Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2006., 17:15   #1021
Ja ću svoju isto šivati. Mislim da je to puno bolje, možeš opisati što točno želiš i siguran si da će ti biti po mjeri. Još je važnije da možeš do zadnjeg dana nešto mjenjati ako nisi skroz zadovoljan ili smršaviš Ili se udebljaš
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 17:58   #1022
Quote:
dvolični blizanac kaže:
Definitivno se slažem. A da ni ne govorimo kojim se oni trikovima služe da bi izgledale što bolje, tipa Photoshop, ogromne pete i sl... Tek kad haljinu vidiš na pravoj ženi s oblinama možeš stvarno skužiti kako izgleda!!!
A tek kad ja svoje cicke nabubrene i trbuh pokazem , to bude fotka za pamcenje

Meni se opcenito pola vjencanica na fotkama ne svidja i tek kad ju vidim uzivo onda je to nesto drugo a sve bivse mladenke kazu da je tek ono pravo kada se vjencanica obuce i tada cesto ona koja je izgleda najlijepse na vjesalici na tebi izgleda bezveze i obratno ( to jos neznam jer nisam ni jednu obukla )
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:39   #1023
Ja nisam bivša mladenka, ali sam zakaparila svoju vjenčanicu i moram reći da je wedding u pravu. Ja kada sam vidjela svoju vjenčanicu na vješalici nije bila ništa posebno, ali sam je probala kao kad probavam sve pa ću i tu. Eh kada sam je probala to je bilo nešto sasvim drugačije i znala sam da je to ta . Dalje nisam ni tražila. Moj savjet vam je probajte sve što vam daju jer tek kad je na vama možete procijeniti kakva je!
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:45   #1024
Quote:
Durica26 kaže:
Ja nisam bivša mladenka, ali sam zakaparila svoju vjenčanicu i moram reći da je wedding u pravu. Ja kada sam vidjela svoju vjenčanicu na vješalici nije bila ništa posebno, ali sam je probala kao kad probavam sve pa ću i tu. Eh kada sam je probala to je bilo nešto sasvim drugačije i znala sam da je to ta . Dalje nisam ni tražila. Moj savjet vam je probajte sve što vam daju jer tek kad je na vama možete procijeniti kakva je!
Isti slučaj, meni je moja na vješalici bila baš nekak bezveze...ali zato kad sam ju probala...nijedna druga nije dolazila u obzir!!
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:49   #1025
Quote:
dvolični blizanac kaže:
Da, pa kad mi sve poispada. (Mene muči ono kako je našoj Sly pukla haljina, da ne bi meni naramenice, jer sam htjela one skroz tanke... I bez grudnjaka naravno. Hmmm!)

Ja sam oduvijek 101% za šivanje, nikad nisam ni htjela iznajmiti.
Ma mislim da nece, ne znam sad kolike su ti grude, ali ako je recimo C ili D onda nebi smile.. Mozda mozes i ispod obuc neki korzet da malo drzi sve. U ostalom ti dobro krojacica moze tako sasit da ti nema gdje ispadat.. Nemoj se brinut, bit ces prekrasna
Od tebe i Wedding jedva cekam vidit slike ti u kratkoj sa ljepom ljubicastom masnicom a ona trudna

Ovo sa "na vjesalici bez veze al kad sam je obukla TO JE TA" sam isto puno puta cula i vidila.. moja kumica i jedna frendica su isto tako bile.. kad sam bila onda sa kumom u butiku teta nam donese tu haljinu a mi obe se nasunjile kao ne, ta nije bas ono sto trazimo.. al ajde reko probat ce se.. i kad je izasla u njoj su mi odmah suze krenile a njoj kad se je ugledala u ogledalu vani... kad se sjetim....
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:55   #1026
Pa morate vjerovati nama Friškim gospođama ( mi to sve iz iskustva)
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 19:58   #1027
sta bi mi udavace bez vas friskih
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 20:58   #1028
Quote:
Magg kaže:
Ma mislim da nece, ne znam sad kolike su ti grude, ali ako je recimo C ili D onda nebi smile.. Mozda mozes i ispod obuc neki korzet da malo drzi sve. U ostalom ti dobro krojacica moze tako sasit da ti nema gdje ispadat.. Nemoj se brinut, bit ces prekrasna
Od tebe i Wedding jedva cekam vidit slike ti u kratkoj sa ljepom ljubicastom masnicom a ona trudna
Ma ja sam mislila imati jako tanke naramenice koje se otraga križaju i potpuno otvorena leđa. A odispred rezana ispod prsiju i na v-izrez, i potpuno podstavljene te nazovimo košarice, pa mislim da ne bi smjelo biti problema. Inače imam poprilično punu četvorku! Mislim da će to biti ok, ali za svaki slučaj ću si ja kod kume pohraniti konac i iglu, i ziherice. He he!!! A ne bi mi bio prvi put da šijem neku vjenčanicu neposredno prije svadbe...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 21:05   #1029
Quote:
Magg kaže:
Ma mislim da nece, ne znam sad kolike su ti grude, ali ako je recimo C ili D onda nebi smile.. Mozda mozes i ispod obuc neki korzet da malo drzi sve. U ostalom ti dobro krojacica moze tako sasit da ti nema gdje ispadat.. Nemoj se brinut, bit ces prekrasna
Od tebe i Wedding jedva cekam vidit slike ti u kratkoj sa ljepom ljubicastom masnicom a ona trudna
A jesi slatka!!! Hvala ti!!!

