Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 17:22   #61
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Sto se tice tvoje patnje, ne moze ti niko pomoci, to moras sama da pregoris. Vec su ti napisali uglavnom najvaznije. Ti zivis kao da si pala s Marsa i jednostavno ne koristis mozak, dok ne dobijes cekicem u glavu. Zasto njega nikada nisi pitala zasto morate da se krijete? Slobodni, mladi ljudi se kriju i ti to prihvatas. Ili je zauzet ili te se stidi. Posto navodno nije bio zauzet, on te se stidi. Verovatno si mu po malo priprosta osoba i bilo ga je sramota da te predstavi svetu. Vidis da je sliku od nove odmah stavio na internet. Veoma mi je tesko da ti pisem ovako direktne reci, ali ti toliko lebdis van zivota i nikada neces shvatiti neke stvari, ako ti se ne kazu u lice.

Ti znas da koristis internet i nisi nikada videla pojam "prijatelj sa povlasticama"? Nije ti bilo cudno da imate seks, a da nikada niste prosetali ulicom drzeci se za ruke? Dozvoli mi da ti kazem, da on nije kriv za to, nego ti. On te je iskoristio koliko god je mogao, ako si i bila naivna, da nisi imala muskarca do tada, ali imala si mozga da razmisljas i da se zapitas neke stvari. Ako si se zapitala, zasto nisi potrazila odgovore na izvoru - kod njega? Napravila si mali milion gresaka, cime si sama sebe srusila u pakao. Jako mi je zao zbog toga, ali moras da se osposobis za normalan zivot. Sve smo mi bile mlade, bez iskustva, naivne, glupe, sve to, ali najkasnije oko 18-20 godine se i onim najsporijima upali bar neka lampica u glavi. Kod tebe se nista nije dogodilo, zivis kao biljka. Osvestila si se tek kada si dobila samarcinu, da ti se ceo svet okrenuo oko tebe. E, sada iskoristi to sto si se probudila iz hiljadugodisnjeg sna. Greske koje si napravila, ne mozes vise da popravis, ali mozes da vratis sebi dostojanstvo i da ne pravis nove greske.

Odgovor na tvoje pitanje, da li da mu sve kazes je - ne! Razlog je jednostavan: I da budete zajedno kao momak i devojka, ti vidis da on nema karaktera i da je varalica. Ne mislis valjda da ce odjednom da prestane sa time i da ce tebi da bude veran? Ako si naivna, nisi glupa. Ti si samoposluga za seks, kad god nema devojku ili kada hoce malo da dokaze sebi da je dasa ili kad mu devojka dosadi. U svakom slucaju, ti nisi NISTA za njega i nikad mu neces biti nesto. Nemoj da umisljas da ga ti jedina na svetu privlacis, jer ti se stalno vraca. On ti se ne vraca zato sto mu je stalo do TEBE, nego zato sto hoce promenu i da podigne sebi ego. Ipak ima roba u tebi kojim komanduje vec godinama. Takvoj osobi je to potrebno i on time hrani svoju sujetu. Da ti se sutra nesto desi, zaboravio bi te kao da nikada nisi postojala. Nadam se da ti je to jasno i da ne racunas sebi neke mogucnosti da jednom budete zajedno i srecni.

Tacno je to sto kazes da ste mogli sve da imate, ali kada on TEBE nije hteo za to "sve", ti tu nista ne mozes da uradis. Mozes samo da prihvatis stvari takve kakve jesu, jer svi mi imamo mogucnost izbora, a on tebe nece, bez obzira na to koliko ti njega hoces. Ti si sve ove godine svesna cinjenice da on tebe ne voli i opet ga gledas kao da ste predodredjeni jedno za drugo. Ja jos nikada u zivotu nisam videla, da je neko ozenio svoj otirac. A ti si to za njega, jer nemas dovoljno jak karakter i ne cenis sebe, pa zasto bi te on cenio i postovao? Dodje kod tebe, uzme sta mu treba, potrosi te i zadovoljan ode. Niti oseca obavezu prema tebi, niti neznost, a kamoli nesto vise. Sve ovo sam ti napisala ovako direktno zato da bi mogla da sagledas situaciju. To je pravo stanje stvari u tom zivotu, a ne neke nebuloze koje si sebi uvrtela u glavu.

