Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 22:30   #81
Quote:
JeanD kaže: Pogledaj post
Nisam nikada. Ma da al imamo bas tri dana na neutralnom terenu udaljeni smo dosta i ja to zbilja zelim..dosta mi je skajpa i poruka i napaljivanja i telefoniranja.. Imam 22 i krajnje mi je vrijeme vise, a on mi se cini idealan tip i znam da je. Pokazuje mi to iz dana u dan. Zelim ga jako. Pravi je muskarac kakvog sam oduvjek htio i nema razloga da ga bacim tolko vremena trazenja uzalud. Tesko je nekog kvalitetnog pronaci to i sami znate. On i sam kaze da nemoramo nuzno seks ako nebude islo pun je razumijevanja i ima milion kvaliteta. On je reko da ce prevalit tolku kilometrazu samo da me vidi ...ali ja bas zelim

Hvala na odgovoru ako mi mozes ove strucne savjete jos haha bio bi zahvalan
Pa dobro ako imate tri dana, to je onda već nešto drugo, imate vremena da se upoznate. Nije obični ONS. Samo budi oprezan. Bitno je da radiš ono što želiš i što ti se sviđa, a ne zbog pritiska vremena ili nečeg trećeg.

Imaš pm.

Zadnje uređivanje Soyleyin : 27.08.2014. at 22:35.
Soyleyin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:55   #82
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Neće nitko drvlje i kamenje na tebe, zašto bi?
Nađite se, šta da velim?
a nema druge
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:57   #83
Quote:
Soyleyin kaže: Pogledaj post
Pa dobro ako imate tri dana, to je onda već nešto drugo, imate vremena da se upoznate. Nije obični ONS. Samo budi oprezan. Bitno je da radiš ono što želiš i što ti se sviđa, a ne zbog pritiska vremena ili nečeg trećeg.
Da vidjet cemo. Hvala ti jos jednom
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:38   #84
Quote:
JeanD kaže: Pogledaj post
Nisam nikada. Ma da al imamo bas tri dana na neutralnom terenu udaljeni smo dosta i ja to zbilja zelim..dosta mi je skajpa i poruka i napaljivanja i telefoniranja.. Imam 22 i krajnje mi je vrijeme vise, a on mi se cini idealan tip i znam da je. Pokazuje mi to iz dana u dan. Zelim ga jako. Pravi je muskarac kakvog sam oduvjek htio i nema razloga da ga bacim tolko vremena trazenja uzalud. Tesko je nekog kvalitetnog pronaci to i sami znate. On i sam kaze da nemoramo nuzno seks ako nebude islo pun je razumijevanja i ima milion kvaliteta. On je reko da ce prevalit tolku kilometrazu samo da me vidi ...ali ja bas zelim : cerek:
Da ti ja kazem koju posto imam slicno iskustvo. Ne planiraj nista unaprijed. Jos ste niste ni vidjeli uzivo a to moze znacajno utjecati na daljne postukpe.
Iz svog skromnog iskustva ti mogu reci da nije to bilo to uzivo kao sto je bilo na netu. Preko neta je sve bilo super. Lik zna sastavit recenicu, ima nesto smisla za humor, nije davez, zgodan u faci itd...Kad smo se vidjeli uzivo sasvim druga prica. Od svega gore navedenog jedino je jos bio zgodan u faci.
Ja mlad i zelen nisam htio propustiti priliku da napokon budem s muskarcem pa sam pristao na prvo sto je predlozio. To je bilo kobno po mene. Cak sam se na momente pitao da li sam ja uopce gay. I am, don't worry.

Poanta posta je da se ne zuris nigdje jer imas vremena za sve. Ako ti nesto u bilo kojem trenutku ne bude odgovaralo prekini to odmah.

Quote:
Alajandro kaže: Pogledaj post
:mikrocerek : kako baca udicu, ne bi li se upeca : p
Kakva ti je ovo logika, bola? Bacam udicu da sam sebe upecam?

Quote:
Alajandro kaže: Pogledaj post
:eek : : bicedobro:
A bit ce da je to nesto vezano za vas tetke iz starijih generacija.

Zadnje uređivanje Eugen C : 28.08.2014. at 00:36.
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 02:15   #85
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Da ti ja kazem koju posto imam slicno iskustvo. Ne planiraj nista unaprijed. Jos ste niste ni vidjeli uzivo a to moze znacajno utjecati na daljne postukpe.
Ma da znam..Upozorio me da uzivo zna bit sramezljiv al dobro otici cu svakako zasluzili smo to oboje. HAHAHAHAH prejak si..imam i ja slicno prvo iskustvo sa upoznavanjem lik mi isto 6 mjeseci pricao bajke on mene voli, ja samo njegov, on mene vodi u pariz, ja tip njegovih snova on pravi alfa muzjak kakvog ja trazim bla bla ..opirao se ja 6 mjeseci kao nema sanse ..normalno zelen pokleknuo nekako pa reko idemo se nac..uzivo opca koma lik fem teski, nije stao pricat 2 sata; samo on on i jos malo njega..najgore sto je sexy izgledao, al sto mu vrijedi hahaha i nakraju se ispostavilo da se ka*a okolo i da je glavna bip u gradu...al dobro mlad naivan za oprostit mi je.. samo sto ja nisam otiso do kraja :P znao sam da bi to bila trauma ko tebi.
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 03:15   #86
Kutak za gay frajere - vol.3

Pozz ekipa. Ja za par dana idem kod decka Nakon 5 mjeseci sto se nismo vidjeli i pre uzbuđen sam. Jedino sutra moram reci starcima da idem kod njega i trta me. Naravno da necu reci da idem kod decka, al reci cu tipa kod frenda, frendice. I znam da ce napraviti oni frku oko toga, a idem svojim novcem, dobio sam svoje slobodne dane i imam 22 godine. I sad samo smisljam kako sutra pobiti sve njihove argumente protiv mog odlaska. Imate li vi koji? Cisto kao pripomoc, tako da mi nemaju sto za reci.
NathanDrake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 10:28   #87
Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa. Ja za par dana idem kod decka Nakon 5 mjeseci sto se nismo vidjeli i pre uzbuđen sam. Jedino sutra moram reci starcima da idem kod njega i trta me. Naravno da necu reci da idem kod decka, al reci cu tipa kod frenda, frendice. I znam da ce napraviti oni frku oko toga, a idem svojim novcem, dobio sam svoje slobodne dane i imam 22 godine. I sad samo smisljam kako sutra pobiti sve njihove argumente protiv mog odlaska. Imate li vi koji? Cisto kao pripomoc, tako da mi nemaju sto za reci.
Pa ne vidim u čemu je problem ako ideš svojim novcem. Reci im da ti je dobar frend kojeg nisi dugo vidio.
gayguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 12:58   #88
Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa. Ja za par dana idem kod decka Nakon 5 mjeseci sto se nismo vidjeli i pre uzbuđen sam. Jedino sutra moram reci starcima da idem kod njega i trta me. Naravno da necu reci da idem kod decka, al reci cu tipa kod frenda, frendice. I znam da ce napraviti oni frku oko toga, a idem svojim novcem, dobio sam svoje slobodne dane i imam 22 godine. I sad samo smisljam kako sutra pobiti sve njihove argumente protiv mog odlaska. Imate li vi koji? Cisto kao pripomoc, tako da mi nemaju sto za reci.
"Boli vas qurac kamo i kod koga idem.Idem svojim novcem,imam 22god i krajnje je vrijeme da vidim taj Mars."

Quote:
gayguy kaže:
Pa ne vidim u čemu je problem ako ideš svojim novcem. Reci im da ti je dobar frend kojeg nisi dugo vidio.
Ne znas pozadinu.Oni njemu brane da ide negdje jer se boje da ne bi isao kod decka,a to je fuj.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:21   #89
Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa. Ja za par dana idem kod decka Nakon 5 mjeseci sto se nismo vidjeli i pre uzbuđen sam. Jedino sutra moram reci starcima da idem kod njega i trta me. Naravno da necu reci da idem kod decka, al reci cu tipa kod frenda, frendice. I znam da ce napraviti oni frku oko toga, a idem svojim novcem, dobio sam svoje slobodne dane i imam 22 godine. I sad samo smisljam kako sutra pobiti sve njihove argumente protiv mog odlaska. Imate li vi koji? Cisto kao pripomoc, tako da mi nemaju sto za reci.
Uvijek ih obavjesti par dana unaprijed, ni slučajno dan prije ili ne daj bože isti dan kad planiraš ići.

