Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2009., 01:48   #1
Krhotina / strani predmet u oku

i nemogu ju nikako izvaditi.
ima li netko nekakav prijedlog?

hvala unaprijed
stigmata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 17:03   #2
A da odeš doktoru?
__________________
Nije vrijedno živjeti dok ne pronađeš nešto za što je vrijedno umrijeti.
Voljeti ne znači gledati jedno u drugo, nego zajedno u istom pravcu.
pikastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 01:15   #3
Pa hitna oftalmologija, kaj ti čekaš, da samo izađe?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 17:19   #4
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Pa hitna oftalmologija, kaj ti čekaš, da samo izađe?
hehe, sama je izašla, uz pomoć tuša
stigmata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 17:23   #5
Quote:
stigmata kaže: Pogledaj post
hehe, sama je izašla, uz pomoć tuša
ja sam više puta vadio mušice iz očiju pomoću obične papirnate maramice,šta sebi a šta drugima.Samo odeš pred ogledalo,dobro otvoriš oko i rubom maramice zahvatiš strano tijelo
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 09:18   #6
Strani predmet u oku!

Već dva dana u oku imam neku crnu točkicu(vjerojatno je komadić od maskare). To mi ne smeta li se vidi ta točkica i jednostavno ju nikako nemogu izvaditi. Doslovno se zaljepila u oku. Pokušala sam kapati oko, ništa...onda sam probala lagano prstom izvaditi opet ništa, samo sam si oko zacrvenila..probala sam isprati vodom..ništa..Imate li još neki savjet ili će to s vremenom samo nestati?
Tatjana3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:11   #7
[Pitanje] Oči, trepavice

Uvijek me zanimalo, i neznam da li sam na dobro mjesto postavio ovaj topic, guglao sam nabrzaka, no nisam našao odgovor. Zanima me što se događa sa trepavicama kad nam upadnu u oko, iza kapaka, budući da neke ne izađu van.. pa predpostavljam da se nekako razgrade, ako da.. zanima me koliko dugo treba trepavici da se razgradi u oku iza kapaka.. ? xD (smrtno sam ozbiljan u vezi pitanja, fkt me zanima)
__________________
Da se nadovežem..
Morinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:21   #8
Quote:
Morinus kaže: Pogledaj post
Uvijek me zanimalo, i neznam da li sam na dobro mjesto postavio ovaj topic, guglao sam nabrzaka, no nisam našao odgovor. Zanima me što se događa sa trepavicama kad nam upadnu u oko, iza kapaka, budući da neke ne izađu van.. pa predpostavljam da se nekako razgrade, ako da.. zanima me koliko dugo treba trepavici da se razgradi u oku iza kapaka.. ? xD (smrtno sam ozbiljan u vezi pitanja, fkt me zanima)
Odakle ti to da trepavice koje upadnu u oko ne izlaze van?

Naravno da izađu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 17:35   #9
A kako izađu, neke ne izađu, onako kada potegnes kapak :P
__________________
Da se nadovežem..
Morinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 20:02   #10
Quote:
Tatjana3333 kaže: Pogledaj post
Već dva dana u oku imam neku crnu točkicu(vjerojatno je komadić od maskare). To mi ne smeta li se vidi ta točkica i jednostavno ju nikako nemogu izvaditi. Doslovno se zaljepila u oku. Pokušala sam kapati oko, ništa...onda sam probala lagano prstom izvaditi opet ništa, samo sam si oko zacrvenila..probala sam isprati vodom..ništa..Imate li još neki savjet ili će to s vremenom samo nestati?
Obilno isperi oko fiziološkom otopinom - pola litre ti košta oko 10 kn u ljekarni.
Ja fiziološku koristim za ispiranje leća, ali su moji ukućani skužili da je super za ispiranje očiju kad ti nešto upadne, pa čak i kod alergija - kažu da im barem privremeno malo olakša.
A ne peče i ne zateže oči kao kad ispireš vodom.
Hobby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 23:24   #11
Quote:
Morinus kaže: Pogledaj post
A kako izađu, neke ne izađu, onako kada potegnes kapak :P
Pa ne izađu možda tog trena kad upadne, al izađu samo ti to ne skontaš (npr dok spavaš).
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.