Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2010., 20:41   #41
nismo pričali jer nije kod mene, ali smo izmjenili par poruka. rekla sam mu kaj mi smeta
njegov odgovor je ovo: "i ja bi volio da smo svaki dan skupa ali si to ne mogu priuštiti. ako želiš prekinuti napravi to prije nego dostignemo 4-tu godišnjicu jer očito to tebi previše smeta i više nisi zadovoljna našom vezom, potrebno ti je nešto više i to zaslužuješ. al ja ti to ne mogu dati, koliko god te volim. iako me voliš mislim da ti je sve to pomalo postala patnja. mislim da mi je sve jasno, dajem nam max 3.mj, a onda ćeš me ostaviti.. bok.."

slomljena sam do bola :'( grcam u suzama...
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 20:50   #42
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
nismo pričali jer nije kod mene, ali smo izmjenili par poruka. rekla sam mu kaj mi smeta
njegov odgovor je ovo: "i ja bi volio da smo svaki dan skupa ali si to ne mogu priuštiti. ako želiš prekinuti napravi to prije nego dostignemo 4-tu godišnjicu jer očito to tebi previše smeta i više nisi zadovoljna našom vezom, potrebno ti je nešto više i to zaslužuješ. al ja ti to ne mogu dati, koliko god te volim. iako me voliš mislim da ti je sve to pomalo postala patnja. mislim da mi je sve jasno, dajem nam max 3.mj, a onda ćeš me ostaviti.. bok.."

slomljena sam do bola :'( grcam u suzama...
Kao osoba koja je u vezi na daljinu već 3 godine, mogu ti reći da je ovo jedna od najnezrelijih i najglupljih rečenica koju čovjek može izjaviti.

Ovo znači da on u principu želi da pužeš oko njega i na sve načine mu dokazuješ da će to ići i pokazuješ mu ljubav.

On te voli, ali je tašt. Nemaš zašto plakati, sad se odluči: Što je najbolje za tebe?
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 20:52   #43
Odjebi to
Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 20:53   #44
3 godine i 8 mjeseci smo skupa..
ne znam što je najbolje za mene, pogotovo ne u ovome trenutku..
on je moja prva prava ljubav..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 20:54   #45
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Odjebi to
Slažem se.Odjebi to i nadji nekoga bližega a isto tako i dobroga jebača i ostalo...u paketu.
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 21:03   #46
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
3 godine i 8 mjeseci smo skupa..
ne znam što je najbolje za mene, pogotovo ne u ovome trenutku..
on je moja prva prava ljubav..
to sto je prva prava ljubav ne mora znaciti da je to "ta" ljubav*. nitko se nije rodio znajuci pustiti stvari. al ono... oko nekih se stvari jednostavno ne isplati truditi nakon nekog vremena. svaki je prekid sebican, i trebao bi biti sebican. ako vise ne mozes, ne moras. nisi zbog toga losa osoba niti nista takvo. al moras razlucit za i protiv, i sto je najbolje za tebe. dugorocno, naime.

*ne velim da nije, samo kazem. kao sto sam ti vec napisala, nitko od nas ne moze znati kakva je vasa veza niti sto osjecate jedno za drugog. to sto ste u vezi na daljinu samo je otezavajuca okolnost, jer pretpostavljam da onemogucava komunikaciju i opcenito neku prisnost koja se razvija iz silnog vremena koje dvoje ljudi provede zajedno i u kojem razgovara do besvjesti. premda mislim da i to moze proci ako se ima volja i zelja i nekakav plan za blizu buducnost koja vodi u dalju buducnost.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 21:13   #47
I ja sam u vezi na daljinu 3 god i 2 mjeseca. U početku mi je bilo teško jer sam bila na faxu u Ri i vidjeli bi se u prosjeku 2 puta mjesečno preko vikenda, nekad samo jedan vikend.

Sada je opet drukčije jer sam apsolventica, ne radim nigdje, dakle imam slobodnog vremena i mogu si odvojiti nekad i po 2 tjedna za odlazak kod njega.

Moj je malo lijen i rado bi većinu vremena bio u kući pa ga ja ponekad "tjeram" da odemo negdje, u grad u šetnju, do Zagreba malo i tako...Isto nam se zna dogodit da cijeli vikend provedemo doma, malo gledamo tv, na kompu, eventualno neka šetnja do dućana ili boravak u dvorištu, ali nekad mi tako i paše.

Nadam se da će sve biti ok kod tebe baš me zanima kako će proći razgovor.
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 21:59   #48
Quote:
Ovo znači da on u principu želi da pužeš oko njega i na sve načine mu dokazuješ da će to ići i pokazuješ mu ljubav.
ja se slazem s ovim.
samo bih nadodala - on je paranoican, ne zeli prekid ali zeli ti dati do znanja da ga nece JAKO boljeti ako ga ostavis jer ne zeli da ga dozivis ko patnika (muski).
a ti si tuzna jer ga volis, svjesna nesretne veze unatoc svoj ljubavi, i jos uvijek nespremna na velike odluke.

