Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2011., 09:26   #1401
kupila sam od balee toniranu kremu, ali mi je zasad malo pretamna (ona svjetlija nijansa), po ljeti će valjda bit ok, kad dobim boju malo...

kakva je nivea, jel svjetlila od balee? ima još koja, a da nije preskupa, maks 50, 60 kuna?
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 10:54   #1402
Već godinama koristim Niveinu, svijetliju varijantu. Sve se drugo u kozmetičkoj torbici mijenja, al ona ostaje Inače, dosta je hidratantna, pa ja na to stavim i Alverde-ov transparentni puder da mi matira, i super izgleda, ko baby face
bomchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 11:33   #1403
cure stavljate li prije tonirane kreme neku hidratantnu kremu/serum ili samo toniranu?
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 12:22   #1404
Samo toniranu!
bomchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 12:33   #1405
Ja stavim i hidratantnu ili samo serum na perutave djelove da lakše razmažem jer se šminkam uvijek ujutro u fotofinišu Imam najsvjetlijju dior hydralife (1) i zadovoljna sam poprilično Pogotovo jer sam jaaako svijetla i s njom ne izgledam ko indijanac, već blago preplanula
Ozbiljno , na našem tržištu nema niš svjetlije (ak ima, let me know i pogodnije za bjelokošce (probala sam i sisleyevu tester i ona mi je groozno narančasta i čepi pore)

Kupila sam je kad je bio onaj vikend popust u parfumerijama pa me izašla dosta jeftinije
jedini minus joj je što se dosta zasjajim po nosu i t-zoni, ljepljiva ostaje dosta pa je ima po mobu i svemu, ali mislim da bi tome neki puder u prahu/kamenu doskočio. Ima ju netko pa da mi kaže s čim ju kombinira? i dost je hidratantna, spf 20, prekriva taman- tak da osim tog sjaja, dajem joj
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 13:43   #1406
e i meni se zasjaji balea tonirana kod nosa kak to.. liječit?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:28   #1407
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
e i meni se zasjaji balea tonirana kod nosa kak to.. liječit?
meni se tako zasjaji svaki puder, bb krema...jedino rješenje je puder u prahu ili kamenu, a nekima pomaže i primer (meni kako-kad, koža mi je luda )
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 08:58   #1408
Devojke, da li je naka probala od Clarinsa onu novu hydraquench toniranu sa spf 6? Vidim na site-u imaju 3 nijanse,natural, bez i breskva
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 12:49   #1409
mene ste malo navukle na ovu baleinu toniranu, za tu cijenu definitivno kupujem, vrijedi probati Samo da pitam, vidim imaju dvije nijanse, može malo više o njima? Jesu li žučkasto brončane ili?
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:04   #1410
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
mene ste malo navukle na ovu baleinu toniranu, za tu cijenu definitivno kupujem, vrijedi probati Samo da pitam, vidim imaju dvije nijanse, može malo više o njima? Jesu li žučkasto brončane ili?
probaj pa vidi, za tu cijenu, nije problem... meni je malkoc pretamna ova svjetlija, ali ja sam sirrrr, jedini puder koji mi odgovara je porcelain.

jel postoji onda koja tonirana igdje u zgu za kupit, a da je barem malo svjetlija od balee? jel ima možda oriflame kakvu ako netko zna?
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 23:15   #1411
kupila baleinu, nije to za mene, zamastila sam se vrlo skoro i to sjedeći kući pod klimom Iako, pohvale za prilagodljivost boji tena, uzela sam onu tamniju bronze koja mi je pretamna, ali nije se toliko kužilo...ostalo mi ništa ne paše kod nje...
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 09:54   #1412
koliko meni balea tonirana traje... od 4. mjeseca a koristim ju minimalno 20 puta/dana u mjesecu. i još ju nisam potrošila, a bitno da sam kupila drugu prije skoro 2 mjeseca da ne bi ostala bez nje xD
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 13:00   #1413
Joj, prelistala sam skoro cijeli topic o ovim toniranim kremama i nisam našla ono što me interesira Nakon dugog istraživanja, zaključujem: mojoj masnoj koži jednostavno nema pomoći i nema tog pudera koji će na meni ljeti izgledati mat Zato bih radije da mi se s lica cijedi tonirana krema nego puder i ne bih puno novaca ulagala obzirom na navedeno, a i ipak je to samo za ljeto.

