Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 08:53   #1
Čekanje za onu pravu

Uslijed malo čitanja ovdje po forumu o tim ljubavnim problemima,malo sam krenuo razmišljati-a to nije dobro

Smatrate li da su dvadesete,ili bar neki period od koje godine potreban da se ide ponajprije u uživanje,znači od neobaveznog odnosa,isprobavanje sa starijim ženama (nekako sam stekao dojam da su puno normalnije u spremnosti da se i one potrude da budu zadovoljene dok mlađe čekaju da muški sve odradi)

i da onda osoba bude spreman za onu "pravu".

Naravno,ta prava neći doći kada mi hoćemo,ali nekako mislim bez obzira koliko postoji neka manja mogućnost da se baš pogode dvoje koji se međusobno baš zavole,ipak može prevagnuti neko iskustvo,znanje s ženama.

Ili još direktnije,možda više za žene,imate muškarca od npr 30 godina,vi 25 (neka normalna razlika) i nije iskusan u seksu (ipak praksa radi svoje),općenito je manje proveo u ženskom društvu i teže shvaća žene (mada je to uvijek teško ) može li ovaj iskusniji ipak odnijeti pobjedu,ma koliko bili savršeni jedni za druge?

Ipak,to na početku nije baš toliko izraženo.Možda bi nakon par mjeseci i bilo više razumijevanja,ali da bi neka žena od 25 čekala na seks npr. 2-3 mj,nisam siguran,ma koliko bio savršen? (možda dok su teensi to stoji,ali kasnije-osim ako i ona nije nesigurna).
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 09:35   #2
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Uslijed malo čitanja ovdje po forumu o tim ljubavnim problemima,malo sam krenuo razmišljati-a to nije dobro
Dobro si rekao, previše razmišljaš.

Ne znam kaj bih rekao na ta tvoja razmišljanja... toliko generalizacije, gluposti i nebuloza dugo nisam vidio.

Smanji malo ta razmišljanja, ne ide ti.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:33   #3
+1...
Stvarno brutalno nadrobljeno svega i svačega.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:40   #4
Jebi sve što se miče (i ne miče ),a prava kad naleti -naleti ..






What ?

Zar mu nisam dao briljantan savjet ?
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 11:03   #5
Overthinking.

Pravilo je da nema pravila.

Radi onako kako želiš i što smatraš da je za tebe najbolje.
__________________
Imam ništa, idem na sve.
Maclbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:24   #6
A kak ćeš u toj šumi naći drvo?
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 10:32   #7
Čekanje čega/koga..?
Čemu?

Poslano sa mog Moto E (4) koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 10:32   #8
ne postoji "prava"
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 11:53   #9
Prava ne postoji, to je mit.

Postoji eventualno prihvatljiva i neprihvatljiva i to je maksimum.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:32   #10
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Uslijed malo čitanja ovdje po forumu o tim ljubavnim problemima,malo sam krenuo razmišljati-a to nije dobro

Smatrate li da su dvadesete,ili bar neki period od koje godine potreban da se ide ponajprije u uživanje,znači od neobaveznog odnosa,isprobavanje sa starijim ženama (nekako sam stekao dojam da su puno normalnije u spremnosti da se i one potrude da budu zadovoljene dok mlađe čekaju da muški sve odradi)

i da onda osoba bude spreman za onu "pravu".

Naravno,ta prava neći doći kada mi hoćemo,ali nekako mislim bez obzira koliko postoji neka manja mogućnost da se baš pogode dvoje koji se međusobno baš zavole,ipak može prevagnuti neko iskustvo,znanje s ženama.

Ili još direktnije,možda više za žene,imate muškarca od npr 30 godina,vi 25 (neka normalna razlika) i nije iskusan u seksu (ipak praksa radi svoje),općenito je manje proveo u ženskom društvu i teže shvaća žene (mada je to uvijek teško ) može li ovaj iskusniji ipak odnijeti pobjedu,ma koliko bili savršeni jedni za druge?

Ipak,to na početku nije baš toliko izraženo.Možda bi nakon par mjeseci i bilo više razumijevanja,ali da bi neka žena od 25 čekala na seks npr. 2-3 mj,nisam siguran,ma koliko bio savršen? (možda dok su teensi to stoji,ali kasnije-osim ako i ona nije nesigurna).
to što ćeš ti pojebat njih 30, ne znači da ćeš "onoj pravoj" bit dobar u krevetu.
radi na kvaliteti s jednom. ne na kvantiteti.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:50   #11
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
to što ćeš ti pojebat njih 30, ne znači da ćeš "onoj pravoj" bit dobar u krevetu.
radi na kvaliteti s jednom. ne na kvantiteti.
Znaci ako ima samo jednu, onda ce automatski biti dobar? Koja logika.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:00   #12
Više će isprobati toga u krevetu tokom dugogodišnje veze nego sa deset žena s kojima će se poseksati tek nekoliko puta.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:19   #13
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Više će isprobati toga u krevetu tokom dugogodišnje veze nego sa deset žena s kojima će se poseksati tek nekoliko puta.
To je vrlo vrlo upitna konstatacija. Sto ak naleti na zenu koja nije za isprobavanje? Ne zagovaram da ima trideset al ovo prodavanje price da ce bit super ak je 5 godina imao jednu, ma dajte.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:36   #14
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Smatrate li da su dvadesete,ili bar neki period od koje godine potreban da se ide ponajprije u uživanje,znači od neobaveznog odnosa,isprobavanje sa starijim ženama (nekako sam stekao dojam da su puno normalnije u spremnosti da se i one potrude da budu zadovoljene dok mlađe čekaju da muški sve odradi)
Probaj ono što želiš probati. Gradi se prema onome kakav želiš biti. Nitko te neće pitati za 10-20 godina popis jebalica i što si s njima radio.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:53   #15
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Više će isprobati toga u krevetu tokom dugogodišnje veze nego sa deset žena s kojima će se poseksati tek nekoliko puta.
To nije istina. Možeš ti isprobavat svašta sa jednom ženom u krevetu, ali zaboravljaš da nisu sve žene iste. Sa svakom imaš malo drugačije iskustvo, drugačija građa, način na koji doživljava orgazme, itd.
A i nikad nećeš sa jednom ženom moći sve isprobat, pogotovo ako su starije, imaju iskustva i znaju točno što im odgovara a što ne, i ne žele više prakticirati stvari koje im ne odgovaraju.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 23:57   #16
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Možeš ti isprobavat svašta sa jednom ženom u krevetu, ali zaboravljaš da nisu sve žene iste. Sa svakom imaš malo drugačije iskustvo, drugačija građa, način na koji doživljava orgazme, itd.
.
To je točno, no slijedom toga kako je svaka žena drugačija će mu se "sistem" rebootat i sa svakom kreće ispočetka istraživati što voli. Za to mu prijašnje iskustvo i ne pomaže baš osim psihički.


Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:12   #17
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znaci ako ima samo jednu, onda ce automatski biti dobar? Koja logika.
ovo dole, kad se već ne zna pročitat ono što sam napisala

Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Više će isprobati toga u krevetu tokom dugogodišnje veze nego sa deset žena s kojima će se poseksati tek nekoliko puta.

Via Tapatalk
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:37   #18
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
ovo dole, kad se već ne zna pročitat ono što sam napisala
ali ti je phiber dobro odgovorio, nisu sve žene za isprobavanja. I ako je njegova dugogodišnja bila takva onda je njegovo iskustvo nikakvo. Znam čovjeka koji je bio u braku 7 godina, 15 godina veze sve skupa, troje djece napravio a da se nisu nikada makli dalje od misionarskog, čak je oralni bio nepoznanica. Nije se razveo zbog toga ali poslije je samo rekao da bi se sjetio toga davno prije da je znao što sve propušta.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:41   #19
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
ali ti je phiber dobro odgovorio, nisu sve žene za isprobavanja. I ako je njegova dugogodišnja bila takva onda je njegovo iskustvo nikakvo. Znam čovjeka koji je bio u braku 7 godina, 15 godina veze sve skupa, troje djece napravio a da se nisu nikada makli dalje od misionarskog, čak je oralni bio nepoznanica. Nije se razveo zbog toga ali poslije je samo rekao da bi se sjetio toga davno prije da je znao što sve propušta.
dobro, moj je primjer da sam više tog naučila i isprobala sa jednim likom u dugogodišnjem odnosu nego sa dvojicom koji su bili ons ili je do seksa došlo 2-3 puta s njima.

vježbom do savršenstva. a lakše ću vježbat sa jednim nego da svaki vikend imam drugog.

na to sam mislila.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:36   #20
Jel mogu, jel mogu ja moj pokojni dido mi je dao najbolji savjet sto sam dobio u zivotu, jebi sve sta mozes ionako ces se kajati jednog dana sto nisi i vise
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger