Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2008., 01:25   #201
Quote:
sunnyday kaže: Pogledaj post
takva vrsta operacije je super za male nosiće koji imaju kvrgicu. gledala sam već tu operaciju, ubrizga se tekućina i dobije se ravan nos. znači samo izravna nos.

ja npr. takvom operacijom ne bi ništa dobila, ja jesam imala malu kvrgicu, ali mi je nos iz profila bio velik tj. visok. ja sam svoj željela smanjit i to se može samo normalnom operacijom.
Da, zato sam i rekla da nisam sigurna da li bi dalo dobre rezultate kod svakoga. Iako sam gledala kako to radi na nekoj Arapkinji, imala je povecu kvrgu onako dosta visoko na nosu i dosta je dobro ispalo.
Ja sam isto imala operaciju prije puuno godina i nije mi ni to pomoglo ali ne bih isla ponovo jer se vise ne opterecujem time, jednostavno s godinama su mi neke druge stvari postale vaznije u zivotu i vise mi moj nos niti ne izgleda tako los. U svakom slucaju, tko god se odluci za operaciju, budite sigurni da ste izabrali dobrog doktora koji ce to napraviti kako treba!
celica maja is offline  
Old 09.09.2008., 12:07   #202
I ja sam imala slicnu dilemu prije operacije mog sada savrsenog nosa! If I may say so!!! Medjutim, negdje sam procitala preporuku za dr Tončića. I, oh boy, kako mi je drago da sam naišla na takav savjet! uglavnom, naručila sam se za pregled, i prvo sto me odusevilo je klinika, ful moderna! A na konzultacijama, dr Toncic je bio prije svega informativan (imala sam hrpu pitanja, naravno!) i profesionalan. Objasnio mi je sto ce se raditi u mom slucaju, i zapravo mi je kao laiku priblizio na najbolji moguci nacin sto mogu ocekivati od operacije nosa, i sto ce se sa mojim nosom zbivati u razdoblju nakon operacije! npr. - tehnika je zatvorena sto znaci NEMA OŽILJAKA koji se vide, zaboraviti na nosenje naocala dva mjeseca poslije operacije! Nakon operacije nosa treba zapravo GODINU dana da nos u potpunosti zacijeli...itd itd (Ja sam s filozofskog, pa mi zarastanje tkiva nije bas srodna grana )A nakon pregleda sam se za operaciju narucila vec za tjedan dana i to zato sto su mi ponudili opcije plaćanja na rate, jer nisam bas neki štediša! Mama je slipala karticu - na 6 rata! Prije operacije - nervoza... no tako su me pazili i mazili (med.sestre) da sam se ipak smirila.. Niceg se ne sjecam tijekom operacije (to je bila lokalno potencirana anestezija - uglavnom, uz lokalnu anesteziju te uspavaju!) a popodne sam vec bila kod kuce. Izgledala sam k'o Hannibal - kalup na nosu, tamponi u nosu... krkljanje, disanje na usta... nakon skidanja tih tampona je bilo lakse ali nisam se mogla nacekati da mi skinu kalup! Konacno, kad sam vidjela svoj nos, iako prvo natecen, bila sam, blago receno extatic! uglavnom, ja sam bila zadovoljna svojim izborom, i zato za dr tončića i moj nos!
AnaB is offline  
Old 09.09.2008., 12:35   #203
Quote:
AnaB kaže: Pogledaj post
I ja sam imala slicnu dilemu prije operacije mog sada savrsenog nosa! If I may say so!!! Medjutim, negdje sam procitala preporuku za dr Tončića. I, oh boy, kako mi je drago da sam naišla na takav savjet! uglavnom, naručila sam se za pregled, i prvo sto me odusevilo je klinika, ful moderna! A na konzultacijama, dr Toncic je bio prije svega informativan (imala sam hrpu pitanja, naravno!) i profesionalan. Objasnio mi je sto ce se raditi u mom slucaju, i zapravo mi je kao laiku priblizio na najbolji moguci nacin sto mogu ocekivati od operacije nosa, i sto ce se sa mojim nosom zbivati u razdoblju nakon operacije! npr. - tehnika je zatvorena sto znaci NEMA OŽILJAKA koji se vide, zaboraviti na nosenje naocala dva mjeseca poslije operacije! Nakon operacije nosa treba zapravo GODINU dana da nos u potpunosti zacijeli...itd itd (Ja sam s filozofskog, pa mi zarastanje tkiva nije bas srodna grana )A nakon pregleda sam se za operaciju narucila vec za tjedan dana i to zato sto su mi ponudili opcije plaćanja na rate, jer nisam bas neki štediša! Mama je slipala karticu - na 6 rata! Prije operacije - nervoza... no tako su me pazili i mazili (med.sestre) da sam se ipak smirila.. Niceg se ne sjecam tijekom operacije (to je bila lokalno potencirana anestezija - uglavnom, uz lokalnu anesteziju te uspavaju!) a popodne sam vec bila kod kuce. Izgledala sam k'o Hannibal - kalup na nosu, tamponi u nosu... krkljanje, disanje na usta... nakon skidanja tih tampona je bilo lakse ali nisam se mogla nacekati da mi skinu kalup! Konacno, kad sam vidjela svoj nos, iako prvo natecen, bila sam, blago receno extatic! uglavnom, ja sam bila zadovoljna svojim izborom, i zato za dr tončića i moj nos!
kad ti je bila operacija??
sunnyday is offline  
Old 10.09.2008., 11:05   #204
Quote:
sunnyday kaže: Pogledaj post
kad ti je bila operacija??
Bok sunnyday! Moja operacija je bila 07/04/2008! Sad je vec proslo preko 5 mjeseci, nos izgleda odlicno, i ja se isto tako osjećam.
AnaB is offline  
Old 10.09.2008., 12:50   #205
Quote:
AnaB kaže: Pogledaj post
Bok sunnyday! Moja operacija je bila 07/04/2008! Sad je vec proslo preko 5 mjeseci, nos izgleda odlicno, i ja se isto tako osjećam.
meni je prošlo tek 18 dana, još je natečen. nije strašno, onaj tko ne zna da sam operirana niti ne primjećuje. za 10 dana idem na vjenčanje.
imaš kakav savjet za brži oporavak, htjela bih da barem još malkice padne otok.
kupam se i masiram nos(to su savjeti od doktora), a na srpskim forumima predlažu tablete za brže zacjelivanje i ublažavanje oteklina. jesi čula za njih??
sunnyday is offline  
Old 10.09.2008., 22:34   #206
da li jos netko zna za kakvo iskustvo s dr toncicem?
AnaB,koja je bila cijena operacije?i dali je to na rate jos moguce?
anavi-s is offline  
Old 10.09.2008., 22:47   #207
ja sam 28.05. bila na operaciji nosa. kod dr. Toncica. zadovoljna sam i sa tretmanom prije, za vrijeme i poslije operacije. sestre su jako drage i ljubazne. prije tjedan dana sam bila na kontroli i sve je ok. zadovoljna sam rezultatom iako sam na kontroli doktoru objasnila koja sitnica me jos smeta. no, s jedne strane tu je moj perfekcionizam a s druge strane, nos mi je isao u desno tako da razumijem da se bas i nije moglo napraviti cudo. nos je ravan, mali i jako mi je lijep profil konacno!!! a izabrala sam bas Toncica iz razloga sto operaciju radi u lokalno potenciranoj anesteziji, i cula sam da je dobar. na kraju je sve ispalo ok, nisam se ni pretjerano brinula oko rezultata i pokazalo se da sam dobro odabrala
__________________
Too beautiful to die.Too wild to live.
gia is offline  
Old 11.09.2008., 16:08   #208
Pitanje curama koje su operirale nos: moj nos je s*eban sprijeda, "malčice" mi je preširok od korjena do vrha. Profil je prihvatljiv, nije baš mali slatki prčasti, ali je ravan. Pročitala sam skoro sve postove i vidim da su svi zadovoljni kako im je ispao profil ali se dosta cura žali da odnaprijed izgledaju ko miss pigy.

