Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Pogledaj rezultate ankete: Ovako živi samohrani roditelj
Slažem se u potpunosti 3 21.43%
Večinom je točno 11 78.57%
Večinom je netočno 0 0%
Potpuno netočno 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2003., 14:54   #41
Ne vidim zašto bi Duda trebala braniti djeci viđanje sa ocem dok god to oni žele.
Jednog dana će sami odlučiti i nitko joj neće moći predbaciti da je ona odlučila za njih.

Između ostalog ni ja ga ne bi pustila na miru ,neka izvoli financijski pomoći koliko god može.Ne radi moje nove bunde nego zbog djece.
Uostalom mi nikad nije bilo jasno šta takvi muškarci imaju umjesto srca -kamenje ?

Duda i sve ostale koje su samohrane majke
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 15:03   #42
Ne znam shto vas je toliko uznemirilo Klarino pisanje. Osobno nisam sebe prepoznala niti u jednom njenom postu, kao ni jednu drugu zhenu koju poznajem i poshtujem, stoga ne vidim zashto bih njene stavove proglashavala uzhasnima.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 15:12   #43
Quote:
magic kaže:
Ne znam shto vas je toliko uznemirilo Klarino pisanje. Osobno nisam sebe prepoznala niti u jednom njenom postu, kao ni jednu drugu zhenu koju poznajem i poshtujem, stoga ne vidim zashto bih njene stavove proglashavala uzhasnima.
...njen stav kao stav je užasan bez obzira na koga se odnosio... poznate ili nepoznate, poštovane ili nepoštovane...
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 15:42   #44
Quote:
samohrani roditelji između 30 i 40 godina
Imaju 2 djece
Žive u iznajmljenom stanu (cca 40-50m2)
Nemaju auto jer je ostao kod bivšeg bračnog druga
Zaposleni su i primaju plaću od oko 3000 do 4000 kn
Djeca ne primaju alimentaciju ili ako je primaju onda je to minimum od cca 1000 kn
Drugog roditelja viđaju svaki drugi vikend, jedan dan u tjednu i provode kod njega polovicu praznika i to neredovito
Kada se djeca razbole sami brinu o njezi i liječenju djece
Kasnije postala samohrani roditelj. Imala jedno dijete. Iznajmljivala manji stan. Auto ostao kod bivsega.

Placa veca. Djeca NE ZELE alimentaciju. Drugog roditelja ne vidjaju uopce - opet na vlastitu zelju.

Moj primjer.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 15:52   #45
Quote:
samohrani roditelji između 30 i 40 godina
Imaju 2 djece
Žive u iznajmljenom stanu (cca 40-50m2)
Nemaju auto jer je ostao kod bivšeg bračnog druga
Zaposleni su i primaju plaću od oko 3000 do 4000 kn
Djeca ne primaju alimentaciju ili ako je primaju onda je to minimum od cca 1000 kn
Drugog roditelja viđaju svaki drugi vikend, jedan dan u tjednu i provode kod njega polovicu praznika i to neredovito
Kada se djeca razbole sami brinu o njezi i liječenju djece
Kasnije postala samohrani roditelj. Imala jedno dijete. Iznajmljivala manji stan. Auto ostao kod bivsega.

Placa veca. Djeca NE ZELE alimentaciju. Drugog roditelja ne vidjaju uopce - opet na vlastitu zelju.

Moj primjer.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:15   #46
Quote:
Antarius kaže:
a ja sam krivo shvatio pitanje

donekle tocno je moj odgovor...

(ant, citaj dva puta tekst sljedeci put)
ok onda prmejstam tvoj glas sa potpuno netocno na vecinom tocno
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:22   #47
Quote:
magic kaže:
, zheli da takav isti chovjek provodi vishe vremena sa svojom djecom.

