Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 15:29   #81
Koliko je prošlo od njegovog zadnjeg javljanja? Nije isto jedan dan ili tjedan dana...


Znam da djelujem ko policajac ali to je bitno
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 18:18   #82
Ma nije bitno
Mislim da je sve receno.
Pametnija za jedno iskustvo.
Koliko god je lijepo, ne ponovilo se.
Sami haos sa emocijama.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 19:57   #83
Quote:
Federico Robles kaže: Pogledaj post
Definiraj što je to "osjećaj nježnosti"?
kako definirati osjećaj nježnosti, koji se javi u bezbroj oblika,i ima beskrajno puno značenja?
možeš li zamisliti kakav osjećaj nježnosti ima žena dok u njoj raste novi život?

mogla bi ja postaviti protupitanje : kako muškarac opisuje,doživljava osjećaj nježnosti prema ženi,a´da se pritom ne radi o sexu?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:53   #84
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
kako definirati osjećaj nježnosti, koji se javi u bezbroj oblika,i ima beskrajno puno značenja?
možeš li zamisliti kakav osjećaj nježnosti ima žena dok u njoj raste novi život?

mogla bi ja postaviti protupitanje : kako muškarac opisuje,doživljava osjećaj nježnosti prema ženi,a´da se pritom ne radi o sexu?
To može zamisliti samo Schwarzenegger, jerbo je samo on od muškog roda zatrudnio.

Nemoj ti meni s protupitanjima, sama si postavila tezu da muškarci nježnost ne poznaju, eventualno je samo mimikriraju da dođu do seksa.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:20   #85
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
u to žene vole vjerovati.
muškarci su vrlo lukavo naučili manipulirati s osjećajem nježnosti, tj. naučili su kako i na koji način dobiti od žene ono što njima zapravo treba.
A ja huda mislila da su vecinu ljubavne poezije i proze napisali muskarci.

Quote:
prirodno su zakinuti za taj osjećaj.
Neki jesu, ali cak i oni samo jako dobro glume ulogu u kojoj su se zatekli i koju zele (nerijetko u korist vlastite stete) otjelotvoriti. Krhkost i posljedicna njeznost je dio potke ljudskosti, ne zenskosti.

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
možeš li zamisliti kakav osjećaj nježnosti ima žena dok u njoj raste novi život?
A mozes li ti zamisliti osjecaj kakav ima muskarac koji u ruke uzme to krhko (i njegovo, mada ga nije nosio) cedo? Ono, vidjela sam tu manifestaciju njeznosti od inace prilicno narcisoidnog muskarca. Kao sto sam vidjela da je isti taj poceo peci kolace.

Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Neznam kako me uvukao u tu igru,jer meni zbilja nije do toga bilo.
Steta, ali fora za analizirati
Nije da mi je nepoznato. Pusti djecaka.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:30   #86
Mene vise zanima osjecaj nesigurnosti i nepovjerenja koje si izazvale nista drugo nego sitnice?
Kako to sprijeciti odnosno rjesiti?
Najgori slucaj obostrano se javi taj moment, a ponovno ponavljam sitnice su u igri.
Ode sve u qurac a namjera niti jednom niti drugom nije bila ta.
Barem meni ne,pretpostavljam niti njemu.
Glupost na kvadrat.
Ali eto, cisto da znam za ubuduce.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:33   #87
Sto se njeznosti tice, svi nose to u sebi odnosno traze.
Sisavci smo, kvragu.
Dakle koliko god bilo zakamuflirano, ili skriveno, postoji ta mala kutija u svakome od nas koja to treba i ima.
Kod nekog vise izrazena kod nekog manje.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:48   #88
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
A ja huda mislila da su vecinu ljubavne poezije i proze napisali muskarci.


Točno, no isključivo s namjerom da pojebu žrtve kojima su pjesme pisali.

Neautentičnost i hipokrizija vrište iz tih tekstova.

Zato prosvijećene žene čitaju samo vaginine monologe, a ne laži i podvale tih pohotnika.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:55   #89
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Mene vise zanima osjecaj nesigurnosti i nepovjerenja koje si izazvale nista drugo nego sitnice?
Kako to sprijeciti odnosno rjesiti?
Najgori slucaj obostrano se javi taj moment, a ponovno ponavljam sitnice su u igri.
Ode sve u qurac a namjera niti jednom niti drugom nije bila ta.
Barem meni ne,pretpostavljam niti njemu.
Glupost na kvadrat.
Ali eto, cisto da znam za ubuduce.
Desice se vama taj razgovor (closure) , mozda ne sada, mozda za 5mjeseci ili 5 godina, ali ce se desiti jer je taknuo nesto duboko u tebi. Kad se to desi jednoj strani desi se oboma, samo ce njemu mozda biti potrebno duze vremena da to osvijesti.

Ne vidim nista lose u tvojim promisljanjima btw.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:13   #90
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
u to žene vole vjerovati.
muškarci su vrlo lukavo naučili manipulirati s osjećajem nježnosti, tj. naučili su kako i na koji način dobiti od žene ono što njima zapravo treba.
prirodno su zakinuti za taj osjećaj.
a tko je tebe sjebao ili drzao na lancu? i nisi li ti ono igracica za drugu ekipu?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 02:22   #91
Quote:
robinud kaže: Pogledaj post
Slazem se s ovim. Ali sto ako je on sve samo ne mudar?
Objasnjenje je sasvim jednostavno.
A to je: "nema pravila" !!

Rastaju se... i ostaju cijeli zivot zajedno i sasvim obicni, jednostavni ljudi, i diplomirani psiholozi.

Diplomirane psihologe navodim zato, jer k njima idu poneki, koji imaju problema u svojoj vezi. Njihov je posao, znati analizirati takve probleme, i znati dati savjet.

I zamisli vraga !! Odes k takvom jednom po savjet, a on(a) se upravo rastao(-la) zbog "neslaganja u vezi".
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 08:48   #92
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Zato što njih boli (samo njihov) egić, a mi žene smo puno kompleksnije u ljubavi...
Sad mi je pravo zao sto sam musko i sto ne mogu pojmiti niti dozivjeti kompleksnost, dubinu i raspon emotivnih stanja svojstven zenskom rodu.

Jebat ga - i napaljen, gladan i umoran ima svoje prednosti
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 09:02   #93
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
mogla bi ja postaviti protupitanje : kako muškarac opisuje,doživljava osjećaj nježnosti prema ženi,a´da se pritom ne radi o sexu?
Odgovorio bih ti, ali ovakvom retorikom jednostavno nisi zasluzila da se s tobom podijeli nesto toliko intimno.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 09:33   #94
Daj....
Ovo je moja teme i mislim da zasluzujem openminded ljude i odgovore na nivou kao do sada.
Tako da budi dio tima i pisi...
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 09:37   #95
malo materijala za razmisljanje: koliko je muskaraca dalo zivot da zastiti svoje zene i obitelj, a koliko je zenskih slucajeva??
koliko ih radi i radilo je teske i opasne poslove, dok damica doma na sigurnom ganja prasinu s krpom i zali se na tezak zivot?
ali ne, ti muski su svinje i samo bi jebali, ne znaju oni sto je privrzenost i ljubav...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:02   #96
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Žena kad se preda i voli, zagubi ego, zavladaju osjećaji (hormonski uvjetovano) koji se zavuku u svaku poru našeg tijela. Žena voli puno dublje. Zato treba vremena da se to "počisti" iz nas. Nismo programirane da reagiramo kratkotrajno i agresivno nego dugotrajnom narkomanskom žudnjom, rastresene smo, ovisne i tužne. Nama dominira tuga, bijes ako ga i ima, ne pomaže.

Mogli bismo reći da je to zato što su muškarci površniji u ljubavi, eto. Nemaju oni pojma kako je teško biti žena, kako je težak teret ljubavi koji nosi žena, ne vode računa o ničemu osim o tome kako održati vlastiti ego. Paradoks je u svemu tome da su puno slabiji od žena, a zapravo iz toga svega kaosa puno lakše izvuku guzicu.
Nadam se da trollas jer ti je rezoniranje u rangu Glorijinih ljubića. Ako i to. Sve je stvar karaktera, nema to veze sa spolom. Ako je odnos bio malo više od ovih" fatalnih gluposti" nezrelih i nedojebanih ljudi, svak prođe kroz čitav spektar emotivnih stanja... Možda žene brže prepoznaju svoja stanja i malo više na van izbacuju probleme što je definitivno bolja opcija od kupljenja u sebe jer se isto sve lakše "prevaziđe". Ja nakon intezivnije veze ne mogu bar dvije tri god opet bit u nečem takvom, dok sam kod žena vidio zapanjujuću regeneraciju upravo zbog tog spužva sindroma: jače upijam, još jače izbacujem. Lol
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:08   #97
a´što pogodi tanku nit
nema potrebe za dokazivanjem,sve će im se s vremenom možda samo ukazati.
prirodno je da žena dizajnira u svojoj mašti-iluzije nježnog muškarca, o tome ovisi opstanak
i mi žene smo zakinute za vašu muškost,niste jedini.
samo nisam znala da ovdje ima tako puno muški baba koje bi se nadjačavale u dokazivanju.
a´ nije tema, sorry Jenny,neću više!
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a tko je tebe sjebao ili drzao na lancu? i nisi li ti ono igracica za drugu ekipu?
91´
reci : Lezba!
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:15   #98
Kombinacija posesivnosti i ega...prvo sa emocijama stigla posesivnost..onda kad je to puklo..onda ego stupa i krece inat i slicna sranja...
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:57   #99
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
a´što pogodi tanku nit
nema potrebe za dokazivanjem,sve će im se s vremenom možda samo ukazati.
prirodno je da žena dizajnira u svojoj mašti-iluzije nježnog muškarca, o tome ovisi opstanak
Ni ne treba mi njezni muskarac niti ga sebi zelim (prva asocijacija na takvu osobu mi je pasivna agresija), ali mi ne mozes docirati o tome da je njeznost kao takva jednom spolu uskracena a drugom nesebicno dodijeljena. Svijet opstaje na ljudskoj empatiji kao antipodu ljudskoj egocentricnosti, gramzivosti i beskrupuloznosti. Da postoje Zenske i Muske drzave, nikako nisam sigurna da bi jedne bile okruzene ruzicastim baloncicima srece a druge sivim oblacima tiranije.

Sasvim druga socijalna pojava je preuzimanje klasicnih rodnih uloga i grcevito drzanje za njih. No ako malo zagrebes ispod povrsine, svasta se tu nadje, i lijepog i dobrog kao i onog loseg i ruznog. Kod oba spola.

Necu ni ja vise Jenny, sorry.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 13:01   #100
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
malo materijala za razmisljanje: koliko je muskaraca dalo zivot da zastiti svoje zene i obitelj, a koliko je zenskih slucajeva??
koliko ih radi i radilo je teske i opasne poslove, dok damica doma na sigurnom ganja prasinu s krpom i zali se na tezak zivot?
ali ne, ti muski su svinje i samo bi jebali, ne znaju oni sto je privrzenost i ljubav...
Evo razmislila sam. Dvije forumašice otvoreno negativno i neprijateljski generaliziraju. Ti bi tek eto indirektno htio da se isto tako negativno i neprijateljski generalizira, samo u suprotnom smjeru.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger