Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2010., 00:33   #21
mercury06 to sam htjela čut, konkretan savjet ili primjer. puno hvala
i ja sam s dečkom toliko otprilike.. što se mog faksa tiče moj dečko se jedino boji da kad završim faks da ću ja ganjat karijeru i kretat se u tim krugovima, a njega zaboraviti.. :/
ja čekam idući vikend da mi dođe pa ću pokušati razgovarati. i tako par vikenda. ako se sad ne otvori prema meni ne znam kad će.. na kraju će završiti ko kod tvoje frendice
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 00:55   #22
Quote:
što se mog faksa tiče moj dečko se jedino boji da kad završim faks da ću ja ganjat karijeru i kretat se u tim krugovima, a njega zaboraviti.. :/
ako se volite, i ako je kako se kaze "to to", ne vidim razlog zasto ne biste mogli uskladiti oboje. ne treba se nuzno odricati jednoga u ime drugoga, jer vjerujem da se moze oboje.
a ako ste 4 godine u vezi, rekla si da on tebe jako dobro poznaje, ili je njegov strah neopravdan, nema povjerenja, ili mu ti svojim ponasanjem dajes naslutiti koji su ti prioriteti. (doduse, nema veze s tvojom temom, samo mi je upalo u oko).

Quote:
ja čekam idući vikend da mi dođe pa ću pokušati razgovarati. i tako par vikenda. ako se sad ne otvori prema meni ne znam kad će..
ali ti si vec probala razgovarati s njim, pa nije islo??

Quote:
na kraju će završiti ko kod tvoje frendice
pa to moze biti samo dobro, kao sto kazem, njih su dvoje najsretniji par na svijetu, koji je dosao do faze monotonije i "zelim nesto vise" pa su to vise na kraju pronasli jedno u drugome
mercury06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 02:04   #23
damn ne znam multikvotat pa ću ja to ovako

volimo se, ali nisam skroz sigurna da je to to. on je. barem tako kaže.
iako mi to nije jasno, jer sam ja prije nekoliko mjeseci u zezanciji spomenula brak i on kao da je promrzo. ono, ti bi se odmah ženila. nekak sam mu jedva objasnila na što sam mislila.. a on je pred menom frenda pitao jel mu hoće bit kum.. wtf??
što se tiče ganjanja karijere pa sigurno je da ću to raditi kad napokon završim faks, ali ako ću s njim bit dotad ne vidim razlog zašto bi ga odjednom ostavila. sigurno ne zato što ću ja imat diplomu a on ne, to mi nije uopće bitno..

on mene dobro poznaje jer sam komunikativna, jako. i sve mu pričam. a on je više zatvoren tip. baš i ne priča o emocijama. njemu je pričanje o emocijama "volim te" i sl., a ne neki dublji razgovori..

pričala sam npr.sad u subotu s njim o svemu kaj me muči. ili bolje rečeno pokušala sam pričati.
jer ja mu kažem kaj mi fali, a on samo da on tu ne može ništa, i onda si zabrije da ću ga ostaviti, bude tužan, okrene se i šuti.. a mene ta tišina ubije. ono daj se trgni, reci mi što osjećaš, što ti želiš. uvjeri me da me voliš i želiš dijeliti budućnost samnom.. bilo što, al nemoj bit tužan i šutjeti..

baš bi rekla da smo mi sad u fazi monotonije. nekako kao da ne znamo o čemu pričati. jer ja uvijek započnem priču. u subotu sam šutjela, da vidim koliko to daleko može ići..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 02:20   #24
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
iskreno ne znam više što misliti.. danima nisam za niš, pokušavam shvatiti što mi se događa, na rubu suza sam..
stvarno ga jako volim, nikog prije nisam toliko voljela. i mislila sam da će ovo trajati zauvijek jer se super slažemo, ali očito ljubav nekad nije dovoljna :/
da možemo raditi stvari kao normalan par, a ne samo preko vikenda nekog, bila bi sigurna da ćemo uspjeti. ali ovako stvarno ne znam.
mlada sam još, i ne znam isplati li se još 4 godine bit u vezi na daljinu i tek onda početi živjeti skupa, jer bog zna hoćemo li se onda uopće slagati.
Prekidaj to dok je vrijeme
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 09:33   #25
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Uff... moram se s TOBOM složit
smak svijeta ha?

Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
bila sam u vezi na daljinu, još uvijek sam, mada se sad češće viđamo... uglavnom, hoću reći da je najbitnija komunikacija. mi komuniciramo dan-noć. inače je to veza eto tko, reda radi...
slazem se s ovim....

Quote:
mercury06 kaže: Pogledaj post
poanta je u promjeni. ali radikalnoj. ako se volite, naci cete zajednicki jezik.
i ovim
__________________
accept that some days you're the pigeon and some days you're the statue
amebaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 11:34   #26
Quote:
on mene dobro poznaje jer sam komunikativna, jako. i sve mu pričam. a on je više zatvoren tip. baš i ne priča o emocijama. njemu je pričanje o emocijama "volim te" i sl., a ne neki dublji razgovori..
tako je i kod mene. ali nakon dvije godine mukotrpnog pokusavanja navodjenja na GOVOR i izrazavanje, ja sam shvatila da je on jednostavno takav i da ga ne mogu promijeniti. i da, eto, jednostavno na svoj nacin izrazava osjecaje, probleme i tugu - sutnjom. ali srecom, mi jos nismo dosli u fazu monotonije. valjda zato sto se vidimo svega par puta godisnje. ne znam sto bih napravila da dodjemo, ali mislim da bih radije da se stalno svadjamo nego da sutimo, jer onda tu nema ni zadovoljstva, ni ugodnih trenutaka, ni zabave.

Quote:
volimo se, ali nisam skroz sigurna da je to to. on je. barem tako kaže.
ako je to to, mislim da to znas. ako nisi sigurna, onda nije.

vama kronicno fali komunikacije.
a jedini nacin da se problem rijesi je da mu kazes "jebemu il cemo RAZGOVARAT il cemo SUTJET. a ako cemo SUTJET, ja idem." nemoj se vratit za pet minuta. ako te voli, doci ce on k tebi. i progovorit.

ALI tek kad zbilja postane svjestan da te MOZE izgubit zbog SVOJE krivnje.
mercury06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 12:46   #27
ma znam ja da je moj dečko takav, ali to me brine. pogotovo jer on kao vidi budućnost samnom. nekako mi nije jasno kako možeš vidjeti budućnost s nekime, a ni ne komuniciraš s tom osobom o bitnim stvarima..
a mi jesmo u monotoniji, al njemu se ni to ne čini.. al stvarno, svaki vikend je ista priča..

a ovo da je to to, to stvarno ne mogu znati jer ne živimo skupa i ne znam kako bi funkcionirali da živimo. mislim nama je fenomenalno kad smo na moru sami 2 tjedna ali ne mogu po tome gledati.. a i nekako se smatram još mladom da bi bila apsolutno sigurna.

bome nam fali komunikacije, tj. da on razgovara samnom jer ja više ne mogu blebetati i uvijek započinjati priču..
sviđa mi se ovaj savjet kaj da mu kažem. mislim da će tako i biti..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 12:53   #28
ja mislim da vec svi znaju moje misljenje o vezama na daljinu.

ali ajde, ponovno cu.


smrde.




(to ne znaci da ne volim one koji ih prakticiraju )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 12:54   #29
ja mislim da vec svi znaju moje misljenje o vezama na daljinu.

ali ajde, ponovno cu.


smrde.




(to ne znaci da ne volim one koji ih prakticiraju )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 20:28   #30
Ugledati se na Hemingwaya - imati pričuvu.
__________________
It's a beautiful day... don't let it get away...
Ichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 20:57   #31
Quote:
bome nam fali komunikacije, tj. da on razgovara samnom jer ja više ne mogu blebetati i uvijek započinjati priču..
pa jel to oduvijek tako?
ako je, ja ti se fakat divim kak si uopce izdrzala 4 godine u vezi u kojoj samo ti pricas.
mercury06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:28   #32
Quote:
mercury06 kaže: Pogledaj post
pa jel to oduvijek tako?
ako je, ja ti se fakat divim kak si uopce izdrzala 4 godine u vezi u kojoj samo ti pricas.
ma kažem ti, sve je ok kad je zajebancija neka, al čim je tema neka ozbiljnija ja pričam.
mislim dečko mi je stvarno super, ali nekako što više gledam sumnjam da bi uspjeli još tako funkionirati barem 4 godine..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:34   #33
e pa onda ti nema trece.
ili se pomiri s tim da je to tako, ko i ja, prestani "sto vise gledat" i uzivaj ko i dosad (a sama znas oces bit zadovoljna il nezadovoljna),
ili reagiraj.