Quote:
ovo jedna od najnezrelijih i najglupljih rečenica koju čovjek može izjaviti.
ja imam bolju "ljubavi htio sam prekinuti s tobom ali sam shvatio da ti to nisi zasluzila"
mercury06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:22   #49
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Nadam se da će sve biti ok kod tebe baš me zanima kako će proći razgovor.
ne znam.. napisala sam mu da dođe sutra. napisao je: ok, dolazim poslije posla.. idem spavat sad jer mi se pajki. volim te puno"

a mene glava rastura nenormalno od plakanja
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:26   #50
baš pričam sa sestrom i sjetim se polako svega. dečko mi je stvarno dobar i nikad se nisam rasplakala zbog nečega što je napravio ili njegova ponašanja.. uvijek je pokazivao da me voli.
ali neke sitnice su mi smetale. ono ja volim putovati a ne mogu si to baš priuštiti kao ni on, ali kad god sam rekla ajmo do slovenije, bosne, bilo čega, on ne voli sloveniju, ni bosnu i sl.
ne znam, nekako nemam dojam da je radio neke stvari za mene iako ih ne voli..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:32   #51
Sad racionaliziraš.
Znam točno kako je to jer i ja to često radim kad osjetim da imam neki problem u vezi i da nešto nije kako treba.
Zapitaj se samo u dubini srca, što doista želiš? Ti znaš odgovor, ali si ga ne želiš priznati.
Ja sam isto u vezi na daljinu i on isto tako ne obiluje u novcu, ali uvijek se snađemo. Pitanje je sad, je li ti njegovo ponašanje stvarno tako jako smeta? ŠTO TI ZAPRAVO ŽELIŠ? Nitko ovdje nema savršen odgovor za tebe, znaš ga sama.
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:34   #52
Quote:
mercury06 kaže: Pogledaj post
on je paranoican, ne zeli prekid ali zeli ti dati do znanja da ga nece JAKO boljeti ako ga ostavis jer ne zeli da ga dozivis ko patnika (muski).
a ti si tuzna jer ga volis, svjesna nesretne veze unatoc svoj ljubavi, i jos uvijek nespremna na velike odluke.
želi dat do znanja da ga neće jako boljeti a nedavno je rekao da prekinemo da bi plakao danima jer me jako voli.. hm..
ovo za sebe se slažem..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 00:17   #53
Quote:
želi dat do znanja da ga neće jako boljeti a nedavno je rekao da prekinemo da bi plakao danima jer me jako voli.. hm..
jednom sam rekla decku "da ti odes, moj zivot vise ne bi imao smisla, plakala bih danima".
tad nisam mislila da bi stvarno mogao otici.
kad sam shvatila da on stvarno ide rekla sam mu "ma ok, nema nam druge, neee, pa nije smak svijeta, nisam slomljena od tuge".
kad je otisao,
plakala sam danima i zivot mi vise nije imao smisla.

to je obrambeni mehanizam.
ako me razumijes.

Quote:
Ti znaš odgovor, ali si ga ne želiš priznati.
ovo potpisujem. ali ti ne zamjeram, jer, svi smo takvi.
mercury06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:26   #54
Nemoj plakati. Hodate na daljinu - svašta se izjavi i svašta se krivo i protumači.

Moje iskustvo...za početak.

Moj današnji muž je iz splita, ja iz zagreba. Počeli smo hodati na daljinu. Ta daljina uključivala je:
1. nekoliko satne razgovore (pogotovo navečer)
2. pričanje svemu i svim problemima (kao da smo jedan kraj drugoga)
3. svaki petak netko je sjedao u bus - nema propusta ni odgađanja (čime krene vidimo se za tri tjedna-to je za k). Sve što smo imali trošili smo da se vidimo

E sada, nakon samo 4 mjeseca hodanja sjeli smo i pričali. Gdje bi nam bilo bolje. Odlučili smo zagreb.
Dakle on je taj koji je riskirao. Ostaio je stan dolje i posao koji je bio placen extra da bi bio samnom.
Danas smo u braku, imamo prekrasan stan koji previše plaćamo (bolje da ne znas) i radimo na dječici.

Dakle veza na daljinu - jedno veliko DA, ali uz 100%-tni trud...inače ništa I nesmije trajati predugo..netko se mora žrtvovati i riskirati i doći gdje drugi živi
__________________
...morate osvjestiti ono što jedete.... (by Atlantis)
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:30   #55
Quote:
tejka. kaže: Pogledaj post
Nemoj plakati. Hodate na daljinu - svašta se izjavi i svašta se krivo i protumači.

Moje iskustvo...za početak.

Moj današnji muž je iz splita, ja iz zagreba. Počeli smo hodati na daljinu. Ta daljina uključivala je:
1. nekoliko satne razgovore (pogotovo navečer)
2. pričanje svemu i svim problemima (kao da smo jedan kraj drugoga)
3. svaki petak netko je sjedao u bus - nema propusta ni odgađanja (čime krene vidimo se za tri tjedna-to je za k). Sve što smo imali trošili smo da se vidimo

E sada, nakon samo 4 mjeseca hodanja sjeli smo i pričali. Gdje bi nam bilo bolje. Odlučili smo zagreb.
Dakle on je taj koji je riskirao. Ostaio je stan dolje i posao koji je bio placen extra da bi bio samnom.
Danas smo u braku, imamo prekrasan stan koji previše plaćamo (bolje da ne znas) i radimo na dječici.