Dakle, kako ste zadovoljne izgledom nosa s prednje strane?
M-i-a is offline  
Old 11.09.2008., 22:47   #209
je li netko bio na operaciji nosa kod dr davidovski na rebru, prije je bio milslim na šalati!? je li ok
avam is offline  
Old 12.09.2008., 11:28   #210
Quote:
M-i-a kaže: Pogledaj post
Pitanje curama koje su operirale nos: moj nos je s*eban sprijeda, "malčice" mi je preširok od korjena do vrha. Profil je prihvatljiv, nije baš mali slatki prčasti, ali je ravan. Pročitala sam skoro sve postove i vidim da su svi zadovoljni kako im je ispao profil ali se dosta cura žali da odnaprijed izgledaju ko miss pigy.

Dakle, kako ste zadovoljne izgledom nosa s prednje strane?

ja sam zadovoljna, izgleda mi najnormalnije s tim da sam naglasila da ne zelim da bude preprcast
__________________
Too beautiful to die.Too wild to live.
gia is offline  
Old 12.09.2008., 21:05   #211
Quote:
M-i-a kaže: Pogledaj post
Pitanje curama koje su operirale nos: moj nos je s*eban sprijeda, "malčice" mi je preširok od korjena do vrha. Profil je prihvatljiv, nije baš mali slatki prčasti, ali je ravan. Pročitala sam skoro sve postove i vidim da su svi zadovoljni kako im je ispao profil ali se dosta cura žali da odnaprijed izgledaju ko miss pigy.

Dakle, kako ste zadovoljne izgledom nosa s prednje strane?
ja sam se žalila na isto. to je normalno u početku jer je nos natečen. ja još uvijek nisam 100% zadovoljna jer znam da treba biti manji. meni je sad onakav kakav je bio prije. nitko ne primjećuje da sam ga operirala jer moj nos ni prije nije bio širok, iz profila je sad prčast(ali ne puno) i super izgleda.
vani je još vruće i otok sporije odlazi.... ali, još mjesec, dva i bit ću zaista zadovoljna
sunnyday is offline  
Old 12.09.2008., 23:48   #212
meni kvrga još nije otišla. no u biti moji vele da ju niti ne vide, ja je osjetim ali varira u veličini tako da će valjda nestati al ono, oke navikla sam se.
ali ful mi je čudno što nitko od mojih ne kuži da imam drukčiji nos meni je razlika ogromna, ali ljudi valjda nisu toliko zurili u nos da bi zapamtili i skužili na prvi pogled. to je dobro. baš jučer mi je frendica na predavanju rekla (prvi put me vidjela nakon op): baš si mi drukčija sad kad si se našminkala

ima nekoliko sitnica (tipa te glupe kvrge koju očito samo ja vidim al ajde) koje mi smetaju ali sve u svemu zadovoljna sam.
Whisper is offline  
Old 13.09.2008., 00:25   #213
Quote:
gia kaže: Pogledaj post
ja sam zadovoljna, izgleda mi najnormalnije s tim da sam naglasila da ne zelim da bude preprcast
Super! Sad mi je i Tončić u užem izboru Gia, sunnyday, baš mi je drago da ste zadovoljne

"ali ful mi je čudno što nitko od mojih ne kuži da imam drukčiji nos meni je razlika ogromna, ali ljudi valjda nisu toliko zurili u nos da bi zapamtili i skužili na prvi pogled. to je dobro. baš jučer mi je frendica na predavanju rekla (prvi put me vidjela nakon op): baš si mi drukčija sad kad si se našminkala"
Whisper, to je ono što bi ja htjela!!! Da mi nos izgleda bolje, ali da se zapravo ne kuži previše da sam ga operirala

Cure, jel netko ima "hrabrosti" staviti slike noseva prije/poslije?
Evo, mogu ja probit led, ali imam samo "prije". Može?
M-i-a is offline  
Old 13.09.2008., 22:43   #214
Quote:
M-i-a kaže: Pogledaj post
Super! Sad mi je i Tončić u užem izboru Gia, sunnyday, baš mi je drago da ste zadovoljne

Cure, jel netko ima "hrabrosti" staviti slike noseva prije/poslije?
Evo, mogu ja probit led, ali imam samo "prije". Može?
meni crnjak!!
iako bi i ja rado vidjela druge nosiće, baš me zanima razlika...
sunnyday is offline  
Old 14.09.2008., 02:49   #215
Probijam led
Evo mog noseka
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	nos cb.jpg‎
Views:	1354
Size:	7.9 KB
ID:	5466  
M-i-a is offline  
Old 14.09.2008., 15:15   #216
I ti bi to operirala zašto?? Potrošila 10000 kuna i pretrpila 6 mjeseci za*ebancije za neznatnu razliku? Sorry, govorim iz pozicije osobe koja je to prošla, it ain't worth it, nos ti nije nimalo nakaradan, daj pliz dooooobro razmisli želiš li to stvarno
londoneye is offline  
Old 14.09.2008., 17:48   #217
Quote:
M-i-a kaže: Pogledaj post
Probijam led
Evo mog noseka
ja te skroz razumijem, meni se moj nos nije sviđao i htjela sam ga smanjit. to sam i napravila i nisam zažalila u ni jednom trenutku.
kojih 6 mjeseci, šta ova priča. (ko se to oporavlja 6 mjeseci, kod kojeg si mesara bila?!) ja sam nakon 15 dana bila kao nova, tj. ona stara.
da sam znala da ću se ovako brzo oporavit i ništa me neće boljeti, odavno bih ovo napravila. stavit ću i ja svoj da vidiš razliku!

p.s. tvoj je malen, nije grbav i slažem se s londoneye da ti ne treba operacija. ali ako baš hoćeš... želim ti sreću!
sunnyday is offline  
Old 14.09.2008., 18:14   #218
ovakav je nekad bio:



a sad je ovakav

sunnyday is offline  
Old 14.09.2008., 20:33   #219
Quote:
londoneye kaže: Pogledaj post
I ti bi to operirala zašto?? Potrošila 10000 kuna i pretrpila 6 mjeseci za*ebancije za neznatnu razliku? Sorry, govorim iz pozicije osobe koja je to prošla, it ain't worth it, nos ti nije nimalo nakaradan, daj pliz dooooobro razmisli želiš li to stvarno
Ma rekla sam da nije loš iz profila, nego je preširok

Quote:
sunnyday kaže: Pogledaj post
ja te skroz razumijem, meni se moj nos nije sviđao i htjela sam ga smanjit. to sam i napravila i nisam zažalila u ni jednom trenutku.
kojih 6 mjeseci, šta ova priča. (ko se to oporavlja 6 mjeseci, kod kojeg si mesara bila?!) ja sam nakon 15 dana bila kao nova, tj. ona stara.
da sam znala da ću se ovako brzo oporavit i ništa me neće boljeti, odavno bih ovo napravila. stavit ću i ja svoj da vidiš razliku!

p.s. tvoj je malen, nije grbav i slažem se s londoneye da ti ne treba operacija. ali ako baš hoćeš... želim ti sreću!
Joj, drago mi je da si stavila slike! Nos ti je presladak
M-i-a is offline  
Old 14.09.2008., 23:23   #220
Quote:
M-i-a kaže: Pogledaj post
Probijam led
Evo mog noseka
imas prekrasan nos!!!!!!
__________________
good girls go to heaven,bad girls go everywhere
dancy.kiss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.