Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednik je
Dimitrov 6 6.32%
Nadal 16 16.84%
Federer 39 41.05%
Đoković 6 6.32%
Zverev 1 1.05%
Čilić 27 28.42%
Wawrinka 1 1.05%
DelPo 2 2.11%
Thiem 0 0%
Netko drugi 4 4.21%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 95. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 13:00   #81
Mekic to solidno hendla
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:34   #82
Bio sam uvjeren da se neće izvući Mcdonald kod 6:5 i 0:30
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:43   #83
Doktore

Autoput i dalje otvoren
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:57   #84
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Doktore

Autoput i dalje otvoren
idući meč je sve ikad, ni on ni Seppi nisu u TOP75, a uskoro navršavaju 34, odnosno 39 godina
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:05   #85
Jel netko gledao Dimitrova? Bacio sam pogled na rezultat i vidim 0:6 u cetvrtom za nekakvog McDonaldsa pa me zanima jel Dimitrov ozlijedjen, jel se zajebavao, jel mu se igralo sto duze ili sta je to bilo u cetvrtom setu?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:38   #86
Cijeli je meč odigrao kao Čilić u 'najboljim danima', a u četvrtom je setu nadmašio i Čilića. Plus, protivnik mu je bio prilično solidan. Ne znam što mu je točno u glavi, ali Rubljeva (koji ga je izbacio na US Openu, meščini) s ovakvom igrom neće proći.

Rafa izgleda fino. Prvi će test biti netko s boljim servisom, povisok te s dvoručnim bekhendom. A te karakteristike Džumhur ne ispunjava. 1 of 3.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 20:05   #87
Dodig ispal u parovima
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 00:01   #88
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Jel netko gledao Dimitrova? Bacio sam pogled na rezultat i vidim 0:6 u cetvrtom za nekakvog McDonaldsa pa me zanima jel Dimitrov ozlijedjen, jel se zajebavao, jel mu se igralo sto duze ili sta je to bilo u cetvrtom setu?
Čudi te Dimitrov? LOL

Mala pičkica u odijelu muškarca. Ima sreće kaj lepo izgleda, jer od te muževnosti ništa nema unutra.

Mali Mackenzie McDonald ima jako puno potencijala, samo 22 godine i uz Tommyja Paula, Fritza i Tiafoea predvodi nove američke snage tenisa. I jako je simpa lik. To je karijera kao od Isnera, college tennis gone pro.

Dimitrov će popušiti protiv Rubleva.

Meni je žao Shapovalova. Čitam na menstennisforum-u da je imao 5-2 u zadnjem setu i da se totalno prepao, choke rekli bi Ameri. Ali to su te mentalne barijere koje mora proći ako želi nešto napraviti u karijeri.
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:16   #89
Ova nova generacija je isto kao i generacija prije(Raonic,Nishikori,Dimitrov) također samo prosjek.

Nemaju oni onaj killer teniski instinkt,oštrinu,drskost kakvu su Federer,Djokovic,Sampras,Becker,Nadal,Wilander imali sa 18,19,20 god.

Pa taj Zverev nikad nije igrao u 1/4 fin. nekog grand slama?? Kyrgios, koji ima talenta,, ali se čini da mu je tenis mučenje.Uzmi mu servis, ispodprosječan je igrač. Shapovalov bi mogao biti opak, samo da se malo smiri. I da servis popravi. Rublev,Chung,Fritz???
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:48   #90
Fucsovics uzeo prvi set Querreyu..bit će ovo zanimljivo
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 02:28   #91
Kudla sasvim fino muci Thiema
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 03:02   #92
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
Kudla sasvim fino muci Thiema
Mogao bi Kudla u 3 seta.. Thiem boze sacuvaj
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 03:06   #93
Nicolas Kicker ima 2-0 u setovima i brejk 1:0 i da ode na 2:0 on fino popuši 6 gemova.. Još stavim na njega kad je dobio prvi set, i sad ce bit puška..
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 03:42   #94
Quote:
Purple Sky kaže: Pogledaj post
Čudi te Dimitrov? LOL

Mala pičkica u odijelu muškarca. Ima sreće kaj lepo izgleda, jer od te muževnosti ništa nema unutra.
Mhm, mala pickica, a 3. na svijetu i dejta(o) tri predivne i talentirane zene i Tursunova Vjerojatno da je divljak ko Fognini, Dolgo i ekipa i da je protratio talent i cijelu karijeru na 21-28 poziciji bi Vam bio kul
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 18.01.2018. at 03:55.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 04:15   #95
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Mhm, mala pickica, a 3. na svijetu i dejta(o) tri predivne i talentirane zene i Tursunova Vjerojatno da je divljak ko Fognini, Dolgo i ekipa i da je protratio talent i cijelu karijeru na 21-28 poziciji bi Vam bio kul
Pičkica je u glavi, u stavu. Treći je na svijetu dok nema Đokovića, Wawrinke i Murray-ja što je bitno naglasiti.

Ne, ne bi bio kul da je Fognini, ali bio bi jeben da je kao Nadal. Kakva ti je to logika?

Dimitrov je prosjek, nerealizirani potencijal, sredina, niti smrdi niti miriše. Jedino što mu je život podario lijepu njuškicu pa uživa u slavi koju ne bi imao da izgleda ko Stepanek.
I ne dejta nikakvu predivnu ženu, dejta ženu koja izgleda kao transvestit visoku 1.50 cm deset godina ili 12 čak stariju od njega, Nicole Scherzinger. Umjetne sise, napumpane ružne usne, ak je to lijepa žena, brate.

ps. To tko koga dejta zahvaljući životnoj lutriji kako ti njuška (i tijelo) ispadne nema veze s tim koliko on vrijedi po ljestvicama gdje se mjeri ono što je svojim rukama napravio i tko jest kao čovjek, osoba. Nebitno za temu, ali bitno za naglasiti. Pola parova na svijetu da su isti kao ljudi, identičnih misli, karijera ali različite njuške i tijela ne bi bili s partnerima s kojima u ovom životu jesu. Vrlo je transparetno i predvidivo uparivanje.

Zadnje uređivanje Purple Sky : 18.01.2018. at 05:07.
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 07:24   #96
Monfils ko Monfils, nema tu kruva.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 07:33   #97
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Monfils ko Monfils, nema tu kruva.
Ubi ga Novak..
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 07:46   #98
Goffin cirkusant svoje vrste.. Ajmo Julien
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:00   #99
Bravo, Noleeeee. Idemo.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:01   #100
ovaj Djokovic se bezveze izderava, valjda bi se trebao Monfils sam pobjedit...šta mu to treba...

no evo uspio je na kraju...ali čini mi se da nije baš spreman fizički...je da su uvjeti uzasni, no svejedno...
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.