Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 22:36   #3301
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Mogao Cakir svirati penal za Galatasaray

Case lete u teren nakon toga, pomocni dobio u glavu...proper derbi
da je svirao penal taj pomoćni ne bi dobio po glavi... a penal je realno i bio...
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:50   #3302
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Wydad prvi finalist, 3-1 protiv USM-a. Stadion je izgorio! https://www.youtube.com/watch?v=_pVD9m1seHc

U drugom natjecanju Mazembe s 0-0 u Maroku osigurao finale.

Inače, Arena se tek sad uključila, prenose sve do kraja od oba natjecanja.
Al Ahly ubio Tunižane 6-2. https://www.youtube.com/watch?v=HpRNvqehtX0

Prva utakmica finala već sljedeći vikend, u Kairu.


Supersport slavio u Tunisu 1-3 i s ukupnih 4-2 osigurao finale Kupa konfederacije. U finalu igraju s Mazembeom.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:58   #3303
Ameri imaju raspucavanje u zadnjem kolu, 9/11 over 2,5; 8/11 odg3+ (još desetak+ min do kraja)
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:01   #3304
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ameri imaju raspucavanje u zadnjem kolu, 9/11 over 2,5; 8/11 odg3+ (još desetak+ min do kraja)
Lud sam, odigrao jeben tiket, totalno ga zasrao smrdljivcima iz Pariza. Dođe mi da skočim s balkona.


San Jose EDIT: toooooooooooo! U 93. za prolaz i izbacivanje Dallasa!


Giovinco, ke golaso!
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:26   #3305
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Lud sam, odigrao jeben tiket, totalno ga zasrao smrdljivcima iz Pariza. Dođe mi da skočim s balkona.


San Jose EDIT: toooooooooooo! U 93. za prolaz i izbacivanje Dallasa!


Giovinco, ke golaso!
Lud je ko nije posolio na overe.
Mene "rusio" azijski over 3 na Hou-Chi a nemoguce sta je Nikolic falio u zadnjim minutama.

Navija san za malo drugaciji rasplet na Istoku, ali virujen da ce lipotica bit Atl-Col iako ce Atlanta igrat skroz drugi nogomet u odnosu na prije par kola.
Svejedno, Toronto je uvjerljivo najveci favorit.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:36   #3306
Ja još ne mogu doći sebi što sam uradio, padam na tim govnarima koji su me uništili x puta, a zadnji dan MLS-a čekam par tjedana. Ali dobro, jednom idiot, uvijek idiot.


Na Zapadu svi po meni imaju istu šansu, dakle šest al-pari momčadi. Šteta što ne možemo imati finale Istoka između Toronta i Atlante.

Toronto vs Atlanta/Columbus
NY City vs Chicago/NY Red Bulls

Portland vs Vancouver/San Jose
Seattle vs Houston/Kansas City

U play-in rundi jedna utakmica, već u srijedu i četvrtak, a sljedeća dva kola dvomeči. Finale je kod boljeg seeda.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:11   #3307
Besiktas spasio bod u 90+2 protiv Hasbeenspora

Hasbeenspor poveo u 89. minuti
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 14:08   #3308
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Besiktas spasio bod u 90+2 protiv Hasbeenspora

Hasbeenspor poveo u 89. minuti
Drugoplasirani Goztepe i devetoplasirani Sivasspor su udaljeni 4 boda

A razlika od 2. do 11. iznosi 6 bodova
Galijun1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:00   #3309
U Švedskoj 2. ligi večeras se igra derbi, prvi protiv drugog, Brommapojkarna-Dalkurd.
Sitaucija na tablici:

1. Brommapojkarna 55
2. Dalkurd 54
3. Trelleborg 50

http://int.soccerway.com/national/sw...season/r39292/

Prva dva idu direktnu u 1. ligu. Inače, Dalkurd je klub kurdskih emigranata osnovan 2004. Krenuli su iz 7. lige i na korak su do ulaska u švedsku elitu.

http://edition.cnn.com/2017/10/24/fo...den/index.html
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 20:15   #3310
Ne bih se čudio da odigraju neriješeno i tako pobjegnu Trelleborgu na 6, odnosno 5 bodova 2 kola do kraja?

Inače, zanimljivo je da oni imaju dosta tih useljeničkih klubova. Vjerojatno najpoznatija (nama kladioničarima ) je
Assyriska, koja je trenutačno u 3. ligi, iako su nekoliko puta bili na pragu 1. lige (možda čak i bili tamo koju sezonu, ne da mi se googlati). Tu su i Assyriska BK, Assyriska IF, Assyriska Turabdin, Syrianska, Syrianska IF, Örebro Syrianska te Arameiska/Syrianska...
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 24.10.2017. at 20:28.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 00:27   #3311
Veceras prvo polufinale Cope, River-Lanus. Cisto za napomenu ako bi netko htio gledat.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 02:07   #3312
Ova turska liga mi je vrh, gledam ju sve više. Ako sam pred TV-om, a u isto vrijeme ima derbi turske lige i Pušišip, Bundes ili Pušimera, gledam Turke, jebeš i VAR, i sterilne terene liga petice. Šteta što se Galata več odlijepila pa utrka za naslov nije toliko zanimljiva ali jebaji ga.
Baš onako proper liga, kvaliteta nije bogzna što, ali ima je u tragovima, ne možeš reči, ima i borbe i tenzija, ima i poteziča, ima ocvalih nediscipliranih virtuoza što sad u čistilištu Turske lige podsiječaju malo na to što su mogli biti, ima i više i manje poznatih imena široj javnosti, klubovi uspijevaju ipak zadržati domače zvijezde a i unovačiti respektabilan broj uglednih imena što su na zalasku karijera, tako da ima svega znači što je privlačno punokrvnom ljubitelju nogometa.


ali onaj momenat, kad krilo probija stranu, lomi beka, pa žamor publike jača iščekujuči izlučni proboj ili centaršut prema golu, kako decibeli postupno rastu svakom kretnjom igrača u posjedu, pa ekstaza i buka kad se konačno složi prilika.. e toga ima danas malo gdje u Europi. Que viva el futbol.


Senol Gunes mi je faca inače. Turski Claudio Ranieri
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:41   #3313
Kakav nogomet za sladokurce na SK1. SKA Habarovsk - Dinamo Petrograd na umjetnoj travi na hladnom ruskom istoku.


Apropo Turaka, pogledao sam samo Bursa - Galata. Poludjeli su ove godine, praktički svaka utakmica odg3+. Ali ne odgovaraju mi termini za gledanje baš, a sigurno se ima šta vidjeti. Bešik na aparatima, popriličan zaostatak već sad.

I vidio sam golove od prekjučer, gdje je protiv njih Bašakšehir poveo u 90. Korner za Bešik, na stativama gostiju koji se brane nema nikoga, Tošić za bod zabija tako da lopta ide baš na volej igraču koji je morao biti na stativi i spasiti gol, kakvo amatersko branjenje, kao da su htjeli primiti gol.


Ždrijeb SP klubova:

pretkolo
1. Al-Jazira (UAE, domaćin) - Auckland City (Oceanija)

četvrtfinale
2. pobjednik 1. - prvak Azije (Al-Hilal / Urawa)
3. Pachuca (Sjeverna Amerika) - prvak Afrike (Al-Ahly / Wydad)

polufinale
4. pobjednik 2. - Real Madrid (Europa)
5. pobjednik 3. - prvak Južne Amerike (River / Lanus / Barcelona Guayaquil / Gremio)

finale
pobjednik 4. - pobjednik 5

Igra se od 6. do 16. prosinca u Al-Ainu i Abu Dhabiju.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:00   #3314
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
Senol Gunes mi je faca inače. Turski Claudio Ranieri
Ja čekam da se u ligu vrati Imperator, jedini trener koji drekom može nadglasati Türk Telekom Arenu.
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 14:32   #3315
Njujorški Bikovi ubili Chicago u gostima, 0-4. Idu na Toronto, očekujem da će Kanađanima biti teško.

