Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2006., 13:02   #21
evo... 11 €

http://www.vivereavenezia.it/osteria.htm
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 14:10   #22
Prijateljice moja evo ti svježe informacije..ja i momak smo sad bili za uskrs u veneciji...bilo je super..
Tako smo ti i mi trazili jeftini restoran i naletimo ti mi na kineski restoran..pogledamo meni..sta je je jeftini su stvarno..ali nedaj ti bog da udes unutra..da umires od gladi nemoj ic tamo jest..hrana je uzasna..npr.narucili smo juhu s povrcem a ona mi je umisto one lipe mrkvice, biža, i krumpirica sta idu u takvu juhu donila neko gorko korijenje i klice od kumpira...život mi se zgadia zato ni u ludilu ne idi tamo..i da ti ne pricam dalje..obicnih ducana stvarno nismo vidili zato najbolje sta mozes vise ponesi sa sobom..
I jos jedan savjet..ako budes isla s onim panoramskim brodovima (nisi luda gondolu placat 100E) netribas placat kartu..svi oni talijani placaju kartu po 5 eu ali mozes se bez problema prosvercat nece ti niko trazit kartu..ja u zivotu nisam vidila kontrolora u italiji..hahha..tako ces ustedit bar nesto..
Eto uživaj...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 19:34   #23
nekad su kod Rialta bila 2 restacha "na tacnu"...barem vidis hranu kroz izlog.
U jednom je meni (ne meni) bio 20 a u drugom 40 milja lira.

Ducana ima ali su na (ne)srecu "uklopljeni" u grad pa se ne vide lako.Slozhis senguich za par eura.
(Ako si sirar kupi narezani u paketicu jer oni sir ne rezhu strojno)
kefa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 21:19   #24
čekajte, meni se niko neće pridružit na kavi 17 ni 22.05
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:36   #25
Oko Rialta ima jako puno jeftinih tipicnih restorana (osteria) i kafica, gdje mozes kupiti male sendvice vec za 1,50 euro i popiti aperitiv ili casu vina za iste novce. Ta mjesta posjecuju skoro pa iskljucivo Venecijanci, s obzirom da svi turisti misle da je Venecija samo San Marco i na kraju se iznenade visokim racunima. Na Rialtu je osobito lijepo navecer, jer je to venecijanska spica za vecernje izlaske i sve vrvi od mladih. Ima i supermarketa koji su vrlo jeftini, samo moras pitati na cesti gdje su. Zivim u Veneciji 5 godina pa znam dobro situaciju. Ciao, ciao!
sabinasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:56   #26
bila u veneciji, poludila
turisti gotovo isključivo penzioneri, hodaju u grupama po onim uličicama 2 na sat, nemožeš ih priskočit, ne možeš ih zaobić na rialtu gužvara ka u nas za prvi maja kad dile mukte fažol (grah)
i samo 3 mosta priko velikog kanala okej, vidila sam da tamo kraj busne stanice rade četvrti, al premalo, falila sam jedan (zadnji), išla sam do one crkve mislim da se zvala od zdravlja ili od svetaca, i praktički vidin sv.Marka a nemogu do njega na rubu san bila, jer sam na knap sa vremenom a one žute tablice kako di doć mi nisu bile od neke pomoći
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 17:13   #27
Venecija

