Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2015., 19:12   #41
Stigla mi je majica i sve uredno ali veličinu nisam pogodio, je li itko reklamirao i tražio povratak novca, kako to ide molim da netko napiše jer na njihovoj stranici u reklamaciji je sve nekako neprofesionalno napisano!!!
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 13:55   #42
Danas došle naručene stvari, ne znam, ja sam oduševljen. Veličine su kak je i pisalo. Naručio sma košulju, majicu i curi majicu ona još mora probat kad dođe s posla. Problem je sa hlačama al sa tim mi se ovak naručivat nekak ni ne da zajebavat. I sa tenisicama a kak igram mali nogomet ljeti vani bilo bi super da si mogu od tud naručit jer su cijene stvarno smiješne. One adidas sala sve boje modeli, imo sam jedne i platio ih u dućanu 450 kn a fenomenalne su. Jest da nisu za beton al udobnije tenisice dugo nisam imo.

Svakako moja topla preporuka za stranicu.
nerazzuri21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 10:05   #43
Jel itko ima nešto marke Firetrap? Zanimaju me veličine ženskih majica.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 14:14   #44
Prije svega svima želim čestit i blagoslovljen Božić!

Došla mi je narudžba, naručene tri Pierre Cardin veste i par rukavice, sve zajedno 300kn. Besplatna dostava.

Čekao sam desetak dana, javili su mi se SMSom i e-mailom dva dana prije dostave, ostavili su broj dostavljača i tu sam jako zadovoljan. Roba je očekivane kvalitete, jako lijepo izgleda, veličine su kako je i dogovoreno i mogu reći da je moj prvi dojam, a taj je najvažniji, odličan jer za tu cijenu dobiti markiranu robu graniči sa SFom.

Preporuka od mene!
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 14:41   #45
Preporuka i od mene.
Ponuda je, kako je vec navedeno u prijasnjim postovima, kopirana sa sportsdirecta..

Moja racunica, kada sam kupovao, je bila da je Factcool jeftiniji u konacnici. Bar za ono sto sam ja kupovao.

Dukse i trenirke su jeftinije u sportsdirectu, al s obzirom da su podigli cijenu shippinga, i on je sad 90ak kn, meni je za par kn ispao jeftiniji Factcool.

Doslo mi je brzo, i najvaznije, mogu platiti pouzecem.
Za sad sam zadovoljan.
Druga narudzba je poslana prije koji dan i ocekujem ovih dana dostavu; a treca narudzba je u tijeku

Za sada, svaka preporuka. Nadam se da ce tako i ostati.
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 18:36   #46
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Preporuka i od mene.
Ponuda je, kako je vec navedeno u prijasnjim postovima, kopirana sa sportsdirecta..

Moja racunica, kada sam kupovao, je bila da je Factcool jeftiniji u konacnici. Bar za ono sto sam ja kupovao.

Dukse i trenirke su jeftinije u sportsdirectu, al s obzirom da su podigli cijenu shippinga, i on je sad 90ak kn, meni je za par kn ispao jeftiniji Factcool.

Evo ja iz probe stavio u košaricu 2 duksa i jedan prsluk.
FACTCOOL 521kn + besplatna poštarina
SPORTSDIRECT 415kn sa uračunatom poštarinom
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:35   #47
Naručeno s Factcoola je došlo i super je.
Sigurno ću još toga uzeti
Strahimir Idol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:05   #48
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Jel itko ima nešto marke Firetrap? Zanimaju me veličine ženskih majica.
Pitaj na temi "Kupovanje na Sportsdirect". I onako od tamo Factcool nabavlja robu pa preprodaje.
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 12:25   #49
Ja sam kupovao dva puta i zadovoljan sam.Vratio sam samo jedan artikl i to mi je kurir gls došao kući pokupio paket tako da nisam morao ići nikuda.

Ako netko ima nekih pitanja vezano uz kupnju na factcool mislim da to možete riješiti na njihovoj FB stranici.Pošaljete privatnu poruku i jako brzo će vam netko odgovoriti i pomoći,bar su meni pomogli.
klik

Zadnje uređivanje yopa1 : 10.01.2016. at 12:41.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 11:35   #50
to je sve sa sportsdirecta. znaci, oni naruce od njih i preprodaju nama. zato su cijene nesto vise, da pokriju postarinu i, naravno, nesto zarade . pa i pise da se ceka nekih 7 dana i onda jos dan dva da dode do vas. uvijek mi je sa sd dolazilo u roku tjedan dana. sad, ak vam nije problem dat 50tak kn vise, zasto ne, al mislim da na isto dode, cak skuplje
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 19:27   #51
ja stalno gledam tu stranicu i premišljam, muče me veličine... trebali bi žensku vel. M.....nisam sigurna koja bi mi njihova odgovarala, ako netko može pomoći..
__________________
Ver La Television
Felix-ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 20:19   #52
Thumbs down Re:

Quote:
Felix-ica kaže: Pogledaj post
ja stalno gledam tu stranicu i premišljam, muče me veličine... trebali bi žensku vel. M.....nisam sigurna koja bi mi njihova odgovarala, ako netko može pomoći..

