Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2005., 02:54   #21
drtio tkonja
vočko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 10:30   #22
Quote:
Paragalactic kaže:
Pa reci koje vi to ljubavno-erotsko-seksualne interese dijelite? Nije me dugo bilo na forumu pa nemam pojma kaj se događa...
To i mene zanima...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 11:27   #23
'Njava ilitiga pasionirani ljubitelji industrije filmova sa eksplicitnim sadržajima
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 11:36   #24
Blaise do neke mjere nitko od nas nije 'normalan'. Normalan je onak, matematički izraz. Recimo, uzmi za primjer običnu igraču kocku sa brojevima od 1 do 6. Normalna tj. srednja vrijednost rezultata bacanja te kocke, drugim riječima 'očekivanje' (ovo se tako lijepo da potegnuti u analogiju - ono što očekujemo kako će ljudi reagirati) je 3.5. Međutim, konkretno, broja 3.5 nema na toj kocki, dakle ne postoji niti jedna normalna jedinka. Usrednjivanje proizvodi rezultat koji je ... normativan, metrijski, govori o mjerama, 'širini raspodjele' i rezultatu većine reakcija, seansi, eksperimenata, kako želiš. Ne o bilo kojoj konkretnoj. Svijet je previše individualiziran i previše kaotičan da postoji ikakva prirodna, 'fizička' mjera pomoću koje možeš biti 100% siguran da će nešto u odnosu s drugom osobom ispasti točno tako-i-tako. Zato i postoji ono što je valjda ipak neka tema ovog podforuma - intuicija, kemija, 'kuženje', ono ... onostrano Duša, ako hoćeš pomalo isprani termin. Koja nam je najbolji alat za 'kuženje'.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 12:52   #25
Quote:
GnothiSeauton kaže:
'Njava ilitiga pasionirani ljubitelji industrije filmova sa eksplicitnim sadržajima
A ja mislio bicevi, koza i slicno...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 01:23   #26
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Mislim da znam Blaise... ili je to Dragonfly... ili Potala?
Nope, nisam ni ja.

@Blaise & J-C -> nije nitko bio s nama, trebala je doći Studentica pa se nešto razbolila. Starci senilni
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 15:33   #27
Neznam nikoga sa foruma. Inače zar bih trebao znati.

Mislim da je lakše, raspravljati, odnosno komunicirati na forumu, kada nikoga zapravo me poznatete. Inače---poznanstvom se stvaraju jake veze između ljudi (a virtualni i stvarni svijet ne valja vezivati). I drugačije gledate na nekoga koga poznajete, odnosno drugađije se odnosite prema njemu. Neznam što vi mislite?
Clop is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 16:00   #28
Mmmm...

Ja znam jako puno ljudi. Previse.

Neki koje znam ukljucuju GOSPON PES, DRAGONFLY, ELYSIUM, EQUILIBRUM, CAPTAIN WILLARD, SUDDEN SID i jos neke. Naravno, LAST, BUT NEVER LEASE - GNOTHY SEAUTHON iliti "spoznajsebe".

Naravno i Borg. NE SVE, najvecu vecinu.

Naravno, to nije kraj mom spisku.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 19:26   #29
ja poznajem seamless.

površno
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2005., 09:44   #30
Quote:
Clop kaže:
I drugačije gledate na nekoga koga poznajete, odnosno drugađije se odnosite prema njemu.
ovisi ... mozes li razlikovati misljenje od osobnosti ...

iako to dvoje cesto jest "vezano neraskidivim vezama" ... ne valja mijesati ...

ne vidim sto bi lose bilo u tome da se znas s nekim s kim raspravljas, isto kao ni da li se ne znas ... mozda bi u slucaju da se znas uzimao vise "obzira" emocionalnom stanju osobe, jer bi ti bila "bliskija" no ... neki su pasioniraniji sugovornici upravo s onima koje poznaju ...

tako da ... as always ...
sto ljudi sto cudi

i da ... ima par ljudi koje bih volio upoznat, al ocito nikom nista ako se to i ne desi ... (vidje lijencine asocijalne )
__________________
Misli izrecene u ovom postu definitivno odrazavaju zbrku koja vlada samo u mom mozgu i niposto ne odrazavaju stav drustva (cjeline) u kojem se nalazim

my heart is my temple
RzBrzotrz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 09:30   #31
Ajmo ovo pretvorit u topic Koga ste karali sa
foruma! Bit će zanimljivije...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 17:15   #32
Nikog.
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 17:16   #33
Mozda Umpu ali to ne znam.
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 17:19   #34
Quote:
Ante kaže:
Mozda Umpu ali to ne znam.
Mi pratimo samo one koji razotkrivaju nase zavjere
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 20:41   #35
znam Majstora Ivana...
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 23:52   #36
A da, s partiya ih znam dosta iz viđenja.
J-C is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 13:38   #37
Pozdrav J-C,izvini sto ti kvarim temu ali me zanima tvoj stav u vezi nekih pojmova-pa da ne otvaram novu temu,a ti si ovdje aktivan....

1) Da li vjerujes u Trojstvo?
2)Znam da Adventisti ciji smo bivsi clanovi svetkuju Subotu...Da li mislis da je Subota obavezna za Hriscane?

Pozdrav
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
BoSte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 13:39   #38
Quote:
Paragalactic kaže:
Ajmo ovo pretvorit u topic Koga ste karali sa
foruma! Bit će zanimljivije...
U mozak? Malo njih usljed nedostatka istog.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 13:41   #39
Tak je dosadno na Korčuli da se Religija otvara iz cybercaffea? Tsktsktsk
















__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 13:59   #40
Ma nije dosadno, nego jebo kisu i buru.

Sljiva mi je. Nema me iduce godine u HR, nek ide i ona i vrijeme...ne smijem prostaciti.
BTW, di je to globalno zatopljenje? Novi naziv za ledeno doba?

Ne chataj, a jos i mene u napast uvodis.

I di su izvjestaji iz Kölna? Bar o broju potrosenih kondoma ak nis drugo za reci nemaju...

Najvaznije sam zaboravila: jednog dana cu poznavati Gnothija. :klap:
Samo godinu dana se vec dogovaramo za kavu, dajem nam maksimalno jos tri i uspjet cemo se garantirano i naci.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.