Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 09:05   #3421
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Kad reče Pešča, eto mu prostora bivšeg Lotrščaka u istoimenom bivšem restaču Pešča u Socki, ovaj, pardon, Zvonimirovoj.. To ti je ipak malo prema istoku, ne.
Kaj smo se tam znali isprebijati u gastrohedonizmu i pifcetu u ono doba, subotom nakon nogača na Veterini i Kušlanovoj...


ios / tt
Pa na Pescu sam i mislila.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 21.08.2014., 09:12   #3422
A zo, ondak ok, mislio sam da si na Pešču ko kvart mislila, šire.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 21.08.2014., 12:36   #3423
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Kad reče Pešča, eto mu prostora bivšeg Lotrščaka u istoimenom bivšem restaču Pešča u Socki, ovaj, pardon, Zvonimirovoj..
to je onaj poslije Plavog 9, nekih parsto metara prema stadionu
koji već godinama ne radi?
Krkimir is offline  
Old 21.08.2014., 12:46   #3424
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
to je onaj poslije Plavog 9, nekih parsto metara prema stadionu
koji već godinama ne radi?

Bajdevej, jel netko bio u Plavi 9, prolazio sam pokraj prije desetak dana , ali sit do grla, kad ugledah natpis FILEKI
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Old 21.08.2014., 12:58   #3425
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Bajdevej, jel netko bio u Plavi 9, prolazio sam pokraj prije desetak dana , ali sit do grla, kad ugledah natpis FILEKI
bio ja par puta, nisu kuhani do kraja pa su dosta tvrdi
imaš na temi o filekima moje recenzije
Krkimir is offline  
Old 21.08.2014., 12:59   #3426
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
to je onaj poslije Plavog 9, nekih parsto metara prema stadionu
koji već godinama ne radi?
Da.
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Bajdevej, jel netko bio u Plavi 9, prolazio sam pokraj prije desetak dana , ali sit do grla, kad ugledah natpis FILEKI
http://plavi-9.com/index.php?cID=79
I ja stalno gledam te reklamice ...cijene pristojne.
Ak probas fileke, javi dojmove.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 21.08.2014., 13:11   #3427
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
to je onaj poslije Plavog 9, nekih parsto metara prema stadionu
koji već godinama ne radi?
da, SI ćošak Zvonimirove i Kušlanove.
izvana je ostala valjda samo bezvezna velika crvena tenda prek cele terase (zatvorivši time sav prostor), a koja je negda bila u prirodnoj hladovini od kestena duž zvonimirove.

u plavom9 je uvijek pak bila solidna janjetina, a dost jefitnija od prenapuhanog mu i prerazvikanog bratskog "pod mirnim krovovima" u fijanovoj..
DeeJay Dee is offline  
Old 21.08.2014., 13:37   #3428
Nedavno (tj. ne bas tako nedavno, ima bar pola godine, godina) smo pitali ima li ...pa nisu imali. Cini mi se da ne peku uopce. (mozda sporadicno)
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 21.08.2014., 13:52   #3429
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Preporuku molim za nešto dobro i ne prefensi pojesti u Opuzenu/Kominu/Rogotinu, kakav brudetić od jegulje ili tak nekaj.
BUMP ! Dodajem još i Ploče.
panorama is offline  
Old 21.08.2014., 15:30   #3430
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
BUMP ! Dodajem još i Ploče.

Zakon je bio Čarli u Pločama, ali na žalost njega više nema.
Zato, Teta Olga na magistrali.
Jegulje na sablji i brudet

P.S. Doduše uzmi to s malom rezervom jer nisam bio 3 godine
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"

Zadnje uređivanje pinzgauer : 21.08.2014. at 15:37.
pinzgauer is online now  
Old 21.08.2014., 22:43   #3431
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Zakon je bio Čarli u Pločama, ali na žalost njega više nema.
Zato, Teta Olga na magistrali.
Jegulje na sablji i brudet

P.S. Doduše uzmi to s malom rezervom jer nisam bio 3 godine

Meni su ovi iz Metkovića uvijek preporučivali restoran nekog čudnog imena za jegulju i žabe ...
Jel bi mogao biti Džuža ili nešto tako???


edit
evo ga, našao sam taj topic, i ja sam isto pitao prije par godina

https://www.forum.hr/showthread.php?t=735073
stadleter is offline  
Old 22.08.2014., 10:48   #3432
U Pećini, u Pločama je bio odličan jegulja brudet i žar, travanj 2014.
BigDaddy is online now  
Old 23.08.2014., 11:02   #3433
Jer ima netko preporuku za pojesti u okolici Trakošćana?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 23.08.2014., 15:03   #3434
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Felini mi sad pao na pamet
Nadam se da se nisu pokvarili

Sama pitam i sama odgovaram

Jos nekaj u tom stilu?
Evo malo spominjanja Fellinia nakon dugo vremena. Ne znam što im se dogodilo, ali u zadnje vrijeme im očito jako slabo ide poslovanje. Zadnji put sam bio prije par mjeseci i bili smo jedini gosti. Danas sam htio izvesti goste tamo, šaljem im web stranicu da malo pogledaju jelovnik, kad ono stranica više ne radi.
www.fellini.hr

Počnem guglati i naiđem na ovo: http://www.tripadvisor.com/Restauran...ni-Zagreb.html

Prva dva, ujedno najsvježija komentara, su izrazito negativna. Od toga jedan je iz Zagreba koji govori da je nekad to bilo jako dobro mjesto, ali više nije. Zna netko što se desilo tom nekad predivnom mjestu? Jel možda promjenio vlasnika, kuhara, nešto?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 25.08.2014., 02:00   #3435
Jel se može štogod pojest u Green Gold-u...mislim nisam nikad bio tamo, a htio bi neki restać za dvoje. Da nije fastfood ili nešto tipa Čingać(bez uvrede, tam stalno jedem čevape) i sl. Znaći jel se može naći dobra klopa(većera) u GG klubu? Rečeno mi je da ima više restorana, pa sad ne znam jel su svi dobri ili ima boljih ? Ajde tko je bio nek mi veli...THX
danc00 is offline  
Old 25.08.2014., 02:08   #3436
Preporučite mi restoran

Guglaj pojmove poput Dobra vina (130 buteljki vina na čaše, po narudžbi, tapas bar), Les Ponts (francuski), Mano2 (internac.), Sofra2 (bosanski), Asia gold (kinesko-japansko-azijski ), a ak ti to ne bu dost, imaš gore i piceriju za nek se nađe i Mlinar pekaru u prizemlju, zlu ne trebalo.
Dakle, ptičjeg (gastro) mlijeka na izbor.


Do GG-a pak imaš i još jednog kineza-Mr. Chen, a prekputa imaš japanski Takenoko2.
Gore Radničkom prema GPZ (plinari) imaš Mostove (Kod Vele) desno kod Zavrtnice, levo pak People's, a od traka-menza restača imaš one u zgradi Tehnike i Mercatoru, te Casablancu u Chromosovom poslovnom tornju (koja je i a'la cart) na ćošku Vukovarske i Heinzelove (gdje je i piterija Tomislav).

Je ti dost?

Moj izbor bi bila prvo spomenuta Dobra vina..


ios / tt

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 25.08.2014. at 02:16.
DeeJay Dee is offline  
Old 25.08.2014., 02:16   #3437
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Guglaj pojmove poput Dobra vina (130 buteljki vina na čaše, po narudžbi, tapas bar), Les Ponts (francuski), Mano2 (internac.), Sofra2 (bosanski), Asia gold (kinesko-japansko-azijski ), a ak ti to ne bu dost, imaš gore i piceriju za nek se nađe i Mlinar pekaru u prizemlju, zlu ne trebalo.
gdje je tamo mano? znam da bi trebao biti negdje na radnickoj, ali ga nikad nisam uocio


p.s. zaboravio si na lebanonski, ako to jos radi
gmit is online now  
Old 25.08.2014., 02:17   #3438
Preporučite mi restoran

U prizemlju, desno od ulaza u GG vrtove gore na katu, kad bi se s Radničke htio spustiti onim prolazom nizbrdo u park.

Libanonske Delicije u zgradi PBZ-a i Papillon do njih prije su samo rezervna varijanta, da.

ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Old 25.08.2014., 12:15   #3439
DJD- Kako si secirao majstorski GG, odlično. Nakon ovoga će se čovjeku zavrtjeti od mogućnosti, ali sve si ispisao odlično!

taj Lezbanonski me se nije dojmio kad smo jednom jeli tamo. Nije loše, ali mi je bio bolji Bazar dok je bio preko ceste, tamo u... ma znate gdje, pokoj mu duši sad kad je na Ravnicama- ako uopće tamo radi više.
Deedy is offline  
Old 25.08.2014., 12:25   #3440
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
taj Lezbanonski me se nije dojmio kad smo jednom jeli tamo. Nije loše, ali mi je bio bolji Bazar dok je bio preko ceste, tamo u... ma znate gdje, pokoj mu duši sad kad je na Ravnicama- ako uopće tamo radi više.
tocno tako i kod nas - u lebanonskom bili jednom. unistili mi jelo sumakom

u bazaru bili cesti gosti, al oni su se upropastili kolektivama i sporim osobljem. steta
gmit is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.