Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 19:40   #621
2.25 u germanie uz X 1.80
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:15   #622
a dobro, te hr tecajeve nikad ne uzimas zdravo za gotovo, 2,25 je zapravo 2,02 za isplatu pa ono

zanimljivo, tecaj je skocio, 2,06-2,07 na norvezane opet
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:55   #623
Naravno. Al ako igras vise parova, i npr do 11h ujutro onda imas i dva bonusa koja pojedu porez. Jedan moj je dobija 5500kn, a bonusa mu bilo preko 1500kn. Ja sam davnih dana odusta od velikih uplata. Tako da meni germania odgovara
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 16:17   #624
Jedan tip na osjecaj i statistiku
Rukomet, zene, svedska
Kristianstadt-Lugi 2 @1,80
Koef nije onakav kakvom sam se nadao ali sta je tu je. Susret 5. i 4.tima na tablici. Ova tekma zatvara 21.kolo i ima jos jedno kolo prije playoffa. Pretpostavljam da obje ekipe zele do pobjede kako bi zauzele bolju poziciju za playoff. Lugi je zadnju tekmu odigrao 04.03. Znaci imali su vremena za odmor i pripremu. Kristianstadt je imao dosta gusci raspored. 03.03. u Turskoj 1/4 finale challenge cupa, 06.03. gostujuca ligaska tekma i 10.03. uzvrat protiv Turkinja. E sad, u Turskoj su dobile 26:23 ali su kod kuce izgubile 25:28 i ispale zbog manje datih golova u gostima. Sigurno je to ostavilo traga na igracicama, a mora postojati i odreden umor. To je sto se tice osjecaja A sto se tice statistike...u medusobnima vodi Lugi 7-1. Lugi je dobio sve 3 tekme kad je bio gost. Ovaj jedini poraz je bas iz ove sezone kad je Lugi kao domacin porazen od Kristianstadta. Po ostaloj statistici su ekipe tu negdje. Zadnji rezultati i forma idu Lugiju u korist. Mozda bi domaci teren mogao biti taman ta mala prednost da pobjeda ode Kristianstadtu pa mi zato koeficijent i je mrvicu premal. Al s obzirom na sve sto sam napisao mislim da se isplati probat 2.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 11:51   #625
Evo jedan par da ne kukate samo kako nitko nista ne pise, a ne pisu ni sami nista vec godinama.

Steaua-Constanta over 54.5 1.85 unibet (bet365 1.72)...ulog 7/10

Ove dvije ekipe itekako mogu odigrati jaku obranu, pogotovo Steaua, no mislim da ovo neće biti ni približno takva utakmica. Steaua je sigurno prva, ovdje mogu s kočnicom, a nisu imali puno takvih utakmica ove sezone i Mihaila će sigurno nešto rotirati, a oni onda obrambeno padaju. U zadnjem kolu imaju 54 s jako sporim i čvrstim Focsanijem u bitnoj utakmici, a prije toga Vaslui 56, od nekih usporedivih utakmica tokom sezone brža Politehnica 56, Fagaras 55, čak i čvršća Baia Mare u gostima 56, CSM u kupu 57, Turda 56.. Pokazali su više puta ove sezone da oni itekako znaju trčati, napadački su solidni, a sada kada im utakmice nije od nikakvog značaja očekujem ih svakako na višim brojkama. Glavni razlog za ovu okladu mi je 56 u polufinalu kupa prije manje od mjesec dana, u utakmici daleko većeg značaja od ove.
Constanta još može do petog mjesta ako dobiju ovdje, a CSM izgubi, no navelike pričaju o playoffu po medijima, gotovo ni riječi o ovoj utakmici i siguran sam da neće ovdje odigrati nešto nalik finalu kupa s Timisoarom doma prije manje od mjesec dana (44 gola). Oni zadnje dvije u ligi imaju Vaslui 64 i čvrsti Calarasi također 64, prije Final Foura kupa Baia Mare 61, Fagaras 57, Turda 59, spori Focsani 56, Dinamo 58, Politehnica 59, a na početku drugog dijela sezone Timisoara 47. Znači u 11 utakmica u nastavku sezone imaju devet overa, jedina dva undera su s Timisoarom koja je defanzivno možda i najjača ekipa lige, igraju dosta sporo i ne mogu se usporediti s opuštenom Steauom koja definitivno može ispratiti ovaj tempo golova koji Constanta ima u zadnje vrijeme.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 13:06   #626
evo nešto napačenom narodu:

