Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2004., 01:47   #21
zakaj tu nema varazdinaca?
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 02:08   #22
Quote:
ruda mraz kaže:
zakaj tu nema varazdinaca?
Ae daj ti meni reci kolko gimnazija ima u VŽ? Jedan mali bi se upisal kojeg znam, al ga frka kaj svi idu tam, a nije baš petica..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 02:19   #23
Quote:
GothicA kaže:
Ae daj ti meni reci kolko gimnazija ima u VŽ? Jedan mali bi se upisal kojeg znam, al ga frka kaj svi idu tam, a nije baš petica..
gimna je jedna ali najbolja u celoj županiji.. ali varazdin nije grad gimnazija, ima puno vise fenomenalnih strukovnih skola.. istina, jesu malo teze, ali se isplati, posle vec imas nekakvo zvanje..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 03:04   #24
spajk

kod nas je bila fora da se nesmije kroz sredinu proc....dakle svi su isli iza stupica..osim nas par..

pomole se u kamenitim....budu tak pobozni...i onda nakon 3 sekunde svi praznovjerni

meni je kalsicna super gimnazija, ali bed je meni zbog grckog i latinskog pa tam nisam ni isla
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 04:05   #25
Quote:
Hana_ kaže:
spajk

kod nas je bila fora da se nesmije kroz sredinu proc....dakle svi su isli iza stupica..osim nas par..

pomole se u kamenitim....budu tak pobozni...i onda nakon 3 sekunde svi praznovjerni

meni je kalsicna super gimnazija, ali bed je meni zbog grckog i latinskog pa tam nisam ni isla
Nemoguće da se fora proširila tako daleko!

stotinjak metara, ali ipak - brrrr

Ako si ikad vidjela čudne likove koji furaju kameru kroz kamenita i nekog lika koji štura kroz iste; oh da - to smo bili mi.
Inače, ja sam izmislio to ne prolaženje kroz sredinu i nitko me neće uvjerit u suprotno!
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 15:12   #26
Quote:
ruda mraz kaže:
gimna je jedna ali najbolja u celoj županiji..
Ah, onda bi malecki mogao imat frke s upisom..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 20:18   #27
ak ima prosjek 5.0, i ak je bil na kakvome natjecanju, po mogučnosti državnom, ima šanse
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 18:31   #28
Odi u BILOKOJU gimnaziju ali ako volis ljeto , ma ako volis zivot NEMOJ U XI (11.) J E D A N A J S T U

nemoj n
nemoj
nemoj
nemoj
nikaonemoj
ni pod razno
nemoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
razmisli jos jednom?

*bila neka glupa slika nevrijedna otežavanja otvaranja stranice i apsolutno nevezana uz topic* looda

Zadnje uređivanje misery- : 14.07.2004. at 01:02.
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 01:06   #29
GothicA, u gimnu Vž opći smjer imaš šanse upast samo sa 60 bodova i više. za matematičku 59 bodova, jezičnu kako kad....većinom ide i čak 58. sa 60 bodova sigurno upada, ja jesam

manje od 58-59, nema smisla ni pokušavat, opću pogotovp... ozbiljno
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 01:07   #30
Quote:
Hrvoje xyz kaže:
Odi u BILOKOJU gimnaziju ali ako volis ljeto , ma ako volis zivot NEMOJ U XI (11.) J E D A N A J S T U

nemoj n
nemoj
nemoj
nemoj
nikaonemoj
ni pod razno
nemoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
razmisli jos jednom?

*bila neka glupa slika nevrijedna otežavanja otvaranja stranice i apsolutno nevezana uz topic* looda
prvi covlek kojeg vidim koji oce da mu se post izbrise wird

kaj pa opet bulazniš? odi spat, vrijeme ti je ne spamaj, ozbiljno ti velim!
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 12:18   #31
Otezava otvaranej stranice?pa kaj nemate dost jaku graficku da bi otvorili sliku il kaj modem vam ej prespor?
o gluposti li..
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 12:33   #32
Quote:
Hrvoje xyz kaže:
Otezava otvaranej stranice?pa kaj nemate dost jaku graficku da bi otvorili sliku il kaj modem vam ej prespor?
o gluposti li..
o gluposti li al to ti je tak odi u vrtić ak ti se sporazumijeva slikovno, tu se mora piiisat [a imaš i smajliće, jeate]
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 20:54   #33
ak nisi dost sposoban/na da stavis slliku na post onda duso draga nemoj drugima prigovarat
imas defektologiju na pedagoskoj oni ti mogu pomoc
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 21:05   #34
Hrvoje, ti imaš nekih problema s neriješenom agresijom?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 21:43   #35
Quote:
Hana_ kaže:
profaci su zbilja KOMA , svi zivcani, ukljucujuci i ravnateljicu koja sizi po hodnicima i prica sama sa sobom, pijandura jedna

rastreseni su svi do jednog...

ima samo jedna kul profa iz hrvatskog

drustvo je u svakom razredu podijeljeno u klanove, dosta tatinih sinova i maminih maza od nasih "uglednih" politicara ide tam, 4 godine sam trpila to njihovo ponasanje...i sad sam presretna na faksu..

ima razno raznih dogodovstina...moj savjet je da je to grozna skola...sve je to individualno...
E vise nije tako sad je ravnatelj svi bad profesori su otisli i skola je LEGENDARNA + ima dobre komade
skylord is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 23:06   #36
Quote:
ruda mraz kaže:
ko bi rekel da su purgEri tak pobožni
Jesu, jesu, kad treba testove polagati
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 12:21   #37
Gornjogradska tulz,ja sam sad 2 razred i zakon je ekipa je super,ima super cura sve je zakon jedino malo ova iz fizike i ova iz kemije rade probleme...al ak odes u GG neces fulat!
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 12:35   #38
Quote:
Shaggy kaže:
Gornjogradska tulz,ja sam sad 2 razred i zakon je ekipa je super,ima super cura sve je zakon jedino malo ova iz fizike i ova iz kemije rade probleme...al ak odes u GG neces fulat!
Osoba koja je to pitala je to zanimal PROSLE godine
skylord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 18:44   #39
srednja

ovako, kamo, kuda, gdje????????????

živim u rudešu, praktički na jarunu, to je u zagrebu naravno, mioc otpada, jedino ostaju 5.,10.,lucijanka, koju biste mi preporučili, inače više intelektualno razmišljam nego što volim štrebati, a deseta mi se gadi jer pola moje generacije tamo ide.

po toj teoriji, ostaje samo lucijanka, što mislite o njoj, a možete mi savjetovati i ove dve, pa i ostale...
nightman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 20:45   #40
ja bi u petu
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.