Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 10:20   #261
Hvala, cure! Evo kad mi paket stigne-javit cu kakva je situacija!👍
leotina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:37   #262
Angry

Ja jos uvijek cekam freedelivery! Ima li smisla cekati-obzirom da smo datum "oko 20."? ? ? Ili mi ocito ne gine 10€ postarine?
leotina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:49   #263
Evo počeo free delivery
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:55   #264
Bok, cure!🌴🌴🌴 Evo, upravo mi je stigao paket! Donio ga postar...U cudu ga gledam...Ubila se trazeci trag paketa na DPD stranicama...na kraju pisala u RI, pa mi "njezno" priopcili da ne mogu pratiti paket, ali da ce paket doci...Mislim...Ali, ajde! Evo paketa ovdje-vidim da je bio "Air "opcija-valjda zato i nema trackinga... Uglavnom, narucila sam badic vel. 10 i sandale vel.8-badic bas na krajnjoj granici knap, da je 12 bilo bi bolje....Ali, ipak nosiv. (Mango sam cisti 36-bokovi 97 cm). Sandale isto na krajnjoj granici-vel. 8, duzina moga stopala 26,3cm. Ali, ipak gledam po sirini remencica na sandalama-9 bi mi definitivno bila presiroka. Tako da-ocito moje stopalo nije nesto najsretniji model za RI obucu Evo, cekam jos da mi dode jeans u vel.10, pa da vidim tocno kako stvari stoje. Ako jeans bude PREknap-onda sam definitivno RI 12 Da, cure hvala na savjetu-puno pomaze kad netko da kakvu smjernicu iz "prve ruke"!🌼
leotina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:43   #265
kod AUTUMN17 za 20%
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:04   #266
Free Worldwide Standard Delivery
*Free worldwide standard delivery offer only valid on orders valued over £10. Offer available from 00:00 GMT 21/09/2017 until 23:59 GMT 24/09/2017. Offer cannot be used to purchase gift cards.
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:49   #267
†Free worldwide standard delivery offer valid on orders over £10. Only valid on orders placed between 00:00 - 23:59 GMT on 26th November 2017. Discount automatically applied at checkout

+20% na sve (i vec snizeno) za narudzbe iznad 75 eura
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 21:56   #268
pa nisam skužila da je free delivery
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:52   #269
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
pa nisam skužila da je free delivery
i danas je!
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:57   #270
Quote:
v1rg1n1a kaže: Pogledaj post
i danas je!
hvala!I to sve do 4-og. Što im je? sad moram potrošit
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 22:05   #271
Cure, koju velicinu uzeti ako sam u Mangu S u jaknama i kaputima? 10? Inace sam dosta visoka i vitka, ali imam recimo normalna ramena, tu nisam uska i tanka. Jesu li uopce njihovi modeli za takvu gradu? U zadnje vrijeme mi je gotovo nemoguce naci neku normalnu jaknu da mi pristaje.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 22:53   #272
ja bi uzela uk8. Inače na njihovom uk 10 piše 36 ali to je čisti 38
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 11:54   #273
poceo sale! steta nema koda za free shipping
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:14   #274
Jagoda, hvala na savjetu, poslusala sam te i bila si u pravu, u prvoj turi sam narucila samo jaknu, u drugoj nekih 7,8 majica sve u velicini 8 i sve mi je odlicno. Kvaliteta daleko bolje od Zare, stvari su kao na slikama, mozda i ljepse, fino sasivene, steta sto je puno stvari u ovoj velicini rasprodano. Stvarno se isplati sad dok su snizenja. Dakle, cure koje ste S u Mangu Zari, slobodno uzmite velicinu 8 ili po njihovom, 34.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:30   #275
Drago mi je
Ja kupujem već godinama u RI i stvarno kad skužiš koji si br to je to, nema da je nekad 8 nekad 10, uvijek isto kupujem. I djeci kupujem kod njih, roba je drugačija i ljepša , puuuno sam zadovoljnija kvalitetom naspram Zare. Kaputi su super, iako moram napomenuti nemaju baš neki postotak vune.

A tek torbe, predivne
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:24   #276
Torbe su bozanstvene, vec pikiram jednu iz proljetne kolekcije. Bas mi je drago da sam se napokon odlucila na narudzbu.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 11:15   #277
Free postarina!
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:07   #278
Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
Free postarina!
opet mi je umalo promaklo
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:43   #279
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
opet mi je umalo promaklo
traje do 5.2 tako sada nece umaknut

cudi me da ova tema ima tako malo postova, RI ima super stvari, a ono sto je meni kod njih najbolje su njihove torbe, za moj pojam najbolje torbe za te novce, a ja ih uvijek lovim na nekom special priceu il saleu.

postarina im je preskupa (8F) s time da ne ukljucuje tracking i njihove posiljke putuju po 2+ tjedna. Ajde mozda nije svima tako, ja nisam u Zg. Posiljke donosi postar.

Imaju predivnih bluza/majca, ali mene uvijek odbije to sto im je vecinom sastav poliester. Kako se vi ne oznojite tj ne smrdite u tome? nema tog dezodoransa koji meni sa 100% poliesterom pomaze u proljece, a da ne govorim o ljetu.
Poliester u sastavu kaputa mi ne igra neku ulogu jer se nose zimi kad se tesko znojimo i ista debljina poliester kaputa ili kaputa sa 50% vune znaci da je onaj od poliestera puuuno topliji (znam jer mi je vecina kaputa by Mango, imaju dosta vune, a recimo imam i Lipsyjeve kapute koji imaju visok postotak poliestera i to je super toplo). Naravno svaki dobar kaput mora biti i potpuno podstavljen sto dosta Mangovih nije.

da ne budem skroz off, kupila sam ovu veeeliku salpu (nema je vise in stock) i totalno sam zadovoljna, boja je tako dobra da doslovno ide i na bijelo/krem/camel/kafeno/zeleno/sivo/crno, a kad se doda na kaput i tanki kaput postaje jako topal.
I ulovila sam ovu sivu klasicnu torbicu (isto je nema vise in stock) za 12F
Super mi je sto imaju djecje rukavice otvorenih prstiju jer moja djeca ne zele nositi ni oblaciti obicne, a plus su ove i fashionable sa tim pompulincicima.
I uhvatila sam ovo savrsenstvo, ali jos cekam da mi dode da vidim jesam li pogodila broj da ne bude muffin top na dijelu izmedu hlaca/suknje i topa na ledjima jer je cropnut pozadi.

Da cujem sto ste vi kupili tj s cime ste najzadovoljniji.

Da li je netko mozda kupio one visoke rukavice, zanima me jesu li normalno siroke za normal size ruke i koliko su duge? Imam samo jedne njihove rukavice i cini mi se da su mogle biti i duze, ove, boja i dizajn im je bas lijep, ali bi ja da su jos cm duze, pokriju mi cijeku ruku, ali sam navikla da mi rukavice budu duze od korjena ruke. I ne, nemam ni duge ruke ni prste : )
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 23:27   #280
lajkam sve

Mene su nedavno bili naljutili pa sam na kraju vratila sako (oštećen) i obavila shopping u zari. Skupa poštarina, predugo putuje, ali roba je super. Od ranog početka 2000ih se oblačim kod njih. Sad dosta i malenoj kupujem.
Torbe super, cipele, iako treba paziti je li koža, traperice , jakne, majice, košulje, za posao suknje..sve volim. Naušnice..

Ovo sam sad našla:

Whoops �� we made a mistake...

Get 10% off online for another 24 hours! ��

Use code: TREATYOURSELFTW ����

Shop Now ���� http://riverislnd.co/3FcSs1

Ends 02/02/18 at 11:00
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.