Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 18:30   #5661
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nista od ovoga nije nemoguce.
vecina njih radi privatno pa si lako nekoga izaberes.
teško baš da će mi netko od njih dolaziti u 3 ujutro
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:42   #5662
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
teško baš da će mi netko od njih dolaziti u 3 ujutro
hoce.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:24   #5663
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
hoce.

Ja sam rodila u Petrovoj, privatno vodila trudnocu kod dr iz Petrove i nije mi bio na porodu. Nista mi nije falilo ni od doktorice koja mi je bila na porodu.
Jako sam bila zadovoljna sa svojim tretmanom u radaoni, imala sam 2 najbolje babice na svijetu blizu sebe i samo neka mi drugi put bude isto tako, svejedno mi je koji je dr u smjeni.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:35   #5664
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Ja sam rodila u Petrovoj, privatno vodila trudnocu kod dr iz Petrove i nije mi bio na porodu.
jeste se dogovorili da ti dodje?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:09   #5665
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
jeste se dogovorili da ti dodje?
Mene samo zanima jel ti dogovori ukljucuju i odredjenu kompenzaciju.
Ili se o takvim stvarima u pristojnom drustvu ne govori?
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:21   #5666
Dobro pitanje?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:25   #5667
dakle, cure, kakvo pitanje...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:38   #5668
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima jel ti dogovori ukljucuju i odredjenu kompenzaciju.
Ili se o takvim stvarima u pristojnom drustvu ne govori?
Mislim da da.
Al rodila bi s njim i bez njega. Ak je tam super, ak nije opet je konacni ishod isti.
__________________
marolinić
maroline is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:39   #5669
Cini mi se da je najbitnije imati dobru babicu pored sebe.
Doktor ionako dodje kad je vec 5 do 12
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:53   #5670
meni su doktori na oba poroda bili puno vazniji od babica.
na prvom porodu mi je moj doktor neopisivo pomogao, zahvaljujuci njemu sve je bilo brzo i bezbolno.
na drugom porodu je bio neki random kreten koji je krivo napravio sve sto je mogao.

nijedan ni drugi nisu dosli na finale nego su 90% vremena bili tamo.
babice nisam nesto puno dozivjela. osim sto su mi obje stalno ponavljale da moram disati onako plitko by the book, sto mi nikako nije odgovaralo, vise mi je pasalo koncentrirano duboko disati.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:03   #5671
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
meni su doktori na oba poroda bili puno vazniji od babica.
na prvom porodu mi je moj doktor neopisivo pomogao, zahvaljujuci njemu sve je bilo brzo i bezbolno.
na drugom porodu je bio neki random kreten koji je krivo napravio sve sto je mogao.

nijedan ni drugi nisu dosli na finale nego su 90% vremena bili tamo.
babice nisam nesto puno dozivjela. osim sto su mi obje stalno ponavljale da moram disati onako plitko by the book, sto mi nikako nije odgovaralo, vise mi je pasalo koncentrirano duboko disati.
A joj pa kak si onda za drugi put nisi dogovorila doktora koji ti e bio prvi put?
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:06   #5672
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
jeste se dogovorili da ti dodje?
Pricali smo o tome i reko mi je da ce na porodu biti onaj cija je smjena i da on ne dolazi kad nije njegova smjena.
Ja sam navela primjer doktora iz Vinogradske za kojeg sam cula da uzima naknadu za dolazak, ali moj dr mi je reko da se on ne bavi s takvim stvarima i da je siguran da cu biti u dobrim rukama i kod kolega koje tad budu u smjeni.

Bio je upravu!
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:11   #5673
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
A joj pa kak si onda za drugi put nisi dogovorila doktora koji ti e bio prvi put?
druga bolnica i gomila popratnih sranja zbog kojih je ispao random doktor.
nikad vise ne bi ponovila "random" situaciju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:14   #5674
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Pricali smo o tome i reko mi je da ce na porodu biti onaj cija je smjena i da on ne dolazi kad nije njegova smjena.
Ja sam navela primjer doktora iz Vinogradske za kojeg sam cula da uzima naknadu za dolazak, ali moj dr mi je reko da se on ne bavi s takvim stvarima i da je siguran da cu biti u dobrim rukama i kod kolega koje tad budu u smjeni.

Bio je upravu!
i to je opcija: da tvoj doktor nehajno zvrcne radjaonu i vec su svi malo susretljiviji.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:18   #5675
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i to je opcija: da tvoj doktor nehajno zvrcne radjaonu i vec su svi malo susretljiviji.
Moze bit, ali to ne trazi nikakvu naknadu i ne dovodi u pitanje odgovornost.
Po meni je upitno cija je odgovornost ako je u smjeni edan doktor, a dodje drugi nicim izazvan i porodi te? Sto ako se nesto zakomplicira?
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:23   #5676
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Moze bit, ali to ne trazi nikakvu naknadu i ne dovodi u pitanje odgovornost.
Po meni je upitno cija je odgovornost ako je u smjeni edan doktor, a dodje drugi nicim izazvan i porodi te? Sto ako se nesto zakomplicira?
to neka oni rjesavaju medju sobom.
ne razmisljam o odgovornosti unaprijed.
razmisljam samo o tome da napravim sve sto mogu da si osiguram najbolju mogucu skrb u koju imam povjerenja.
naravno, nazalost, uvijek se nesto moze zakomplicirati, ali u mojoj glavi ovo je nacin za minimiziranje takvog scenarija.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:26   #5677
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
to neka oni rjesavaju medju sobom.
ne razmisljam o odgovornosti unaprijed.
razmisljam samo o tome da napravim sve sto mogu da si osiguram najbolju mogucu skrb u koju imam povjerenja.
naravno, nazalost, uvijek se nesto moze zakomplicirati, ali u mojoj glavi ovo je nacin za minimiziranje takvog scenarija.
Nazalost meni struka ne dozvoljava da razmisljam drugacije, kod mene je odgovornost na prvom mjestu. Nikad ne znas to se moze desit...
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:28   #5678
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Nazalost meni struka ne dozvoljava da razmisljam drugacije, kod mene je odgovornost na prvom mjestu. Nikad ne znas to se moze desit...
pa ok, nismo svi isti.
meni losa iskustva s doktorima ne dozvoljavaju za ovako vazne stvari prepustit se u ruke onome tko se slucajno zatekne u radjaoni.
naucila sam to na tezi nacin.
bas zato sto "nikad ne znas sto se moze desiti" mi je lakse da je uz mene netko tko me poznaje i tko mi je vodio trudnocu 9 mjeseci.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:36   #5679
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
pa ok, nismo svi isti.
meni losa iskustva s doktorima ne dozvoljavaju za ovako vazne stvari prepustit se u ruke onome tko se slucajno zatekne u radjaoni.
naucila sam to na tezi nacin.
bas zato sto "nikad ne znas sto se moze desiti" mi je lakse da je uz mene netko tko me poznaje i tko mi je vodio trudnocu 9 mjeseci.
Ne mora ti biti garancija niti da te taj netko pozna ako ti je vodio trudnocu 9mj.
Moja je susjeda platila doktoru iz Vinogradske 5.000 kn da bude na porodu i mogu ti rec, nije se bas dobro provela.... ocito su takvim osobama puno vazniji novci nego osobe.

E, a ti si trudnica ili se spremas na trece?
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 21:42   #5680
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Ne mora ti biti garancija niti da te taj netko pozna ako ti je vodio trudnocu 9mj.
Moja je susjeda platila doktoru iz Vinogradske 5.000 kn da bude na porodu i mogu ti rec, nije se bas dobro provela.... ocito su takvim osobama puno vazniji novci nego osobe.

E, a ti si trudnica ili se spremas na trece?
trenutno ni jedno ni drugo.
ali vrlo su mi aktualne teme zbog trudnica u bliskoj obitelji pa malo pratim topice.

meni je poznati doktor dovoljna garancija za ljudskiji pristup ne samo na porodu, nego i opcenito.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.