem, što je čista laž jer kanal i dalje postoji.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 20:17   #38
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
... i šaku korisnika iz TTV i to je to.
Taj sam. TTV FTW
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 20:23   #39
I Eurosport pa ovom prilikom neka smatraju da sam im se osobno naspominjao uže i daljnje rodbine.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 20:53   #40
Nema Eurosporta, a mogli su u zamjenu za njega staviti Sk2. Vikendom se teniski turniri prenose gotovo isključivo na Sk2 i onda im se naspominjem rodbine...

Kad mi istekne ugovor mislim da ga neću produžavati!
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.