Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2007., 16:34   #1
Halo 3

Dakle, probam skužit u čemu je caka, zašto je ta igra toliko brutalno hvaljena. Nabavio ju, igram neš malo i osim kaj ima predobre animacije i krasnu glazbu, sam gameplay mi je na nivou starih i ne toliko dobrih shootera.

Otkud fama? Zbog multiplayera, šta?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 16:56   #2
I ja isto ne shvaćam...

Gospodin Bill gates daje izdašne džeparce recenzetorima

Neki se kunu da je najbolja igra ikad izašla a ja na to
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 17:27   #3
Ja se sjecam fame oko Halo 1. Isto tako najavljena kao najbolja igra ikada. Odigrao sam 5 minuta, zali Boze potrosenog vremena.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 17:46   #4
Prešao sam neki dan gears of war s curom u split screen co-opu. Mislim, gears of war UBIJE halo3. Al ono, halo3 nije ni sjena.

K tome je co-op split screen u 4:3 formatu, dočim je sve ostalo u 16:9. I opcija za porihtavanje zvuka/slike skoro da ni nema. Ono, stvarno ne razumijem.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 20:15   #5
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Otkud fama? Zbog multiplayera, šta?
Koliko god se smijali ili pljuvali, zbog priče te "filmskog ugođaja" je to toliki hit. Možda zato što su se napokon odmaknuli od WWII te od radnje stila "pobili su obitelj, pa ide u osvetu" itd.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 20:31   #6
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Koliko god se smijali ili pljuvali, zbog priče te "filmskog ugođaja" je to toliki hit. Možda zato što su se napokon odmaknuli od WWII te od radnje stila "pobili su obitelj, pa ide u osvetu" itd.
Moram priznat dobar argument ali ja ne igram zbog priče igru. Halo od 1.,revolucionarnog nastavka nije uopće ništa novo uveo u serijal. Ali priča je hollywoodska
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 20:34   #7
dali vam valja halo2??
__________________
:)
zmaj_xpzt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 20:37   #8
Quote:
zmaj_xpzt kaže: Pogledaj post
dali vam valja halo2??
Za xbox je dobar ali za pc jako
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 03:58   #9
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Koliko god se smijali ili pljuvali, zbog priče te "filmskog ugođaja" je to toliki hit. Možda zato što su se napokon odmaknuli od WWII te od radnje stila "pobili su obitelj, pa ide u osvetu" itd.
Hm, al ja ne vidim da je ugođaj toliko filmski u samoj igri. Oni svi cutsceneovi su vrh i mjuza je mrak, ali sama igra je pucaj ubij kolji. Ono, di je tu revolucija? I nije opće ugodna za igrat, pogotovo nakon kaj si igrao gears of war u kojem su sve cake i komande toliko intuitivne da nije istina.

No, moram priznat da marketing radi. Eto, sad ću upalit konzolu i idem dalje tražit ne bi li vidio kaj je toliko revolucionarno.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 08:24   #10
Ajme kako bi ja tia odigrat vise taj frikin Gow
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:32   #11
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Dakle, probam skužit u čemu je caka, zašto je ta igra toliko brutalno hvaljena. Nabavio ju, igram neš malo i osim kaj ima predobre animacije i krasnu glazbu, sam gameplay mi je na nivou starih i ne toliko dobrih shootera.

Otkud fama? Zbog multiplayera, šta?
Prevec reklame
TGCVugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 20:13   #12
Pa ja se slazem da je napuhana zbog reklame!Cisto zbog onog teasera sa krajem koji glasi:"finish the fight".Tako da je i mene Bill zeznuo...
Btw dali netko zna dali se Halo3 moze ikako uz pomoc nekog patcha zaigrati na Win.xp?
Hiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 20:48   #13
Quote:
Hiro kaže: Pogledaj post
Pa ja se slazem da je napuhana zbog reklame!Cisto zbog onog teasera sa krajem koji glasi:"finish the fight".Tako da je i mene Bill zeznuo...
Btw dali netko zna dali se Halo3 moze ikako uz pomoc nekog patcha zaigrati na Win.xp?
nekim xbox360 emulatorom
__________________
kaka,kaka LEGENDO!
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
plan ex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2021., 19:31   #14
I dan danas se je volim sjetiti.
Predivna igrica.
I zbog gameplaya i atmosfere.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.