Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 15:14   #1
Logitech problem

Imam problem kod instalacije win 7 na novu konfu, ne prepoznaje mi mis i tipkovnicu od logitecha, znaci u BIOS-u i tokom instalacije radi normalno, al kad treba upisati username, uopce ga ne prepoznaje, pokusao mjenjati portove, postavke u BIOS-ima, ali nema pomoci, vec sam lud...maticna je Asusova
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:54   #2
jesi probao legacy USB ili tako nesto u BIOSu?
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:19   #3
ma jednostavno cu stavit win10, nesto *ebe na win7, vjerojatno nije sve podrzano
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:11   #4
Ako si stavio usb portove u usb 3.0 normalno da ti windowsi 7 nece prepoznati jer bez drivera ne prepoznaju usb 3.0 Pošto su vec windowsi iz daleke 2009 godine u to vrijeme nije bilo toliko usb 3.0 maticnih. Ako si bas toliko zapeo za windows 7, sigurno imas na maticnoj usb 2.0 portove..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:03   #5
Ne, stavio sam ih u USB 2 portove, instalirao win 10 i sad rade, medjutim ne prepoznaje mi internet niti drugi hard koji nije SSD, niti ima zvuka, nemam pojma do cega je, driveri su svi instalirani
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:05   #6
Što se tice hard diska, to odes u disk managament i tamo "aktiviras" drugi hard disk.. a ovo za zvuk i internet nebi znao ako kazes da su drivere instalirani, mozda si u BIOSU iskljucio kada si prckao za usb..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 20:42   #7
rjeseno, cini se da je bilo do drivera
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.