Osobno bih bila presretna da se nikad vishe ne javi.Ni meni ni njima.
da zena osobno
ali ta ista djeca ZELE uprkos svemu nabrojanom imati kakav takav kontakt sa tim "ocem", i onda majka pojede govno i sve sto je rekla samo da ne ispadne kasnije "mama mi nije dala kad sam bila mala da idem kod tate", sto se jaaaako cesto desva, a tatica ispadne jadna zrtva

magic znam da se junior sad stidi oca, ne znam koliko je njemu bilo kad ste se rastali i da li je on zelio i zudio za tatom i mrvicama njegove paznje?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:31   #48
Quote:
magic kaže:
Osobno nisam sebe prepoznala niti u jednom njenom postu, kao ni jednu drugu zhenu koju poznajem i poshtujem, stoga ne vidim zashto bih njene stavove proglashavala uzhasnima.
pa ne odnose se na nikoga ovdje jer nikog ne poznam, a pogotovo ne necije brakove i sudbine... a vidim da sam dudu piknula ko da sam njezin JMBG jos dopisala

inace... dobro si napisala... postoje ljudi i zene koje se postuju ...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:41   #49
Quote:
Claire kaže:
a da majka ode malo u fushu chistit stanove ili prat stubishta... ili davat instrukcije iz matematike, kemije, fizike...
ili da malo prishpara...
:2up:
necu bit zlobna pa ti pozeljet jedan takav scenario, jer ocito pojma nemas o cemu pricas
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:44   #50
Quote:
Claire kaže:
pa ne odnose se na nikoga ovdje jer nikog ne poznam, a pogotovo ne necije brakove i sudbine... a vidim da sam dudu piknula ko da sam njezin JMBG jos dopisala

inace... dobro si napisala... postoje ljudi i zene koje se postuju ...
e ne mogu da ne odgovorim

ne da mi se pisati sad sve razloge zbog kojih cu ti reci da Preterano seresh Stanislave, preterano seresh

jednom prilikom cu ti to i napisati

sad mi se ne da

al da ne znas o cemu pricas ne znas
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:51   #51
Quote:
Septembar kaže:
:2up:
necu bit zlobna pa ti pozeljet jedan takav scenario, jer ocito pojma nemas o cemu pricas
naravno da neces... moderator RID-a je....ma ne majka... nego kraljica majka... veca, humanija i bolja od svih...

btw... poznajemo se dugo... i vjerujem da znas vrlo dobro da ne diskutiram nikad na temama o kojima nista ne znam...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:51   #52
Quote:
magic kaže:

A ako djeca zhele provoditi vishe vremena s njime, onda on najvjerovatnije i nije toliko preuzhasan...jer i njihova ljubav ima granica.
e pa nemora biti tako
sjecas li se onog topica o sirocadi i njihovih sjecanja o roditeljima i tom koliko ih vole i zude makar su ih prebijali, ostavljali, zlostavljali.... cak i tako ekstremnim slucajevima dijete ZELI da ga roditelj voli i bude sa njim, a ako nije tako sebe prvog optuzuje da nije dovoljno dobro... dugo vremena treba da shvati moj mama/tata nisu dobri, i da je to njihova krivica
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 16:59   #53
Quote:
Claire kaže:
naravno da neces... moderator RID-a je....ma ne majka... nego kraljica majka... veca, humanija i bolja od svih...

btw... poznajemo se dugo... i vjerujem da znas vrlo dobro da ne diskutiram nikad na temama o kojima nista ne znam...
nemoras biti cinicna, nisam nigdje sebe stavljala iznad neke druge majke

a ako znas za jedan konkretan slucaj koji ti je usadio stavove iznesene na ovom topicu, onda je zalosno

ali slusaj se sta ti govoris: da majka treba da radi, da se brine o djeci, kuha cisti sprema, odvodi dovodi, kupuje nabavlja, i onda da trci na drugi posao da bi mogla sve to materijalno pokriti...
a za to vrijeme djeca ce valjda sama pisat zadace, ic na aktivnosti, odlaziti i dolaziti sami iz skole/vrtica, ici sami na spavanje, ko jebe nju, nju nemoraju ni vidit, dovoljno je sto gosn oca vide jednom mjesecno. a majka, ma moze ona 24 sata na dan raditi da "malo pristedi", nema problema, kloniracemo je zacas
dok gosn sijac sjemena ceska muda i glumi veleoca???
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 17:01   #54
Quote:
Septembar kaže:
nemoras biti cinicna, nisam nigdje sebe stavljala iznad neke druge majke

a ako znas za jedan konkretan slucaj koji ti je usadio stavove iznesene na ovom topicu, onda je zalosno

ali slusaj se sta ti govoris: da majka treba da radi, da se brine o djeci, kuha cisti sprema, odvodi dovodi, kupuje nabavlja, i onda da trci na drugi posao da bi mogla sve to materijalno pokriti...
a za to vrijeme djeca ce valjda sama pisat zadace, ic na aktivnosti, odlaziti i dolaziti sami iz skole/vrtica, ici sami na spavanje, ko jebe nju, nju nemoraju ni vidit, dovoljno je sto gosn oca vide jednom mjesecno. a majka, ma moze ona 24 sata na dan raditi da "malo pristedi", nema problema, kloniracemo je zacas
dok gosn sijac sjemena ceska muda i glumi veleoca???
a sve to govori jer ona nece da bude majka

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 17:03   #55
Quote:
Septembar kaže:
onda majka pojede govno i sve sto je rekla samo da ne ispadne kasnije "mama mi nije dala kad sam bila mala da idem kod tate", sto se jaaaako cesto desva, a tatica ispadne jadna zrtva

znaci majka ga ne salje ocu jer je to dobro za dijete... nego iz cisto sebicnih razloga... da ona ne ispadne sutra kriva za nesto...
ili da ispadne veca zrtva od oca? ili da on ne ispadne jadna zrtva?

pojasni... zbog koga na koncu zaista i iskreno majka, kako ti kazes, pojede govno?

ja sam izgubila nit...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 17:05   #56
nego Clara (aka famme fatale)

nekako mi svi ovi tvoji "plaho zajebani" pogledi na svijet smrde na to da se pod svaku cijenu hoces prodati jedinstvenom zenom na svijetu - a sve u nadi ne bi li to onaj tvoj jado skuzio pa te brze bolje ozenio

sorry na off topic people!
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 17:10   #57
Quote:
Septembar kaže:
ali slusaj se sta ti govoris: da majka treba da radi, da se brine o djeci, kuha cisti sprema, odvodi dovodi, kupuje nabavlja, i onda da trci na drugi posao da bi mogla sve to materijalno pokriti...
a za to vrijeme djeca ce valjda sama pisat zadace, ic na aktivnosti, odlaziti i dolaziti sami iz skole/vrtica, ici sami na spavanje, ko jebe nju, nju nemoraju ni vidit, dovoljno je sto gosn oca vide jednom mjesecno. a majka, ma moze ona 24 sata na dan raditi da "malo pristedi", nema problema, kloniracemo je zacas
dok gosn sijac sjemena ceska muda i glumi veleoca???
a zashto ne... ????
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 17:12   #58
Quote:
Claire kaže:
a zashto ne... ????
e sad ZNAM da sam u pravu sa gornjim postom

isuse kako si ti klara prozirna
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 17:13   #59
(nastavak prethodnog posta)

....po meni su to osobe koje bi cjenila... i koje cijenim...

samo... to nije lako... i malo ko to moze... uostalom... u brakovima i opcenito u vezama su zene vrlo cesto te koje imaju veca muda... pa zasto ih ne pokazat...


moja iskrena namjera je bila da vas prekinem u vasem beskorisnom lamentiranju... i pljuvanju po bivsima... stavljate se u tako pasivnu i debilnu poziciju...
zasto ne pishete o vasim pothvatima... kako ste uspile se rijesit kretena... prebolit ih... i podignut se same...
kako nastavljate SAME...????
nije moguce da nema niceg pozitivnog sto ste napravile za dobrobit djece i sebe...

ili je jedino yebeno dobro lova ???

yebala vas lova...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 17:15   #60
hehe sad si stvarno ispucala, dobro ti je margareta rekla, hoces tamo nekog mudonju da impresioniras garant
jebiga a ja se navukla na tanak led

jes jes klaro u pravu si, evo idem iz ovih stopa nazvat bivseg i poklonit mu svu svoju ustedjevinu, prepisat nek placa ide direkt na njegov konto, te prijavit se u vodovodno da cistim sahtove
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.