Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 03:33   #21
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Taj dečko je s njom bio u odnosu. U odnosu s nekim možeš biti pošten, nepošten, dobar, zao, loš, pokvaren, pun ljubavi i sve varijacije.

Ona s curom tog dečka nije ni u kakvom odnosu. Stoga, ne može prema njoj biti ni poštena ni nepoštena.

Ukoliko ćeš prodavati dosadnu demagogiju o njenom moralu per se, pronađi drugog sugovornika, to mi je nadasve dosadno.
Potreban je odnos, kažeš.
U tom slučaju nije ni malo nepošteno slijepom prosjaku ubaciti gumb u limenku ili posjesti japanskog turista na bus za VG kako bi stigao do Jelačić placa.

Da si malo pažljivije pročitala moj post shvatila bi da sam se osvrnula na tvoju nedoslijednost i dvostruka mjerila, a ne na autoričin moral.
Ne bi trebalo biti teško priznati što nije fer ponašanje, radilo se o muškom ili o ženskom počinitelju. Ravnopravni smo...u svemu pa i u (ne)djelima.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 07:58   #22
Quote:
worldwar kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Prije x godina imala sam jednu intenzivnu vezu s jednim dečkom te smo se razdvojili jer sam ja išla u drugi grad na fakultet nego on. Bili smo se povremeno čuli tu i tamo ja sam imala par veza, on je s jednom curom od kad smo se nas dvoje razišli i sad nakon dosta godina on bi silom viđao se sa mnom jer mu s curom nije dobro, a meni bi odgovaralo viđat se s njim da izbijem iz glave jednog drugog dečka koji me na neki način ne zaslužuje ni po čemu. Što napraviti? biti u takvom odnosu ili ne biti. Jeli imao ko sličan slučaj?
Evo lude ideje... a da oboje prekinete očito loše veze, pa se onda počnete viđati?

Zašto to ne napraviš? Bojiš se da neće uspjeti i da ćeš ostati solo?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:37   #23
Jedno drugom utješna nagrada...
Hahaha (ne smijem se uopće).
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:44   #24
Upustiti se u odnos sa bivsim kako biste zaboravile sadasnjega...

Daj snimi i napravi film, bit ce to odlican trash horror film.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:49   #25
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Upustiti se u odnos sa bivsim kako biste zaboravile sadasnjega...

Daj snimi i napravi film, bit ce to odlican trash horror film.
Šta si ti to postao penzić ili
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:58   #26
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Šta si ti to postao penzić ili
Ne, daleko sam od mirovine, iako ne vidim kakve veze moja potencijalna mirovina ima sa ovom temom, uopce ne vidim poveznicu.


Kao sto rekoh, vracanje bivsem poradi toga da se zaboravi sadasnji je ekvivalent trash horror filmu.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:01   #27
Borrriiinngggg....
Više vuče na tragicomedy!
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:02   #28
Upustit se u odnos s bivšim kako biste zaboravili sadašnjeg?
Koja proračunatost. Misliš samo na svoju guzicu i baš te briga što time možeš nekoga povrijediti.
A ti baš moraš imati nekoga?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:40   #29
Sasvim sam sigurna da to nece nikog povrijedit zalosno al istinito
worldwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 14:57   #30
to je normalan ratni kocept, vjerovatno star koliko i covjecanstvo

kad se ti osjecac prevreno lose.. tvoj organizam se osjeca napadnutim i apetiti ti raste tj zdrav razum ce se pridruzit onom kom mu je blizak - mama u pomoc. pa tako i ti. ides se povratit.

nista lose u tom za tvoje zdravlje. jel se moze naci bolji nacin. moze. ali budi upoznat s svojim karakterom. neki ljudi se ne svadaju, neki se svadaju. tako da znas da ces i dalje u zivotu naic na nuspjeh ili nesporazum. sto vise imas ciljeva, a pri tom si slabic. vise takvih situacija ces imat.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger