Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2003., 19:09   #41
Quote:
TigerLilly kaže:
apply it recursive onto yourself sister

samo potvrdjuje moju teoriju da kokosi koje u zivotu nista nisu postigle i nisu pronasle nikakav drugi put samoostvarenja na sva usta kokodacu i hvale se svojim biloskim funkcijama..u tom duhu..hvala lijepa ..i moja probava super funkcionira..ajmo sad cestitke i pozdravi...
A ti si jedna od onih kokosi koje nikada nece spoznati ljepotu svoje bioloske funkcije.

Mislim, sto ova ovdje pise je samo odraz njene frustracije.
FFE is offline  
Old 24.10.2003., 20:00   #42
BigMami cestitka i za bebicu i za epiduralnu.
Ne kontam koja je sad moda da neke "hrabre" buduce mame omalovazavaju bilo kakav drugi porod sem prirodnog
Ako je to jedini herojski cin za pohvaliti onda stvarno
LaPerla is offline  
Old 24.10.2003., 20:02   #43
naravno da treba cestisti
i samo se ti Big mama hvali

i ja bi da imam malo stlatko bebce




margarita is offline  
Old 24.10.2003., 21:50   #44
cestitam od srca na bebici...

p.s. a zasto se kod nas ne moze dobiti epiduralna osim ako je carski??? ja bi rado da sam je mogla....i ko je ono napisao da ne boli....boli boli i to gadno....ja znam
 
Old 24.10.2003., 22:43   #45
Kakvih li kokosi

Ugurala sam bebica u krevet i idem cirnut sta je s mojim topicom (ja mislila na dnu stranice zaboravljen), kad ono KAZIN!!!!

Ja sam se samo htjela malo hvaliti, a ne izazvat raspravu o epiduralnoj, carskom, cestitkama i bla bl a bla bla. Hvala svima na cestitkama Al' samo toliko da priupisem, cemu svo to svadjanje. Mislim da svaka od nas ima pravo odlucit kako ce rodit, jel' boli ili ne ...koga briga, glavno da beba dodje, da je ziva i zdrava.

pusa koke
 
Old 24.10.2003., 23:57   #46
Kak ne kuzis,zato ovaj forum i postoji da bi se doticni mogli svadjat.Nego ,najljepse cestitke na malom bebeku
Rita is offline  
Old 25.10.2003., 01:00   #47
Quote:
BigMama kaže:
Kakvih li kokosi

Ugurala sam bebica u krevet i idem cirnut sta je s mojim topicom (ja mislila na dnu stranice zaboravljen), kad ono KAZIN!!!!

Ja sam se samo htjela malo hvaliti, a ne izazvat raspravu o epiduralnoj, carskom, cestitkama i bla bl a bla bla. Hvala svima na cestitkama Al' samo toliko da priupisem, cemu svo to svadjanje. Mislim da svaka od nas ima pravo odlucit kako ce rodit, jel' boli ili ne ...koga briga, glavno da beba dodje, da je ziva i zdrava.

pusa koke
big mama sori, moja greska: da sam vidjela ranije topic odsjekla bi sve ove negativne vibre ovdje
pa dobro ljudi vi niste normalni
cuj ne treba cestitat na sretnom i lagodnom rodjenju zdrave bebe?
jebote tigarlili jesi ti si stvarno iz dzungle???
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 25.10.2003., 01:01   #48
i da
ogromne cestitke VELIKOJ sretnici
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 25.10.2003., 10:01   #49
Čestitke hrabrim roditeljima i veeelika pusa novom čovjeku
monique is offline  
Old 25.10.2003., 13:16   #50
velka mama - čestitam tebi i malo slatkom bebeku i daj buceku molim te jednu veeeeeliku šmaci pusicu od mene!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 25.10.2003., 19:12   #51
Cestitam!!!
Shtefitza is offline  
Old 26.10.2003., 19:43   #52
Velike čestitke Big Mami a najveća pusy malom anđelu!!!


tigerlilly
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Old 27.10.2003., 12:46   #53
Pridružujem se čestitkama za mamu i bebu....:klap:
sanjalica is offline  
Old 27.10.2003., 13:24   #54
Baš lijepa vijest, Velika Mamo!
Prekrasna!!!!!!!!!!

Baš mi je čudno da nisi osjećala velike bolove, ajde fala Bogu, možda evolucija ipak radi za nas žene...
maristella69 is offline  
Old 27.10.2003., 20:56   #55
Quote:
FFE kaže:
A ti si jedna od onih kokosi koje nikada nece spoznati ljepotu svoje bioloske funkcije.

Mislim, sto ova ovdje pise je samo odraz njene frustracije.


Odlicna dijagnoza.

BigMama, cestitam ti na laganom porodu i zdravoj bebi!

Ne kuzim neke od vas, sta beba rodena s epiduralnom ili na carski vrijedi manje od bebe rodene prirodnim putem?

Ne biti zloceste, no,no!
slavkec is offline  
Old 27.10.2003., 21:53   #56
BigMama, nisam pratila prijasnje postove, ali mi je za bilo koju bilo ciju bebu drago cut da se rodila ziva zdrava sretna i da je voljena

Pusa tebi i bebeliju

Tiger, koji ti je? Ja skupljam hrabrost da odem zubarici i sve nesto mislim jel bi ona meni dala anesteziju ak je lijepo zamolim? A za mene kazu da imam bas visok prag boli. Ak ne mres teti cestitat na pincici, suti.

Zlico, mislim da im treba hrabrost. Sad ce da ispadnem zensko smece koje misli da su muski otpad i nule i ne znam sta sve ne (sto uopce nije istina ) al ja sam jednom bila s deckom (sjedili mi i pricali fino ), i odjednom me srezalo u trbuhu. I ne mogu se maknut, dva sata sam bila u nekom neudobnom cudnom polozaju i cim bih se probala maknut me presjeklo opet i sasjeklo moj pokusaj u korijenu. A on se usro ko grlica. I onda ja (a mene boli, i ja isprepadana jer ne znam koji se klinac sa mnom desava) smirujem njega i uvjeravam ga da ce bit sve u redu i da i nije tak strasno.. OK nisam bila bas uvjerljiva jer sam pricala s bolnom grimasom na licu, al svejedno mislim da je on u toj prici ispo picka. (kasnije se ispostavilo da mi nije nish opasno)
Treba njima hrabrosti, treba

BigMama, sorry na offtopicu
__________________

Gordi runolist njene Posebnosti cvetao je na vratolomnim liticama Kaprica, veličanstveniji od pristupačnih cvetova taman za onoliko za koliko je Divlje veličanstvenije od Pitomog...

Zadnje uređivanje Septembar : 03.11.2003. at 10:30.
lunjo is offline  
Old 28.10.2003., 09:46   #57
Quote:
FFE kaže:
A ti si jedna od onih kokosi koje nikada nece spoznati ljepotu svoje bioloske funkcije.

Mislim, sto ova ovdje pise je samo odraz njene frustracije.
Sandrice, zlato - znamo se predugo da bi o frustracijama...sjeti se malo sta si ti ono pisala prije koju godinicu ;o)

ali u pravu si - ovo sto ja pisem je samo odraz moje frustracije gluposcu pojedinih sudionica ovog foruma..mislim koje su to teme..da li kompjutor steti trudnicama ??? kako promijeniti font size ??? i jedino sto se pise ovih dana su zelje cestitke i pozdravi : dobrodosli na forum, i iz kojeg kraja dojclanda si ti ..ja sam iz minkena ja sam iz saarbrikena..proljev proljev. pri cemu kokosi svrsavaju od srece ako uspiju sloziti dva tri animated gifa jedan pored drugog te negdje pronaci "egzoticne" fricking smajlice...a na zenskom kutku: kako ste stavlja tampon po 1000-ti put i upotreba tableta po 100000 put..

e gdje su stara dobra vremena kad se jos pristojno diskutiralo....
no ja bas nemam vremena za trkeljanej ko vi ovdje izmedju dva dojenja..zato : ajd zdravo...i ne cujemo se...
TigerLilly is offline  
Old 28.10.2003., 09:50   #58
gggrrrrrrrrrr, reče tigrica
__________________
Dreams
Tija is offline  
Old 28.10.2003., 09:56   #59
Meni se Tigrica svidja.

Ima duha, oshtra je i prava protutezha
magic is offline  
Old 28.10.2003., 10:13   #60
Quote:
TigerLilly kaže:
Sandrice, zlato - znamo se predugo da bi o frustracijama...sjeti se malo sta si ti ono pisala prije koju godinicu ;o)

ali u pravu si - ovo sto ja pisem je samo odraz moje frustracije gluposcu pojedinih sudionica ovog foruma..mislim koje su to teme..da li kompjutor steti trudnicama ??? kako promijeniti font size ??? i jedino sto se pise ovih dana su zelje cestitke i pozdravi : dobrodosli na forum, i iz kojeg kraja dojclanda si ti ..ja sam iz minkena ja sam iz saarbrikena..proljev proljev. pri cemu kokosi svrsavaju od srece ako uspiju sloziti dva tri animated gifa jedan pored drugog te negdje pronaci "egzoticne" fricking smajlice...a na zenskom kutku: kako ste stavlja tampon po 1000-ti put i upotreba tableta po 100000 put..

e gdje su stara dobra vremena kad se jos pristojno diskutiralo....
no ja bas nemam vremena za trkeljanej ko vi ovdje izmedju dva dojenja..zato : ajd zdravo...i ne cujemo se...

Ehm, da. Pitam se sto te vuce na ove topice kada nemas nista zajednicko s njima? Djecu mrzis, mrzis zapravo samu sebe. Imas desetke drugih, pisi na njima, a pusti mamice da pisu svoja iskustva. Uostalom, ovo je za roditelje, a ti to nisi. Nitko te ne tjera da ti je drago sto je netko rodio, ili, kako ti kazes, pisete izmedju dva dojenja. Ti nikada neces spoznati sto je to jer mrzis samu sebe.

A i tko bi te takvu.

ZAto, glumi i dalje "poslovnu" zenu. I ne misli da si ti jedina poslovna. Ako netko ima klinca ne znaci da cijele dane sjedi kod kuce, kao sto to ti mislis. Prava umjetnost je spojiti posao i obitelj. No, sto uostalom to tebi pisem, ti imas vremena i napretek.

Zadnje uređivanje FFE : 28.10.2003. at 10:54.
FFE is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.