Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 18:23   #1
E-Radna knjižica

Unaprijed se ispričavam ako sam na krivom mjestu ostavio ovaj post, nisam uspio pronaći gdje se otvaraju teme vezane za traženje posla ili burzu.

Dakle, nedavno sam ostao bez posla, imam jedan kredit u banci koji je pokriven osiguranjem, sad iz osiguravajuće kuće tražili su me dokumentaciju, sve imam osim nekakve e-radne knjižice.

Znam da od početka 2014. godine radne knjižice su prestale postojati kao nekad, pa me zanima gdje da dobijem ovu knjižicu.

Gledao sam na sustavu e-građani gdje sam registriran, ali tamo ima dosta sličnih stvari, pa ne znam koja je ispravna.

Zahvaljujem na svakoj pomoći.
IntelPoint is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 18:30   #2
Imaše je na E građani a zove ti se "Elektronički zapis o radno-pravnom stautsu" a nalazi se pod Rad(7)
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 21:25   #3
Hvala puno!
IntelPoint is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:14   #4
Da ne otvaram drugu temu. Našao sam se u problemu. Dakle, osiguranje mi pokriva kredit u Zabi narednih šest mjeseci, međutim oni mi kažu da prema njihovim pravilima oni kreću s plaćanjem tek 61. dan nakon što sam dobio otkaz. Što znači da ostajem dužan dvije rate. Zvao sam Zabu i oni mi kažu da su već pokrenuli ovrhu na iznos te dvije rate i savjetuju mi da se otvorim zaštićeni račun u fini.

Interesira me, nešto mi je čovjek spomenuo, ako netko zna, da li je primanje s burze izuzeto od ovrhe?
IntelPoint is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.