Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2003., 15:16   #61
Ak imaš Livin Large nastavak,imaš i love bed kao namještaj,a ja sam ovaj krevet skinuo sa 8th deadly sim(pay site).
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 16:42   #62
Imam ja dupli krevet ali se oni nikad ne sheve
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 16:43   #63
možda su ti neke gayeve dali..
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 17:07   #64
Hehe, ma imam ja i peder i lezbe al imam i normalne. Samo se mogu ljubit. Bez veze.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2003., 20:48   #65
jel vi to sigurno pricate o igri?
da ja to selim na LJES?

__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2003., 19:21   #66
Hehehe, ma da, pa o igrici pricamo! Onda, zna li netko sto mi je ciniti da se vise posheve??
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2003., 22:33   #67
Quote:
Indigo Girl kaže:
Hehehe, ma da, pa o igrici pricamo! Onda, zna li netko sto mi je ciniti da se vise posheve??
erm... skinuti kakav patch? ne znam za expansione, ali u origigi su te neke prirodne potrebe bile cenzurirane.



ili se jednostavno moras pomiriti s cinjenicom da su ti simsi gay.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 07:34   #68
Tako je,ako želiš vidjeti gole simse bez onog blura treba ti nude patch.A ako imaš Livin Large,Imaš i taj LOVE BED(crveni sa srcem na uzglavlju).Simsi ti motraju biti vjenčani i zaljubljeni jedan u drugog.
Ja ti predlažem da odeš ovamo I pogledaš malo kaj te zanima.
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 21:34   #69
A ovdje možeš skinuti i programe koji ti trebaju,tj koje želiš...
Ima li još tko kakva pitanja?
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 22:49   #70
Da. Mene zanima što točno moram skinuti da se posheve?? I da ja to vidim naravno Ne da mi se kopat po tim stranicama, daj mi link odmah. Bolje da ti kopas nego ja
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 17:09   #71
ok odi ovdje
klikni na FILES i skini si Super Nude Patch 4.0
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2003., 22:50   #72
Ajme super I gdje da ja to instaliram? Stvarno sam glupa kad se o takvim stvarima radi
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 17:21   #73
nebih znao,jer nisam instalirao odande...probam pa ti javim kasnije(ali vjerojatno ima autoinstall opciju,pa sam sve instalira kam trema,a ako ne,onda instaliraj u folder The sims/Game data/skins)
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 18:07   #74
dovoljno je bolesno kaj se ovi actually seve u igrici ali da ekipa otkida na to i oce to vidjet bez blura il kajtijaznam je fuckin sick
a ja mislio da sam ja perverzan, jebote...
oce mi ko snimit te simse?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 21:37   #75
Quote:
Drito Konj kaže:
dovoljno je bolesno kaj se ovi actually seve u igrici ali da ekipa otkida na to i oce to vidjet bez blura il kajtijaznam je fuckin sick
a ja mislio da sam ja perverzan, jebote...
oce mi ko snimit te simse?

a jeeeeeeliiiiiiiiii?
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2003., 22:39   #76
Timor, ja od tamo ne mogu nista skinuti. Znas neki drugi sajt s kojeg mogu skidat robu i predmete? Drito, trebali bi ovaj topic na LJES staviti
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:03   #77
Ok odakle i što ne možeš skinuti?Neki programi su ti i pay,što znači da buš za njih morala dolare pljunuti
Timor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 23:52   #78
E pa onaj nude patch se treba platiti. Bez veze.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 13:08   #79
Hvala Bogu što sav vas našla.

Priznajem, ovisnica sam o Simsima. I napokon sam ih natjerala da budu još zanimjljiviji (Rugsenzual mi je u tome pomogao).

Indigo girl: Nuda pach je besplatan. Ja sam ga skinula sa simprograms.

Međutim, trebam pomoć sa instalacijom LL:

Prilikom insaliranja LL došlo je do nekakvih problema. Nakon toga sam uspješno instalirala i sve ostale (osim Deluxa). Međutim, kako sam ih morala reinstalirati , prilikom ponovne instalacije LL-a mi javlja da li ih želim uninstall? A nemam ih!!! . Kad kažem No, ne događa se ništa, a kad kažem Yes - nestane sve.

Kako da ovo riješim?



P.S. Zašto ne mogu poslati PM?
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2003., 13:29   #80
a kaj je LL?

Lesbian Love patch za simse?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.