čavor 2.5+ 1.85 germania
lipovina je otkazao za crnu goru, ovaj ostaje jedini pravi desni bek, igrat će jako puno..na euru je lipovina igrao dvije tekme max minutažu, jedinu koju nije je čavor imao 6/8, u pripremama zabio 3 koreji uz rotacije..

mačkovšek 2.5+ 1.85 svi lokali
nema henigmana i grebenca na ovom okupljanju, mačkovšek dobija sve više povjerenja od vuje i mislim da će igrati dosta danas te da nebi trebao raditi ezgibicije s bezjakom na lijevom beku..na euru španjolskoj 4, danskoj 4/6, crnoj gori 3/5, njemačka 4/6, makedonija 2 i češka 1, s time da su tada bili i grebenc i henigman u sastavu i krali mu minutažu

horvat 3.5+ 1.60 PSK (drugdje 4.5, čak i na toj margini se isplati)
horvat 99% prvi na penalu, nema vise cupica, igrat ce minimalno 45 minuta...ocekujem i kontriranje crne gore, tu bi trebao jos koji gol dobiti..na euru: svedskoj 4/5, island 0, srbija 4, bjelorusija 3, norveška 3 i francuska 0..sada dodajte minimalno 20 minuta gore na minutažu i prvi šut na penalu..i više je nego jasno da ovo mora preko.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 13:54   #627
Ss je sinoc imao horvata 2,5 i cupica u ponudi
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 14:26   #628
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ss je sinoc imao horvata 2,5 i cupica u ponudi
vidio sam ponudu tek oko 4-5 ujutro nazalost, kakav propust
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2018., 16:39   #629
Ksapi oce manaskov preko 3,5? Cijelu tekmu ce igrat
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2018., 17:33   #630
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ksapi oce manaskov preko 3,5? Cijelu tekmu ce igrat
kad je kiro tu i kad nema penale ne diram ga bas na 3.5, al eto otisao je lagano preko
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2018., 15:32   #631
evo da ne kukate da mod nikad nikakav rukometni tip ne baci

claire 3.5+ 1.70 germania
on i lagarde su srednjaci nantesa, često znaju igrati i obojica istovremeno na srednjem i lijevom, a sada nema lagardea što znači 60 min za clairea i ovo je promašena margina. do sada u LP ima flensburg 5/8 i szeged 4/7, u francuskoj ligi pontaut 2/4, dunkerque 2/5, ivry 4/6 i montpellier 9/12, francuski superkup montpellier 2/4 i PSG 6/8. minusi su ovi učinci protiv pontauta i dunkera, ali igrao je gotovo duplo manje, a s dunkerom imali utakmicu gdje su zabili samo 20, danas će sa skjernom biti kiša golova, vjerojatno 60+ i ne vidim situaciju gdje on može ostati ispod jer nema tko povući (nema niti nyokasa, tu je samo espen lie koji napadački nije neki bauk) osim njega i lazarova.

lazarov 4.5+ 1.85 PSK
slična priča kao kod clairea, na desnom beku nema gurbinda koji inače igra barem poluvrijeme, ovako lazarov igra skoro maksimalno (alternativa je delecroix koji neće igrati više od 10-15 minuta). zadnje tri bez gurbinda u sastavu ima Ivry 4/7, Szeged 6/7 i Montpellier 7/9, u dobroj je formi, može uzeti i penal u nekoj varijanti, no ovdje ne računam na to već bi trebao proći i iz igre.

wanne 2.5+ 1.70 sve klade
nezahvalno je nekad uzimati igrače njemačkih klubova u ligi prvaka zbog mogućnosti odmaranja za bundesligu, no mislim da se ovdje isplati rizik. lani je odigrao 16 utakmica u LP, otišao je 14 puta preko ove margine. ove sezone ima bundesligu hannover 4/5, lemgo 4/5, kiel 5/5, fuchse 2/3, goppingen 5/6 i minden 5/8, a u LP do sada zagreb 2/4 i nantes 4/5. u osam utakmica otišao je šest puta preko, drugi je izvođač penala iza jondala i vjerujem da danas mogu iskontrirati celje i ovo može prebaciti i ako će igrati samo poluvrijeme.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.