Imaš 22 godine, trošiš svoj novac. Nemaš razloga se opravdavati. Ali shvaćam kakvi su ti starci i moji su takvi jer inače nisam baš tip koji je negdje išao pa ni izlazio van. I kad sam odjednom počeo postali su sumnjivi, ali jbga. Zato ti kažem da ih obavjestiš koji dan unaprijed, kaži kao da planiraš nešto sa ekipom pa možda odete tad i tad na toliko dana. I dalje će biti sumnjivi al' jbga. Nećeš to izbjeći.
__________________
I feel like I'm the worst, so I always act like I'm the best.
Shuffle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:31   #90
Quote:
JeanD kaže: Pogledaj post
samo sto ja nisam otiso do kraja :P znao sam da bi to bila trauma ko tebi.
Nisam ni ja do kraja isao. Ali i bez toga je bilo traumaticno.

Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa. Ja za par dana idem kod decka Nakon 5 mjeseci sto se nismo vidjeli i pre uzbuđen sam.
Nadam se da se necete skidati jedno sa drugoga.

Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
Jedino sutra moram reci starcima da idem kod njega i trta me. Naravno da necu reci da idem kod decka, al reci cu tipa kod frenda, frendice.
Ne vjerujem da nece skuziti da ides do decka posto znaju da si gay ali je ipak bolje da ovako fino upakiras.

Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
I znam da ce napraviti oni frku oko toga, a idem svojim novcem, dobio sam svoje slobodne dane i imam 22 godine. I sad samo smisljam kako sutra pobiti sve njihove argumente protiv mog odlaska. Imate li vi koji? Cisto kao pripomoc, tako da mi nemaju sto za reci.
Ako jos i ne zivis s njima nemas se sta opravdavati. Slobodan si raditi sa svojim novcem sta hoces i mozes ici gdje zelis bez da ikome polazes racune. Njihove fantazije neces pobiti jer ocito jos nisu u stanju prihvatiti da si gay. Samo nemoj dopustiti da te iznerviraju.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:10   #91
zbog ovakvih situacija mi je drago sto sam potpuno aseksualan. jedna briga manje u zivotu
evil anubis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:18   #92
Evo upravo rekao mami. Reakcija je ispočetka bila ok. Pitala je kao što ćeš ti tamo, što se uništavaš pored toliko cura oko tebe i taman kad sam mislio da je super prošlo, ona govori da dobro razmislim hoću li ići ili ne jer je njoj dosta više laganja i kao sve će reći tati Ugl. to bi mi bilo užas. A opet da je mislila reć rekla bi odavno. Rekao sam joj da kad kaže da snosi posljedice i samo je pošla preko vrata. A tata je na putu, sutra se vraća i kao trebao bih ga nazvat i reći mu slušaj, idem kod prijatelja. Inače, tata još uvijek ne zna, iako mi sestra tvdi da je uvjerena da je on to sve skužio samo se pravi lud. A ja ne znam, jer s njim nemam gotovo nikakav kontakt. Kontakt tipa oš me vodit na posao i imaš li cigar. I to je to. A mama mi nedavno ni rođendan nije čestitala. Ne znam, samo mi pred svaki put kod njega dignu tlak toliko da moram pit tablete. Još malo pa ću zbog njih i normabele pit.
NathanDrake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:31   #93
Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
Evo upravo rekao mami. Reakcija je ispočetka bila ok. Pitala je kao što ćeš ti tamo, što se uništavaš pored toliko cura oko tebe i taman kad sam mislio da je super prošlo, ona govori da dobro razmislim hoću li ići ili ne jer je njoj dosta više laganja i kao sve će reći tati Ugl. to bi mi bilo užas. A opet da je mislila reć rekla bi odavno. Rekao sam joj da kad kaže da snosi posljedice i samo je pošla preko vrata. A tata je na putu, sutra se vraća i kao trebao bih ga nazvat i reći mu slušaj, idem kod prijatelja. Inače, tata još uvijek ne zna, iako mi sestra tvdi da je uvjerena da je on to sve skužio samo se pravi lud. A ja ne znam, jer s njim nemam gotovo nikakav kontakt. Kontakt tipa oš me vodit na posao i imaš li cigar. I to je to. A mama mi nedavno ni rođendan nije čestitala. Ne znam, samo mi pred svaki put kod njega dignu tlak toliko da moram pit tablete. Još malo pa ću zbog njih i normabele pit.
Joj, kad vidim kakve roditelje imate, mogu biti sretan što su moji stvarno dobri i liberalni.
Kažeš da ideš kod prijatelja, to je to. Tako sam i ja nedavno rekao, a nisam bio s prijateljem. Premda sam mogao reći s kim sam, al eto bilo me sram, i znao sam da neću nastaviti to što imam s njim.
Lijepo se provedi.

