Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 22:48   #5841
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Kak dugo se ceka na termin u TA?ja 10.1. Idem na zadnju kontrolu kod svoje gin i onda mi je rekla da se narucim u TA.tada cu bit 36+5 pa me sam frka da me ne naruce tek za 2tj. A ja u medjuvremenu i rodim
(Razmisljanja neiskusne prvorotke)
A to sam ja skoro napravila. Ne za prvi pregled nego za drugi. A nis... Ak ti se to dogodi - rodit ces.....i nikome nis.
Pregled u TA to nece zaustaviti
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 05:58   #5842
Evo uzivo javljanje iz Petrove!

Moram reci da sam ja u dvokrevetnoj sobi.
Osjecam se ko u apartmanu i nemam pojma cime sam to ovaj put zadluzila.
Prvi put sam bila u cetverokrevetnoj i bome sam se najvise napatila sanekopom u sobi.
Sad uzivam.
Apartman nisam uzela samo zbog recenzije na forumu gdje je ispalo danje apartman u kaosu.

O porodu ne cu pricati jer sam pisala na temi trudnica ali jmaju 2 promjene ubodnosu na zadnji put (2015) kad sam boravila ovdje:

1. Bebe nisu s nama u sobi za vrijeme posjeta nego ih se ide gledat kroz staklo u neku djeciju sobu. Tako da beba preko dana nema ujutro od 5-6, popodne odn16-18 i naveccer od 22-23h.

2. najpozitivnija novost je da svaki put kad odvode dijete pitaju jel zelis da ti ga odmah vrate ili ces se odmarati.
Tako sam ja rodila ujutro u 9:35 i dogovorila da mi beba dode tek u 18h, a onda kad su ga vodili na kupanje u 2h su pitali dal zelim da se vrati ili da si ga zadrze da se ja odmorim?! Reko kad vec nudite onda si ga ostavite.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 07:36   #5843
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Evo uzivo javljanje iz Petrove!

Moram reci da sam ja u dvokrevetnoj sobi.
Osjecam se ko u apartmanu i nemam pojma cime sam to ovaj put zadluzila.
Prvi put sam bila u cetverokrevetnoj i bome sam se najvise napatila sanekopom u sobi.
Sad uzivam.
Apartman nisam uzela samo zbog recenzije na forumu gdje je ispalo danje apartman u kaosu.

O porodu ne cu pricati jer sam pisala na temi trudnica ali jmaju 2 promjene ubodnosu na zadnji put (2015) kad sam boravila ovdje:

1. Bebe nisu s nama u sobi za vrijeme posjeta nego ih se ide gledat kroz staklo u neku djeciju sobu. Tako da beba preko dana nema ujutro od 5-6, popodne odn16-18 i naveccer od 22-23h.

2. najpozitivnija novost je da svaki put kad odvode dijete pitaju jel zelis da ti ga odmah vrate ili ces se odmarati.
Tako sam ja rodila ujutro u 9:35 i dogovorila da mi beba dode tek u 18h, a onda kad su ga vodili na kupanje u 2h su pitali dal zelim da se vrati ili da si ga zadrze da se ja odmorim?! Reko kad vec nudite onda si ga ostavite.
Ista prica kod mene prije 2 mjeseca s tim da sam ja jednu noc imala cimericu koja je drugi dan odpustena, pa sam dvije noci bila solo bas kao da sam u apartmanu.
Isto bez bebe. Bar sam se te dvije noci naspavala.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:24   #5844
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Ista prica kod mene prije 2 mjeseca s tim da sam ja jednu noc imala cimericu koja je drugi dan odpustena, pa sam dvije noci bila solo bas kao da sam u apartmanu.
Isto bez bebe. Bar sam se te dvije noci naspavala.
A ova je rodila isti dan kao i ja pa ne ce otici ranije...
ali ok je zena pa mi ne smeta.

A cekaj znaci svaku noc nude da ih ostave tamo? Ja mislila samo prvu.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:38   #5845
Od kad do kad po noci uzmu bebe?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:16   #5846
Svaku vecer pitaju dal zelis da ti vrate bebu il se zelis odmoriti..
Uzmu ih oko 22:00 i vracaju ujutro oko pol 6
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:40   #5847
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Svaku vecer pitaju dal zelis da ti vrate bebu il se zelis odmoriti..
Uzmu ih oko 22:00 i vracaju ujutro oko pol 6
To je vrh!
2015.smo ih molili da ih uzmu pa nisu htjeli...
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 22:15   #5848
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
To je vrh!
2015.smo ih molili da ih uzmu pa nisu htjeli...
Ajme divotica! Bas si me razveselila! Super da ih uzmu bar po noci! :klap:
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 15:43   #5849
Prijavljujem da je danas milina bila u TA. Gotova u pola sata.
yenna89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 20:19   #5850
cure, radim finalno pakiranje; što mi ono za Petrovu treba u onoj maloj torbi, koju prvu koristim, valjda za predrađaonu...?

predmnijevam, spavačica, papuče, boca voda...? da tu stavim i 'pomagala' za nakon klistira, vlažni toalet papir, ono što se stavi na wc dasku, i običan toalet papir?

sad glupo pitanje pretpostavljam kak ne idem u hotel da tamo nema ručnika?

i pretpostavljam da spavačica u kojoj rađam je odmah za baciti na pranje, tako da trebam na vrhu torbe odmah pripremiti drugu?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:27   #5851
Ja sam stavila i ručnik i papuče i sve što si napisala. dodat ću još mob i dokumente

Zadnje uređivanje yenna89 : 03.01.2018. at 21:28. Reason: Dodatak
yenna89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:29   #5852
Quote:
yenna89 kaže: Pogledaj post
Ja sam stavila i ručnik i papuče i sve što si napisala. dodat ću još mob i dokumente
koje papuče, one normalne ili one koje ćeš imati za tuš (japanke)?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:30   #5853
Japanke u tu torbu, a normalne papuče u kofer za sobu.
yenna89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:31   #5854
I savjetovala mi je frendica lepezu, kaže da je nju spasila tijekom poroda. Mislim da ću ubaciti, ne zauzima puno mjesta
yenna89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:26   #5855
kak je s muževima, s onima koji ne prisustvuju porodu nego čekaju vani, puste ih da vide mamu i bebu odmah nakon poroda?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 03:20   #5856
E to ne znam. Jer beba odlazi na svoj pregled u nekom trenu a ti si barem 2 sata nakon poroda na promatranju.
Tak da tata mora uhvatiti bebu prije nego ode na pregled, a mamu nesto kasnije. Moja preporuka je da pitate i kazete sestrama ili babici svoju zelju pa ce (mozda) paziti na to da pokazu dijete tati po putu

Za ove dvokrevetne sobe -uredjenije su od apartmana. Tak da dobro ste prosle
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 06:23   #5857
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
E to ne znam. Jer beba odlazi na svoj pregled u nekom trenu a ti si barem 2 sata nakon poroda na promatranju.
Tak da tata mora uhvatiti bebu prije nego ode na pregled, a mamu nesto kasnije. Moja preporuka je da pitate i kazete sestrama ili babici svoju zelju pa ce (mozda) paziti na to da pokazu dijete tati po putu

Za ove dvokrevetne sobe -uredjenije su od apartmana. Tak da dobro ste prosle
Bas sam zadnji dan boravka u bolnici pitala cistacicu kakav je apartman i ona kaze isti ovakav (kao dvokrevetna!) i ja kazem kako sam citala da je sve strgano, ona kaze da nije da je sve isto samo tamo ima jos neki kauc koji se da razvuci za tatu ako zeli spavati u bolnici.
Ja komentiram kak sam htjela ici tamo, a ona kaze pa nisi luda davat 800kn za sta?! I eto tako prosla prica.... kaze i sad su puni skroz je netko unutra.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 08:01   #5858
Jel treba kupit ono jednokratno odijelo za mma za porod?
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 08:31   #5859
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Jel treba kupit ono jednokratno odijelo za mma za porod?
Mi smo nabavili od jedne med sestre ranije jer smo culi da ih znaju ne imati. Pa da budemo sigurni.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 11:02   #5860
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Jel treba kupit ono jednokratno odijelo za mma za porod?
Mi na prvom porodu nismo imali. Bila je noć, nismo znali da to trebamo. Nisu bili oduševljeni, ali su ipak dali mužu neko svoje.
Za drugi porod smo se pripremili. Kupili smo ga negdje u ljekarni ispod bolnice, 28 kuna je.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.