Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 09:30   #21
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post

Svi kažu da je jednostavno speć biskvit, ali meni ti biskviti nikada ne uspiju.
ako misliš na klasične jaja brašno i to, moraš strogo odvojiti žutanjke od bjelanjaka (ako upadne i mrva žutog u bijelo, ne valja). miksaš svako posebno, žutanjke sa šećerom.
lagano u žutanjke umiješaš (žlicom) bjelanjke. brašno ne strpaš onako samo unutra, nego prosiješ i lagano umiješaš u taj miks žutog i bijelog.

Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
1. smatram da je PMS izmišljotina žena koje žele imati pokriće za svoje ponašanje u nekom određenom trenutku
2. mislim da je i ovo pod jedan dovoljno da me se samelje sad .

P.S. Žensko sam, tako da imam neki kredibilitet za iznošenje stava broj jedan. Amen.
ja sam od onih žena koje osim jačih menstruacija (koje traju samo 2,5 dana) nemaju nikakvih drugih problema oko same menstruacije (tipa bolovi i to), ali sam u određenim danima ciklusa tipa 7 dana prije menstruacije imala gadne emotivne brejkove dok sam uzimala neke hormone. totani kuršlus u glavi. i onda doslovnom odjednom kao da je sav taj pritisak nestao. užasne su te igre hormona u našem tijelu.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja sam većinu života imala super bolne menge i ono, šopala se tabletama i tako to.
Kad je prestala bol, menge su postale super obilne, po 15 dana u mjesecu, jbg, opet nešto ne štima.
U međuvremenu su divljali hormoni i tako to.
Pila sam 3, 4 vrste hormona da probam smanjiti krvarenje.
Na kraju sam morala izvadit maternicu zbog jebenog mioma koji mi je ispunio dušu i telo.

I kad mi netko, a pogotovo jebena ŽENA kaže da hormone koristim kao ispriku, dođe mi da odem na patologiju, uzmem svoju smežuranu maternicu s miomom
i naguram joj u šupak.


Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Imala sam slično mišljenje o raznoraznim alergijama na polen, ambroziju i sl. Dok me nije jedne godine uhvatila. Trebalo mi je skoro mjesec da skužim što mi se dešava.
Pms je itekako stvaran, isto kao i alergije.
wtf, ali stvarno wtf. kako možeš misliti da je to preuveličavanje ili nešto slično kad ljudi s teškim alergijama mogu umrijeti? ne da mi se dalje tipkati, niti nešto pametno pisati, ali uvijek se začudim kad vidim takvo govedo kao što si ti.
sanjita is offline  
Old 06.01.2018., 09:34   #22
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
takvo govedo kao što si ti.
Šta jeeee? Malo PMS pere, haaa?
Bonnie Ann is offline  
Old 06.01.2018., 09:35   #23
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
1. smatram da je PMS izmišljotina žena koje žele imati pokriće za svoje ponašanje u nekom određenom trenutku
2. mislim da je i ovo pod jedan dovoljno da me se samelje sad .

P.S. Žensko sam, tako da imam neki kredibilitet za iznošenje stava broj jedan. Amen.
Sjecam se da si prije par godina trolala neko vrijeme tu po Kutku. Dosadna si bila.
-LittleWing- is offline  
Old 06.01.2018., 09:41   #24
Normalno da je pms stvaran, samo što one žene koje nemaju baš neki pms seru i ne vjeruju onim ženama koje s tim fakat imaju problema i to mi je onak.. nevjerojatno.
Ajde još muški, nemaju jebenog pojma i neće nikad ni imati, njima je najveći problem što im se nekad ne digne, pa od toga rade dramu ko da se desila zombi apokalipsa.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 09:43   #25
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Ja se ne slažem da je PMS izmišljotina ali se slažem da ga se ponekad prostituira.
Opet, ide mi na živce što kad kolega zašvika mobitel u zid onda ga je jadnog izludio stresan posao a kad kolegica podigne glas jer je nepravedno optužena onda joj se patronizorajući objasni da je to sigurno PMS.
"zabavno" kod vas na poslu.

Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Šta jeeee? Malo PMS pere, haaa?
noup.
sanjita is offline  
Old 06.01.2018., 09:46   #26
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Ali ona ima legitimitet, sta vi comradesi znate
Ovo.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 06.01.2018., 09:52   #27
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
U pmsu sam pa ću se suzdržati
Drzi se
Izjave da je pms izmisljotina su mi u rangu onih da je zemlja ravna ploca

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Old 06.01.2018., 09:53   #28
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Ja se ne slažem da je PMS izmišljotina ali se slažem da ga se ponekad prostituira.
Opet, ide mi na živce što kad kolega zašvika mobitel u zid onda ga je jadnog izludio stresan posao a kad kolegica podigne glas jer je nepravedno optužena onda joj se patronizorajući objasni da je to sigurno PMS.
Njega onda treba pitati jel možda jutros prije pišanja nije imao boner i sugerirati mu da pregleda prostatu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 09:54   #29
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Normalno da je pms stvaran, samo što one žene koje nemaju baš neki pms seru i ne vjeruju onim ženama koje s tim fakat imaju problema i to mi je onak.. nevjerojatno.
Ajde još muški, nemaju jebenog pojma i neće nikad ni imati, njima je najveći problem što im se nekad ne digne, pa od toga rade dramu ko da se desila zombi apokalipsa.
Znas kak je to meni?
Ko ono nedavno kad su majke izasle u javnost s horor pricama iz rodilista, pa se u komentarima uvijek naslo par super-majki i zena kojima je sve bilo super i koje su sve stoicki podnijele, maltene su ove jadnice proglasile razmazenima
TincH is offline  
Old 06.01.2018., 09:56   #30
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Znas kak je to meni?
Ko ono nedavno kad su majke izasle u javnost s horor pricama iz rodilista, pa se u komentarima uvijek naslo par super-majki i zena kojima je sve bilo super i koje su sve stoicki podnijele, maltene nisu ove jadnice proglasile razmazenima
Da, da.. to je divna bol koju bi imale svaki dan ako treba, kakva je to jedna divota.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 09:57   #31
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
"zabavno" kod vas na poslu.
Ne mogu se požaliti.

Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Izjave da je pms izmisljotina su mi u rangu onih da je zemlja ravna ploca
Ili onih da bi se ljudi u depresiji trebali malo trgnuti i recimo upisati tečaj kiparstva pa će im biti bolje.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Njega onda treba pitati jel možda jutros prije pišanja nije imao boner i sugerirati mu da pregleda prostatu.
Bonnie Ann is offline  
Old 06.01.2018., 10:00   #32
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Ili onih da bi se ljudi u depresiji trebali malo trgnuti i recimo upisati tečaj kiparstva pa će im biti bolje.
A ovo je najčešće zato što većina ljudi zapravo ne zna što je prava depresija.
Misle da imaju depru kad su malo u kurcu jer ih je netko taj dan krivo pogledao.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 10:01   #33
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Ili onih da bi se ljudi u depresiji trebali malo trgnuti i recimo upisati tečaj kiparstva pa će im biti bolje.
Misliš, nabaviti psa.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 06.01.2018., 10:02   #34
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Da, da.. to je divna bol koju bi imale svaki dan ako treba, kakva je to jedna divota.
Pa gle mozda im je i bilo lagano i neka je, srecom po njih.
Lijepo je znati da se sve ne patimo ko isusi.
Al kej je tesko rec nesto tipa: 'Joj bas mi je zao kaj ste to prosle, iako ja nisam' umjesto srati da su neposlusne i nezahvalne.
TincH is offline  
Old 06.01.2018., 10:03   #35
Da, i migrene su samo izgovor za lijenčine, ja ih nikad nemam.
Sestre, samo budite zahvalne.
Ay Carmela is offline  
Old 06.01.2018., 10:04   #36
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Misliš, nabaviti psa.
Ne nego baviti se sportom, sport lijeci depru
TincH is offline  
Old 06.01.2018., 10:04   #37
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa gle mozda im je i bilo lagano i neka je, srecom po njih.
Lijepo je znati da se sve ne patimo ko isusi.
Al kej je tesko rec nesto tipa: 'Joj bas mi je zao kaj ste to prosle, iako ja nisam' umjesto srati da su neposlusne i nezahvalne.
A normalno da je teško kad si npr. jedna žmk. (željka markić kraljica)
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 10:06   #38
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Da, i migrene su samo izgovor za lijenčine, ja ih nikad nemam.
Sestre, samo budite zahvalne.
I problemi sa štitnjačom. To je isto izmišljotina.
Ja nemam takvih problema, wtf, kakva štitnjača, kakvi bakraći.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 06.01.2018., 10:24   #39
Ja nikad nisam slomila nogu.
Ne vjerujem da netko moze slomiti nogu. To su samo izmisljotine ljencina da ne trebaju hodati i da mogu sjediti u tramvaju
__________________
Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces.
ElectroWolf is offline  
Old 06.01.2018., 10:26   #40
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
I problemi sa štitnjačom. To je isto izmišljotina.
Ja nemam takvih problema, wtf, kakva štitnjača, kakvi bakraći.
i debljanje kod ljudi sa hipotireozom. vježbaj krme jedno, ujutro 10km, popodne bicikl 5 km, 1,5 h teretana i navečer još brzo hodanje 12 km. i prestani jesti svinjo jedna.
sanjita is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.