Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2015., 20:37   #41
S konekcijom nebi trebalo biti problema pošto sva komunikacija ide van preko Steamovog clienta. Playera je zadnje što sam vidio bilo 50-ak u poposnevnim satima.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 20:49   #42
Ego, jedno pitanje, ako igram multiplayer co-op s frendom i par botova, obicno imam misije za insurgente, bonus misije i par sitnica. Dal ima jos nesto? Druge mape, druge misije?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 00:36   #43
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ego, jedno pitanje, ako igram multiplayer co-op s frendom i par botova, obicno imam misije za insurgente, bonus misije i par sitnica. Dal ima jos nesto? Druge mape, druge misije?
Ima ja mislim tri seta glavnih misija (dakle, na početku host na random izabire koji će storyline iči) plus sekundarne koje se biraju na random. Osim toga imaš za birati više sektora (mape). Central je vanilija, ostali osim što su drukčije dizajnirani daju određene kinkove tipa brži monsteri zbog čega dodatno mijenjaju doživljaj igre (uglavnom su nešto teži). Recimo military sector na aetrieden su koliko znam samo jednom prešli, i to playeri s 1000+ sati gameplaya. Osim toga sad imaš point capture mod koji mijenja dosta način na koji se igra.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 11:43   #44
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ima ja mislim tri seta glavnih misija (dakle, na početku host na random izabire koji će storyline iči) plus sekundarne koje se biraju na random. Osim toga imaš za birati više sektora (mape). Central je vanilija, ostali osim što su drukčije dizajnirani daju određene kinkove tipa brži monsteri zbog čega dodatno mijenjaju doživljaj igre (uglavnom su nešto teži). Recimo military sector na aetrieden su koliko znam samo jednom prešli, i to playeri s 1000+ sati gameplaya. Osim toga sad imaš point capture mod koji mijenja dosta način na koji se igra.
Ne cudi me za aetrieden diff, mi rekli 'ajmo normal, da se naucimo' pa je ispalo dost challenging. Uglavnom, odusevljeni smo, sad se skupljamo da nabacimo 4 player co op.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 00:58   #45
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne cudi me za aetrieden diff, mi rekli 'ajmo normal, da se naucimo' pa je ispalo dost challenging. Uglavnom, odusevljeni smo, sad se skupljamo da nabacimo 4 player co op.
Kružio je po forumu jedan stripić vezan za ekipu koja odluči preskočiti easy

Inače, baš mi je drago da vam se sviđa igra. Nekako fali domaćih igrača.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 09:07   #46
Ja nisam igrao od onog velikog patcha prije godinu dana.

A za domace znas kako je ako nije besplatno
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 10:17   #47
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ja nisam igrao od onog velikog patcha prije godinu dana.

A za domace znas kako je ako nije besplatno

Hey, ne za sve! :
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 00:12   #48
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ja nisam igrao od onog velikog patcha prije godinu dana.

A za domace znas kako je ako nije besplatno
U međuvremenu je dodan singleplayer, multiplayer s botovima i svašta nešto. Isplati ti se baciti oko ako budeš imao vremena.

A i kod nas se polako nešto događa. Imamo developersku konferenciju koja je u tri godine napredovala od malog lokalnog događanja do nečega što posjećuju svjetski poznata imena, infogamer je na putu da postane jedan od posječenijih sajmova u Europi... Sve u svemu, industrija prelazi u mainstream, a pretpostavljam da će se s time polako stvoriti i tržište.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 14:34   #49
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
U međuvremenu je dodan singleplayer, multiplayer s botovima i svašta nešto. Isplati ti se baciti oko ako budeš imao vremena.

