Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 01:43   #781
Meni se prvi put dogodilo da je bio neki bug i da je pisalo da je neka druga osoba preusmjerila moj paket na neku nepoznatu adresu. Ne znam ni kak je to moguce jer nigdje ne upisujes ime?!? Al kad sam to skuzila sam isla na ponovo preusmjeri i preusmjerila u dpd shop. I isto nisam dobila sms nego je samo link postao neaktivan pa sam pretpostavila da je stigo. I otisla po njega.
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 08:40   #782
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
Meni je prekjucer dosao paket a da mi nisu poslali SMS niti me nazvali. Igrom slucaja je netko bio doma pa je preuzeo paket. I oni su postali aljkavi kao i Overseas meni se cini.
Isto se i meni dogodilo. U četvrtak mi stigao paket bez ikakve obavijesti, a za paket koji mi je stigao u petak sve normalno, dan prije SMS INA sam dan dostave SMS s točnim vremenom...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:29   #783
javljam da kod za 15% i free del. je 0234
danas i sutra.
tnx curi koja mi je javila prosli put. bila sam zakasnila, ali sad nisam
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:42   #784
ono kad si hoces nesto kupiti, ali ne mozes naci nista lijepo

sigurna sam da ce mi nesto zapeti za oko za par dana kad nestane sale i kod
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 06:37   #785
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
ono kad si hoces nesto kupiti, ali ne mozes naci nista lijepo

sigurna sam da ce mi nesto zapeti za oko za par dana kad nestane sale i kod
ja već mjesecima nosim bonove 15% off na 1 proizvod i nemam ih na što potrošiti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:56   #786
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
ono kad si hoces nesto kupiti, ali ne mozes naci nista lijepo

sigurna sam da ce mi nesto zapeti za oko za par dana kad nestane sale i kod


Ili nema broja ono sto bas trebam.

I kako to biva, naravno da sam u ducanu jucer prije nego sam vidjela ovdje kod kupila par kosuljica
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:10   #787
od kud se šalje h&m roba? da li vrijedi carinsko ograničenje za to ili šalju iz eu?
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:37   #788
Quote:
koraVoda kaže: Pogledaj post
od kud se šalje h&m roba? da li vrijedi carinsko ograničenje za to ili šalju iz eu?
Nema ograničenja, roba se šalje iz EU, mislim da je skladište u Italiji. Ako i nije u Italiji, definitivno je u EU i nemaš brige s carino i pdv-om.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:23   #789
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Nema ograničenja, roba se šalje iz EU, mislim da je skladište u Italiji. Ako i nije u Italiji, definitivno je u EU i nemaš brige s carino i pdv-om.
hvala puno!
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:54   #790
Narudžbu napravila u ponedjeljak navečer i već danas je dostavljena dpd & h&m
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:46   #791
Imam pitanje u vezi veličina. Ja sam prema onom njihovom chartu čisti M; čak ispada na knap jer je zadnja brojka dokle M seže npr. veličina prsa 96cm, a ja sam 95 tu. Mene sada zanima, ukoliko ja želim da mi nešto bude malo oversized, da uzmem L ili da se ipak držim M jer će mi L biti preveliko? Pitam to jer sam uzela jednu običnu viskoznu majicu u L veličini misleći kako će mi M biti knap, kad ono L nešto preogromno na meni. Na kraju sam si uzela M i ona uopće nije uska kako sam mislila da će biti (gledajući chart, jel), nego još ima lufta u njoj. Iako je to veliko L svejedno slatko izgledalo na meni, nije poanta u tome, nego jednostavno ne kužim kako da se ravnam po veličinama i uspijem ih pogoditi, da gledam materijale, kroj ili što? Pričam o online kupnji, naravno; nekad ne mogu sve u trgovini probati jer ili nema ili ja ne mogu onamo. Muke Tantalove.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:01   #792
meni se cini da je divided dio vecih krojeva, recimo uzela sam donji dio trenirke S a inace sam cisti M. u principu mi se cini da su generalno veci modeli osim donjeg rublja

mozda da stavis link pa se nadje netko ko je to kupio
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 08:52   #793
Nikako mi ne prolazi novi email za popust,jel netko ima isti problem?
napravila sam već 2 nove email adrese ,piše da već postoji taj email a nije istina kad sam ga sad napravila -.-
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 09:25   #794
Moraš se odlogirati sa stranice ako si ulogirana sa starim mejlom i tek onda ubaciti novu mejl adresu. ;-)
Probaj tako!
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:50   #795
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Moraš se odlogirati sa stranice ako si ulogirana sa starim mejlom i tek onda ubaciti novu mejl adresu. ;-)
Probaj tako!
Aaaa hvala ti,uspjela sam baš sam amater :klap:
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 01:44   #796
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
meni se cini da je divided dio vecih krojeva, recimo uzela sam donji dio trenirke S a inace sam cisti M. u principu mi se cini da su generalno veci modeli osim donjeg rublja

mozda da stavis link pa se nadje netko ko je to kupio
Još sam i dragom uzela jedan džemper XL, on kaže da mu je bolje kad je malo oversized, a ne pripijeno - inače je L njegova vel. - neće mu valjda biti previše velik, pobogu...

Pa evo sada primjer, ja jako želim ovo uzeti: http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0255396025.html ali se užasno dvoumim između M i L, kao što rekoh, jer ne bih ni da mi baš pripijeno to bude - niti to tako treba izgledati - a nakon iskustva s uzimanjem L majice koja mi je bila podosta velika i kad se rasiri poput neke plahte, baš me zbunjuje konačan odabir. Ispada da onda veličine nisu striktne kako piše u chartu nego i veće uživo.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 14:42   #797
Quote:
Guloth kaže: Pogledaj post
Još sam i dragom uzela jedan džemper XL, on kaže da mu je bolje kad je malo oversized, a ne pripijeno - inače je L njegova vel. - neće mu valjda biti previše velik, pobogu...

Pa evo sada primjer, ja jako želim ovo uzeti: http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0255396025.html ali se užasno dvoumim između M i L, kao što rekoh, jer ne bih ni da mi baš pripijeno to bude - niti to tako treba izgledati - a nakon iskustva s uzimanjem L majice koja mi je bila podosta velika i kad se rasiri poput neke plahte, baš me zbunjuje konačan odabir. Ispada da onda veličine nisu striktne kako piše u chartu nego i veće uživo.
Vise puta sam se uvjerila kako sam kod veličina koje su s brojevima (znaci 38,40,42,44,46 itd) cisti 46, a kod ovih sa slovima sam L (a ne XL kako sam mislila i nekoliko puta narucila)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:35   #798
kako ide s povratom online naručene robe? da li se nužno mora slati, ili se može odnijeti u hm dućan, kao što neke druge trgovine nude?

i koji je rok za povrat?

što se brzine dostave tiče, oduševljena sam i brzinom i dpd-om
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 15:09   #799
20% po artiklu i besplatna postarina uz kod 0236
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 15:52   #800
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
kako ide s povratom online naručene robe? da li se nužno mora slati, ili se može odnijeti u hm dućan, kao što neke druge trgovine nude?

i koji je rok za povrat?

što se brzine dostave tiče, oduševljena sam i brzinom i dpd-om
Ne moze u ducan, zoves dpd pa oni pokupe paket za vratit. Mislim da je misec dana rok
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.