Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2005., 11:54   #1
što napisati?

Uglavnom, moja najbolja prijateljica s kojom dijelim sve loše i dobro u životu već kojih 15-ak godina se udaje.. Iako znam da su sve rijeći suvišne, ipak ne želim napisati 'sve najbolje/puno ljubavi/sreće/djece/novaca/itd' nego nešto što bi zaista odražavalo nešto "naše" i nešto posebno.. E sad, kako meni izražavanje takvih osijećaja riječima i nije jača strana (a pogotovo u pismenom obliku) - ako netko ima kakav prijedlog više je nego dobrodošao
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 11:59   #2
Re: što napisati?

Quote:
Ajme kaže:
Uglavnom, moja najbolja prijateljica s kojom dijelim sve loše i dobro u životu već kojih 15-ak godina se udaje.. Iako znam da su sve rijeći suvišne, ipak ne želim napisati 'sve najbolje/puno ljubavi/sreće/djece/novaca/itd' nego nešto što bi zaista odražavalo nešto "naše" i nešto posebno.. E sad, kako meni izražavanje takvih osijećaja riječima i nije jača strana (a pogotovo u pismenom obliku) - ako netko ima kakav prijedlog više je nego dobrodošao
o joj

tek tad ce zvucati loshe, ako kazes da te zenska dobro poznaje

stavi na papir ono sto otprilike osjecas

pa onda naknadno jezicno "upristoji". za sve drugo kuzit ce se da je fejkano

pise se "riječi", ne "rijeći ", te "osjecaj", ne "osijecaj".
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 12:06   #3
Re: Re: što napisati?

provjeri na spelčekeru prije nego napišeš bilo što

moj favorit bi bio:

sretno!


ps. i obavezno se potpiši. ne bi vjerovala koliko ljudi se ne potpusuje na čestitke za vjenčanje.
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 12:07   #4
Pa jesam rekla da mito baš i ne ide!
... a osim toga nije baš da pišem službeni dopisi Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodnoga gospodarstva pa da moram inzistirati na spellchecku. Ne sitničari, to nije sada tema!
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 12:09   #5
ups! nije 'mito' nego je trebalo biti ' mi to'..
i zaboravila sam ubacitu 1 smajlića
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 12:14   #6




možda da probaš napraviti čestitku, tako da se vidi da si posvetila neko vrijeme samo tome. recimo čestitka sa njihovim fotografijama i tvojom slikom? slika govori 1000 riječi i možda ćeš tako moći bolje izraziti ono što želiš reći.

kažeš da ste 1000 godina frendice -- probaj pronaći zajedničku fotku iz djetinjstva. i tak... ne znam, čini mi se da je to nešto što bih i ja voljela dobiti od svoje prijateljice
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 12:18   #7
Quote:
Alopex kaže:




možda da probaš napraviti čestitku, tako da se vidi da si posvetila neko vrijeme samo tome. recimo čestitka sa njihovim fotografijama i tvojom slikom? slika govori 1000 riječi i možda ćeš tako moći bolje izraziti ono što želiš reći.

kažeš da ste 1000 godina frendice -- probaj pronaći zajedničku fotku iz djetinjstva. i tak... ne znam, čini mi se da je to nešto što bih i ja voljela dobiti od svoje prijateljice
Sad te volim! ..a pogotovo što se nisi obazirala na moje greške!!!
p.s. Can I be your friend?
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2005., 12:22   #8
Slažem se s Vajolent Fem

E, kada se moja L. bude udavala, neću joj ništa ni govoriti. Mislim da će sve pročitati iz mojeg pogleda.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 23:42   #9
Re: što napisati?

Quote:
Ajme kaže:
nego nešto što bi zaista odražavalo nešto "naše" i nešto posebno..
i sad će tu žene koje ne poznaju nit tebe nit nju nit znaju išta o vašem odnosu bolje to 'vaše i posebno' znat izrazit nego ti sama?!?!?!


o, malograđanštino! zašto se ljudi srame jednostavnosti već pokušavaju neiskrenom hinjenom veličinom prikriti svoju iskrenu i jednostavnost?

ono što hoću reći je - zašto pobogu misliš da bi deset umnozvučećih, straaaašno petskih i zakučastih lažnih rečenica koje će smislit nepoznati ti ljudi (lažnih jer ne možemo znati ništa o vašem odnosu nit mogu JA izrazit što TI osjećaš prema njoj) bilo bolje od jedne-dvije jednostavne rečenice koje doista odražavaju ono što misliš i osjećaš?
pa makar to bilo jednostavno Sretno!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 00:40   #10
moje saucesce?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 01:05   #11
sućut se kaže, Natch
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 01:08   #12
Quote:
Lali Puna kaže:
sućut se kaže, Natch
ne, ta rijec me previse podsjeca na orhideje...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 10:25   #13
"Želim ti da on zarađuje brže i više nego što ti trošiš"
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 10:44   #14
Quote:
BluesCat kaže:
"Želim ti da on zarađuje brže i više nego što ti trošiš"
Zakaj to meni ni nitko poželio?

Što ste napale ženu?
Ja uvijek kažem da dijela govore više od riječi. Ali to zato jer ne znam riječima (usmeno ili pismeno) izraziti osječaje.
Zato ju razumijem, želi ostaviti neku trajnu uspomenu, a ne zna kako se izraziti da to ne bude otrcano.

Ideja od alopex je super, baš mi je slatko i nježno i sve tak super. Da sam ja tak nekaj dobila rascmizdrila bi se.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 10:45   #15
Quote:
polly kaže:
Zakaj to meni ni nitko poželio?
zato što je to komentar iz muškog ugla ringa.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 10:48   #16
Quote:
BluesCat kaže:
zato što je to komentar iz muškog ugla ringa.
Pa moglo je neko muško.
Iako mislim da je više ženski komentar. Ipak žensko bolje zna kak i koliko se može trošit.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 10:51   #17
Mucek, znamo mi jako dobro kako i koliko vi možete trošiti. Najbrže se uči kad te netko dobro opali po džepu, trust me.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 10:55   #18
Quote:
BluesCat kaže:
Mucek, znamo mi jako dobro kako i koliko vi možete trošiti. Najbrže se uči kad te netko dobro opali po džepu, trust me.
Zakaj ja nis naletila na nekog kog bi mogla opalit po džepu?
Zakaj, zakaj?
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 11:06   #19
Kismet, baby
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2005., 11:24   #20
Quote:
BluesCat kaže:
Kismet, baby
Ahhhhhhhhhh, sudba kleta.
Šalim se. Polly troši što polly zaradi. Ne treba meni sponzor.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.