Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2014., 16:01   #21
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Al mogu djelovati i zelene, svaki dobavljač ima druge boje.
čak i isti, samo ovisi koja je tura
plakala sam na onom topicu
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 16:19   #22
Quote:
Anasib kaže: Pogledaj post
čak i isti, samo ovisi koja je tura
plakala sam na onom topicu
koji je to topic?
Vrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 17:25   #23
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Draga Sanjo, toliko toga si propustila. Ja sam karijeru na trešu izgradio na Tomato ekipi.
Tak mi i treba kad u ajboljim danima foruma ja nestanem na godinu dana

Ajde, party, linkuj, treš mi bejbe
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 20:00   #24
tu je tema. u svakom slučaju se svako malo javi netko novi sa novom bojom tableta

https://www.forum.hr/showthread.php?t=668706
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 21:41   #25
O jebemte živote

Ova na kraju pila cink za 150 kn
Dobro da nisu počele pit 505 s crtom
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 21:52   #26
Ogladnila sam nakon dvije stranice teme
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 22:27   #27
Boze dragi koje blesace! Obozavam ljude koji bi smrsavili bez truda. Sta je tesko shvatit da te lijenost i dovela do viska kila, a ovo je nista drugo nego nastavak lijenosti koja je jaca od zdravog razuma. Da se neka potruje rekle bi ostale da je to samo zato jer je popila fake. Da tablete iz kine! Da mrsavljenje s pilulama. Mislim da bi trebale uz pilule piti cang slang caj, tako djeluju 200% vise. Majkemi dode mi da idem tamo trolati.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:49   #28
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Odlična tema. Izdržao sam jednom 14 dana možda koji dan i više, kad me prva cura koju sam volio ostavila. Bila mi je sve, tako da je i moja erekcija nestala s njom. Bilo je to prije 10 godina...hehe tako je to kad puno voliš..nisam ni imao želju kroz to razdoblje tuge..moguće da je i varala tko zna


drugi put je kada sam nešto drkao, valjda sam prejako pritisnuo kožicu pa je krv šikljala, katastrofa zaledio sam se..krv na sve strane...povukao sam ga u kožicu, od straha mi se nije dizao i nakon dva tjedna sam se usudio ponovo napaliti. ovo je bilo prije par godina....
Fapstronaut tema ponovo aktivna!
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:58   #29
Quote:
Bila mi je sve, tako da je i moja erekcija nestala s njom.
*svira mini violina*

Ovo je predivno i toliko dirljivo da je vrijedno da netko stavi u sig. :golubljasuza:
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 00:14   #30
boze sacuvaj, na sve su spremne al mrdnut guzicom i ucinit nesto za svoje zdravlje i tijelo.....
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 01:38   #31
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Boze dragi koje blesace! Obozavam ljude koji bi smrsavili bez truda. Sta je tesko shvatit da te lijenost i dovela do viska kila, a ovo je nista drugo nego nastavak lijenosti koja je jaca od zdravog razuma. Da se neka potruje rekle bi ostale da je to samo zato jer je popila fake. Da tablete iz kine! Da mrsavljenje s pilulama. Mislim da bi trebale uz pilule piti cang slang caj, tako djeluju 200% vise. Majkemi dode mi da idem tamo trolati.
Ma kaj trolati, meni dođe da sama napravim nekakve tablete ili što već i počnem to prodavati okolo.
Koju lovu bi samo zaradila
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 01:43   #32
Isuse ove Tomato Čitala sam ih i prije na trešu al sam sad išla čitati cijelu temu, odmah na početku sam se strgala

Quote:
Frozen fire kaže: Pogledaj post
Nijedna ˝tableta za mršavljenje˝ ne djeluje...ne vidim na koji način ona može umjesto vas potrošiti kalorije i osigurati kalorijski deficit koji je prva i osnovna stvar za topljenje potkožnog masnog tkiva. Bolje novac koji dajete na te tablete utrošite na kvalitetnu hranu i članarinu u teretani i više se krećite. Jedino tako ćete imati rezultate
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Dobro,to je tvoje misljenje

Ja sam bom za mjesec i pol izgubila 10 kg a da se nisam uclanila na fitnes i nisam se odrekla niceg....pa ti sad vidi....
Ko me zna moze potvrdit...

Yeah, well, that's just, like, your opinion, man
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 01:51   #33
Tablete od pome??
Šta??
Iden vidit šta je to

__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 18:31   #34
Najpretraživaniji pojmovi na forumu...


Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 20:31   #35
jeste kad čitali na zdravlju temu o HIV-u? ja ne mogu vjerovati da ljudi misle da HIV živi posvuda oko nas. npr. tip koji prstenjači curu i pojede čips iza toga, pita jel se zarazio ili je najjači neki koji je dao curi da mu turi dildo u dupe pa sad pita jel dobio sidu
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 20:52   #36
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
jeste kad čitali na zdravlju temu o HIV-u?
Al kako je on to sročio
Quote:
prije otprilike 4 mjeseca jednoj sam curi radio fingering, nakon toga nisam oprao ruke, vaginalni sekret se osušio na prstima, a ja sam otprilike 2-3 minute nakon fingeringa uzeo tim prstima komad čipsa.
Ljudi na ovom forumu imaju sex...ono, u džepu ga imaju valjda. Nitko se i dalje ne jebe, svi posjeduju sex, rade fingering. Sve puno fantastičnih izraza.

Priča je sama po sebi odlična. Na 5 sekundi je prekinuo s curom od 5 godina i naravno odmah krenuo s prstima u nepoznatu vađajnu i onda je jeo taj prokleti čips
Pogledala sam mu postove i nije trol, nažalost. Ima prek tri banke i samo je glup i hipohondričan.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 01:41   #37
Quote:
sandgeorge kaže: Pogledaj post
Evo naćina zavođenja bez plaćanja ili ti se sviđa ili ti se ne sviđa , odmah si na jasnom ;
Ovdje u Rovinju kao da je došla neka moda koja se povećava među ženskama , a praktićki koriste moju taktiku koju sam im ja njima nešto ranje primjenio ( inaće nosim tajice pa možda mi je to mala prednost bez novca ) . Dosta tih Rovinjki kad idu po ulici prolazi sa svojim licem blizu mog lica izgleda kao da će me poljubiti , a ono ništa nego samo prođe dalje onako važna . Mislio sam da te trikove samo meni ženske rade , ali sam pitao dosta muških i rekli su mi da i njima ženske rade te trikove . Nisam primjetio da stranjkinje to rade , pa me zanima da li su to ženski trikovi samo iz Rovinja ili i drugdje ženske rade te trikove muškima ?
Taktike, zapravo trikovi (ne trikoi) zavođenja u Rovinju za muškarce u tajicama. Spada li to pod treš?
CrvenoUho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 11:50   #38
Lik posve ozbiljno i uz hrpu "dokaza" tvrdi kako je Zemlja, ustvari, ravna

Quote:
ADMINuWCu kaže: Pogledaj post
Oni koji su nedavno sudjelovali u temi Nibiru znaju kako se dogodio moj susret sa teorijom koja kaže da Zemlja nije okrugla i da nema govora o tome da se okreće oko svoje osi. Čitajući intervju koji je Kostelac dao za jedan portal nemalo sam ostao neugodno iznenađen kad je nakon mnogo točnih izjava, između ostaloga sve to dobro izrečeno (kako sam u tom trenutku bio pomislio) obezvrijedio i obesnažio suludom tvrdnjom da Zemlja nije okrugla.

Pa zašto bi čovjek degradirao svoj ugled ozbiljnog čovjeka (ionako već prilično uzdrman njegovim dotadašnjim zastupanjem mnogih alternativnih ideja i teorija) do te mjere da ide tvrditi nešto tako suludo kao što je ta i takva tvrdnja, pomislih tada? Slično je i sa David Ikeom, ogroman broj stvari koje ovaj navodi su točne i nisu nažalost nikakve tzv. teorije zavjera, ali sve te stvari bi imale itekako veći kredibilitet kad bi Ike prestao sa pričom o tome da svijetom vladaju gušteri-izvanzemaljci, zar ne?

Ovo s gušterima-izvanzemaljcima (osim kao metafora za Sotonu i vojsku palih anđela) ne treba niti pokušati demantirati, budući da se tu nema što demantirati, previše je naprosto bolesno i pomaknuto. Međutim, što se tiče okrugle Zemlje, ako je Zemlja doista okrugla onda nema tih argumenata koji bi se protivili toj činjenici koje ne bi bilo lako i jednostavno demantirati, odnosno kontraargumentirati, zar ne?

Ali, hajdemo vidjeti je li argumente za tvrdnju da je Zemlja ravna zaista lako i jednostavno kontraargumentirati ili je istina da je te argumente ustvari posve nemoguće demantirati???

1. Bedford level experiment: http://www.ousewashes.info/flat-earth/experiments.htm Molim pogledati ilustraciju označenu kao Figure 2

Ako je Zemlja okrugla tada rezultati Bedford level experimenta( iza kojeg je uslijedio i Rowbotham experiment) ne bi bili mogući, dakle s pozicije promatrača nakon 6 milja ne bi bilo moguće vidjeti s teleskopom promatrani brodić odnosno čitavu njegovu figuru, budući da geometrijski proračuni kažu da s obzirom na pretpostavljenu Zemljinu oblost promatraču s te pozicije nije moguće vidjeti objekt koji bi morao biti tada (nakon 6 milja prijeđene udaljenosti) naprosto pozicioniran iza granice vidljivosti.

Pogledajte samo kakvi izgovori su tada, a i danas korišteni da se ospori valjanost rezultata tog eksperimenta: refrakcija svjetlosti i slične gluposti. Ako je to sve čime se taj eksperiment može pokušati obesnažiti, onda je to samo dokaz da je hipoteza okrugle Zemlje samo hipoteza i ništa više, odnosno ipak nešto i više od toga: notorna laž!!!