Gore sam napisala kako sam kupila Baleinu, na stranu što mi nije wow, ali nijansa bronze (ona tamnija) je užasno roza. Ima netko swatch one natural, bojim se da bi mi bila presvijetla? Dakle, trebala bi mi tamnija, da baca na žuto-bež mi je obavezno i da je koliko-toliko pogodna za masnu kožu. Cijena do 150 kn valjda... Prijedlozi

Zadnje uređivanje vikky : 26.06.2011. at 13:05.
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 15:07   #1414
Zašto takav pesimističan stav? Ako kupiš kvalitetan puder namijenjen masnoj koži ne će ti se ocjediti s lica, krema bude jer je puno laganije teksture. Recimo Chanel Mat Lumiere ili Vitalumiere Aqua ili Dior Forever se jako dobro drže na masnoj koži, i ja imam masnu kožu. Bitno je na kraju staviti puder u prahu i kamenu isto namjenjen matiranju kože. Sa toniranom kremom će postići još gori efekt.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 17:35   #1415
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Zašto takav pesimističan stav? Ako kupiš kvalitetan puder namijenjen masnoj koži ne će ti se ocjediti s lica, krema bude jer je puno laganije teksture. Recimo Chanel Mat Lumiere ili Vitalumiere Aqua ili Dior Forever se jako dobro drže na masnoj koži, i ja imam masnu kožu. Bitno je na kraju staviti puder u prahu i kamenu isto namjenjen matiranju kože. Sa toniranom kremom će postići još gori efekt.
Nije pesimističan stav, sve sam probala (osim aqua). Mat Lumiere mi se cijedio zimi s lica, jednostavno mi ne paše, Forever sam imala zadnja dva ljeta, trajao mi je maksimalno sat vremena na licu, sad probavam Estee Lauder DW Light, ne zamastim se neka dva sata - sve navedeno sam koristila u kombinaciji s bazom i puderom u prahu i adekvatnom kremom za lice tako da Jednostavno mi nema spasa Istina, ovaj EL DWL mi je možda i najbolji, ali 350 kn za nešto što me opet ne zadovoljava i što mi je samo za ljeto...Nisam pametna
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 22:36   #1416
A da nije problem hidratacija tvoje kože? Očito je da na tvom licu ništa ne stoji kako spada, čak ni teški i dugotrajni puderi. Možda da probaš sa hidratantnim kremama, primjerice Nuxe creme fraiche, ili nešto drugo, ali mislim da tvoj problem prije treba riješiti preparativnom kozmetikom. Ako imaš lošu podlogu, mislim, kožu kao podlogu, niti jedan puder ne će ti dobro stajati, čak niti Guerlain baza sa 24-karatnim zlatom.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 00:47   #1417
madeira, a gdje me nagodi Koristim inače Fraiche light, zimi onu za normalnu kožu, dehidracija riješena Baleinim serumom...Jednostavno sam masna i po vrućinama mi ništa ne drži. Sad doduše zadnjih dana je puno bolje kako je malo osvježilo, ali svejedno...Čak sam uzela za probu puste mat kremice od Decleor, Payot i neki novi Skin Code, ali mi se čini da mi je s tim samo gore Može bit da je i pretjerana preparativa razlog, ali to je već druga tema
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:39   #1418
jel zna netko gdje ima ove nove Niveine (Matt beauty), jer u DM-u me gledaju ka da sam pala s Marsa, a na njihovoj stranici stoji da je došla kod nas...?
__________________
Život. Eto što bih ja dao da te nikad nisam vidio ili da te vidim samo još jednom.
hana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 15:06   #1419
Cure koje koriste Nivea tonirane kreme...upiju li se u kozu, ili se preslikavaju na odjecu? (primjerice dok oblacite majicu)
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 15:16   #1420
Naravno da se preslika i zamulja. Još uvijek nisam našla nešto što ne ostavlja tragove. A za ovu mat kremu bi mogla pogledati danas u DM.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.