Dakle veza na daljinu - jedno veliko DA, ali uz 100%-tni trud...inače ništa I nesmije trajati predugo..netko se mora žrtvovati i riskirati i doći gdje drugi živi
Dala si mi nadu, ja sam iz Splita, on je iz Zagreba, i već tako 3 godine (ja sam sad na kraju faksa, još diploma).

Sad bi ja trebala učiniti taj 1. korak i preselit se u Zagreb, ali moram nać način da to čim bolje izvedem, financijski.

Savjet?
marina085 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:40   #56
TEJKA mi smo skoro 4 godine skupa, on ne može napustiti posao jer prehranjuje cijelu obitelj, plaća režije i slično, a nije takav da jednostavno ode i pusti ih da se snalaze. A ja opet nisam takva da se preselim u njegov grad i dok studiram živim na "njegovoj grbači".. Došao je ovaj vikend kod mene, doslovno smo plakali cijelu subotu i pričali. Nikad ga nisam vidjela takvog. Rekao je da želi da budemo skupa zauvijek, ali da me ne može gledati nesretnu i da će radije da sam s nekim drugim sretna nego s njim i tužna.. Ugl dogovorili smo se da ćemo pokušati još neko vrijeme ovako pa što bude..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 13:46   #57
Rijesi se toga sto prije...jer od toga nemas nista...ja sam sve do danas imao takvu vezu,skoro pa indenticnu,jedina razlika je u kilometrima. I jednostavno,tako ne moze nista funkcionirati. Znam da te to boli i da ce ti trebat vremena,ali svaka odgoda prekida,jest dodavanje soli na ranu. Gledaj to ovako. Sto prije se rijesis toga,prije ce te proci!! DRZIM TI FIGE!!
Igor88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 13:59   #58
ne znam. ne mogu ga gledati tako slomljenog, jer u njegovim očima vidim da sam mu sve..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 13:59   #59
Quote:
marinasplit85 kaže: Pogledaj post
Dala si mi nadu, ja sam iz Splita, on je iz Zagreba, i već tako 3 godine (ja sam sad na kraju faksa, još diploma).

Sad bi ja trebala učiniti taj 1. korak i preselit se u Zagreb, ali moram nać način da to čim bolje izvedem, financijski.

Savjet?
pe eto, kad diplomiras, trazi posao u Zg i stan neki, kapiram da cete zajedno da zivite... nemes neke mudrosti, iako deluje heavy ovako na prvu

Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
TEJKA mi smo skoro 4 godine skupa, on ne može napustiti posao jer prehranjuje cijelu obitelj, plaća režije i slično, a nije takav da jednostavno ode i pusti ih da se snalaze. A ja opet nisam takva da se preselim u njegov grad i dok studiram živim na "njegovoj grbači".. Došao je ovaj vikend kod mene, doslovno smo plakali cijelu subotu i pričali. Nikad ga nisam vidjela takvog. Rekao je da želi da budemo skupa zauvijek, ali da me ne može gledati nesretnu i da će radije da sam s nekim drugim sretna nego s njim i tužna.. Ugl dogovorili smo se da ćemo pokušati još neko vrijeme ovako pa što bude..
ma meni se cini da se ti plasis same sebe, tj. da ces odustati ili naci drugog jer neces moci izdrzati, pa te zato brine sve i trazis od njega da te na neki nacin spreci u tome.
Inace, vasa prica meni uopste ne izgleda lose, on hoce tebe, a vezan je tamo jer mora da izdrzava familiju... Imas samo 23, opet ti kazem opusti se...
Znam sta pricam, imala sam 3g takvu pricu i panika me takva uhvatila kada je on finansijski propao, pa spao na malu platu, a imao da izdrzava isto familiju i postalo jasno da od njegovog preseljenja nema sanse da ispadne nesto u skorije vreme, ja imala 4 ispita i diplomski, znaci oko 1g posla oko toga, i javila mi se panika tj trazila od njega da kaze da ce sve biti OK.
Medjutim, pravi i konceptualni razlog je bio taj da ja vise nisam njega dozivljavala kao osobu za sebe iako sam ga bas volela, ali on iako meni zabavan itd nije bio taj koji bi me posdsticao na napredak neki, ok nije me ni opstruirao, medjutim kada je propao sa lovom, na povrsinu su mu izbila neka stremljenja koja su totalno bila suprotna mojima... da nije bilo tako, ja bih iskulirala, pa se spakovala kod njega i ucila tamo, pa makar skupa jeli hleb i vodu dok ne stane opet na noge
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:44   #60
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
ne znam. ne mogu ga gledati tako slomljenog, jer u njegovim očima vidim da sam mu sve..
Nalazim se u potpuno istoj situaciji samo imam puno godina više.Ne znam što bih ti rekla jer i sama sa sobom nisam načisto.Odvojenost podnosim sve teže i pomalo gubim nadu da ćemo ikada živjeti zajedno Sretno
waka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger