Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2005., 17:44   #1
Koga poznajete s foruma?

Često u žaru diskusije padnu teške riječi i dođe do neprijateljstva, a to nije dobro. Forum ima i svoju ljepšu stranu a to je mogućnost da steknete poznanike i prijatelje. Da li sam stekao više neprijatelja ili prijatelja, to ne znam. Ja mislim da je ipak vrijedilo biti ovdje.

Osobe koje znam s foruma su:

I.L-on me uputio na ovaj forum

kaskader-bili smo bivša braća u ASD-crkvi

Dragonflay-upoznali smo se...

Solaris, Oleander-bila je draga duša.

Blais i Potala-upoznali smo se u sklopu one akcije za dječicu.

Simona i gogo-upoznali smo se na forum-partiju.

SLAP-ozbiljan obiteljski čovjek.


J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 17:59   #2
Re: Koga poznajete s foruma?

Quote:
J-C kaže:


Blais i Potala-upoznali smo se u sklopu one akcije za dječicu.

Zar nije bio još netko s nama tada?
Sjećam se nas troje na kavi, ali zaklela bih se da je bio još netko.


Molim za oprez prilikom odgovaranja. Naime, ljudi su odlučili upoznati se s nekim, ali to NE znači nužno da su spremni izložiti svoj identitet cijelom forumu.

Ali, znam da J-C nije tako nešto mislio.

Ovih dana sam imala priliku obrisat nekoliko osobnih imena, neki forumaši misle da, ako ih znaju, imaju ih pravo iznijeti kao znak bliskosti, npr.

Ja ih poznajem dosta, nickove ne želim nabrajati. Neki su mi postali frendovi, a neke sam vidjela samo jednom.
Uglavnom je moj dojam: vidi, pa to su normalni ljudi.

Nadam se da se nećemo igrati fantova s ovim topicom.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 18:04   #3
Ja poznam mnoge... Samo rijetki poznaju mene... Ili nisu svijesni da me poznaju.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 18:04   #4
Re: Re: Koga poznajete s foruma?

Quote:
Blaise kaže:
Zar nije bio još netko s nama tada?
Sjećam se nas troje na kavi, ali zaklela bih se da je bio još netko.
Možda...ni je se ne sjećam.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 18:08   #5
Quote:
UmpaUmpa kaže:
...nisu svijesni da me poznaju.
Onesvijestiš ih prije?
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 18:10   #6
Quote:
Blaise kaže:
Onesvijestiš ih prije?
Ne, jednome sam susjed, drugom elektricar, trecem prijatelj s posla, cetvrtom automehanicar

Oni koji me znaju, znaju me pod raznim aliasima.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 18:38   #7
predlažem jedan nogometni derbi u maksimiru. da se bolje upoznamo.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 19:35   #8
J-C, jesi siguran za nogometni derbi? Jer meni je religija i nogomet sve i sve.

We selam.
Ibn Masud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 20:59   #9
Quote:
Ibn Masud kazˇe:
J-C, jesi siguran za nogometni derbi? Jer meni je religija i nogomet sve i sve.

We selam.

Stoga ti glava i jest "u balunu", Trazitelju Istine.

Evo, MAJSTOR Ivan ekstra dobro poznaje Ibn Masuda.
Kroz dushu mu gleda k'o da ga i nema.
MAJSTOR Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 21:53   #10
Talking

Quote:
J-C kaže:
predlažem jedan nogometni derbi u maksimiru. da se bolje upoznamo.

Bože sačuvaj! Tu bi trebalo specijalaca ... više nego za pedersku paradu!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 22:02   #11
Mislim da znam Blaise... ili je to Dragonfly... ili Potala? Tojest upoznali smo se 'u prolazu' na nekoj forumskoj ili čak jednoj od onih prvih bloggerskih kava u KICu ili tako nešto... valjda...

Inače znam Barona Samedija sa forum partyja. Vi ostali... nekak nemam želju da vas upoznam. Eventualno Aduru, Blaise i tih par normalnih Balkanijan Pig mi se isto čini kao lud tip. E, znam i sa Duhovnosti masterblaster, ali kao i Samedija, nju sam upoznao preko sasvim druge brije na drugom podforumu - US (Baron mi je upao u oko svojim rijetko duhovitim, inteligentnim i poznavalačkim postovima na LjESu... u vezi izvjesnih interesa koje očito djelimo).
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 22:08   #12
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Mislim da znam Blaise... ili je to Dragonfly... ili Potala? Tojest upoznali smo se 'u prolazu' na nekoj forumskoj ili čak jednoj od onih prvih bloggerskih kava u KICu ili tako nešto... valjda...

Nisam to ja bila.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 22:33   #13
Quote:
Blaise kaže:
Nisam to ja bila.
To sam ja bio. He-he.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 22:52   #14
Blaise, normalan je vrlo relativan, i na koncu, samo normativan i opisni pojam. To što su možda socijalizirani, gaje sličan ili kompatibilan smisao za humor, sposobni se zabavit, prilagodit stil i temu razgovora, izuzevši neke teme o kojima tako i tako ne pričate kad se upoznate i vidite na nekom društvenom događanju vani, o štajaznam, nogometu, izlascima, muzici itd. još uvijek ne znači da su normalni. (Pri tom ne uzimam nikakvu zadršku i vice versa, naspram, glede&unatoč mene tj. me)
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 23:03   #15
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Blaise, normalan je vrlo relativan, i na koncu, samo normativan i opisni pojam. To što su možda socijalizirani, gaje sličan ili kompatibilan smisao za humor, sposobni se zabavit, prilagodit stil i temu razgovora, izuzevši neke teme o kojima tako i tako ne pričate kad se upoznate i vidite na nekom društvenom događanju vani, o štajaznam, nogometu, izlascima, muzici itd. još uvijek ne znači da su normalni. (Pri tom ne uzimam nikakvu zadršku i vice versa, naspram, glede&unatoč mene tj. me)

Ovo mi je spuki.
Prvo, Umpa piše tak da ga niš ne razumijem, a ti odgovaraš na ono što sam ja mislila napisat, ali nisam (pa sam samo ostala na tome da to nisam bila ja) jer nisam htjela da ovo bude razgovor o tome što mislimo o pojedinim forumašima, nego - onak - da si malo popričamo o sebi.
Kuži se razlika, ne?

Zanimljivo, dok sam to čitala, sjetila sam se nekih ljudi iz RL koji imaju savršeno naučene socijalne vještine (naravno da se vide pukotine, ali ljudi su tak površni), imaju veliku mogućnost prilagodbe i izuzetno su obrazovani i zapanjujuće inteligentni. Ali, proviriti kroz te pukotine je zastrašujuće.

Sigurno poznajete nekog takvog. Ti ljudi obično impresioniraju druge na prvu, a i na drugu loptu.
Tko zna krije li se i iza nekog nicka netko takav.
Ili smo svi pomalo takvi, samo imamo različite mogućnosti manipulacije tim što "jesmo".
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 23:34   #16
Quote:
Blaise kaže:
Ovo mi je spuki.
Prvo, Umpa piše tak da ga niš ne razumijem,
Tajna drustva koja vladaju svijetom jesu spuki
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 00:23   #17
Na duhovnosti i religiji znam :

parsifal (upoznah ga prije foruma)
Balkanijan Pig (kupio je susret pivom)
Masterblaster (ni sam neznam zašto sam se našao sa njom, eto desilo se )
Tiger Lily (znam je dugo, čini mi se isto prije foruma)

A ostali su Puljani :

Jumper
Elektra

Ostale nemam potrebu upoznavati osim ako se ne radi o jako zgodnim ženama
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 00:35   #18
Ne poznam apsolutno nikoga sa Foruma!

EDIT: Polluxa sam uopznao!
kori.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 00:43   #19
Quote:
I.L kaže:
Bože sačuvaj! Tu bi trebalo specijalaca ... više nego za pedersku paradu!

Dogovorimo se da zakopamo ratne sjekire, bar na jedan dan.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 02:47   #20
Quote:
GnothiSeauton kaže:
... (Baron mi je upao u oko svojim rijetko duhovitim, inteligentnim i poznavalačkim postovima na LjESu... u vezi izvjesnih interesa koje očito djelimo).
Pa reci koje vi to ljubavno-erotsko-seksualne interese dijelite? Nije me dugo bilo na forumu pa nemam pojma kaj se događa...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.