Na tvom mestu, ja bih svima ispricala da mi je on bivsi i da me je smrtno povredio (bez detalja, da ne bi ispala guska). Prestani da krijes da si imala vezu sa njim. Kada te sledeci put pozove, ne javljaj se, ako dodje na vrata, ne otvaraj ih, ako pise preko interneta, ne odgovaraj. To ti je JEDINA sansa da se izvuces iz ovoga u sta si upala i da dobijes sansu za normalan zivot. Njega moras da ODSTRANIS iz svog zivota na svaki nacin. Pusti te zalopojke "on mi je prvi, nikada ga necu zaboraviti" i slicno. Nisi junakinja ljubavnog romana. Ja sam mislila da cu da umrem za mojim prvim muskarcem, koliko mi je bilo tesko posle raskida, a ja sam bila ta koja je raskinula. Ali, kada mu je konacno doslo u glavu, onda je poceo da puzi, da moli, da zove, za njega sam jednostavno nestala i to sam uspela da izdrzim sledecih meseci koliko me je opsedao. To sada tebi predstoji. Pokazi mu da imas karakter i da nisi krpa za njegovo zadovoljavanje, koju ce on posle upotrebe da baci u kantu za djubre.

Savetujem ti da pocnes da citas knjige. Iako su ti dosadne i mozda bezveze, pronadji neku temu koja te zanima, pa pocni malo da se bavis citanjem. To ce da ti popravi pismenost, kulturu izrazavanja, promenices uski nacin razmisljanja, obogatices sebe necim lepim i korisnim. Rad na sebi nije ni malo lak, ali ako zelis, mozes puno toga da uradis. Kazes da si lepa, pa kada osim spoljasnjosti i unutrasnjost malo podignes na visi nivo, videces da ce muskarci da ti prilaze i ti mozes onda sa njima da radis sve ono sto je normalno, bez da se krijes, da ides na kafu, da setas, da izadjete negde, da se druzite sa drugim ljudima. Posto koristis internet, svrljaj malo po njemu, nemoj da citas traceve o kojekakvim prominentnim seljancurama, nego se obavesti o svemu sto se dogadja u gradu gde zivis. Cisto da znas za sebe. To se zove - opsta kultura. Pogledaj kakvih znamenitosti ima u tvom gradu, obavesti se o njima, kada imas vremena idi i pogledaj ih, pocni da zivis zivot zene i prestani da si devojcica koja nije u stanju da preuzme odgovornost za svoje postupke. Mi nismo zivotinje, pa da popustimo prvom seksualnom impulsu koji osetimo. Zato, nemas izgovora, ako opet napravis istu gresku sa njim. Jednostavno prestani da mu odgovaras na poruke, prekini kontakt sa njim, obrisi ga od svuda. Razumem ja potrebu da imas bar nekoga, makar i na ovaj nacin, ali to te cini bolesnom, jer je to bolesno ponasanje. Moras se odreci toga. Moras da prihvatis cinjenicu da si sama, a ne da imas neku polomljenu postapalicu, koja te samo gura u provaliju.

Razmisli o svemu ovome sto sam napisala, namera mi je da ti pomognem i da te poguram da se otreznis od bunila u kome se nalazis. To nece ici samo od sebe, ako ti sama nesto ne preduzmes.