Gdje izaci navecer u veneciji a da ima mladih ljudi i da je super atmosfera A kad smo vec kod venecije, kakav je izbor ducana za shopping i jesu li bezobrazno skupi ?
karota is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 21:34   #28
venecija bas i nije poznata kao destinacija sa ludim nocnim provodima...stvarno sumnjam da ima nesto ludo i nezaboravno tamo za provest se, osim naravno samog grada koji je nevjerojatan...izbor ducana je odlican koliko se sjecam, ima naravno svega, uglavnom su ekskluzivni tipa armani i sl, i naravno bezobrazno skupi
legolas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 22:18   #29
nije me oduševila možda je bolja kad poplavi
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 11:02   #30
kakvi nocni izlasci u veneciji cerce?pa potonula bi cila pod malo glasnijom muzikom.a i steta je bit u veneciji i otic plesat, bolje je djiravat onim malim ulicicama i mostovima ducana-ima, u gradu skuplji, nadje se i jeftinijih a na autobusnoj stanici imas buseve koji bas idu za trgovacke centre izvan grada, tamo ima doslovno svega
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 22:25   #31
Eto,bili mi u veneciji i evo mali report.Od zabave malo i nista,cuga na nekom trgicu vani na kisici jer je svugdje zabranjeno pusenje pa su svi ispred kafica.Opcenito nema ljudi po gradu, cak ni turista nema previse Sta se ducana tice,osim prade,guccija,hermesa i chanela i ostalih slicnih nedostiznih brandova,nema nista u gradu.Staklo i maske Hrana i cuga uopce nije skupa iako sam prije puta mislila uzeti od doma hranu da imam za par dana jer su mi svi rekli da je urnebesno skupo.A nije, vecera za dvoje s bocom super vina i super hranom 50 e.Enivej venecija je ko neki spomenik,grad koji ne zivi...
No biennale je super i hotel nam je bio zakoooon.
karota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2006., 12:56   #32
Znate li neki dobar/jeftin bed & brekfast (ili bilo koji drugi smještaj) u Veneciji? Naravno s posebnim naglaskom na jeftin Gledala sam malo po netu, ali ništa nisam našla ispod 100- 120 eura po noćenju..
arte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:47   #33
karneval u Veneciji

Dali se isplati ići na 3 dana sad u veljaći???
Dali su ogromne gužve??Jako skupo (kafići,restorani)?
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 15:04   #34
Quote:
cipelić kaže:
Dali se isplati ići na 3 dana sad u veljaći???
Dali su ogromne gužve??Jako skupo (kafići,restorani)?
Po meni se isplati. U Veneciji je skoro uvijek gužva,a pogotovo za vrijeme karnevala, ali to je isto čar Venecije. Obavezno dobro čuvaj novčanik đepari su im odlični još pogotovo za karneval, nećeš niti osjetiti da si ostao bez novca. Što se tiće kafića i restorana nemoj jesti ni piti na trgu Sv. Marka, te blizu Rialta i ostalih poznatih mjesta. Prošeći se po malim uskim ulicama malo dalje i naći ćeš sigurno puno jeftinijih kafića ( tamo možeš i pojesti neka jednostavna jela - panine, tramezine, salatu pa čak i paštu ). Mislim da je Venecija čarobna pogotovo kad se spusti mrak i kad većina turista ode. Idi i uživaj!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 17:07   #35
isplati se u svakom slucaju, girl je dobro napisala....ja bio 2x, ali guzve su zbilja ogromne, tolike da su znali napraviti jednosmjerne ulice za pješake koje onda reguliraju njihovi policajci (karabinjeri)
legolas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 01:40   #36
e a kojeg ćeš vraga 3 dana?? ja sam bio na jednodnevnom i sasvim je prihvatljivo jer obiđeš sve što te zanima + doživljaj karnevala. ak želiš bit komotniji, onda s jednim spavanjem, ali 3 dana mi baš nemaju smisla.
gužva - ja nisam vjerovao kad su mi govorili kakva je gužva, ali i to ima neku posebnost.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 01:58   #37
jednodnevni izleti ne valjaju nista, bio sam tako na jednom danu, nis ne stignes, samo juris s mjesta na mjesto, plus kaj se cijeli dan prakticki vozis, 4 sata tamo i 4 natrag, bar jedno nocenje mora biti, 2 su super
legolas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:12   #38
Mislim da je jedan dan malo,jer se putuje dosta...pa se ništa ni ne uspije vidjeti.
Ja sam išla u Beć na 3 dana s tim da smo tamo stigli tek oko 15:00 u petak zbog granice,i vračali smo se u nedjelju oko 16:00.Idealno!
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:21   #39
ok, ovaj jednodnevni na kojem sam ja bio izgledao je tako da smo krenuli u 6 ujutro, a natrag smo kretali oko 21 tak da smo imali ful vremena za sve. sve smo obišli i još nam je ostalo gro vremena za vlastito razgledavanje van grupe.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 10:03   #40
Idi...
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.