Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2011., 16:22   #41
Tu je večer lilo ko iz kabla. Mrčkavi je stajao smrznut ko pićka i razmišljao o toploj dekici pod kojom bi ga trebala čekati žena iz snova, lijepa ko slikaUh, kako bi ju slistio .Ko panta pitu, premišljaše u sebi. Stajavši tako pod strehom, mokar ko miš, naginjao je iz boce što mu Čilika bijaše nabavila domaće travarice. Bio je budan ko zec usprkos toplini koju je počeo osjećati i to ne od rakije , ne od balonera nego od uzbuđenja. Imao je plan za tu večer. Otići će u kino, a on veliki ljubitelj filma, nije tu umjetnost doživljavao zdravo za gotovo nego je uživao u svakoj sceni i sličici s velikog ekrana. Na uličnom uglu bijaše mračno ko u rogu a oko njega su ljudi prolazili neprimjećujući ga. To ga je dodatno ohrabrivalo u naumu. U svojoj je glavi već odvrtio mali milijun puta scenu koja će ga svrstati u rođene pod sretnom zvijezdom. Osjećao se ko da je rođen sa srebrnom žličicom u ustima. O, koji dobar osjećaj! Taj nutarnji nemir ga je poticao da se razotkrije ,da svijetu vikne, da klikne ko da ga vrazi gone koliko je gladan, a [I]gladan je ko pas[/I. A pite- niotkud. Nema joj ni traga ni glasa. I sad tako naoružan do zuba voljom da večeras učini nešto , uputi se on u kino na kokice. Rekosmo da filmove voli, 'elde?
I tako, on će u vrijeme najnapetije scene ......


e, sad , naiđoše moji pa me prekinuše u inspiraciji. sori, budem nastavila ..
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 16:30   #42
ova je istinita ....al stvarno:
umiljato janje dvije mame siše.....
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 19:35   #43
U tom grmu lezi zec pomisli el_em gledajuci kako mu cm zabija noz do balcaka al nisi ni ti od jucer rece on sam sebi..kokos jedna..a znam te koko kad si jaje bila pa cu ti odgovoriti kud puklo da puklo jer moras pokazati da umijes jer ko umije njemu dvije i ne treba bas vjerovati drugima..uzdaj se u se i u svoje kljuse..tracame se dakle na ovom forumu..al za dobrim konjem se prasina dize i bojim vas se ko p**** kise daleko im lijepa kuca bila..doduse nicija nije do zore gorila a oni koji tako misle bice im kad na vrbi rodi grozdje
Mozda trazim dlaku u jajetu il lupam ko maksim po diviziji al menscini da je sve ovo sranje kroz gusto granje i da nas cm sve vrti oko malog prsta..ipak ovdje su i modovi jer treba da se zna ko kosi a ko vodu nosi, kom obojci a kom opanci..u zadnje vrijeme se pojavilo dosta zenske djecurlije ovuda a ko sa djecom spava ustaje popisan..misle one da su pametne sa svojim feminizmom ..al sve ti je to mudlo labudovo sine a ni marjanovo nije daleko..um caruje a snaga klade valja, pa one ne znaju ni gdje su jos suplje..pokusavaju biti dobre al ne mozes imati i jare i pare, i samo pricaju protiv muskih ko baba o ustipcima..babetine jedne ...samo taru lan da im prodje dan..samo kupuju cipele..a ne znaju da cipela glavu cuva a subara je krasi..sve bi ja te radnje zakljucao pa bi one meni vrata poljubile..jebala ih sehrzada..vidjela zaba da se konji koju pa i onda digla nogu (noge)
Moram nesto sada napraviti..nema odmora dok traje obnova..drug je tito dobio na znanje sila masi daje ubrzanje..oh nisam odigrao loto i dobro je jer bi mi sjekira upala u med u mjesecu limbirgu kad se maymooni budu sisali
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 19:38   #44
Ima jedna izreka za babe koje pišu na MK:

Pokvarile bi staru babu i strgale sjekiru!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 19:39   #45
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
U tom grmu lezi zec pomisli el_em









svaka ti dala, eleme..
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 20:23   #46
upravo sam usao u stan..vani pada ko iz kabla..bas neko pasije vrijeme

nego ako neko slucajno ne zna...danas sam spomenuo jezusku...to je madjarski i koristi se u vojvodini. jezuska u snijegu..kad se dijete baci u snijeg rasirenih ruku pa onda ostane otisak u snijegu.. jezuska je madjarski za malog Isusa..znaci baciti se u snijeg rasirenih ruku ka Jesus
i jos jedna (meni draga)..kom obojci kom opanci..obojci su se nekad koristili u srpskoj vojsci a kasnije i u kraljevini SHS... to je ona tkanina sto se vezala oko nogu kod vojnika...a neki su dobili opanke..ah tako im je grah pao
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 20:34   #47
Moj dida je znao reč kad je neko nešta zasro "strgo je kurcu kičmu", to mi se usjeklo u pamćenje kao kvalitetna opservacija
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 21:29   #48
Idem danas u bolnicu,nabrijan do jaja vozim ko sveti ilija. ma baba se jučer razbila ko pička pala ko kruška sa tavana i ključna kost joj pukla ko kreda.
vani kiša pada ko iz kabla kad pred mene skoči murijak ko muva na govno. ko iz neba pa u rebra viče prometnu i vozačku daj prošo si kroz crveno ko krava kroz kokuruze. a ja vadim pare samo da me pusti kad mi gori pod petama a imam para ko pljeve i do para mi stalo ko do lanjskog snjega. a on tvrdoglav ko mazga napo ko ćorav i tako mi povuci potegni i uzme on pare i bacio kes oduva do uva kadje vidio 500kn bleno ko tele u šarena vrata i smije se ko pica nanove gaće a u očima mu se vidi da mu tih 500kn sjeda ko budali šamar.
stignem pred bolnicu kad me portir ne pušta autom unutra.hm, jebe sad lud zbunjenog. ama čoječe vozim babi popa da se baba ispovjeda jer osjeća da crno joj se piše a slomila je samo ključnu kost .
i neće da me pusti dok ne pregleda auto i gleda i gleda dlaku u jajetu traži, i ja puknem ko kokica i dreknem iz petnih žila ama čovječe pa šta šiljiš zob pa vidiš da smo čisti ko suza šta nas jebeš ko sanske koze.
na to se uzjebo ko ćuko kad ga lupi auto al se ne da pa mi odbrusi : neće mene niko u mom žitu jebat i nastavi sa prettragom nenađe ništa i konačno nas pusti . kad mi na ortopediju a ono pred babinom sobom gužva ko na birou, uzjebali se nešt doktori reko ovo neće valjat 5 babica kilavo dite i bi tako.
mi zakasnili, misa gotova kaže pop,a ono baba razdužila escajg prije 5min.
za ručak se prežderala ko krava i herc ju strefio ko kec na desetku.
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 22:58   #49
Prebilo ga ko vola u kupusu

Tko umije njemu dvije
- jesul ode mislili na žene? Taj je duplo najeba...

Tko rano rani dvije sreče grabi
- ja se jedamput diga rano i naša novčanik i pare u njemu. Baš sam bija sritan. A onaj šta se diga prije mene taj novčanik izgubija. Pa kakvu je on sriću ima? Biće popodne dobija na lotu ili ga ostavila žena...

Ko drugome jamu kopa nos
- ova mi i nije baš jasna

Ko s dicom spava ostane posran
- al dica seru samo po noći?
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 02:29   #50
el bilo ovo, men najraza
i rdjavon kurcu dlaka smeta
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 10:39   #51
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
el bilo ovo, men najraza
i rdjavon kurcu dlaka smeta
Mislim da je nužna mala korekcija tog izraza tvoje interpretacije naime , kaže se : Rdjavon kurcu i dlaka smeta ...
Da se zna da ja ovo nisam pisala nego samo kopipejstala ter dodala slovo i na pripadajuće mjesto.
__________________
sponza u penziji

Zadnje uređivanje chilimama : 12.02.2011. at 11:11.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:32   #52
'Sjaši Kurta da zajaši Murta'
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:43   #53
cili ponasasse ka prase u Teheranu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:47   #54
Tudume, taka sam sramna po vascelom telu


A ti sretan ko prase u malo vode
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:54   #55
u kaljuzi cili
bistrasi ka boza?
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:59   #56
a ti rosan ka trava u podne


Mislim da ove naše zadnje i nisu neka fora...mislim reći, točne su hihi
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 12:41   #57
usro motku,
usro i šefa i stanicu i 20 metara skretnice,
i nakovanj bi sjebo
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 12:59   #58
žedan ko graba


jebe se ko štuka
-kaj se štuke tak puno jebu?
__________________
Ko je lud ne budi mu drug!!!
Ludi konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 13:21   #59
kad smo kod sjekire; jača mi je zasrat sekiru i manig tj. kad baš sve šta se može napravit krivo, napraviš krivo.
Optimalmba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 01:58   #60
otac kolac wtf?
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger