Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2007., 15:42   #1
Ispit za zastupnika osiguranja kod HANFE

Da li ima netko koje je slučajno bio na ispitu za zastupnika osiguranja kod HANFE?
Anise66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 17:49   #2
bili neki moji poznati .... kaj te interesira?
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 21:40   #3
Red face

zanima me koliko to traje i kakva su pitanja? Znam da ima pismeno, pa onda tko prođe ide na usmeno. Čula sam da u zadnje vrijeme ruše namjerno pogotovo bankare. Već sam prošla dosta gradiva, ali me malo trta jer ako prođem na ovom roku (inače ispit je u petak 23.2.) dobivam bolji posao.
Anise66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 22:13   #4
čula sam da su jaako zločesti
koliko znam ima 40 pitanja na usmenom, a da moraš imati točnih 24 da bi išla na usmeni .... ima nekoliko grupa pitanja, no navodno nisu uvijek ista već ih mijenjaju tako da ....
ako ti na usmenom budu žene kao ispitivači onda si na konju (naravno ako prođeš pismeni) jer ne gnjave na sitnicama ....
a ako ti bude mislim da se zove Duvnjak e onda ... čovjek je napisao Zakon o osiguranju i maltene ga moraš znati napamet ...
ono što sam čula je da su skripte od RBA dobre i da je dosta ljudi koji su radili po njima prošlo
A što se tiče degradacije po pitanju zaposlenja (bankari) ... mislim da to baš i nije točno .... više bi bilo da padaju zbog obima posla koji obavljaju i uputa s kojima se susreću svakodnevno ... pa još i ta hrpa materijala koji se mora naučiti ...

U svakom slučaju držim ti fige
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 22:36   #5
Talking

Hvala. Nadam se da ću proći.
Anise66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 22:48   #6
ispit sam položila prošlu godinu u deseti mjesec. pismeni sam riješila brzo, čak sam nakon svog pomogla i kolegici koja je sjedila do mene. Duvnjak me vidio da joj pomažem pa me upozorio. za nevjerovat je al na usmeni sam došla kod njega. 40 minuta me driblao. srića da sam sve naučila, tako da sam prošla. uglavnom, oni koji na usmenom nisu bili kod njega, bogu neka zahvale
Al moram teći da je ipak simpatičan


Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
čula sam da su jaako zločesti
koliko znam ima 40 pitanja na usmenom, a da moraš imati točnih 24 da bi išla na usmeni .... ima nekoliko grupa pitanja, no navodno nisu uvijek ista već ih mijenjaju tako da ....
ako ti na usmenom budu žene kao ispitivači onda si na konju (naravno ako prođeš pismeni) jer ne gnjave na sitnicama ....
a ako ti bude mislim da se zove Duvnjak e onda ... čovjek je napisao Zakon o osiguranju i maltene ga moraš znati napamet ...
ono što sam čula je da su skripte od RBA dobre i da je dosta ljudi koji su radili po njima prošlo
A što se tiče degradacije po pitanju zaposlenja (bankari) ... mislim da to baš i nije točno .... više bi bilo da padaju zbog obima posla koji obavljaju i uputa s kojima se susreću svakodnevno ... pa još i ta hrpa materijala koji se mora naučiti ...

U svakom slučaju držim ti fige
kia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:54   #7
držim ti fige za sutra

javi kak je prošlo pa da
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 22:31   #8
I TO JE PROŠLO ALI SAMO DO SLJEDEĆEG PUTA. dakle počelo je dobro, ali je onda sve krenulo naopako. naravno na usmenom sam završila kod duvnjaka (ja sam uvijek pehista). kao i moja kolegica koju je isto rušio zbog jedne riječi. a još i trema. uglavnom 20 minuta je bio usmeni dok su ostali koji su u međuvremenu završili kod žena (normalnog spola) bili gotovi za 5 minuta i to na ful jednostavna pitanja. sada barem znam šta mi treba tih silnih skripti i na šta da se usredotočim.
Anise66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 23:21   #9
eh, baš si imala peh...baš mi je žao
znači nisu preuveličavali kadu se rekli da je čovac picjzlast do krajnjih granica

ako hoćeš mogu ti nabaviti neke skripte ... možda pomognu
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 00:15   #10
Hvala ali imam sve skripte. Uglavnom tip je grozan i izrazito nekulturan. Htio se tamo ispred nas pokazat da je on jako važna osoba. Dok su one žene tamo stvarno super.
Anise66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 15:03   #11
evo dižem malo temu iz pepela...

molila bi ako netko ima kakvu skriptu za taj ispit da mi hitno pošalje, dan D se bliži a meni treba nekakva pomoć!!

hvala unaprijed!
lost_and_found is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 10:55   #12
molim te jel možeš meni poslati skripte

Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
eh, baš si imala peh...baš mi je žao
znači nisu preuveličavali kadu se rekli da je čovac picjzlast do krajnjih granica

ako hoćeš mogu ti nabaviti neke skripte ... možda pomognu
Molim te možeš li meni poslati skripte
mala27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 17:29   #13
i jesi li položia?
sale st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 22:56   #14
s obzirom da se nije pohvalila

ja ću je pohvaliti ...


položila je, položila
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 23:35   #15
brrrraaavooooo
čestitam
mene to tek čeka
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 21:31   #16
ispit kod HANFE

molio bih da ako neko zna di bi mogao nabavit nekakve skripte potrebne za ispit,.HVALA!!
qboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 20:44   #17
Quote:
qboy kaže: Pogledaj post
molio bih da ako neko zna di bi mogao nabavit nekakve skripte potrebne za ispit,.HVALA!!

ko te je predložio za ispit? ja kad sam bila na ispitu rekli su da se na stranicama hanfe može naći sve potrebno za ispit. meni su moji dodali malo skriptica sa strane, ali sam ih proslijedila.
prošla sam iz prve!
gami88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 20:29   #18
jel netko bio danas na ispitu?kakva su pitanj?
reapeter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 15:37   #19
dižem malo iz pepela
čula sam da Duvnjaka više nema , ali svejedno grizem nokte (rok mi je idući tjedan )
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 21:07   #20
srijeda, četvrtak ili petak?

da, onog grdog nema više ... otišao u fond za privatizaciju
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.