@JeanD, pazi se tih starijih. Stvarno znaju jako dobro i dugo manipulirati da dobiju što žele. Govorim ti iz vlastitog iskustva, jer eto i ja volim starije od 30.
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 16:54   #94
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ne znas pozadinu.Oni njemu brane da ide negdje jer se boje da ne bi isao kod decka,a to je fuj.
Aha, sad sam malo čitao njegove starije postove pa sam skužio o čem se radi.

Za početak, žao mi je što su ti takvi roditelji. Pretpostavljam da bi i moji bili takvi kad bi im rekao, al dobro, ima vremena.

Drugo, odi dečku bez obzira na sve i nemoj se živcirat. Znam da ti je obitelj i da je teško, al jbg, jednom ćeš se morat pomirit s tim. Bit će ti bolje ako ih jednostavno pustiš nek' misle što žele. Ako će se pomirit s tim da si gej, odlično. Ako ne, njihov problem.

Nadam se da ćete se ti i dečko lijepo zabavit!

P.s. Sretan rođendan sa zakašnjenjem!!
gayguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 16:55   #95
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post

@JeanD, pazi se tih starijih. Stvarno znaju jako dobro i dugo manipulirati da dobiju što žele. Govorim ti iz vlastitog iskustva, jer eto i ja volim starije od 30.
Ma znam ja to najbolje vjeruj mi. Znam tocno o cem pricas al eto zelim sa ovim, da mi on bude prvi, jer svakako kako god okrenem i dalje cu volit 30+ i dalje ce ti isti preko 30 svi znat manipulirat..bezizlazna situacija zar ne kolko godina imas?
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:15   #96
@NathanDrake

pretpostavljam da ti je sestra starija
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:47   #97
Pricao sam sada sa sestrom i rekla je da tata 100% zna i sad samo moram njega nazvat i nadam se da ce to dobro proci.
NathanDrake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:50   #98
baš je super imati super roditelje.

ne mogu uopće zamisliti situaciju u kojoj 22-godišnji ja s vlastitim novcem odlučujem negdje otputovati a da mi roditelji to zabranjuju ili štoveć. ok, možda da je riječ o nekakvoj ratnoj zoni tipa čečenija ili irak.

jednostavno trebaš otići i pustiti ih da pate. teach them a lesson.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:53   #99
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Gay musliman? Nije li taj pojam oksimoron?
a čuj, ako se ne smatra vrištećom kognitivnom disonancom da postoje gej katolici, ne vidim u čemu je problem s gej muslimanima. isto sranje drugo pakovanje, al doslovno.

Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Kako prepoznati da je neko gay? On je pravi muskarac u svakom smislu. Pije pivo, gleda nogomet, ne mari za modu. Nije imao curu i cini mi se da bas nije zainteresiran za osvajanje neke. Svi njegovi prijatelji su u ozenjeni ili u vezama. To je takva ekipa. I jos bi sa strane. A s kim si takav si..ne? Duže vrijeme smo se tajno pogledavali.(al eto ne mogu biti siguran da je taj pogled znacajan) Osim toga nasli smo se skupa u drustvu par puta. Dao sam mu signale. Mislim da je i on meni. (Al eto opet nisam siguran) U svakom slucaju sam zbunjen. Jer bi me barem trebao ignorirati ako je skuzio, ili bi mu trebalo smetati. Zar ne?
pitaj ga!

btw, ne pijem pivo, ali gledam nogomet i ne pratim modu. jesam li ja pravi muškarac u svakom smislu ili je to s pivom sjebalo cijeli koncept?
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:34   #100
Quote:
NathanDrake kaže: Pogledaj post
Pricao sam sada sa sestrom i rekla je da tata 100% zna i sad samo moram njega nazvat i nadam se da ce to dobro proci.
Drzim fige!
gayguy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger