Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2015., 10:32   #1
Kaufland

ono kad sa 100 kn naiđeš u dućan kupiti par kvalitetnih (MTČ Čakovec) dječjih čarapa, pa kupiš još koješta

hvala kaufland

pedevej is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 12:06   #2
Moja klasika ...

Za to akcije i sluze....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:28   #3
iskreno nije mi se ni dalo ići kupovati nešto jer uvijek kad je u kauflandu nešto na akciji nikad nemaju
xyzxyzyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:31   #4
Bar ti čarapa neće zafalit
Bezzeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 23:22   #5
došo u kaufland u 11 ujutro, natovario kolica i kampiro 10 sati u dućanu...cicijo
mrki10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 08:07   #6
Pa da je i tako, izdangubio bi jednu dnevnicu, a uštedio 3
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:54   #7
Mislim da je to netko iz Kauflanda otvorio temu u pokušaju saniranja štete, nakon silnih bunjenja kupaca po novinama i njihovom fejs profilu
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 19:24   #8
Iz prve ruke znam za neke akcije se dostavlja po 6 artikla po dućanu.
pametnome dosta.
laser is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 18:07   #9
I? Postoji li pravilo koliko se mora dostaviti?

U drugom trgovačkom centru ljetos sam gledao prijenosni hladnjak koji je na akciji. Prevrnuo sve, i nema ga. Pitam prodavačicu, kaže nije stigao nijedan, sve su slali na more(mislim, s obzirom na reklamu, da bi to definitivno bilo protiv pravila. Ako je poslano 6 nečega, znači da će makar 6 ljudi imati priliku kupiti to)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:04   #10
Moram reći da godinama kupujem u Kauflandu ali ovako neke stvari nikad vidio nisam.
noname23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 14:29   #11
Nema pravila.
laser is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 19:24   #12
A to sa akcijma,tj dogovorenom prodajom s distrbuterom je uvijek nezahvalna kombinacija...treba je pogodit...
Jer ak se dogovori punoo robe za neku xy akciju i onda se ne proda sve to,onda nastaju problemi...tu je specijalno izrazeno kod Kauflnada koji ima polituku ducana...iz kamiona na policu,tj nema klasicno skladiste u poslovnici...
pa onda roba xy(koja se nije rasprodala) se razvlaci po ducanu,smeta na redovnoj polici(remeti druge udjele),uglavnom kurva se okolo...

Tako da je tu potrebno optimalno procjenit koliko ti treba za koju akciju robe...
ak uzmes premalo robe,imas problem...jer ce se brzo raspodat sve..pa ce kupci uvidjet teoriju zavjere..."kao lazno oglasavanje i ducan me hoce prevarit,jer nema xy"...
a opce je poznato da u kaufland dolazi profil ljudi koji je nizeg mentalnog i finacijskog sklopa cak i od konzuma...

Tako da kada to sve ukalkuliras...ispadne hodanje po ledu...:klap:
A pogotovo kada je kakav komad tehnike i tog svega,ona je to po par komada po poslovnici(jos ak je nesto extra dobro,pa si ekipa iz ducana stavi sastrane za sebe ili svoje)...

Recimo zato ono kad gledas na tv kad oni glupi ameri se tuku/kampiraju/guraju ispred ducana u 4am jer cekaju otvorenje...da kupe nesto sto je na jebenom popustu...
Kod njih fino se kaze,recimo neznam u BestBayu akcija neznam xx-laptopa...i po poslovnici su samo npr 5kom(fino pise u novinama)...
pa zato moras guglat neku poslovnicu u nekoj selendri(gdje pretpostvljas da nitko nece doc) i tamo ici kapirat...i ono dojdes u tu pripizdinu kad ono tamo...
10 zumanjaka i 10 ofarbanih....
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:01   #13
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
A to sa akcijma,tj dogovorenom prodajom s distrbuterom je uvijek nezahvalna kombinacija...treba je pogodit...
Jer ak se dogovori punoo robe za neku xy akciju i onda se ne proda sve to,onda nastaju problemi...tu je specijalno izrazeno kod Kauflnada koji ima polituku ducana...iz kamiona na policu,tj nema klasicno skladiste u poslovnici...
pa onda roba xy(koja se nije rasprodala) se razvlaci po ducanu,smeta na redovnoj polici(remeti druge udjele),uglavnom kurva se okolo...

Tako da je tu potrebno optimalno procjenit koliko ti treba za koju akciju robe...
ak uzmes premalo robe,imas problem...jer ce se brzo raspodat sve..pa ce kupci uvidjet teoriju zavjere..."kao lazno oglasavanje i ducan me hoce prevarit,jer nema xy"...
a opce je poznato da u kaufland dolazi profil ljudi koji je nizeg mentalnog i finacijskog sklopa cak i od konzuma...

Tako da kada to sve ukalkuliras...ispadne hodanje po ledu...:klap:
A pogotovo kada je kakav komad tehnike i tog svega,ona je to po par komada po poslovnici(jos ak je nesto extra dobro,pa si ekipa iz ducana stavi sastrane za sebe ili svoje)...
Moram reagirati na ovaj post jer su mi neke stvari jako zasmetale. Odmah da se ogradim od raznih pitanja, NE RADIM u Kauflandu, NEMAM VEZE s Kauflandom, NE KUPUJEM u Kauflandu.

Ali isto tako ZNAM da nije istina da sva roba mora odmah van, jer Kaufland ima skladište (koje nije veliko) i nešto robe mogu i u njemu držati. Naravno, cilj je da se to što prije "izbaci" na police i rasproda.

Isto tako

Quote:
a opce je poznato da u kaufland dolazi profil ljudi koji je nizeg mentalnog i finacijskog sklopa cak i od konzuma
ovaj dio tvog posta je ponižavajuć i diskriminatoran, i zapravo si pokazao ovom izjavom kakav je tvoj mentalni sklop.
U Kaufland idu ljudi koji vole uštediti, i kojima izgled trgovine nije najbitniji kod kupnje (ja osobno u Kaufland ne idem jer su mi neki drugi lanci bliži, čitaj: u mom mjestu nema Kauflanda), a vjerujem da mi je bliži da bih češće navratila tamo. Ipak je po nekim istraivanjima, koliko se sjećam, najjeftiniji.
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:09   #14
Najgora stvar mi je kaj u Kauflandu stave po hodnicima, koji se nalaze između polica, još dodatnu robu i onda je sve zakrčeno, pogotovo u četvrtak kad stave akcije. Kaj se tiče izbora on je velik, a kaj se tiče cijena mogu reći da je Konzum jeftiniji u dosta toga iako Kaufland za vrijeme akcija ima jeftiniji toalet papir, omekšivače i prašak za veš.

Zadnje uređivanje Grunf : 09.03.2015. at 12:27.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:14   #15
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
a opce je poznato da u kaufland dolazi profil ljudi koji je nizeg mentalnog i finacijskog sklopa cak i od konzuma...
Živo me zanima, a u kojim to trg. lancima kupuju ljudi koji nisu mentalno prikraćeni?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:57   #16
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Živo me zanima, a u kojim to trg. lancima kupuju ljudi koji nisu mentalno prikraćeni?
To se i ja pitam. Valjda smo i mi koji kupujemo u Plodinama i Lidlu malo prikraćeni?
__________________
Ne.
bee ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 13:06   #17


Ja u svom Kauflandu redovito srećem Akija Rakimovskog i Pervana. Jednom sam tamo vidjela i onog Kočiš-Zeca..ili kak se zove.

Volim Kaufland.

A ovi pokondireni koji se osjećaju hoh kad vide oko sebe klijentelu u Uggsicama slobodno neka idu u Spar ili neki drugi dućan za elitu
Bit će više mjesta na parkingu tamo gdje ja kupujem.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 13:13   #18
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post


Ja u svom Kauflandu redovito srećem Akija Rakimovskog i Pervana. Jednom sam tamo vidjela i onog Kočiš-Zeca..ili kak se zove.

Volim Kaufland.


A ovi pokondireni koji se osjećaju hoh kad vide oko sebe klijentelu u Uggsicama slobodno neka idu u Spar ili neki drugi dućan za elitu
Bit će više mjesta na parkingu tamo gdje ja kupujem.
Meni je nekak bitnije da u ducanu u kojem kupujem mogu vidjeti kvalitetan proizvod i niske cijene a ne Vladimira Kocisa zeca...

Ali valjda su meni prioriteti drugaciji
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 13:54   #19
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Meni je nekak bitnije da u ducanu u kojem kupujem mogu vidjeti kvalitetan proizvod i niske cijene a ne Vladimira Kocisa zeca...

Ali valjda su meni prioriteti drugaciji
Omašio si. Referirala sam se na post da tamo kupuje sirotinja i(li) mentalno prikraćeni.

A sad bi bilo dosta flejmanja.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 14:48   #20
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
...a opce je poznato da u kaufland dolazi profil ljudi koji je nizeg mentalnog i finacijskog sklopa cak i od konzuma...

Čitam i ne mogu vjerovati koja je ovo kategorizacija

U Kaufland ne zalazim baš često jer mi nije blizu, a i iskreno da velim nekako mi je preogroman i natrpan...

Da se vratim na kvotano... evo baš sam neki dan u Konzumu u kojem često kupujem najviše zbog lokacije srela susjeda koji je inače doktor znanosti, predaje na FER-u, na znanstvenom je polju osvojio nemam pojma koje sve nagrade i priznanja... nadalje financijski mu je sklop takav da prosječni građanin može samo sanjati... a čovjek tamo kupovao normalno ko' i svi ostali...
To je samo jedan od primjera da kvotana teorija nimalo ne drži vodu
-Joanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.