Ma mislim da ne bi trebalo biti problema, mislila sam za moju solidnu četvorku napraviti gornji dio rezan odispod prsiju, sa jako podstavljenim tim nazovimo košaricama, i jako tanke naramenice koje se na leđima križaju, a leđa potpuno gola. Zato me malo frka... Ali uzeti ću si iglu i ostale potrepštine pa ću biti spremna na tu eventualnost...
Evo slika, možda će biti jasnije:

S time da sam ja barem 4 puta jača od nje u tom dijelu...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 21:56   #1030
Dvolicna

Samo da ti zasije haljinu sastrane dovoljno visoko, tako da su ti grudi bas U haljini i da nista ne viri onda ce biti sve 5. moja kuma nosi 85E (neznam koji je to broj u HR) i njoj isto mora biti sastrane taj visi kroj i onda je OK.

Oce li ti bretelice smetati na ramenima? Znam da njoj to smeta, da se ureze kao pazi samo da ti to bude ugodno za nosit da nebi imala bolove kasnije i nebi se mogla opustit.
A ovo sa X na ledjima ce sigurno isto doci dobro za drzanje Ma vec vidim bit ces prava bomba u haljini
Ja cu morat jastucice trpat da bude malo vise
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 23:56   #1031
Neće valjda naramenice smetati, dosta sam koščata i mišićava. Ali ipak, nastojat ću da ne budu baš pretanke pa da žuljaju. Ono, bar pola centimetra da su široke... Ma vidjet ćemo, ja ću sve mojoj krojačici prepustiti, pa će biti kako ona misli da je najbolje. Hvala ti na savjetima!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 15:07   #1032
imam jedno pitanje za vas iskusne, vidim da ste pune informacija. jučer sam bila u Romantici. to je neki dućan-agencija koji nude sve što se tiče aranžiranja, pozivnice, zahvaknice , bukete, revere itd itd i dosta su povoljni. Imate kakva iskustva s njima? inače, ako još niste nabavile te stvari kod njih se može dobiti 20% popusta za sve narudžbe dogovorene u zimskim mjesecima, na veće količine se navlake za stolice mogu dobiti po 10 kn i tak.
 
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:05   #1033
He he cure bas sam se slatko nasmijala. Ovo je definitivno off topic i letimo uskoro ali nema veze bude već Cats smislila gdje bu snama

Kile kile ... kad vidim koliko cure muku muce da skinu koji gram a ja bi uzela odmah od svih da se moze kupiti na vagu! Mršavica sam prava a stara koka 1977g. Eto pa sad si vi mislite.
Idem 2x tjedno u teretanu u zadnjih 3 mjeseca i uspjela sam nabaciti cijelih 4kg. i taaaako sam ponosna!!! Do svadbe imam plan nabaciti bar još 6-7kg. Onda ću biti normalne težine inaće sam čačkalica. I da naravno da mi sve cure zavide ali ja nekužim na čemu... Jedem ko smuk (a nevolim jesti i ništa se neprima...), idem u teretanu 2x tjedno po 1,5h pijem neke shakove od proteina i ugljikohidrata sve to zbor par kila. Nadam se da će te muke proći kad ostanem trudna!

A sad nešto u vezi topica:
SPOSA- bila sam juće i bile su ljubazne (istina najavila sam se prije) i onu haljinicu koju sam išla probati nisu imali (neko mi reče da su ju dobili ali to nije ta haljina nego neka slična) mislim na ovu:
a dobili su ovu:
Ostale su sve neke kremaste (imaju jako malo bijelih a ja hoću bijelu) da sam probala 3 kom i nijedna mi se nije svidjela. Onda sam otišla u onaj dućan preko gdje su me poslali da šivaju i za moju haljinicu rekli da bi uzeli 7.000kn
Pa stvarno pretjeruju!! Za te novce mogu 2 haljine sašiti... svašta.
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:07   #1034
Daklem ja jučer kupila čipku hvala nebesima, napokon.. i platila 400kn 4 metra... sića stvarno, no, dobro dala bi ja za vjenčanicu i više, ali stvarno mi se ova jedina barem djelomično svidjela, tako da eto sad sam mirna... no, dobro ne baš potpuno zato i pišem jer vam želim stavit slikice da komentirate kako vam se čini i da mi kažete šta mislite da li bi trebala okrenut na sjajniju stranu ili onu koja je vjerojatno kriva i matirna je više (meni se nekako više ta sviđa). I da ne znam da li sam to rekla ali haljina će na kraju svih krajeva biti skroz čipkasta s dubokim dekolteom i poprilično golim leđima i imat će male kratke rukave... mislim to je za sad, budući da svaki dan mijenjam neke detalje iako je okvirno haljina definirana.

Dakle tu bi se trebale vidjet obje strane ova presavinuta je sjajna nadam se da se vidi
[img=http://img175.imageshack.us/img175/6168/spa0011sp0.th.jpg]

ovo je mislim mat strana
[img=http://img292.imageshack.us/img292/5868/img0473jc4.th.jpg]

evo još jedna pola pola
[img=http://img175.imageshack.us/img175/6008/spa0012pb4.th.jpg]

nadam se da sam dobro to napravila i da vam se sviđa čipka naravno No, dobro primam i kritike (k srcu ) , šala naravno, stvarno ako mislite da možda to nije baš to za skroz čipkastu haljinu vičite dok ju još nisam dala šivat da možda razmislim i o nečem drugom...

ana77 ja sam ti odustala od one satenske haljine jer mi se nikako nije svidjelo kako mi takve haljine stoje (probala kod Anne par i nisam se nimalo oduševila) tako da sam joj rekla zbogom... ali neee ne zauvijek, dogovorila sam se s Annom da će mi ju šivat za prvu posebnu priliku i to vjerojatno u tamno smeđoj boji i tako da sam ipak našla kompromis.
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:13   #1035
Mala, ne vidim slike. al cijena je WOW!! super! vazno da se tebi svidja!!! haljinu kakvu ces sad si opisala tako ko sto je imala jedna prijateljica koja se ljetos udavala.. oni mali rukavi su mi skroz slatki
sve u svemu jako sexy kroj a posto ce biti skroz cipkasta ima nesto "nevino" na sebi.. bar meni
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:13   #1036
Malabudala...nerade linkovi,ili to samo meni?
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:14   #1037
Probaj sad zeznula sam naravno smoto, smotani...
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:18   #1038
Meni se svidja...ja se divim nekome ko to tako moze izabrat,ja dok nevidim sve u kompletu nemam pojma o pojmu....al ja sam komplicirana pa i nisam neka statistika...al lijepa je,svidja mi se.

Ana77 ta prva sta si je krenila probat mi je doslovno prelijepa,steta da ju nisu imali,a jesi probala tu drugu? Kako ti se svidjela?
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:26   #1039
Quote:
Doria22 kaže:
Meni se svidja...ja se divim nekome ko to tako moze izabrat,ja dok nevidim sve u kompletu nemam pojma o pojmu....al ja sam komplicirana pa i nisam neka statistika...al lijepa je,svidja mi se.
Trebala bi izgledat ovako samo sa dubljim dekolteom, odn. ne bi išla toliko uz vrat nego bi se od pola ramena spuštala iza u duboki "V" na leđima, daklem ovako:

[img=http://img145.imageshack.us/img145/7005/introimagemoniquelih5.th.jpg]

a traka ispod će biti ovakva:

[img=http://img154.imageshack.us/img154/7005/mg1229ctojetofk6.th.jpg]

Eto mislim da sam napokon odlučila, no poznavajući sebe još će se toga promijenit tijekom šivanja Anna će me ubit

ana77 lijepa ti je i ova druga haljina, a što se tiče šivanja ono što ti želiš te kod anne neće doći više od 4000kn, ako bude i najfinija svila nema šanse više od 4500, ali mislim da može biti i manje od 4000. Žena je super stvarno i u sve će te uputit...
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 09:32   #1040
Ovu drugu nisam probala jer mi se nije sviđala. Krem je boje i neki materijal koji mi se nesviđa... Ja hoću glatku!!!! Meni takve dobro stoje! Imala sam od zelenog satena na maturalnoj i bila sam si
Ak nađem sliku stavim..
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.