A i kod nas se polako nešto događa. Imamo developersku konferenciju koja je u tri godine napredovala od malog lokalnog događanja do nečega što posjećuju svjetski poznata imena, infogamer je na putu da postane jedan od posječenijih sajmova u Europi... Sve u svemu, industrija prelazi u mainstream, a pretpostavljam da će se s time polako stvoriti i tržište.
Kupih je prije 2 dana od tada se ne skidam steta jedino sto na americke timove samo naletim, cini mi se kao da samo amerikanci igraju ovu igru

super je iako ovi veci leveli dosta napadaju ljude za svaku gresku, jbg nije se nitko naucen rodio a ovo je dosta teska igra za nauciti odmah sve stvari.
najgora su mi objasnjenja skillova,nepotpuna su,cak iako procitas sta skill radi opet nisi siguran i u igri da je to to. Bilo bi dobro da prikazuje dmg koji radis a ne samo crit shots, kao i da sa strane pise koliko si killova napravio
jako zarazna igra prezivljavanja. I da, VLAK izvlacenje ne radi, igras sat vremena da bi na kraju samo eksplodirao i game over ;D

uglavnom ako tko zeli igrati nek me doda na steamu Wolfguard (ima i vise,iz hrvatske)
__________________
..."ne postoje očajne situacije,postoje samo očajni ljudi"...
RommeL_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 18:20   #50
Quote:
RommeL_666 kaže: Pogledaj post
Kupih je prije 2 dana od tada se ne skidam steta jedino sto na americke timove samo naletim, cini mi se kao da samo amerikanci igraju ovu igru

super je iako ovi veci leveli dosta napadaju ljude za svaku gresku, jbg nije se nitko naucen rodio a ovo je dosta teska igra za nauciti odmah sve stvari.
najgora su mi objasnjenja skillova,nepotpuna su,cak iako procitas sta skill radi opet nisi siguran i u igri da je to to. Bilo bi dobro da prikazuje dmg koji radis a ne samo crit shots, kao i da sa strane pise koliko si killova napravio
jako zarazna igra prezivljavanja. I da, VLAK izvlacenje ne radi, igras sat vremena da bi na kraju samo eksplodirao i game over ;D

uglavnom ako tko zeli igrati nek me doda na steamu Wolfguard (ima i vise,iz hrvatske)
Uh... budem odmah u ponedjeljak pogledao kaj s VLAK-om ne dela.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 21:17   #51
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Uh... budem odmah u ponedjeljak pogledao kaj s VLAK-om ne dela.

cudno da se nitko nije zalio, do sada sam bar 5 puta dosao do kraja,svi se ukrcaju u VLAK i BOOOOM vlak primi dmg za 10ak sekundi i naravno GAME OVER, ne znam jel itko uspio evac s vlakom do sada
__________________
..."ne postoje očajne situacije,postoje samo očajni ljudi"...
RommeL_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 11:19   #52
Quote:
RommeL_666 kaže: Pogledaj post
cudno da se nitko nije zalio, do sada sam bar 5 puta dosao do kraja,svi se ukrcaju u VLAK i BOOOOM vlak primi dmg za 10ak sekundi i naravno GAME OVER, ne znam jel itko uspio evac s vlakom do sada
Zapravo jesu. Ima tema na Steam forumu.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 18:46   #53
Trebalo bi biti sređeno sad.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 01:49   #54
Baš smo jučer najavili prvi The Red Solstice turnir. Postajemo esport

VIše informacija ovdje!
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 02:10   #55
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Baš smo jučer najavili prvi The Red Solstice turnir. Postajemo esport

VIše informacija ovdje!
Svaka cast, cestitam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 22:52   #56
Počinje prvi The Red Solstice turnir. Ako nekoga zanima kako izgleda igra kada ju igraju top igrači, event se prenosi na twitchu (https://www.twitch.tv/opnoobsonline). Večina igara će se igrati sutra. Negsje danas će biti intervjui, među ostalim s nama devovima.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 18:15   #57
Ne kužim kak nisam vidio ovo

Budem pogledao VOD
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:13   #58
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Ne kužim kak nisam vidio ovo

Budem pogledao VOD


Moram priznati da sam u početku bio malo skeptičan prema ideji turnira u coop igri, ali ispalo je skroz jebeno. Pravi gušt za gledati. Pokušat ćemo još koji put tako nešto organizirati.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 00:24   #59
http://www.theredsolstice.com/download/screen.jpg

I jedan screenshot o kojem još ne smijem ništa reči...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:45   #60
Free na humble bundleu

https://www.humblebundle.com/store/t..._medium=banner
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.