mercury06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:41   #34
ma reagirat ću ja, jer ne mogu zamisliti i da je u budućnosti tako da ja uvijek moram započeti priču...
sutra mi dolazi pa ćemo razgovarati..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:45   #35
javi kako je proslo

i ugodan vam i razgovorljiv vikend
mercury06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:46   #36
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
pokušat ću što više skratiti.
ugl u vezi sam na daljinu, vidimo se preko vikenda (ne svakog), tako funkioniramo par godina. u zadnje vrijeme sam depresivna, jer mi nedostaje da je tu uz mene, da idemo u šetnje, skupa van, da imamo zajedničke prijatelje i sl.. ukratko, da imamo normalnu vezu..
prije mi to nije smetalo jer sam ugl preko tjedna učila, a preko vikenda bila s njim, ali sad radim, studiram, izlazim ponekad, družim se s ljudima.. nekako kao da želim nešto više, a to nije moguće bar iduće 3, 4 godine..
ne znam što napraviti, sva sam zbunjena, pogotovo zadnjih dana.. tako da je svaki savjet dobrodošao
eh, ja imam 3godisnje iskustvo veze na daljinu... od 650 km...Ono sto ti treba je prosto da se OPUSTIS tj batalis mozganja na temu "kako cemo", ma koliko to zvucalo suludo. Dalje, to sto kazes da ti fali kada nije tu, to je normalno, ali gledaj to kao na svoje slobodno vreme, mozes da se posvetis sebi, ucenju, a sa njim se cuj preko tel/skype/msn itd. Kad dodje, kazes tipa subotom "e micko, smislila sam, idemo na rucak/pice/kafu u ...." i odete, sednete u taxi, sta god. Pazi, imas puno bracnih parova gde su muzevi tako inertni, da nema njihovih zena koje isforsiraju neku skitnju, ne bi mrdnuli nigde.
Sto se tice vase zaj buducnosti, eto vidis i sama da te mozganje na tu temu koci od ucenja, prema tome, nemoj sad na to da mislis, gledaj sebe, a kada zvrsis to, onda gledas za posao u tom njegovom gradu, ili gde vec.
E sad, ono sto ti neko napisao vec, mislim da si ga malo prerasla. No, posto si navikla, bude ti tesko da se ratosiljas toga, kao npr od cipela na koje si navikla, iako su ti vec prilicno pohabane.
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:51   #37
Quote:
mercury06 kaže: Pogledaj post
javi kako je proslo

i ugodan vam i razgovorljiv vikend
javim
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 00:54   #38
ewanna, ne mogu se opustiti i ne razmišljati. nisam takva, a i dosta sam mlada pa ne mogu gledati ne znam kako dugoročno..
ne možemo se čuti preko maila i slično jer nema komp. jedino mob, a opet nijedno od nas nema baš novaca pa ne možemo trošiti ogromne svote na to.

moguće da sam ga "prerasla" iako je stariji od mene.. vidjet ćemo ovaj vikend..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 01:03   #39
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
ewanna, ne mogu se opustiti i ne razmišljati. nisam takva, a i dosta sam mlada pa ne mogu gledati ne znam kako dugoročno..
ne možemo se čuti preko maila i slično jer nema komp. jedino mob, a opet nijedno od nas nema baš novaca pa ne možemo trošiti ogromne svote na to.

moguće da sam ga "prerasla" iako je stariji od mene.. vidjet ćemo ovaj vikend..
Uvidjas li malo nelogicnost? Mlada si pa nemas vremena da gledas dugorocno... To ima smisla ako imas 35+ pa ono malo vec frka zbog radjanja dece, pa moras razmisljati brze i krace

a sto se tice komunikacije, pa tipkajte si smsove, zovite na fixni, ih ima nacina.

No, svakako ces vec ovaj vikend znati nesto, ali ti kazem, gledaj sebe i fax. Koliko kapiram imas sad 25, kazes da imas jos oko 3g do kraja, znaci na pola si, mislim po broju ispita, zato mislim da ti je to najvaznije... veruj, UVEK je najvaznije da imas svoju materijalno/finansijsku sigurnost, ostalo dodje i prodje...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 01:24   #40
imam 23 godine. ne znam mijenja li to išta.. ne znam, nekako što više razmišljam smatram da se nismo ni upoznali kako spada jer on zna mnogo o meni a ja o njemu jako malo. a ni ne mogu saznati kad nije pričljiv..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger