Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 15:36   #721
Imaš već u drugoj temi dosta ideja... https://www.forum.hr/showthread.php?t=759126
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:07   #722
Pregledala sam već cijelu temu, ali nisam našla ono što me zanima jer smo sva ta mjesta koja se tamo predlažu već obišli. Svejedno hvala!
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:55   #723
onda lijepo na Google Maps, izabereš nešto nasumično, baciš oko na Google Earth je li čemu i put pod noge. Gdje god zalutali neće bit loše na par sati ili dan 😊

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:06   #724
Imas na rivi 6-7 stekata gdje prodaju izlete brodom (a vjerojatno i drugim nacinima prijevoza), ako ste prosli sve sto se da obic redovnim linijama.
Skoro sve do Zadra je moguce napraviti izlet u jednom danu, obici grad/gradove i jos se okupat. Prema jugu takodjer, ako bi se krenulo u ranu zoru ... Lakse bi bilo autom, naravno.

Blize Splitu, npr Tvrdjava Klis, niije toliko daleko ni Krka, Cetina...



Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:52   #725
Hvala puno, nešto ćemo već smisliti.
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:43   #726
Parking

Gdje ostaviti auto na par dana uz aerodrom split.....?pomoc molim
mravoklopac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:18   #727
Postoji besplatni parking, par minuta pješice. Vidljivo je označeno.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:00   #728
Molim vas info koliko ima od aerodroma do trajekta? Hvala
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:37   #729
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Molim vas info koliko ima od aerodroma do trajekta? Hvala
30-40 min.
gallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:40   #730
al ovisno u guzvi
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:40   #731
Ljeti i puno više.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:04   #732
Hvala!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 14:13   #733
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Ljeti i puno više.

ja sam zapela sad u siječnju, kaos izlaz iz Splita, npr. Stvarno nema pravila, zato radije puno ranije krenuti, bolje čekati na aerodromu, nego u koloni na cesti, a avionu kasnije mah mah
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:53   #734
Istina, moram na Hvar na 2 dana a najbolja opcija mi je bila avionom do st, taxi do trajekta i tamo me pokupe.
Druga opcija je bus do st (opet ne znam koliko ima do trajekta), pa od busa isto taxijem.
Auto mi trenutno nije opcija, pokusavam to nekako izbjeci jer idem sama i bit cu koma kad se budem vracala.
A sad mi je pao na pamet i vlak...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 07:30   #735
Nemoj vlakom pobogu... Prije par godina smo se u ovo doba 13 sati vozili Zg-St jer se zapelo u snijegu negdi po Lici 🙈 najgore iskustvo u životu. Nikad više vlakom nakon toga, a prije mi je IC bio ok kad mi se nije žurilo. Ako ćeš bus onda ideš direktno u trajektnu jer su autobusna, vlak i trajekt sve u krugu 100m. Avionom računaj da imaš nekih sat vremena od zračne do trajektne. iako je to autom/taxijem obično pola, al eto, desit će se gužva baš onda kad ti se žuri kako to obično ide, pogotovo ako se desi kišan dan, Split je po kiši što je Zagreb na pola metra snijega

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 09:27   #736
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Istina, moram na Hvar na 2 dana a najbolja opcija mi je bila avionom do st, taxi do trajekta i tamo me pokupe.
Druga opcija je bus do st (opet ne znam koliko ima do trajekta), pa od busa isto taxijem.
Auto mi trenutno nije opcija, pokusavam to nekako izbjeci jer idem sama i bit cu koma kad se budem vracala.
A sad mi je pao na pamet i vlak...
vlak nikako... imas dvi solucije, busom direktno iz zagreba, cca. 5 sati vozi, dodjes na autobusni, trajekta je odmah preko puta, ili avion cca pola sata voznje, al dok se iskrcas, dodjes do splita, racunaj minimalno dva sata da ces izgubit u najgorem slučaju, od aerodroma taxi ili org. prijevoz kombi koji skuplja ekipu sa aviona bilo je cca 20 kn do luke kad sam ja koristila, sad sve ovisi kad ti ide trajekt pa ovisno o tome izaberi kako ces
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:56   #737
Hvala vam puno svima - odlucila sam se za bus. Mislila sam da ce mi avionom biti puno brze ali izgleda da je sve to tu negdje, ne dobivam puno na vremenu a karta za bus je duplo povoljnija.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 15:04   #738
I dođeš odmah preko puta trajekta
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:29   #739
Da pitam tu jer mi se čini da nema teme - Kaštela, točnije Kaštel Kambelovac, hotel Baletna škola. Razmišljam o par dana tamo usred sezone pa molim neke impresije, kakvo je more, ima li šetnica na obje strane, kakvi su restorani u blizini. Čuju li se jako avioni?
Hotel mi se na slikama čini jako dobar i svjesna sam da će biti gužve u sezoni, naravno.
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:09   #740
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Istina, moram na Hvar na 2 dana a najbolja opcija mi je bila avionom do st, taxi do trajekta i tamo me pokupe.
Druga opcija je bus do st (opet ne znam koliko ima do trajekta), pa od busa isto taxijem.
Auto mi trenutno nije opcija, pokusavam to nekako izbjeci jer idem sama i bit cu koma kad se budem vracala.
A sad mi je pao na pamet i vlak...
imas shutle bus. kad izaded s aerodroma potrazi ga. nemoj lokalni taksi. taj ce ti naplatiti 250kn
uber i vidi koje taksi aplikacije su sad jeftine tamo. mjenjalo se

vlak je savim ok. zasto ne podrzavat nase zeljeznice. predost basa jer su cesti i moze bolje nastimat vrijeme
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.