Slazem se s tobom u svemu. Hvala punoo si mi pomogla

Ja sam mu cak dok sam bila u drugom gradu studirala slala gole slike i sve sto je pozelio samo da ne ode slucajno nekoj drugoj, iako nismo bili u vezi to sam si dopustila. Da, toliko sam nisko pala.
Malo mi je sad doslo iz guzice u glavu kako se kaze i spremna sam na promjenu i na to da ga prekrizim s drus mreza a najvaznije iz zivota.
Prvo moram zavoljeti sebe da bi me netko mogao uopce zavoljeti, moram postat sigurnija u sebe i shvatiti koliko vrijedim. Moram se prestati pitati zasto zasto zastoo. Valjda ce onda sve kreniti na bolje.
misterioznadje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:34   #62
Quote:
misterioznadje kaže: Pogledaj post
Slazem se s tobom u svemu. Hvala punoo si mi pomogla

Ja sam mu cak dok sam bila u drugom gradu studirala slala gole slike i sve sto je pozelio samo da ne ode slucajno nekoj drugoj, iako nismo bili u vezi to sam si dopustila. Da, toliko sam nisko pala.
Malo mi je sad doslo iz guzice u glavu kako se kaze i spremna sam na promjenu i na to da ga prekrizim s drus mreza a najvaznije iz zivota.
Prvo moram zavoljeti sebe da bi me netko mogao uopce zavoljeti, moram postat sigurnija u sebe i shvatiti koliko vrijedim. Moram se prestati pitati zasto zasto zastoo. Valjda ce onda sve kreniti na bolje.
Ako si pozitivna, sve ce ti krenuti na bolje, samo polako, korak po korak, nigde ne moras da se zuris, imas svo vreme ovog sveta i sve mogucnosti koje ti pasu,
Spremi se na stres kada te ponovo pozove, nije to lako, ali izdrzi i ne javljaj mu se. Pisi povremeno kako ti ide, kako se osecas i sta radi gospodin iskoristavac.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:04   #63
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ako si pozitivna, sve ce ti krenuti na bolje, samo polako, korak po korak, nigde ne moras da se zuris, imas svo vreme ovog sveta i sve mogucnosti koje ti pasu,
Spremi se na stres kada te ponovo pozove, nije to lako, ali izdrzi i ne javljaj mu se. Pisi povremeno kako ti ide, kako se osecas i sta radi gospodin iskoristavac.
Potrudit cu se jakoo pa cemo vidjeti kako ce biti kad prode vremenaa. Hocu , javim
misterioznadje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:26   #64
Zaboravljate da ima submisivnih žena kojima podsvjesno odgovara da budu 'donje'. Takve žene traže 'gospodara' umjesto ravnopravnog partnera.

Npr dosta je riba takvih. Njima nema pomoći nikakvim savjetom.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:40   #65
ovo je pogodak

Zaboravljate da ima submisivnih žena kojima podsvjesno odgovara da budu 'donje'. Takve žene traže 'gospodara' umjesto ravnopravnog partnera.

Npr dosta je riba takvih. Njima nema pomoći nikakvim savjetom.

dosta smo slicni istocnjacima. uz to nase dadu sve, a nista nemaju. ali zato su nam pjesme najace
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:52   #66
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
Zaboravljate da ima submisivnih žena kojima podsvjesno odgovara da budu 'donje'. Takve žene traže 'gospodara' umjesto ravnopravnog partnera.
Ne vidim ništa loše u tome.
U krevetu ofc.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:06   #67
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ne vidim ništa loše u tome.
U krevetu ofc.
ni ja

Quote:
misterioznadje kaže: Pogledaj post
Potrudit cu se jakoo pa cemo vidjeti kako ce biti kad prode vremenaa. Hocu , javim
a koliko ti vremena treba? mos to i odmaaah

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Zaboravljate da ima submisivnih žena kojima podsvjesno odgovara da budu 'donje'. Takve žene traže 'gospodara' umjesto ravnopravnog partnera.

Npr dosta je riba takvih. Njima nema pomoći nikakvim savjetom.
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
Zaboravljate da ima submisivnih žena kojima podsvjesno odgovara da budu 'donje'. Takve žene traže 'gospodara' umjesto ravnopravnog partnera.