Ja sam narucio od Factcool stranice,cinilo mi se profesionalno i ok,pa sam mislio idem probati i ja nesto naruciti, 3 puta sam pitao jel to Kineska roba, 3 puta su me uvjeravali da nije,da je Engleska i uvezena iz Engleske i da nema nikakve veze sa Kinom, roba mi je stigla u roku 7 dana,cim je stigla,nista mi nije odgovaralo,sve krivi brojevi,smrdi i da iz Kine je,a bas sam htio da nije iz Kine,da sam znao da je iz Kine ne bih naruciovao,popunio sam onu povratnicu u 3 koraka, vec mjesec dana cekam da mi vrate novce,ali nista,ja vise nikad ne budem narucivao od njih...kada sam naruciovao i gledao na stranici sve se cini super i ne komplicirano,ali kada trebaju vratiti novce,nema ih, napisao sam zalbu na njihovoj stranici i odmah su me blokirali, i izbrisali moj komentar sa stranice,ako vidite sve lijepe komentare i pohvale na njihovoj stranici,to je zato sto sve sto im se ne svida brisu sa stranice i blokiraju... toliko od mene,
suzuki008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 01:26   #53
Quote:
suzuki008 kaže: Pogledaj post
Ja sam narucio od Factcool stranice,cinilo mi se profesionalno i ok,pa sam mislio idem probati i ja nesto naruciti, 3 puta sam pitao jel to Kineska roba, 3 puta su me uvjeravali da nije,da je Engleska i uvezena iz Engleske i da nema nikakve veze sa Kinom, roba mi je stigla u roku 7 dana,cim je stigla,nista mi nije odgovaralo,sve krivi brojevi,smrdi i da iz Kine je,a bas sam htio da nije iz Kine,da sam znao da je iz Kine ne bih naruciovao,popunio sam onu povratnicu u 3 koraka, vec mjesec dana cekam da mi vrate novce,ali nista,ja vise nikad ne budem narucivao od njih...kada sam naruciovao i gledao na stranici sve se cini super i ne komplicirano,ali kada trebaju vratiti novce,nema ih, napisao sam zalbu na njihovoj stranici i odmah su me blokirali, i izbrisali moj komentar sa stranice,ako vidite sve lijepe komentare i pohvale na njihovoj stranici,to je zato sto sve sto im se ne svida brisu sa stranice i blokiraju... toliko od mene,
Koliko sam ja shvatio, oni naručuju robu iz Engleske, sa Sportsdirecta i onda ju preprodaju preko svog shopa uz jako dobru maržu. Naravno, roba sa sportsdirecta je uglavnom iz Kine. E sad ima i dobre robe, ima i loše. Zato je najbolje otiči na sportsdirect pa čitati komentare ispod robe ili na temu kupovina preko sportsdirecta Meni osobno je bezveze naručivati tako iz druge ruke kad znam da mogu proći i jeftinije. Razlika u cijeni nije mala.
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 14:19   #54
Ja sam nedavno naručila 2 stvarčice s factcoola (ne znam ni sama zašto ne sa sportsdirecta..ali zanemarimo)
https://www.factcool.hr/karrimor-mou...-18210526.html - na prvi pogled izgledaju super, broj je realan, dečko kaže da su mu baš tople Na dan kad sam naručivala imali su neku akciju tako da su me koštale oko 280kn+poštarina
https://www.factcool.hr/voi-harris-c...-69330569.html - naručeno za tatu, zadovoljni smo

Jedino što me zbunilo je to da sam naručila na drugu adresu..a došlo je na moju (onu s kojom sam registrirana na stranicu)
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:33   #55
Ja sam naručio donji dio trenirke Slazenger koja je pretopla a cijena 50 ili 60kni uopće ne izgleda loše.
Neku majicu dugih rukava Pierre Cardin i još jednu dugih rukava sa patentom,nekoliko majica kratkih rukava...
Nisam mislio baš navodit sve što sam kupio nego sam htio reć da to sve kad bih kupovao tu kod nas bi kupovao veličinu M a tu istu M sam naručio i kod njih i sve mi je odgovaralo.

Roba nema nikakvih neugodnih mirisa,izgleda dosta kvalitetno iako je cijena niska,ja zadovoljan.
Dostava je besplatna uz iznos od 300-tinjak kuna a i uz to se zna potrefit još i neki njihov popust(kupon),80kn uz narudžbu od preko 400kn.

Zadnje uređivanje yopa1 : 24.01.2016. at 18:52.
yopa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:16   #56
Quote:
Felix-ica kaže: Pogledaj post
ja stalno gledam tu stranicu i premišljam, muče me veličine... trebali bi žensku vel. M.....nisam sigurna koja bi mi njihova odgovarala, ako netko može pomoći..
otidi na sportsdirect, nadi tu istu stvar i citaj komentare ispod, obicno svi pisu jel treba uzeti vecu, manju ili tts. pa naruci od kog hoces. i da, na sd je najjeftinije kupovati u australskim dolarima
Hick-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 17:20   #57
Quote:
Matt Buckner kaže: Pogledaj post
Stigla mi je majica i sve uredno ali veličinu nisam pogodio, je li itko reklamirao i tražio povratak novca, kako to ide molim da netko napiše jer na njihovoj stranici u reklamaciji je sve nekako neprofesionalno napisano!!!
Niste pogodili veličinu jer im istaknute veličine nisu točno navedene. Možda vrijede za neke marke, ali sigurno ne za sve. Nedavno sam naručila majicu Kangol veličine M, koja je i došla - uredno istaknuta veličina M, mjere majice XXL (prema njihovoj tabeli objavljenoj na stranici). Odlučila sam da tu majicu neću vraćati jer imam doma nekog kome će pristajati. O grešci sam obavijestila Factcool, uredno su mi se ispričali, a ja sam naručila opet istu majicu iste veličine istog proizvođača uz dvije napomene mailom i kod same narudžbe. Već su me prije narudžbe uvjerili da kod ove narudžbe neće biti problema s veličinom. Kad je stigao paket, opet ista priča. Ali ovaj put je Factcool promijenio priču - nakon 12 dana (na internetnoj stranici piše da odgovaraju u roku od 2 radna dana) rekli su mi da se veličine razlikuju od proizvođača do proizvođača (no shit), te neka naručim uslugu Pick&Return koja će mi za 22 kune pokupiti majicu, a ja za nju mogu dobiti povrat novac ili zamijeniti. Odbila sam platiti 22 kn jer zašto bih plaćala tuđe propuste i greške. Rekla sam im neka oni naruče i plate uslugu, te me neka o tome obavijeste. Prošlo je još 7 dana do njihovog odgovora. Naravno, roba se mora vratiti u roku od 14 dana, što se nije dogodilo. Krivnju su svalili na mene, jer je moja dužnost naručiti Pick&Return i vratiti robu u roku od 14 dana, te se sada više ništa ne može napraviti. Sad je ova druga majica proslijeđena istoj osobi iz početka priče.
andrejavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 10:32   #58
Pozdrav!

Imam osjećaj da je to roba s greškom. Naručio sam si ovu hoodicu: https://www.factcool.hr/lonsdale-zip...-53500322.html

i stvar je u tome da ove dvije bijele crte na rukavima (kod zapešća ruke) hoodica na lijevom rukavu ima a na desnom ne. Dok sam to skužio već je bilo kasno za reklamaciju.

Isto tako sa jednim šuškavcem, džepovi su skroz povučeni prema leđima a ne kod trbuha kao kod normalne odjeće, totalno je nepraktično...

Ima li netko još ovakvih iskustava?

Naručit ću ovaj mjesec još jedan artikl pa da vidimo, baš ću obratiti pažnju da li je sve u redu.

Zanima me da li će oni reći da moram platiti ti 22 kn ako roba ima grešku :/
mmazarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 22:37   #59
Angry Factcool :(

Evo meni nikako da vrate novce,natežem se još od prošle godine s njima,robu sam im vratio, a nikako da mi novce vrate....
suzuki008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 14:18   #60
Unhappy Re:

Quote:
mmazarac kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Imam osjećaj da je to roba s greškom. Naručio sam si ovu hoodicu: https://www.factcool.hr/lonsdale-zip...-53500322.html

i stvar je u tome da ove dvije bijele crte na rukavima (kod zapešća ruke) hoodica na lijevom rukavu ima a na desnom ne. Dok sam to skužio već je bilo kasno za reklamaciju.

Isto tako sa jednim šuškavcem, džepovi su skroz povučeni prema leđima a ne kod trbuha kao kod normalne odjeće, totalno je nepraktično...

Ima li netko još ovakvih iskustava?

Naručit ću ovaj mjesec još jedan artikl pa da vidimo, baš ću obratiti pažnju da li je sve u redu.

Zanima me da li će oni reći da moram platiti ti 22 kn ako roba ima grešku :/


Ja sam narucio,pitao ih nekoliko puta da nije iz Kine,receno mi je da je iz Engleske roba i da nema nikakve veze sa Kinom,kada mi je stigla roba koju sam narucio,sve je bilo iz Kine, nekvalitetni savovi, konci vire na sve strane...a bas sam htio naruciti robu koja nije iz Kine i nema veze sa njom, da sam htio takvu robu otisao bih u Bosnu i tamo si kupio na pijaci,cak mislim da je tam i kvalitenija roba od ove njihove....
suzuki008 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.