2. Jučer sam naišao na jedan argument Flat Earth (nadalje FE) teoretičara koji mi se na prvu učinio jako zanimljiv i uvjerljiv, a kaže ovako:

Kada bi na Zemlji (koja bi zaista bila okrugla) sila gravitacije bila toliko snažna da može zadržati čitavu vodenu masu svjetskih oceana da ne iscuri u svemir u sekundi, tada bi tako snažna gravitacija od ljudi (a bome i od slonova) napravila obične (a može i sa pekmezom) palačinke. Nadam se da će netko biti u stanju ovaj argument suvislo i na znanstvenim osnovama kontraargumentirati.

3. Rijeka Nil argument: Elevacija početnog stadija (toka) te rijeke u odnosu na razinu ušća iste rijeke iznosi svega jeda feet odnosno 30 cm. S obzirom na dužinu rijeke Nil ovakva visinska razlika između početnog i završnog stadija toka Nila naprosto ne bi bila moguća kada bi Zemlja zaista bila okrugla!

Ovome treba dodati slijedeće, slijedi prijevod dijela jednog slavnog teksta iz 19st. na ovu temu:

Astronomi imaju naviku razmatrati/kalkulirati (considering) dvije točke na Zemljinoj površini, bez postavljanja ikakvih ograničenja (s obzirom na Zemljinu navodnu okruglost) između tih dviju točaka, dakle to razmatranje/kalkuliranje se čini točno onako kako bi se činilo kad bi Zemlja bila ravna bez ikakvih podešavanja čak i kad su u pitanju oceani koji bi u slučaju da je Zemlja okrugla predstavljali široku i visoku vodenu planinu. Uzimajući u obzir Zemljinu navodnu okruglost Atlantski ocean bi predstavljao vodenu planinu čija bi visina iznosila više od 100 milja odnosno 160 km. (Što je Mt. Everest prema tome???...moja op.) Ideja je jednostavno monstruozna i može biti predstavljena jedino od strane znanstvenika čiji argumenti ne zavrjeđuju biti povezivani s pojmom znanstvenosti.

Pri postavljanju telegrafskih kablova između Valentia-e (Ireland) i St. John-a (Newfoundland) čija udaljenost iznosi 1665 milja prema vlastitim proračunima/tablicama samih astronoma (pod pretpostavkom Zemljine oblosti) trebalo je upotrijebiti najmanje dodatnih 300 milja kabla, što nije učinjeno te je time dat najbolji praktični dokaz da Zemlja nije okrugla.


4. Kretanje oblaka: Dobro je poznato da se oblaci kreću u svim smjerovima te ponekad u suprotnim smjerovima istovremeno...Kada bi Zemlja bila okrugla okrećući se od zapada prema istoku 30 km u sekundi, oblaci koji nam se čine da se kreću prema istoku bi morali juriti najmanje 30 km u sekundi da bismo imali doživljaj da se uopće kreću dok bi oblaci koji nam se čine da se kreću put zapada trebali biti sasvim statični budući je brzina rotacije Zemlje više nego dovoljna da proizvede učinak njihovog kretanja u očima promatrača.

S tim u vezi je možda najbolje pogledati analizu razlike u vremenima potrebnim za savladavanje istih udaljenosti pri letovima aviona u smjeru I-Z odnosno smjeru Z-I: http://www.youtube.com/watch?v=jetPfsIi_pg

Još jedan mali video dodatak o "nesumnjivosti" Zemljine rotacije: http://www.youtube.com/watch?v=DrDm7uO4Fu0

Uvodni post ne možemo ne završiti s ovim svježim video uratkom:
http://www.youtube.com/watch?v=y5knH393h1c

Još nisam dobro progruntao argument iz ovog svježeg video uratka, možda ga bolje skužim kroz raspravu o njegovoj valjanosti...
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 12:00   #39
Ako smijem nadodati:

Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Na ovoj temi se vidi zatucanost ljudi koji vuku znanje iskljucivo iz skolskih knjiga, i rezolutno odbijaju mucnuti vlastitom glavom. Ja recimo, mada sam uvijek bio izvrstan iz fizike, onaj dokaz sa brodom ne mogu pobiti, jer ne shvacam kako je to moguce. I sam sam gledao neka youtube videa na tu temu i to se jednostavno ne moze objasniti. Jedino pojasnjenje je to da je svako staklo (primjerice ono na avionu) namjerno napravljeno kao leca koja iskrivljava sliku Zemlje i cini da je ona okrugla.
On je gledao neka youtube videa! Da ne spominjem kako je bio izvrstan iz fizike.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 12:34   #40
Omg taj ni škole ni fizike nije vidio Dio o gravitaciji mi je najdraži, da mi je vidjeti po kojem bi to izračunu ljudi bili palačinke
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.