Na Zapadu Vancouver pomeo San Jose, bilo je 5-0. U polufinalu dvomeč sa velikim rivalom Seattleom (najpoznatija rivalstva tamošnjeg nogometa su rivalstva trojca Seattle, Vancouver, Portland, takozvana Cascadia).
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 15:20   #3316
Quote:
Bešik na aparatima, popriličan zaostatak već sad.
Danak odličnom igranju LP. Mislim da njima previše ne smeta dok god se dobro gura LP. A tako gurali nisu nikad. Cimbomu je, čini se, odlično došlo ispadanje iz EL jer su sada rasterećni i dominiraju. Vidimo kako ide Konyasporu koji nikad nije igrao u takvom ritmu. Ipak vidjet ćemo hoće li se to ispuhati u drugom dijelu sezone jer Tušini dečki kvalitetu na klupi baš i nemaju. Mislim da bi to mogao iskoristiti najturskiji klub s druge strane Bospora.
Od ostalih, veseli vidjeti "moj" Goztepe koji nakon godina i godina glavinjanja na jojo ritmu igra odlično, Akhisar je od seoskog kluba postao ugledan prvoligaš. Iznenađenje je ovaj Malatyaspor koja zapravo nije "onaj" Malatyaspor već je riječ o drugom klubu koji nikad nije igrao tak uspješno s obzirom da su prije par godina treću ligu slavili kao uspjeh. S druge strane, klubovi iz prijestolnice su teški užas.
Od drugoligaša najpoznatija imena uglavnom tavore na dnu. Dakle poredak se mijenja osim 3 stalna na vrhu.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 15:58   #3317
Ali da je prvi strijelac turske lige Adis Jahović?! Pa jebem ti sve

Lik u Rijeci izdržao mjesec dana, tu negdje. Ni po čemu, ajde osim konstitucijom jer lik je utrenirana mrcina u današnjem patuljkastom nogometu, intrigantan onako na prvo, drugo gledanje. Brzo došao, zabio onim Faranima s kojima smo igrali u Europi i ode bez traga.
Sad, tj. cijelu ovu sezonu vidim da dominira, a i da mu klub super stoji. Jebate 11 golova a tek je kraj 10. mjeseca, a gle imena iza: Gomis, Yilmaz, Vagner Love, Tolga Cigerci itd itd.... bome Adise alal ti vera
otrovnik ljuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 16:20   #3318
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Iznenađenje je ovaj Malatyaspor koja zapravo nije "onaj" Malatyaspor već je riječ o drugom klubu koji nikad nije igrao tak uspješno s obzirom da su prije par godina treću ligu slavili kao uspjeh.
Mozes.malo pojasniti?
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 16:36   #3319
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Njujorški Bikovi ubili Chicago u gostima, 0-4. Idu na Toronto, očekujem da će Kanađanima biti teško.

Na Zapadu Vancouver pomeo San Jose, bilo je 5-0. U polufinalu dvomeč sa velikim rivalom Seattleom (najpoznatija rivalstva tamošnjeg nogometa su rivalstva trojca Seattle, Vancouver, Portland, takozvana Cascadia).
Oba prolaza ocekivana, ali nisam mislio da ce bikovi tako nasamarat Chicago.

Veceras teski blagoslov i Atlanta-Columbus
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 18:06   #3320
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Mozes.malo pojasniti?
Imaš u prvoj ligi Yeni Malatyaspor. Poznatiji je Malatyaspor. Potonji je poznato ime u turskom klupskom nogometu ali su potonuli. Istovremeno se uzdigao donedavni patuljak do neslućenih visina. Inače ako si vidio novoizgrađeni stadion, bio je namijenjen poznatijem klubu. Ovako dobrim dijelom zjapi prazan jer oni tek stvaraju ime. Najsličniji primjer bi bio Basaksehir koji je izronio doslovce iz ničega do moćne momčadi.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.