Npr dosta je riba takvih. Njima nema pomoći nikakvim savjetom.

dosta smo slicni istocnjacima. uz to nase dadu sve, a nista nemaju. ali zato su nam pjesme najace
mozda im i ne treba pomoci, sta je tu lose?
__________________
Surya Namaskar

Zadnje uređivanje Eugen C : 13.01.2018. at 10:24.
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 01:51   #68
i ja bi se pridružio vrlo rado...


Sent from my iPhone using Tapatalk
scarface56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:22   #69
Quote:
misterioznadje kaže: Pogledaj post
Pozdraav svima,
Ovakvih tema je mozda vec bilo ali svejedno moram nekome otvoriti dusu i traziti savjet jer nemam kome.
Prvi put si se ševila u tajnosti s balavcem od 16 g.? Seriously? I nakon toga si se pola desetljeća nastavila seksat s njim potajno? Why oh why? Nije ti nikad palo na pamet da izađete u kino ili na kavu ili prošetat bilo di gdje vas se može vidjeti, a ne da te tretira ka smeće koje ne želi pokazati pred drugima? Žene nekad stvarno znaju izgubit glavu i ego usput

Mogu misliti koliko ti je teško preboliti i kako se poniženo osjećaš nakon što te ponovo iskoristio i vratio se curi. Evo ti onda najbolji savjeti od Due Lipe za pravila ponašanja kad ti se sljedeći put odluči javiti:

One, don't pick up the phone
You know he's only calling 'cause he's drunk and alone
Two, don't let him in
You'll have to kick him out again
Three, don't be his friend
You know you're gonna wake up in his bed in the morning
And if you're under him, you ain't gettin' over him

Good luck
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:08   #70
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Prvi put si se ševila u tajnosti s balavcem od 16 g.? Seriously? I nakon toga si se pola desetljeća nastavila seksat s njim potajno? Why oh why? Nije ti nikad palo na pamet da izađete u kino ili na kavu ili prošetat bilo di gdje vas se može vidjeti, a ne da te tretira ka smeće koje ne želi pokazati pred drugima? Žene nekad stvarno znaju izgubit glavu i ego usput

Mogu misliti koliko ti je teško preboliti i kako se poniženo osjećaš nakon što te ponovo iskoristio i vratio se curi. Evo ti onda najbolji savjeti od Due Lipe za pravila ponašanja kad ti se sljedeći put odluči javiti:

One, don't pick up the phone
You know he's only calling 'cause he's drunk and alone
Two, don't let him in
You'll have to kick him out again
Three, don't be his friend
You know you're gonna wake up in his bed in the morning
And if you're under him, you ain't gettin' over him

Good luck
Znam, bila sam naivna i glupa. Dopustila sam si to samo s njim i naucila lekciju sta si vise nikada ne smijem dopustit. Ne prode ni minuta u danu da si ne postavim pitanje zasto sam bila tako glupa, kao da je on bio jedini decko na svijetu...aaal jebiga treba nastavit zivjeti

Pa je tesko je i pitas se kako nekom ne znacis nista u 5 godina nalazenja. On sad uziva i sretan je boli ga briga, valjda cu i ja jednom tako.

Baas to haha hvala
misterioznadje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:33   #71
Znam da nije neka utjeha ali možeš biti sretna što se tako završilo. Znam za neke brakove koji su trajali po 15 godina i sve se raspadne u minuti, on samo kaže ne volim te više.

Nego, ti počni ponovo živjeti, druži se, izlazi i sve ostalo, nemoj da te taj ''raskid'' ubije u pojam.
To ti je život, nekad moraš proći i takvu lekciju.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:15   #72
Quote:
Astrix kaže: Pogledaj post
Znam da nije neka utjeha ali možeš biti sretna što se tako završilo. Znam za neke brakove koji su trajali po 15 godina i sve se raspadne u minuti, on samo kaže ne volim te više.

Nego, ti počni ponovo živjeti, druži se, izlazi i sve ostalo, nemoj da te taj ''raskid'' ubije u pojam.
To ti je život, nekad moraš proći i takvu lekciju.
Sto je najjace ovaj meni nikada nije ni rekao da me voli haha. A lekcija je svakako

Cekam samo taj dan kad cu se nasmijati na to i kad nece boljeti
misterioznadje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:05   #73
Quote:
misterioznadje kaže: Pogledaj post
Znam, bila sam naivna i glupa. Dopustila sam si to samo s njim i naucila lekciju sta si vise nikada ne smijem dopustit. Ne prode ni minuta u danu da si ne postavim pitanje zasto sam bila tako glupa, kao da je on bio jedini decko na svijetu...aaal jebiga treba nastavit zivjeti

Pa je tesko je i pitas se kako nekom ne znacis nista u 5 godina nalazenja. On sad uziva i sretan je boli ga briga, valjda cu i ja jednom tako.

Baas to haha hvala
Ni prva, ni zadnja...iskoristi lekciju i nikad se više nemoj upuštat u seksualne odnose s nekim ko te taji, ko te se srami..osim, naravno, ako je to one night stand ili ste oženjeni pa ste u željenoj tajnosti
S ovim sreži sve kontakte. Postoji čak mogućnost da kad ga zbilja totalno preboliš i izbrišeš i možda nađeš nekog novog, da se on zagrije za tebe i pokušava te namamiti nazad. Al to bi bio ego u pitanju, ne ljubav. Ugl, usmjeri svu svoju snagu na preboljevanje i na samu sebe, pa kad budeš happy i zadovoljna, doći će novi i normalniji. Ovom nipošto više dati niti jednu jedinu šansu. Sretno!
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:37   #74
Quote:
misterioznadje kaže: Pogledaj post
Znam, bila sam naivna i glupa. Dopustila sam si to samo s njim i naucila lekciju sta si vise nikada ne smijem dopustit. Ne prode ni minuta u danu da si ne postavim pitanje zasto sam bila tako glupa, kao da je on bio jedini decko na svijetu...aaal jebiga treba nastavit zivjeti

Pa je tesko je i pitas se kako nekom ne znacis nista u 5 godina nalazenja. On sad uziva i sretan je boli ga briga, valjda cu i ja jednom tako.

Baas to haha hvala
Nemoj se toliko posipati pepelom i kriviti sebe. Nisi ti nista kriva sto si volela i bila si iskrena. Svi mi smo napravili greske u zivotu, za koje nam je krivo, ali to je izgleda neizbezno, jer ja ne znam nikoga ko nije zalutao u svom zivotu po tom pitanju. Procitaj temu o supendarama ovde, pa ces videti koliko smo u sustini svi isti, jer u nekim stvarima i situacijama reagujemo sasvim suprotno sami sebi. Ono sto je vazno je da prestane da te boli, krivicu ti nemas ama bas nikakvu. Osvestila si se na vreme i ides dalje. Da li se javljao od zadnjeg puta kada si pisala da se javio?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:43   #75
Ti si mu predmet, a tvoji osjećaji daljinski za otvaranje adekvatnih rupa. Kako se ponaša, jako baca na nekog psiha ako mene pitaš. Ne znam normalne momke koji se ovako ponašaju. Čak i oni najljigaviji, ako su normalni kad shvate da je cura baš zaljubljena, pobjegnu. Na to dodaj još varanje cure u "sretnoj" vezi.
A ti si i dalje zaljubljena jer si u glavi motaš film neke tragične sapunice gdje si neshvaćena, gdje je on "onaj pravi", gdje si "žrtva"... Ne znam koja priča je tačno u glavi (možda nisi ni ti 100% svjesna toga što motaš), ali dok ne prestaneš sama sebi sr*ti, ti osjećaji ni ne mogu proći. Oni samo prate te paćničke misli, ništa više. Opali sama sebi jednu lijepu šamarčinu i zapovijedi kraj prenemaganja. Objasni sama sebi koliko si mu nebitna, da si kao komad mesa i koliko si zapravo namagarčena i ponižena u cijeloj situaciji. Da vidiš koliko ispadaš jadnica, ne bi ti ni palo na pamet da mu još pišeš žalopojku o tome kako ti je slomio srce.
Ako sam upravu da je psiho (a 90% šansi da jesam), njemu će tvoja žalopojka samo dodatno nahraniti ego i otvoriti vrata da ti složi novu priču kako bi te iskoristio. Ne ponižavaj se draga, ti si puuuuuno vrijednija od toga!
pikatchoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:28   #76
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Nemoj se toliko posipati pepelom i kriviti sebe. Nisi ti nista kriva sto si volela i bila si iskrena. Svi mi smo napravili greske u zivotu, za koje nam je krivo, ali to je izgleda neizbezno, jer ja ne znam nikoga ko nije zalutao u svom zivotu po tom pitanju. Procitaj temu o supendarama ovde, pa ces videti koliko smo u sustini svi isti, jer u nekim stvarima i situacijama reagujemo sasvim suprotno sami sebi. Ono sto je vazno je da prestane da te boli, krivicu ti nemas ama bas nikakvu. Osvestila si se na vreme i ides dalje. Da li se javljao od zadnjeg puta kada si pisala da se javio?
Hvala ti

Nije od zadnjeg puta, tko zna mozda se vise i ne javi, tako bi bilo najbolje... ali opet zna da sam osla na studiranje u drugi grad a relacija je Slavonija-Dalmacija, ne dolazim tako cesto kuci.. zna se uvijek javiti kad zna da cu doci kuci, ako se i javi ignorirati cu, necu popustiti nema sanse.
misterioznadje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:32   #77
Quote:
pikatchoo kaže: Pogledaj post
Ti si mu predmet, a tvoji osjećaji daljinski za otvaranje adekvatnih rupa. Kako se ponaša, jako baca na nekog psiha ako mene pitaš. Ne znam normalne momke koji se ovako ponašaju. Čak i oni najljigaviji, ako su normalni kad shvate da je cura baš zaljubljena, pobjegnu. Na to dodaj još varanje cure u "sretnoj" vezi.
A ti si i dalje zaljubljena jer si u glavi motaš film neke tragične sapunice gdje si neshvaćena, gdje je on "onaj pravi", gdje si "žrtva"... Ne znam koja priča je tačno u glavi (možda nisi ni ti 100% svjesna toga što motaš), ali dok ne prestaneš sama sebi sr*ti, ti osjećaji ni ne mogu proći. Oni samo prate te paćničke misli, ništa više. Opali sama sebi jednu lijepu šamarčinu i zapovijedi kraj prenemaganja. Objasni sama sebi koliko si mu nebitna, da si kao komad mesa i koliko si zapravo namagarčena i ponižena u cijeloj situaciji. Da vidiš koliko ispadaš jadnica, ne bi ti ni palo na pamet da mu još pišeš žalopojku o tome kako ti je slomio srce.
Ako sam upravu da je psiho (a 90% šansi da jesam), njemu će tvoja žalopojka samo dodatno nahraniti ego i otvoriti vrata da ti složi novu priču kako bi te iskoristio. Ne ponižavaj se draga, ti si puuuuuno vrijednija od toga!
Ja ni ne znam jel on zna da sam ja bila svo vrijeme zaljubljena u njega, ali mislim da je to trebao shvatiti nakon svega, nije valjda toliko glup. Ja mu to ni mrtva nisam htjela reci u lice jer znam da n mene ne voli. Ali definitivno nema vise ponizavanja i hvala ti
misterioznadje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:36   #78
sretno!
pikatchoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:40   #79
Žensko si nađeš brzo druga dva i Jovo nanovo.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:54   #80
Možeš ga preboljeti samo što ne želiš. Prestani se zavaravati. Imaš 22g....vrijeme leti....radi nove stvari....kad tad ćeš se okrenuti i reći "zbog njega ništa nisam napravila"......zato se potrudi da možeš jednom reći "uspjela sam"
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger