Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 12:38   #21
Quote:
sebastianpgptvk kaže: Pogledaj post
pozdrav, je jos neko ima problema kod pretplate?

HT sam korisnik i htio bi ga placati preko HT racuna za 35 kn/mj, ali jednostavno ne mogu jer mi nakon sto upišem telekom ID i lozinku dode blokada i nema dalje.

ima li ko slicnih iskustva?
otkrio sam u cemu je problem


inace, super je deezer
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 13:21   #22
Sto se dogodi s mojim play listama i preuzetom glazbom kad mi istekne premium+ pretplata?
ActaNonVerba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 15:56   #23
Neće ti više biti dostupna, ali mislim da ti se neće obrisati. Ako nekad ponovno uzmeš pretplatu, ponovno će ti biti dostupno.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 17:26   #24
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Neće ti više biti dostupna, ali mislim da ti se neće obrisati. Ako nekad ponovno uzmeš pretplatu, ponovno će ti biti dostupno.
Meni iz nekog razloga se downloadane stvari ne prikazu opet iako po velicini podataka koje aplikacija zauzima moraju bit tu. Onda obrisem te "podatke" i opet downloadam. Sam log out, log in ne pomaze, a ne znam na koji drugi nacin "natjerat" aplikaciju da vidi sto treba..

Nije im bas najbajnija aplikacija.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 13:07   #25
Može li mi netko odgovoriti?

Sad sam trenutno na HT i razmišljam o prelasku kod drugog operatera. Imam deezer premium+ koji mi je bio uključen u obiteljskoj tarifi. Kćeri se također s njime služe na drugim uređajima unutar tarife. Sad bi isto prešli sa svm brojevima na grupnu tarifu u Tele2 gdje imamo svi flat internet, a cijena je manja.

Hoćemo li i dalje moći koristiti deezer, odnosno, da li je to rezervirano samo za korisnike HT? Hoćemo li izgubiti premium+?

Hvala!
Limun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 13:27   #26
Možeš uzeti pretplatu direktno preko deezer stranice. Cijena je 6,99 eura mjesečno.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 13:34   #27
Hvala ti na odgovoru!
Limun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 15:37   #28
Imas i obiteljsku pretplatu ali je to kod Deezera jako lose rijeseno. Ne mozes povezati postojece racune (kao kod Spotifyja) nego unutar racuna preko kojeg si uzeo obiteljski paket radis dodatne korisnike. Onda se dodatni korisnici logiraju na glavni racun i prebace na svoj. Taj paket je 10.5 eura mislim. Uz glavni racun mozes napraviti 5 dodatnih korisnika.

Mi smo probali taj Family racun jer isto ispadne nesto jeftinije na dvoje ljudi, ali sam nakon dva dana pisa Deezeru za refund jer je koncept toga logiranja i koristenja jako los. Dodatni korisnici ne mogu povezati Last.fm ili Facebook ako zele, ne mogu neke dodatne postavke mijenjati itd. Naspram Spotifyja tu je ta opcija fail. Srecom pa su dobri i odma su odobrili refund. Cak su se zahvalili na kritikama.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 12:55   #29
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Imas i obiteljsku pretplatu ali je to kod Deezera jako lose rijeseno. Ne mozes povezati postojece racune (kao kod Spotifyja) nego unutar racuna preko kojeg si uzeo obiteljski paket radis dodatne korisnike. Onda se dodatni korisnici logiraju na glavni racun i prebace na svoj. Taj paket je 10.5 eura mislim. Uz glavni racun mozes napraviti 5 dodatnih korisnika.

Mi smo probali taj Family racun jer isto ispadne nesto jeftinije na dvoje ljudi, ali sam nakon dva dana pisa Deezeru za refund jer je koncept toga logiranja i koristenja jako los. Dodatni korisnici ne mogu povezati Last.fm ili Facebook ako zele, ne mogu neke dodatne postavke mijenjati itd. Naspram Spotifyja tu je ta opcija fail. Srecom pa su dobri i odma su odobrili refund. Cak su se zahvalili na kritikama.
Ja bi isto uzeo taj Family acc. ali tamo piše da svi članovi moraju biti iz istog kućanstva tj. adrese. Interesira me kako oni to mogu provjeriti? Jer bi ja taj acc uzeo s frendovima zajedno.
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 15:47   #30
Nikako. Ne provjeravaju to. Ja i dalje ne preporucujem Family account. Prenezgrapan je za koristenje. I checkirajte mozda ako ste bonbon 40 kn mjesecno i dobijes 1GB neta gratis.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 18:48   #31
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Nikako. Ne provjeravaju to. Ja i dalje ne preporucujem Family account. Prenezgrapan je za koristenje. I checkirajte mozda ako ste bonbon 40 kn mjesecno i dobijes 1GB neta gratis.
U kom smislu prenezgrapan?
U čemu se razlikuje od solo acc?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 19:14   #32
Gore sam o tome pisao.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 12:51   #33
Tko ima deezer,molio bi pomoć ;Naime,uzeo sam probno free na mjesec dana,sve ok sljaka,ali ne mogu skuzit gdje su pjesme koje sam skinuo na mob tj.na sd karticu?U postavkama sam stavio na sd card ali tamo nema 1 liste pjesama,može li me netko prosvijetlit?Od srca se unaprijed zahvaljujem, lp iz kc

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 12:59   #34
Te skinute pjesme su dostupne samo kroz deezer aplikaciju. To je zato da im ne možeš pristupiti ako nemaš aktivnu pretplatu. Inače bi mogao uzeti na mjesec dana, poskidati sve živo, odjaviti, a pjesme ti ostanu.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 22:24   #35
Aha kuzim,da..ima logike,hvala..

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2018., 09:54   #36
ja sam otkantao tcom i solo pretplatu si napravio za obiteljski paket sa kolko ono +6 računa za ekipu.

tcom mi mjesecima nije htio aktivirati opciju koju sam dobio besplatno, ni preko sms-a, ni u centru uživo sa profesionalcima
nov1nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 19:17   #37
Pomoc ljudi,
Spojio sam deezer bluetoothom sa Huawei Mate lite 20 na sustav u auto i sve se je ok spojilo, ali zvuk je totalno prigusen, tih.. moram odvrtit skoro na najjače da se nesto čuje.. u cemu je problem? Mozda mobi Huawei, na nekim drugim aplikacijama isto se muči
moreno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 21:15   #38
Quote:
moreno kaže: Pogledaj post
Pomoc ljudi,
Spojio sam deezer bluetoothom sa Huawei Mate lite 20 na sustav u auto i sve se je ok spojilo, ali zvuk je totalno prigusen, tih.. moram odvrtit skoro na najjače da se nesto čuje.. u cemu je problem? Mozda mobi Huawei, na nekim drugim aplikacijama isto se muči
Pa barem je lako eliminirat da li je problem u mobu ili ne. Uzmi neki drugi, logiraj se na Deezer i spoji i vidi. Pritom pazi da su postavke iste, jer moguce da te nesto i u postavkama zeza, pa da ne okrivis mob bezveze.

Zvuk pojacan na mobu do kraja (pojacaj nakon sto se spoji Bluetoothom jer u principu mobiteli pamte razinu glasnoce ovisno o nacinu na koji su spojeni bili) ili samo pojacavas na sustavu od auta?

Izgaseni/upaljen equalizer (ili neki drugi sound effecti)? Imas upozorenje kada palis EQ (ili bilo kakve sound postavke van Deezera, ne znam sto Huawei sve nudi) da moze prouzrokovat probleme, pa probaj, mozda je do toga.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 10:13   #39
ekipa, aktivirao sam deezer prek moj telekom aplikacije... dobio sms sa linkom gdje upisujem svoj broj i nakon toga mi se pikaže poruka da mi je kod aktiviran..Kako da dođem do tog koda i gdje se on nalazi? Da li on stiže na sms ili mail?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
freakTomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 12:59   #40
nigdje ne stiže. u deezer se prijaviš svojim telekom podacima i to je sve.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.